Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
28. dec 2008

ahojte 😉
ano tvojka,do BA som myslela,ako to ,ze tam nic neni? bola si tam? kamoska vravela,ze tam maju nejake,aspon sa tam nemusim zbytocne prehnat 😅

csillus,prave som chcela este k dodat k tomu,ze si nejaka nachladnuta presne to iste,co tvojka,mas znizenu imunitu,co moze len pomoct 😉

csillka ja kavu nepijem a nikdy som nepijavala,tak nemam problem 😉

tvojka a vies poradit nejaky obchod v Ba s kocikmi? lebo z netu sa neoplati riskovat,kym neuvidim nazivo 😅

csilla76
28. dec 2008

dakujem baby tak pokial vydrzim nebudem pit ale keby ze dostanem chut tak si dam presso-také som pila aj doteraz 😉

a s tou nadchou dufam ze budete mat pravdu,a drobci sa pekne uchytili. 😉 na stastie sa dnes uz citim lepsie ako vcera,som kychla asi zo 3-4x ale vcera vkuse takze zajtra dufam este lepsie bude ako dnes 😉

petkaerdal
28. dec 2008

csillka inak kychanie moze byt aj tehu priznak,vyskytuje sa to u velmi malo zien,ale ja som teda riadne kychala a este som to citala o jednej kocke z konika a kycham doteraz stale,cely den...takze to vyzera super 😀 😀 😀

csilla76
28. dec 2008

ojéééééééé ozaj Petka ty mi povies take novoty,ale urcite sa to stava-kazda reagujeme inac 🙂

a som si vsimla ze som v poslednych dnoch zacala ckat z nicoho nic a potom to aj prestalo 😀

mici11
28. dec 2008

Csilka a netestnes? 😀 Niezeby som ta pokusala, ale ja som to nikdy nevydrazala 😀

petkaerdal
28. dec 2008

csillka,ja som tomu nechcela verit,ze je to tak,ja som velmi kychala,naozaj non-stop a to nemam alergiu a babulka zase ckala cely cas,takze superkoooo 😀

mici a ty kde si stratena???

csillka testniiiiiiiiii!!!!!

csilla76
28. dec 2008

mici aj by som testla ale radsej este pockam ,bojim sa velmi ,hoci to uz je iste rozhodnute takze to neovplyvnim..... 😅

mici11
28. dec 2008

Petulka no furt niekde na navsteve 😝 , uz som normalne z toho unavena. Ale pisala som uz dnes, kuk vyssie 😉
Csilka budu tam 2 // ja to VIEM!!!

petkaerdal
28. dec 2008

csillka aj ja to viem,ze tam budu //,tento raz to klaplo,neboj...pozri ,uz to mozes vediet teraz a netrapit sa 😉

jaj mici,tak ty po navstevas behas,nevsimla som si,ze si pisala...

tvojka
28. dec 2008

Babulky,tak už sme z Hlohovca doma.Trvalo to asi 40min.A............čakáme dve dievčatká!Doky meral všetko čo sa dalo, len k pohlaviu sa furt nevyjadroval tak my,že si to asi necháva na záver a už skoro na konci,že viete,že sú obe dievčatá,že? no tak teda,že už vieme. len že som to tam nevidela, tak nám to ukázal,ale hrozne sa motali ani to neni na fotke.vlastne na 3D máme len tváričky. jedno malo tú blanu,čo ich oddeluje na tvári,takže to nebolo celkom dobre vidno .pozerali sme na jednu tváričku a zrazu noha toho druhého!chúdence sa tam asi fakt okopávajú. vyzerajú,že sú v poriadku,pusinky bez rázštepu,srdiečka,žalúdky,obličky,5 prstov na rukách,na nohách... jedno je o pár dní väčšie na svoj vek,druhé akurát.Tak sa tešíme.Ked stiahnem fotky,tak ich sem hodím,len som si všimla,že na tých fotkách neni napísané,ktoré je ktoré,takže neviem...
Peti,počula som o obchode na Košickej,volá sa to všetko pre deti,alebo len "pre deti"?

mici11
28. dec 2008

Tvojka, super gratulujem k dievcatkam 🙂 🙂 🙂 Ja som uz tiez velmi zvedava co cakame 😉 , zatial sa nam babo nechcelo ukazat 😀 iba zadocek

petkaerdal
28. dec 2008

tvojkaaaaaaaaaaaaaaaaa,dve baby??? superkoooo,gratulujem...a super,ze ste v poriadku 😉

tvojka ja BA vobec skoro nepoznam a naslepo tam nepojdem,ak vies,ze tam maju nejake kociky ,tak potom by som sla omrknut 😉

csilla76
28. dec 2008

tvojka gratulujem k dievcatkam,to je uzasna spravicka 😵 😵 😵

petkaerdal
28. dec 2008

mici,babo vas chce asi prekvapkat,preto ukazuje len prdelku 😀 😀 😀
ides 14,co?

babulka123
28. dec 2008

ahojte babulky, ani som vas nestihla precitat, len nakukam stale niekde sme, ale zajtra to uz dozeniem...

tvojka super sprava.. gratulujem, drahy uz teraz nech setri na iste hygienicky zalezitosti aby potom toho nemal vela.. heheheh

u mna nic nove, stale mi je zle, ale nejako to uz zvladnem , aspon viem ze sa nieco deje... pozitivne dufam , 5 mame poradnu tak som zvedava... cmuuk zajtra vas dokukam lebo som sa najedla a je mi zas blivno tak si idem lazkat.. cmuuk

a neskutocne mi smrdi vsetko .. naozaj vsetko este aj moja domacnost ako taka, a to je cisto vyupratovane.. neviete nieco poradit.. cmuuk

tvojka
28. dec 2008

zlatíčka,dakujeme krásne.idem tam hodiť tie fotečky,tak za chvíľu môžete kuknúť naše modelky 😀

tvojka
28. dec 2008

už sú v albume

vika34
28. dec 2008

tvojka gratulujem,ked som ja čakala dcéru ,tak po takomto UTZ som si mohla nechať iba zdať,tá doba ale pokročila,dlho som nepísala do tejto témy niekde zo začiatku a ked tak listujem skoro všetky str v tom 😅
Asi by som mala začať aj ja viac prispievať a budem tehu 😕

vika34
28. dec 2008

oprava ste v tom 😅

tvojka
28. dec 2008

vika,držím palce,aby si bola!!!a aby si vydržala do šťastného konca 😵

vika34
28. dec 2008

dakujem ,idem na to v januári tak uvidíme

petkaerdal
29. dec 2008

dobre ranko kocky,
ako sa mate dnes???

Jani co je s tebou???

babul,ja ti poradim asi len stipec na nos a dychat ustami 😀 😀

tvojka ,krasnucke mas dievky,hotove modelky 😉

vika a tebe drzim palce na januar 😉

tvojka
29. dec 2008

Ahojte,
Peti,aj ty už tu strašíš?Ako si napísala tie "dievky",to ako keby som počula manžela 😀 .Ten nás teraz volá,že dievky moje 😀 .Peti,ja ešte k tým kočíkom...Bola som v BA jedine v tom Auparku,čo je nula bodov a na Dunajskej v takom kočíkovom,kde ma chlapík predavač tak zrušil,že som odtiaľ odchádzala nasr...tá.Ked som sa ho spýtala na značku First wheels,tak na mna pozeral akoby som z neba padla a ked som mu ten kočík opísala,tak že to čo je za značku,že všetky dobré značky už prešli na kočíky za sebou,lebo s tými vedla seba sa nezmestím cez dvere.Tak som mu oponovala,že majú do 80cm a dvere bývajú 80tky,väčšinou.Potom začal,že to neni stabilné a ja na neho kukám,že či sa mu zdajú tie kilometer dlhé kočíky stabilnejšie,tak to nejak zakecal.A vytiahol zo šuflíka meter,že 78cm na šírku,že to pre koho je taký kočík,tak som mu povedala,že pre bábiky nie!Tak som sa dobre vytočila...On mi ponúkol jediný kočík,Inglesina za sebou a to bol teda "nádherný" kočík,ako z roku 2p.n.l.Zatial nejak ani neplánujem behať po obchodoch,uvidím,či sa nám podarí ísť na tú výstavu a od toho záleží.
Ty si vo Viedni nebola pozrieť v tom XXLutz/neviem,či tam nemá byť ešte jedno X/?Mali by tam mať ten TFK Twiner Twist,čo sa mi na nete celkom páčil.

Všetkým prajem pekný dník,pá!

petkaerdal
29. dec 2008

ahoj tvojka,
no strasim tu od rana,drahy siel na 5-tu do prace,tak neviem spat,ale upratujem troska a potom vyrazame do mesta bud ohladne bytu alebo idem saty kupit 😀

no toho predavaca by som kopla asi do zadku,aky somar 😅

Tvojka,vies co? my sme sa nejak uz asi rozhodli,ze hladat nebudeme,tento je presne podla mojich predstav,vsetko mi vyhovuje na nom a dolezite je,ze som ho videla nazivo
no v tom obchode,kde sme videli tento nam ponukli,ze mavaju este jeden,tiez malicky,ale zial ho tam vtedy nemali a to je prave ten,co si napisala 😀 😀 😀 tento sa podla fotiek mojmu pozdava viacej,vyzorovo,ale ja sa bojim nieco kupit podla obrazku za take peniaze, je sice o nieco lecnejsi...ale citala som forum a ma nevyhodu ,ze ma len 3 polohy chrbta tusim a to na tie nozicky sa neda nastavovat,to sa mi nepaci a kedze som ho nevidela,asi predsa vyhrava len ten flexo twin,ja som ho videla a nechcela som bez neho odist..ale tie vanicky sa mi zdaju uzke,to je pravda,ale zase nie vela oproti inym modernym kocikom pre jedno babo a kedze porodim na leto,tak budu bez fusaka,myslim,ze to bude ok 😀 ,co myslis ty???

a bola som aj v tom lutz,tam maju 10% zlavu na veci na dvojicky a aj v Leiner ,ak to poznas,takze tam u nich ho objedname,lebo vyjde o 90eur menej,ale videli sme ho nazivo inde a Lutz mali len ten Hanter ,ak sa to tak vola,je to tazka velka krava,nieco hrozne a potom ten Alu S4..tiez nieco hrozne,to ani neutlacis...no nazivo uvidis len malokde kociky,preto uz hladat nebudeme,uz som toho dost pobehala a tie za sebou som uz definitivne vylucila,lebo su fakt dlhe,s tymto vojdes aj do vytahu a aj cez dvere 😉 😉 😉
porad este nieco,ak ta napadne,lebo mi ho pojdeme uz coskoro asi objednat,lebo to dlho trva,kym dojde cca.8 tyzdnov

petkaerdal
29. dec 2008

tvojka a teraz uz ked vies,ze su dve dievky,co mena??? prezrad,co mate vybrate 😀 😀
aj ja ccem dve dvievcence 😀

tvojka
29. dec 2008

Peti,tak mená teda ešte vybraté nemáme.Mám doma aj knižku s menami,ale nejak sa mi to nechce študovať...Verím,že na nejaké prídeme a neostanú bez mien 😉 .Takže zatiaľ nemám čo prezrádzať...
čo sa kočíkov týka,to,že budeme mať letné bábätká v tých malých vaničkách je určite výhoda a porovnávala som veľkosť vaničky s kamoškou,čo už má kočík doma pre jedno a teda fakt tam neni rozdiel.Takže to neriešim.Mna zo začiatku odrádzalo,že veľa kočíkov nemá nánožníky,ale ked som videla tie moderné fusaky,tak to vôbec neni treba mať.
Ja sa s tou kúpou nejak neponáhlam,je pravda,že dodacie lehoty sú aj 8týž,ale koncom januára to bude akurát.Snád skôr ako v apríli neporodím.Takže moja,neporadím ti nič viac,jedine ak chceš čakať,či sa mi podarí ísť na tú výstavu.

petkaerdal
29. dec 2008

aha,tak ty nemas este mena 😉

tvojka,co je to presne ten nanoznik? ja sa v tych vyrazoch presne nevyznam...

inak ten co mam vybraty ja stoji 1000eur a to bez fusaku este,takze to bude nejakych dalsich 200eur k tomu,co som pozerala kolko stoja...

a s tymi vanickami si ma teda potesila 😉

ja som aj tak uz asi presvedcena,ze chcem tento kocik 😉

babulka123
29. dec 2008

ahojte zlaticka...

ja sa hanbim ako velmi som vas zanedbavala ale dufam ze to coskoro napravim .. nestihala som stale sme niekde boli.. s tym ze kamkolvek som prisla som si sadla nohy hore a vseti ma obskakovali... to tehotenstvo ma aj svoje vyhody.... ale....

janulka uz viem co to je behat s kyblikom ... baby mne je tak zle.. hehehe dnes som sa az smiala.. chceli sme ist s marekom do BA ja ze ok hodim sprchu a idem.. no namiesto sprchy som hodila nieco uplne ine a tak marek isiel sam .. nejako neverim svojmu telu ze by sa nerozhodlo to opakovat v poluse.. no to by bolo sradndy..

tak sme sa dohodli ze ked sa vrati sa pojdeme troska prejst.ale na druhej strane aspon viem ze je vsetko ok lebo vraj ked sa blve je to lepsie... tak uvidime... uz sa neviem dockat bud.pondelka... cmuuuuk

petkaerdal
29. dec 2008

babul ahoj,
ty vies vzdy tak dobre tie situacie opisat,ze sa zasmejem 😀 😀 😀 tak si riadna tehula 😀 😀
ale aspon vies,ze si v poriadku

tvojka
29. dec 2008

Peti,nánožník je taký návlek na športový kočík,navlečie sa to na nohy(teda na tú časť,kde má dieťa nohy) a zapne sa to niekde pri strieške.čiže máš ten kočík akoby uzavretý,aj ked v nom dieťa sedí.Neviem,či som ti to zrozumitelne vysvetlila,lepšie neviem 😀 .Ale tie dnešné fusaky sú nepremokavé,teplučké a dajú sa tam prevliecť aj traky,čo držia dieta,tak to je v poho.

Babulka,tak teba to riadne vymorduje!Snád už len pár týždnov a bude dobre.Len škoda,že ťa to drží teraz cez Vianoce,ked je toľko dobrôt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre