Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
5. jan 2009

Babulka mnaaaaaaaam, ja kapustu nemozem ☹ 😠 vzdy po nej vraciam a ju mam rada aj samu surovu No co uz, na chut kapusty si este pockam par rockov 😀 😀 😀
Jani aj tento je pekny, ale tie dva predtym sa mi pacia viac 😉

babulka123
5. jan 2009

no ja som tiez zvedava co to somnou spravi... snad to nebude nejake krute, lebo chceme ist poobede niekam von , bud na pezinsku babu alebo aspon na kolibu , ved je tak krkasne...

mici11
5. jan 2009

No ja som myslela, ze ten kocik mysli Janka

mici11
6. jan 2009

Ahojte, tak opat fungujeme. Ako sa mate? Ja zle cely den vraciam a spravil sa mi herpes 😝

csilla76
6. jan 2009

ahojky babenky 🙂

mici dakujem ti za vsetko,si zlata 🙂 😵 🙂

mici11
6. jan 2009

Csilka ahoj moja, akurat ta citam v tvojej temicke. Som rada, ze si spat. Kukas nejake pobyty citam, to je super. To vam s muzikom spravi dobre a nacerpate nove sily. Drz sa zlatko 🙂 😉

babulka123
6. jan 2009

mici .. zlatik uz by ti mohlo aj prejst nie?? uz si dost tehotna... sak uz mas skoro polovicu za sebou ... 😅 😅
csila 😀 😀 😀

no a babenky, takze konecne viem viac od Petky. volala mi... vsetky vas pozdravuje, v stvrtok sa tu zastavi , uz bude mat net {prekrocili nejaky limit... }

no co sa tyka jej krvacania, takze davala si horucu vanu lebo sa jej vyslovene ziadalo, a vecer nic a rano sa zobudila a ze kopec krvy, tak davaj na pohotovost {tu na SK} dali jej nejaku inekciu, poobede to preslo , na ultz. bolo vsetko ok.
potom isla na pohotovost este tam u nich vo viedni, vraj si ju tam chceli nechat ale nakoniec nie, takze je ok, ulzt. a babatka su uplne ok.... tak som si vydychla....

tak len aby ste vedeli...

csilla76
6. jan 2009

dakujem,no ved uvidime..uz sa citim lepsie....starkeho mam velmi choreho tak moc casu na seba nemam,ale tak dobre. 😉
dufam ze to vracanie u teba coskoro ustupi a tiez aj herpes,ani ja neznasam ked sa mi vytvori... ☹

csilla76
6. jan 2009

babulka diky za info..som nevedela ..citala som to jednym dychom....tak som sa zlakla ze co o koho sa jedna...ale som rada ze sa maju Petka a drobci fajn a pozdravujem ich 🙂

mici11
6. jan 2009

Ahoj Babulka, no mohlo by ma to prejst, ale uz tomu moc neverim. Ale vydrzim, co uz. A ty sa mas ako?
A dik za info o Petke, som rada, ze je Ok, mi odlahlo.
Csilka diky a ten herpes to je ostara 😝

janula13
6. jan 2009

ahojte, tak ason som nakukla...mali sme navstevu a doobeda som varila...a mam dost...
Tak som rada ze Petulka je ok, bala som sa o nu velmi, tak nech si dava velky pozor a uz sa tu na nu tesime...
ja sa postazujem dokine zajtra, stale ma to dost picha a talci a som zvedava ci nieco spravi...uz sa o babtka bojim, ale rano som ich citila, aspon to lave, aj manzel skusal a vtedy nic, smial sa ,z e ciu vzorku to do mna vlozili, ci si nepoznaju otca 😀
micuska, tak ty zase grckas?Ja sa drzim, ale zajtra sa chystam na sablu, kedze rano skoro vstavam, tak kyselinu neudrzim a ja to tak nenaaavidiiiim...inak drzim v sebe za kazdu cenu, uz som davno negrckala, ale zle mi je a ja teraz mamtaku hrcu v hrdle...co uz asi potiahneme predsa len do konca..ozaj a testiky stale nevies?ja teda idem zajtra a nemusim nalacno, aj to je pozitivum, ale mne tak skoro tak ci tak nechuti..
A sorry za ten link, ja to vzdy len skopirujem, ale myslela som ten Easy duo walker...paci sa mi...

babulka123
6. jan 2009

no ja sa musim pochvalit, mne dnes v podstate az tak velmi zle nebolo... viac menej dobre.. asi mi pomohol ten segedin.. hehehehe a teraz som spraskala horalku.. zacina mi chutit sladke a to nieje dobre.... budem veeela rast... pomoooc hehehehehe

janula13
6. jan 2009

babul blahozelam, ja sa tiez pochvalim, prave som vypila pohar mlieka, tiez dobry vykon, nie?napisem ti IP...

babulka123
6. jan 2009

janul mas moj hlboky obdiv, ja som dnes akurat hladala nahradu vapniku a bolo mi odporucene 100% dzusy s pridavkom kalcia.. snad aspon nieco.. ja proste to mlieko do seba nedostanem .. bleee ani nahodou .. snazim sa aspon pomocou omacok a tak ale aj tak to nieje ziadna slava.. som zvedava co mi povie zubarka.. este ze je to moja krsna mama tak snad bude ohladuplna.. hehehehehe

janula13
6. jan 2009

babul, diky za tip, tak to si najdem take dzusiky aj ja, ale zistujem, ze to mlieko hadam uz aj zvladnem a zacala som si kupovat tie tvarohove dezerty a tak to chcem oklamat...aj zubarovi som uz mala davno ist, ale ked si predstavim ze otvorim usta a on mi zajde tym zrkadielkom neodaj dalej, tak bude mat problem...takze este cakam, neviem ci si vobec trufnem...

mici11
6. jan 2009

Janulka vysledky asi su, ale moj doky ma tento tyzden dovolenku. Takze az v pondelok sa dozviem. Ale verim, ze su OK.
No mlieko ja nastastie mozem, ale mam pocit, ze mi nic v poslednej dobe nechuti. A zo vsetkeho mi je zle 😝 A este ten herpes dnes, no krasa.
Ale teba Janka chvalim, ze si pila mliecko 🙂 a Babulka som fakt rada, ze ti je dobre 🙂 🙂 🙂 🙂

babulka123
6. jan 2009

no ja som si prave dala smotanu s vanilkovym cukrom ... cize milacika... tak aspon troska.. aj ked si zoberiem podiel toho tuku.. no pomoc ale nevadi... mala som chut...

mici11
6. jan 2009

Ja som si dala hrianky s maslom, bola som hladna riadne po tom vracani 😝

janula13
6. jan 2009

Juj mici, uz aby to preslo a budes si uzivat babtko, taka som zvedava, co nam oznamis ze tam mas..dakujem za pochvalu, snazila som sa 😀 ved ked si sopmeniem co do seba tlacim, zdrave ani zdaleka a tiez jem niekedy len aby mi nebolo zle, ale nic mi nechuti, malokedy mam na nieco chut, ale doteraz ma zachranuje chlieb s tavenym syrom, to mi vzdy sadne, ked uz neviem co im dat...
babul kasli na tuk, ved babtko aj to potrebuje, ale samozrejme netreba to prehanat 😀 treba mu dat co si pyta, ty to predsa velmi neovplyvnis 😀

mici11
6. jan 2009

Jani to po hriankach mi je teraz ovela lepsie. Ked ma tak drobec kopka, tak mi to vynahradza to vracanie. A taveny syr a chlieb, hrianky a chlieb so sunkou zachranuje zas mna 😀
Dobru noc babenky a Jani nech je zajtra vetko tak ako ma byt 😉 🙂

janula13
6. jan 2009

dakujem Mici, aj ja sa uz lucim, dufam ze aj tebe bude lepsie, idem hajat vstavam o 5.30..dobru babulky

babulka123
6. jan 2009

dobru nocku , ja sice nevstavam ale dnesna prechadzka ma nejako zlozila idem si pustit dvd MASH a spat..

babulka123
6. jan 2009

no ja som tu este stvrdla.. hladala som co znamenaju ktore mena... no stale sa nevieme dohodnut na mene... a kedze mi nechceme vediet dopredu co to bude viem ze mame este vela casu na rozhodovanie ale uz aspon nejaku predstavu by som mohla mat..
zatial to vyzera na Dominik, Timotej, Nina, Sona,

marek a Anka bolo ihned zamietnute... pred ivf sa mi stale snivalo s Barborkou takze mozno to bude este aj Barborka...

baby pomoooooc... neviem sa rozhodnut.

marione74
autor
6. jan 2009

zlatik babul, prajem dobre rozhodnutie 🙂 kazdopadne ja by som rada mala Tvoje problemy, tak sa teskaj ze uz vyberas meno 😀 A hlavne este mas na to nejaky ten tyzden ci vlastne mesiace 😎

tvojka
7. jan 2009

Ahojte,
Babul,ty čo už stresuješ s menami?!My ešte tiež nemáme vybraté,ale stále si hovorím,že ešte máme čas 😅 .

Januli,ako bolo u dokiny?čo nové?

Všetkým pekný dník!

mici11
7. jan 2009

Ahojte,

Babulka Nina je aj moje naj meno, ale drahemu sa nepaci ☹ Takze vyhrava Sofia. Inak Soňa: Soňa . pôv. rus. dom. podoba mena Sofia (rus. Sofija, gréc. Sophia), vidim, ze mame rovnaky vkus 😉
S chlapcenskych sa nam paci Patrik, Samuel.
Tvojka aj tebe pekny den 🙂 , ako sa mas?
Janulka ako moja?
Petka, zlatko dufam, ze sa mas dobre a coskoro sa ozves cmuk

janula13
7. jan 2009

ahojte, tak som konecne doma, musim sa rychlo najest, lebo bude zase zle, rano isla kyselinka, tradicne, dokonca som ogrckala aj kobercek vo wcku, hanba mi, iz sa to perie...inak vysledky testov o tyzden a tie moje bolesti okomentovala asi ako...este vas bude boliet a tahat a pichat...prehmatala krcok a ze nalez je ok, neotvaram sa a krcok je v ophode, takze na uttz ma neposlala...ale som kludnejsia, aj ked zase picha...ale je zodpovedna, tak ma bude mat na svedomi 😀

tvojka
7. jan 2009

Januli,som rada,že ste aj babatkami v poriadku!Kedy máš dalšiu poradnu?

tvojka
7. jan 2009

Mici,dík za opýtanie.Máme sa dobre,až na tie moje kríže.Si pripadám,že sa mi rozpadáva chrbát 😝

mici11
7. jan 2009

Tvojka tie krize aj mna velmi trapia. Vecer mam pocit, ze sa ani nepostavim ☹
Janulka som rada, ze si OK. Myslim, ze dokyna ma pravdu, mne tiez nieco podobne povedal vtedy doky. Tiez mi kontroloval krcok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre