Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
19. dec 2008

janulka ja som prave doporcovala toho lososa este ze ten tak nesmrdi.. ale ten kapor... fuuuuj

mici11
19. dec 2008

Babulka ty budes mat vecerne nevolnosti ako ja 😒

mici11
19. dec 2008

Jani no na mna je to dost neskoro, ale zatial mi je dobre. Len ma zase zacalo boliet podbrusko a krize ☹

babulka123
19. dec 2008

nooo ja som to mala aj doteraz od 6 do 7 vecer... ale co robi dnes za problemy to neviem...
neviem ako vy ale ja grckanie zstrasne zle znasam , od malicka... je mi strasne zle potom a som doslova nepouzitelna.. aj teraz sa mi krizia oci... heheheheh

mici11
19. dec 2008

Babulka aj ja som na tom tak.
Zlaticka ja sa s vami lucim, idem si ulozit krsniatko pa zajtra

janula13
19. dec 2008

Mici papa a oddychuj!!
babul, ja zo vsetkeho najviac nenavidim grcanie, ja sa tomu vzdy taaak snazim zabranit, som potom hotova, rozklepana, skrabe ma hrdlo,usoplena a hotova...mne tiez je horsie zle vecer ako cez den, tak po 17h to zacina, teraz uz neskor asi a trva do spania..tebe len hodku, tak je dobre 😀 ale si ma pobavila tym popisom s kaprom v aute 😀 pozri, aspon vies ze si tehu 😀

babulka123
19. dec 2008

janulka hej hej aj ja si hovorim ze aspon viem ze z coho.. no mavala som to hodinku dufam ze to aj tak ostane.. heheheh napodiv mi teraz pomohli mandarinky... chapes.. kysle po grckani.. boze keby som mala to grckanie z niecoho ineho a nie z tehu tak by ma tie mandarinky uz asi dorazili uplne..

no co uz, tak teda aj ja usoplena a ubolena idem zlozit svoje telo k telke a davam tomu tak 15 min a som tvrda... zajttra sa vidime.. mozno.. cmuuuuk babulky..

petkaerdal
19. dec 2008

Jani ahoj,no vidis,aku paniku som mala a pozri,aky sme velky,ale ved vy nas dobehnete 😀
podrastli vyse 2cm za tyzden,sama som prekvapkana 😉
super,ze manzelik je ok
Jani na to napäte brusko si budeme musiet zvyknut,lebo ho budeme mat este dobre dlho 😀
mic,jasne,ze budeme porovnava balonyt,sa tesim
a papam tuniakovu pizzu 😉
babul 😀 😀 😀 congratulacion 😀 😀 😀

babulka123
19. dec 2008

petka sa mi chcechces??? no pockaj... 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janula13
19. dec 2008

takze si grckala uz?nejak som prepasla tu vetu 😀 tak blahozelaaam 😀 😀 vies ze aj ja si davam mandarinky, stale, aj po grcani, tiez nechapem, normalne by som si nedala, ale teraz mi opmahaju, aj ked mi je uz zle, a to mamvam este aj kyselinu stale, ale chutia mi velmi, ostatne ovocie je odpisane, akurat vcera som to spestrila mangom, a banany len v koktaily navela navela 😀 a jablka len cakaju ze zase pride ich cas 😀 Ozaj a srdiecko videl aj tatino?

petkaerdal
19. dec 2008

Jani,ja si veru tiez neviem predstavit nosit toto brusko este dobrych par dost mesiacov,ja mam uz teraz pocit,ze prasknem a niekedy pri sedeni a lezani mi uz aj zavadzia...zaobstarame tie furiky,no co 😀

baby,ved ja medzi vas ani nepatrim,mne nieje nic,nieco mi uz poslite,tak by som vam rada pomohla,jedna zvracia,druhu boli hlava,tretiu krize a brucho a mne je velke nic 😀 keby som tie deti nevidela na vlastne oci,tak nikomu neuverim,ze som tehula

petkaerdal
19. dec 2008

Jani bol dneska koktail? ja som este nepila a asi ani dneska uz nebudem 😅

babul 😀

babulka123
19. dec 2008

janulka.. bohuzial nevidel ja som isla len tak pre istotu lebo som spinila co som vam pisala a nevedela som ze mi bude robit ulzt. lebo hovoril ze on to nerad na zaciatku ze az potom toho 5.1 na poradni.... no vidis aky pekny darcek mi dal na vianoce..

no ja som doteraz nemohla vobec ziadne ovocie , teraz som dostala chut na mandarinky a boli super, a hlavne bezkostkove a uplne sladucke..
banan vobec nie, musim na to davat bacha aby som mohla kakat.. hehehehe, jablka.. no zjedla som uz jedno s so syrom ... mnaaam ale viac nic.. inak docela sa tesim na leto ale len z dovodu toho ze budu melony.. mnaaam ... este hrozno ako tak mozem ..

petkaerdal
19. dec 2008

uz idete spat? tak mne sa dneska vobec nejako nechce

ozaj a jani,aj mna to prezieranie uz asi pred tyzdnom preslo,da sa povedat,ze papam normalne a vydrzim aj väcsi odstup medzi jedlom,ako ty..uz to asi prechadza...ale kamosky mi vraveli,ze potomneskor zacneme opät velmi vela jest,ze teraz to ustupi,tak sa tesme 😉

petkaerdal
19. dec 2008

babul o melone ani nevrav,lebo ja uz nan myslim asi 2 tyzdne,len kde ho zobrat 😅 😅
a neprejedz sa mandariniek ako ja,zjedla som kilo za den a potom som ich nemohla ani vidiet 😀

babulka123
19. dec 2008

dobra rada nad zlato.. no budem davat pozor.. ale hovorim si ze je to oooooooo moc lepsie ako jest sladke kolace alebo cukriky alebo tak .. tak som docela rada ...

len keby som vedela vydedukovat co to bude - myslim babatko ci chlapec alebo dievca...
hehehe a to hovorim ze si to necham ako prekvapko na porod.. no to bude sranda...

janula13
19. dec 2008

Peti, nebol koktail a ani nebude 😅 Aj som vytiahla jogurt a po pol hodke aj vratila a namiesto jogurtu bol taky opekany chlebik vo vajicku so syrom a cervenou cibulkou, to sa k mliecnemu ani nepriblizilo, co uz, hadam zajtra...dnes mi prisli na chut cestoviny s tvarohom a smotanou, tak zajtra sa na to chystam, naposledy som to jedla snad pred 10 rokmi a mam na to chut, tak som zvedava ci aj zajtra bude, ci sa krpci ulakomia...Inak Peti tie fotky su super, ved je tam krasne vidno nostek a pery, take somaplcatka sa smeje moj muz, ked videl aj nase atie velke hlavy a bruska, rehotal sa aj na utz, kubo jeden... 😅
babul jablko so syrom a to co mas za chute? 😀 😀 😀 vidis, ked spominas hrozno aj na tom som par tyzdnov slapala a teraz je tiez v chladnicke, len sa neviem premoct, ja z neho citim tu chladnicku 😅

babulka123
19. dec 2008

no chladnicka.. ano ta smrdi uz aj mne.. hehehe

inak skus aj hrozno so syrom .. no nieje lepsia vec..
a cestoviny s tvarohom mame asi tak 3x do mesiaca... strasne to lubime s marekom ...

janula13
19. dec 2008

babul, podla mna to nevydrzis, alebo to nevydrzime my a budeme ta otravovat 😀
inak Peti tie babatka ti fakt velmi narastli, ale citala som, ze maju mat tak okolo 6,5 cm, tak mate idealne miery, ja mam podozrenie ze jeden moj sa bude prizivovat na druhom, po usoch dostane, ked vylezu 😀
babulky nehnevajte sa, ale uz nevladzem, cely den na nakupoch a teraz zase za pc, idem zalahnut k muzikovi a TV, asi tam aj zaspim, nevladzem...ved zajtra vas skontrolujem...papa a dobru maminky 😀

janula13
19. dec 2008

babul, hrozno so syrom je dobree, ale teraz nesmakuje 😀 idem, papa

babulka123
19. dec 2008

ja by somm tiez isla spat ale ked musim cakat aspon do jedenastej na utros.. no desne..

a janulka sklamem ta lebo ja mam gyndosa aj obvodaka aj toho co ma bude rodit, obaja maju kvazi zasadu ze prvorodickam neradi hovoria ake ma babatko pohlavie... vraj je to vacsie prekvapko pri porode.. takze ak sa da tak povedia ze na 50 percen je to baba.. alebo chalan.. hehehehheeheh samozrjeme musia vediet kde je hranica a ak si to niekto vyslovene zela tak povedia.. ale neradi.. takze .... staci aby som bola trosku nerozhodna a dozviem sa to az pri porode.. a marek to tak chce tiez... takze ... sestra uz vie a ja budem ako prekvapko...

petkaerdal
19. dec 2008

Jani ale neboj sa,ten druhy hadik to dobehne,budu rovnake 😀
fakt vela podrastli u mna a zase mi posunuli termin,takymto tempom porodim aj za mesiac 😀

kocky,aj ja sa lucim,idem k tv,krasny vecer ahojte 😉

babulka123
19. dec 2008

babulky dobruuuuuuu... cmuuuk

vika34
19. dec 2008

babuľka ked som čakala Viku ,nechceli mi povedať pohlavie a ja som chcela dievčatko ,tak som si povedala ,že také šťastie mať určite nebudem ,aby to bolo dievča a ked sa narodila a pítali sa na meno tak som nevedela povedať,chúda dva dni nemala meno,lebo sme neboli dohodnutý 😲

petkaerdal
20. dec 2008

ahojte kocky 😉
co robite???
tak na ranajky bola vajickova natierka 😀

mici11
20. dec 2008

Ahojte babenky,

No dnes sme bolii na nakupoch. Tak vam teda poviem, ludia su sialeny, co dakazuju. Kupuju vsetko co vidia 😀 a jedla tolko, ako keby uz nikdy neotvorili obchody 😀 Som rada, ze to uz mame za sebou. Utahana som ako kon. A vy co porabate? My mame este vecer aj navstevu, tak snad nezaspim 😅
Inak vecer ma zase dost bolelo podbrusko, zrejme drobec rastie a roztahuje sa maternica. Inak nic prijemne, ale hlavne nech ma dost miesta 🙂

petkaerdal
20. dec 2008

ahoj mici,tak si viem predstavit,ako to vonku vyzeralo,preto tesne pred sviatkami nechodim na nakup 😉 ved by ma aj usliapali vonku 🙄

ja cakam mojho,siel kolegovi zagratulovat na svadbu a ideme spolu varit,inak sobotny vecer travime doma 😉

to brusko pobolieva aj mna,tak je to hadam v poriadku 😉

mici11
20. dec 2008

Petka myslim, ze s tym podbruskom je to ozaj normalka, len ma to vzdy trosku vylaka. No ja uz tiez nejdem nakupovat, vsetko sme kupili len dnes. Uz len v utorok chleba ku kapustnici a hotovo. Ty ani to nemusis, ze 😉 ?

petkaerdal
20. dec 2008

ja okrem darcekov nemam ziadne ine starosti,doma u rodicov je uz vsetko nachystane,pridem na hotove 😀

aj mna to vzdy vylaka a radsej si vzdy lahnem,lebo mam strach,to budeme asi cele tehu citit,lebo cely cas bude ta maternica rast 😉

mici11
20. dec 2008

Petka, presne tak ako pises 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre