Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

janula13
13. jan 2009

ahojte, tak ja len na chvilku, lebo tiez som sa neskoro vyhrabala z postele, a od 12-14 som skypovala so svagrinkou vo svajci..a robota mi stoji a take plany som mala..oberam stromcek a cely nam opadava , tak ma caka vysavanie a umyvanie opdlah..ale tesim sa...
inak mne je uz druhy tyzden lepsie, takmer uplne dobre, aj ked citim trochu zaludok, ale minimalne a teraz ked pisete o tych slinach, uvedomila som si, ze aj to preslo, to ma dost otravovalo vyse dvoch mesiacov, slintala som ako bernardin, bolo mi z tych slin zle, vypluvat som ich musela, ked som bola doma, no nechutne..a teraz nic, hm, ani som nezbadala...
a prave som zbastila nelupanu ryzu, kompot a pecene kura...ked si tak uvedomim, ja jem varenne uz denne..
Peti tak to ma mrzi ze mas so mnou take sny, nic moc, ja uz som kludna, ved nic nenarobim, cakam dozajtra...mne sa zase snival eroticky 😅 😅 😅 hm, cim to bude?chvalabohu zase s MM, aspon to 😀 😀 😀

babulka123
13. jan 2009

janulka sme vo viacerych veciach na tom rovnako .. vratane tych snov.. lenze u mna MM nebol.. ale ... heheheehehehehehehe

janula13
13. jan 2009

Mici, aj mna bolieva brusko, niekedy picha, niekedy krce a minule 3 dni pichanie plus taky tlacivy pocit..a ze som ok, tak neboj, este to naboli, ste v poriadku...a pre pripad zeby som zajtra nestihla, kedze chcem ist do Ba, tak zelam vsetucko naj k narodeninam, nech si zdravucka, aj babatko, nech ta obklopuje laska a stastie a nech vas babatko urobi stastnymi rodicmi..

mici11
13. jan 2009

Janulka dakujem cmuk 🙂

janula13
13. jan 2009

babul, ved ani v mojich vzdy nie je 😀 pssssst 😉

petkaerdal
13. jan 2009

Jani,ty bernardin 😀 ,som rada,ze si konecne uzivas tehu a ze nevolnosti uz vymizli 😀
Jani mrziet ta to nemusi,v pohode 😉 a erotikus sa mi snivalo predvcerom tiez chvalabohu s mojim drahym 😀
ozaj ,ked som vtedy krvacala,tak mi ten dr.zakazal tutumutu,ze ked su dve uz vobec nie(aspon si oddychnem)
a drahy sa rozlucil uz na dohy cas,lebo vravi,ze ked pridu deti,tak tiez nic nebude 😀

babul,ty si taka nevernica 😀

petkaerdal
13. jan 2009

Jani 😉 to sme vsetky zeny take? som myslela,ze len ja 😀

mici11
13. jan 2009

Baby no mne zatial len s mojim, ale aj dnes sa mi snivalo, ze on s niekym inym 😠 😀

petkaerdal
13. jan 2009

mici,tak to je ta horsia varianta potom 😀 aj si mu to povedala?

mici11
13. jan 2009

Jasne, ved co si to dovoluje 😀 😀 😀 ? No nie? Tak sa smial a povedal, ze za moje sny on nezodpoveda 😀 😀 😀

mmonna
13. jan 2009

Peti..Ty si sa uz rozviedla?a ides sa vydavat znova? 🙂 som prekvapena,ze mas zas svadbu,preto sa pytam....

petkaerdal
13. jan 2009

jasne,co si take nieco dovoluju ti nasi muzi,aj mne sa take sem -tam sniva,ale to chudam moj je za to zvrzany 😀

mmonnka,ano som sa rozviedla a zase sa vydavam za toho isteho 😀
vtedy sme mali len obrad na urade,teraz robime hostinu,ale riadku,ako ma byt,teraz v sobotu tu vo Viedni a potom 31 u nas na Sk,takze este raz budem mat svadbu 😀 ale mi je,ze?

mmonna
13. jan 2009

No neviem,ci Ti je 🙂 ale ja by som sa tesila asi len na to,ze sa poriadne najem...mam neuveritelny apetit...a mam chut na vsetko okrem udeneho.,...to mi hrozne smrdi......

petkaerdal
13. jan 2009

ja uz ani chute nemam,zachvilku by ta to malo prejst ,aj mna to preslo,inak mne nesmrdi hadam nic,ja sa citim uplne super
ja sa netesim skoro vobec na tuto sobotu,ale na Sk sa tesim,tam budem mat aj kamosky,tak to sa zabavime 😀

babulka123
13. jan 2009

no v kazdom pripade vidim ze vsetkym sa nam sniva nieco podob ne... viete ako sa to hovori... hladnemu prasiatku sa o kukurici sniva... hehehehe

mici11
13. jan 2009

Petka a na Slovensku kde byvas? Napis IP ak chces 😉

petkaerdal
13. jan 2009

babul,to si teda vystihlaaaa 😀 😀 pokial su to len sny,je to v norme

janula13
13. jan 2009

Mici, tak aj mne sa uz take tusim snivalo a tiez som dostala podobnu odpoved..hihi Peti u nas tiez uz tutumutu nic, mne sa nechce, aj ked sa sem tam osnazi ja ho normalne stopnem, lebo sa neviem nejak naladit, ale preziva to dobre, ani jemu sa nechce myslim, aj ked hovori, ze teraz ho to viac bavi, lebo nemusi, ale chce...a tiez asi nadlho celibat, ale mne to neva a ani jemu nie, tiez sa bal, ked sme sem tam skusili a netvrdim, ze nebude tutumutu az do konca, ale momentalne abstinujeme...boze keby vidite co mi tu ostalo po tom stromceku, mam pol kybla ihlicia a este musim povysavat a pozametat balkon...nuz smrek, ale bol krasny, este teraz tu vonia..

mici11
13. jan 2009

Babulka 😀 😀 😀 tak tak.
Inak moj jediny bracek ma 21.2. svadbu, takze sa uz tesim, dobre sa napapam. Pocas tehu ideme na druhu svadbu a predtym nic, teda okrem nasej, ta bola v lete 😉

mici11
13. jan 2009

No my sme uz skusili tutumutu, po dlheej dobe a bolo to very good 😀 , ale predsa to je troska ine 😉 . Ale lepsie ako nic 😀 Doky mi dal povolenie, ale ze len sem tam a ziadna divocina 😀

babulka123
13. jan 2009

ja som len rada ze v tom nie som sama.. uz som sa bala ze je to divne.. hehehe ale ako vidim ani nie..

petkaerdal
13. jan 2009

Jani,tak mojmu by sa chcelo velmi, ale strach je silnejsi,po tom ,co povedal dr. este viac a vobec som si vsimla,ze mna presla chut,ale citala som na nete,ze v tomto trimestri by sme praveze mali mat chut a v prvom nie,tak sme nejake obratene 😀 ale radsej bez,aj tak by som lezala,ako poleno a mala som inak aj taky blby pocit kvoli tym malym,ty nie?
viem si predstavit ten bordel,preto nemavame zivy stromcek 😀

mici,aj my sme to mali very googd na zaciatku,ale ako rastu mam uz taky blby pocit a aby som lezala ako poleno no naco to robit so strachom,vydrzime,ved kvoli detom a naozaj nechcem zacat krvacat
jedna holka,co si s nou pisem zacala krvacat po sexe a o babo prisla 😢 a z okolia mam tri kamosky,ktore po tutumutu sli pekne lezkat s krvacanim do nemocky a hrozi aj nejaka infekcia pri tom..tak ja radsej eee 😀

janula13
13. jan 2009

mici, tak si to uzivaj, ja na jednej strane snivam a hovorim si ze aj by som si dala povedat a aj ho sem tam podpichnem, ze ci si este pamäta ako sato robi, naposledy asi pred 3tyzdnami..tusiiim...a na druhej strane ked je aktivny, tak stale myslim na brucho, a neviem sa sustredit a to pred tehu som bola skor ja ta otravnejsia a teraz sa to otocilo...ale ved hadam sa polepsim 😀 😀 😀

mici11
13. jan 2009

Peti nestras ma, my sme ako nam doky dovolil pred mesiacom, tak len tak decentne a len 3 krat. Ale uz neviem ci este chcem 😀

petkaerdal
13. jan 2009

Jani,tak to si dobra este ze pred 3mi tyzdnami,my? ja ani nepamätam 😔 ,ale nechyba,ako vravim 😀
ja nechcem strasit,kazda musite vediet,ale ja provokovat urcite nebudem,po tom vsetkom,co som si vytrpela za par minut sexu neriskujem 😉 a vobec,ako som pisala,ani sa neviem sustredit,ako Janka,tak naco
a mici ja som aj tak opatrna,aj ked dr povie,ze niesom rizikova,ked zisitia,ze som rizikova,bude uz neskoro 😖

tvojka
13. jan 2009

Ahojte ,
som sa chvíľu neukázala...včera som bola v Auparku,chcela som v HM kúpiť také polodupky,ale mali len miniatúrne čísla a ja som chcela tie o kúsok väčšie...V CA som kúpila dvoje bodyčká a Mothercare také trojbalenie,čisto biele.Jáj a v HM som kúpila miniatúrne bavlnené čiapočky do porodnice,dúfam,že im to nebude malé😀.
Dnes som po English bola v Tescu,majú pozlacnované ponožtičky,tak som čosi pokúpila a aj podbradníky ešte.

Mici ,gratulujem k dievčatku.Mne doky tiež dlho hovoril,že nič nevidí,tak to asi budú baby a v Hlohovci to potvrdili,tak sa snád nemýlia.Lebo chudák chlapec by musel ružové veci nosit 😀

Jani,na zajtra držím palce,nech sa tie tvoje výsledky nejak objasnia v dobro veci.A ty by si šla na amnio?Ja nie,to som bola rozhodnutá ešte pred verdiktom...

Babul,tak si mi s tým kuraťom narobila takú chuť,že som si musela dať.A zistila som,že nemáme doma žiadne marhule,broskyne,...tak som si to dala so zaváranými čučoriedkami 😀

Peti,stretko platí,ked teda budeme všetky ok.Sen so mnou?čo sme vyberali kočíky?

Inak ten Bubleride som už pozerala,ale sú tam napísané vaničky a oni tam pripínajú len akoby autosedačky.Tam normálne vaničky podla mna nie sú.A poloha chrbátika sa nedá dať až úplne do ľahu.Až an tieto detaily sa mi ale výzorovo veľmi páči.

A ked už sme pri tých snoch,môjmu mužovi sa dnes snívalo,že už sme mali naše zlatíčka na svete a že sa na mna podobali.Tak veľmi by ich tu už chcel mať 😵 .

petkaerdal
13. jan 2009

tvojka ahoj
tak vecicky pekne pofot,chceme vidiet,v HM som kukala aj ja,tam maju pekne veci a ake cisla si kupovala?

ano ,vyberali sme kociky,ale neviem kde,uz mi z nich sibe inak,stale sa mi o nich sniva 😀 a to stretko dame urcite ,len neviem,ci teda u mna,ci by ste sem vsetky dosli alebo dame niekde na SCS,co vy na to ostatne? plati to hadam? vsetky pekne s bruskami 😀
ja som uz z kocikov na nervy,nekupim ziadny a hotovo 🙄 ,ked niektora kupite a bude dobry,kupim taky isty,lebo som uz zufala 😢 a to vazne

to zase moj vravi,ze este chce pockat,lebo este je skoro(asi sa boji) a zase ja by som ich uz tu chcela mat 😉

mici11
13. jan 2009

Tvojka ahoj moja, dakujem. My si uz tiez myslime, ze to bude urcite dievcatko, drahy ju vola moja malicka 🙂 Chcel syna a teraz sa tesi ako maly, ale to tak byva 😉

tvojka
13. jan 2009

Peti,no u nás je to naopak.Ja kým nebudem mať všetko pochystané,tak nech sa neskúsia pýtať na svet 😀
Stretko ešte dohodneme,pravdu povediac ja som v Rakúsku fakt nebola pár rokov a dúfam,že môjho drahého na taký výlet ukecám.On nenávidí chodiť po obchodoch a návštevách 😖

petkaerdal
13. jan 2009

tvojka,ty budes popri detom stihat este aj nejaku English? to mozes s detmi potom speakovat 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre