Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

alicag
27. sep 2008

csilka kuk i.p. 🙂

csilla76
27. sep 2008

ok uz som kukla,aj som odpisala 🙂

vika34
27. sep 2008

babulky ,pekný večer

alicag
28. sep 2008

Ahojte všetky varime obedik?ako sa mate dnes bude krasny dnik tak si ho všetky pekne užite 😉

alicag
28. sep 2008

csilka ako bolo na oslave?

alicag
28. sep 2008

No babulky vas tu celučičky den nieje. 🙂 Mi sme dnes boli vonku slniečko krasne svietilo nazbierali sme si šipky na čajik a plny novej energie sme prišli domov aspon som si trošku odychla a odreagovala sa.Avy ste čo porabali? 🙂 🙂 🙂 🙂

skipi
28. sep 2008

tak dufam ze ste mali pekny vikendik,,, ja som varila zo sipok lekvarik, prajem vam pkeny a uspesny tyzden.... 🙂

csilla76
28. sep 2008

Ahojte takto na vecer 🙂 alicag bolo fajne,medzi poslednymi sme sli domov,podarilo sa vypnut trosku a zabavit 🙂 skipi sipkovy lekvarik je mnamy,ja som slivkovy robila a este budem robit dzemik z dule 🙂

vika34
28. sep 2008

ahojte,babi aké vytamíny,alebo iné produkty papáte pre väščí úspech?Počula som o nejakom čaji a chilli papričkách,jete alebo pijete také niečo?

alicag
28. sep 2008

Vika no ja som pred ivf jedla kalibrum baby plan kvoli kys.listovej,pila som čaj z alchemilky a jedla vitamin c,e.ano kočky maju skusenosti z čili kapsulami ja som si davala klasicke čili paprička 2 krat za den.ževraj lepšie prekrvuje organizmus.najlepšia je ta kys.listova.
Skipi prosimta nemohla bi si mi dat na šipkovy lekvar recept,ak bi ta to neotravovalo 😉 🙂
Cilka supiš aspon si sa pekne odreagovala a vypla. 🙂

vika34
28. sep 2008

DíK alicag,preštudujem tie cili kapsule,lebo papričky by som nezjedla,a nevieš ako sa volajú tie kapsule?

alicag
28. sep 2008

To neviem vika.

vika34
28. sep 2008

AJ TAK DIK

alicag
28. sep 2008

Vika ty sa chistaš na ivf?kedy začinaš stimulku?

vika34
28. sep 2008

chystám sa na KET ai cca za dva mesiace,po IVF som teraz potratila ☹ ,takže mám 3 mrazáčiky

vika34
28. sep 2008

viac na strane 4 o mne

alicag
28. sep 2008

Bože nevedela som.je mi to hrozne luto.ale neboj všetko bude časom dobre.ja mam 1 mrazačika. ☹ čo si misliš aky je dobra pauza medzi ivf a ket?stale rozmišlam kedy pojdem 😒

alicag
28. sep 2008

aha kuknem.bože mnohe sa len trapime a trapime ale aspon maš dcerku a teš sa z nej podla foto,je velmi zlata. 🙂

vika34
28. sep 2008

ešte som nemala menzes po potrate,ani ma nemuseli čistiť takže neviem kedy príde a doktor povedal,že pripravíme telo a KET MôžEME STIHNúť MOžNO aj tento rok ,tak rátam dec.jan.a ty si ako na tom?

marione74
autor
28. sep 2008

ahojte babule, tak som si vas docitala za posledne dni, tak len orientacne, evidujeme tieto snazilky na 3 ivf:
marione, skipi, petkaerdal, mataaa, csilla76, mici11, vika34, dior, zabkaevka, alicag, dalej lusinkaj, tina1, ulitka, ale posledne tri sa moc neozyvaju, hallo kde ste? 😀
A mame ako citam povzbudzovatelku takynu, taky diki fakt si nas tu vsetky povzbudila. Ja sa priznam ze tiez stracam nadej ked to vyzera zle, ale ako vidim, moze sa stat ze to vyjde aj ked to najmenej cakame 😉

alicag
28. sep 2008

No ja nemam slov na to,čim si prešla predtebou hlavu dole tolke utrpenie a sklamanie ja bi som to asi už nzvladla fakt.a bola bi som niekde hospitalizovana ☹ 😅
mne povedal lekar,že po menzs sa mame ozvat a dohodneme sa tak som zvedava,ale opitam sa na to imuno.čitala som bola si na imune v košiciach,?

alicag
28. sep 2008

marionka hlavu hore to sa podari len to bude trošku večia drina no nie? 😉

vika34
28. sep 2008

aké strácanie nádeje,ideme do toho ved si marione založila tému aby si sa na to vykašľala, to snád nie

alicag
28. sep 2008

😀 Babulky to bi bola temička,že Tvrde Xeny bojovnice 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marione74
autor
28. sep 2008

alicag hehe 🙂

vika34
28. sep 2008

ALICAG V žIADNOM PRíPADE NEODPORúčAM imuno v KE ,môj muž skoro ondlel,lebo to naozaj bolo ako v nemocnici na okraji mesta,nasjstaršia séria,hrozné,s vlastnou krvou v ampulkách sme behali cez ulicu a nosili si ju do tranfúznej stanice,niekoľko sme odniesli do tkanivovej bunky,boli sme nahlásený ,že ideme z BA a polovičku vyšetrení neurobili ,lebo som vyprodukovala málo cerv.hlienu aj to ma poslali na pohotovosť ,aby mi to tam zobrali ,tam to robili asi prvý a posl.raz,ked som prosila,že kvôli tomu sme prešli celú republiku,nech sa na tej gynekologii pokúsia ešte raz task povedala laborantka,že aj tak to nebude môj problém,bola som tak hrozne nahnevaná a môj manžel priam zdeseny,nikdy viac

alicag
28. sep 2008

tak to bol zažitok asi na cely život.nakopala bi som ich do zatku. 😠 takže vyhrava bud brno alebo ta Praha.to sa može stat len v tomto našom blbom štate bordel je všade.otras.platili ste niečo?poistovna ti to preplaca?sorry stale mam otazky a už je čas spinkat 🙂
😀 😀 😀 😀 😀 😀 no Marionka mi sme silne Xeny 😀 😀 😀

marione74
autor
28. sep 2008

inak dievcata, mozem este otazky a komenty k predchadzajucim strankam?
Dost ma prekvapilo ze niektore babule nemaju HP alebo laparku. HP je prvorady a laparka minimalne po 2 ivf neuspechu by mala byt povinna.

Inak babule co beriete metformin na PCO, mne celkom zaberal, po 3-4 mesiacoch som mavala takmer pravidelny MS a podla folikulometrie aj dominantny folikul, az potom sme prisli nato pri laparke ze mam nepriechodne vajcovody.

Alicag inak uplne si ma vydesila ze pri nepriechodnych byvaju vacsinou mimomaternicove (lebo prave spominam ze aj jednej kamoske sa to stalo). bojim sa hrozne ☹ preco mi ich doki radsej nevzal, ved tvrdil, ze su uplne nepriechodne, musim sa poradit v GF)
Inak vidim ze ty si mala pri prvych dvoch ivf icsi a pri tretom nie, preco? mate normalny spermos? ake hodnoty? mozeme pri 5000 ml skusit bez icsi?

Mici, ja som mala biochemicke tehu pri oboch ivf, ale hcg kleslo. Ake si mala Ty hodnoty? Ja pri 1 ivf 40 a pri 2 ivf 19 hcg. Som rozmyslala ci to nemohlo byt z pregnylu ale doki hovoril o biochem tehu.

vika34
28. sep 2008

ved mňa v ISCARE poslali do PLZNE,alebo do vKE,kde som volala a povedali ,že cca 20000-30000czk,a nevedela to upresniť,TAK SOM SI POVEDALANAčO PLATIť IDEME DO KOšíC A MôJ MUž MI vynadal ,že to aj tak vyzeralo ,ked je to zadarmo a aj tak tam nerobia protilátky proti trofoblastu,mne bolo povedané zase v Gynfive,že oni posielajú do Prahy a tam to stojí cca5000 czh´ki a ,že vraj sa to dá VOPRED vybaviť v poisťovni a nevieš kde sa to robí v Brne?

marione74
autor
28. sep 2008

alicag, my sme boli v prahe a boli tam hrozne mili, ale tam nam urobili len veci co nerobia na SK, aby sme vraj nemuseli platit este viac (bolo to vyse 4 tisic ceskych tusim nemozem najst tie ucty)
Ale vies co je dobre, vraj niektore poistovne to preplacaju vratane cesty do prahy!!! ale musis mat doporucenie a neviem co este (treba sa asi opytat v poistovni)
rozmyslala som ze sa tam stavim, ale teraz po funuse to uz je asi strata casu a nervov, kaslem na to uz. Ale ak sa chystas, tak sa opytaj v tvojej poistovni
A nam brali len krv - iba mne a muzikovi len spermos, a este pohovor s takou milou doktorkou, podobny ako na genetike.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre