Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
3. feb 2009

ahoj tvojka 😉
co robkas?

tvojka
3. feb 2009

Ráno som bola na angline a teraz čítam kadečo po nete...A papkala som musli s mliečkom(aspon takto ho do seba dostanem)
čo ty?

tvojka
3. feb 2009

ozaj,tej tvojej kamoške už došiel kočík z Brna?
Ja som tam včera volala,vraj ešte dnes by im mali doraziť autosedačky a bude to komplet,môžu nám to poslať...

petkaerdal
3. feb 2009

ja som rano vypila pohar mlieka 😅
upratovala som si a triedila paiere a skrinu,idem tam poukladat veceicicky pre babo...inak nic,tiez citiam po nete kadeco

ani som sa jej nepytala,ale asi nie,lebo urcite by napisala aj sama,ze jej dosiel...

babulka123
3. feb 2009

ahooojte, ja som dnes pisala ako 1 som sa tesila ze som sa tak skoro zobudila ... spravili sme si s Kobylkou ranajky a ze este 5 min a pozrite ako to dopadlo... ze dobre ranko... desne normalne sa hanbim ale je mi to taaaak jedno hehehehehehhe
to bude asi tym pocasim co je vonku...

babulka123
3. feb 2009

ked sa uz nemozem vyhovarat na utros, vyhovorim sa na pocasie nie ???

tvojka
3. feb 2009

Babul,ja sa zas vyhováram,že musím veľa spať,aby babiky rástli 😀 .Ale počasie je dnes fakt excelentné... 😝

petkaerdal
3. feb 2009

vzdy sa najde nejaka vyhovorka babul 😀 dobre si potiahla...ja nemozem vobec uz spavat 🙄

babulka123
3. feb 2009

ja praveze mozem az mooooc dobre.. ale neva, ja si to teraz prespim heheheh

babulka123
3. feb 2009

babulky idem varit.. hehehe je nacase.. ak by nahodou marek prisiel skor domov.... ozvem sa cmuuk

janula13
3. feb 2009

ahojte, tak vy ste tiez take prispate?ja som zase klasicky soala do 10, to je moja tradicna hodina a doteraz som sa nerozkyvala, ale idem sa najest a zacnem, som dobre vyspata, ja vecer Peti nemozem zaspat, tak to rano dohanam, kym sa mozeme vyspat, spime, potom uz nebude casu,na to sa vyhovaram ja, nadspavam si do zalohy a spanok je predsa dobra vec, neskodi..
Inak mam co na praci, upratat cely byt, ale zacnem zajtra, ale planujem ako ty Petka, pretriedit tu nasu jedinu skrinu a urobit priestor na detske vecicky, na take väcsie co nechcem davat do komody a zbytocne by mi tam zaberali miesto..
a idem sa objednat , pokusit, na 3D do Hlohovca..
Tvojka mozem sa ta spytat, ty si tam bola, plati sa tych 1000sk za obe deti, ci len za jedno?

petkaerdal
3. feb 2009

ja som zase vecer unavena,zaspim skoro a rano uz o 5 buntosim 😅
ja uz mam vecicky v tej nasej jedinej skrine Janka poukladame,ale planujem jednu dokupit,niekde ju strcim

janula13
3. feb 2009

no my chodime okolo 22.30 do postele, ja niekedy okolo 23, ale ja by som aj zaspala, ale krpci sa rozkopu, najviac vecer a mne sa tazko zaspava, ked ma niekto kope do brucha, akurat vcera som manzelovi povedala, fajn, spia, zaspim aj ja a ako som to povedala, taka rana do brucha a uz to zacalo 😀
inak aj ja planujem okrem komody kupit este nieco na uskladnenie veci, len som sa este nerozhodla co 😀

tvojka
3. feb 2009

Jani,platí sa 1000Sk za obe samozrejme,v nedelu 1200.Objednaj sa,vôbec to nelutujem,bol to parádny zážitok.
Baby,vy dokupujete skrine,aby bolo kam dať vecičky a ja zas skrine vyhadzujem,aby bolo kam dať postielky...Vyhodila som polovicu vecí zo skrín,tak sa nejak budeme musieť pomestiť aj s tými detskými vecičkami.
Jani,tak aj ty už to večer zažívaš,že už by mohli aj spať?Ja aj ked idem v noci na wc,tak sú hned hore a už dupkajú a mrvia sa.
Teraz som sa napapkala a idem si lahnúť k telke,trochu zrejme zalomím 😅

petkaerdal
3. feb 2009

Ja to kopkanie este vobec necitim,len take tie bublinky,ale kopance nie...este nemam problem,ako ty 😝

babulka123
3. feb 2009

janulka ja som si vymyslela ze kupim este jednu skinu v ikeii cca za 2.5 tis. a komodu k tomu a hotovo.. ale to som sa rozhodla ja a este to neschvalil marek, ten zas najde logicky nieco preco nie.. takze este sa netesim

babulka123
3. feb 2009

baby neuverite ale pridala som foto mojho brusiska..... a aj stolicky co sme kupili... Petka dufam ze si na mna hrda...hehehehehehehe

petkaerdal
3. feb 2009

babulka,no teeeeeedaaaaa 😀
podrastlo ti
ja som chcela vcera,ale odfotim dneska..Jani odfot aj ty pre porovnanie so mnou 🙂

janula13
3. feb 2009

Tvojka dakujem, akurat som sa dovolala a ideme 8.3, v nedelu, tak sa velmi tesim...a co sa tyka vyhadzovania skrin, nuz to by si musela vidiet nas byt, my fakt mame v celom byte zatial len jedinu skrinu, vstavanu v spalni, tam sa nam vmestilo vsetko oblecenie, ale idem to tam jednak uprata a dam tam tie detske veci co uz mam nakupene a su zatial v jednej skatuli v sklade, a planujem isto kupit komodu a rozmyslam ze aj nejaku dalsiu skrinu k nej, co potom prestahujeme aj s dietkami do detskej, ja kedze som nestihla zariadit byt ako som chcel, kedze do toho skocili dvojicky, tak mam pri posteli akurat priestor na 2 postielky a aj komodu a da sa aj skrina, pripadne rozmyslam ratanovu alebo drevenu truhlicu , z ikei mam uz vyhliadnutu a to potom s nimi pojde do detskej 😀
A ako pises, len spomeniem pred niekym, aj teraz mi volala sesterka, ze ci chlapci spia, ja ze hej, spinkaju a bac, taky kopanec, akoby rozumeli ako ich ohovaram 😀
Petka, ved pockaj, budes okopavana, ale zatial je to fakt prijemne a tesim sa, ale viem ze nastanu aj ine casy..ono ja ked chcem zaspat, tak potrebujem klud a aj ked nekopnu silno, uz len ked sa presuvaju, tak mi tenpocit nedovoli zaspat, az ked sa skludnia..

babulka123
3. feb 2009

petka ale kde hehhehehehheheh ani nahdoou hehehehe samozrejme a vies ako velmi ...
a pridala som aj stolicku co som pisala ...

no a fotte nech viem ako budem vyzerat...

petkaerdal
3. feb 2009

Jani,ved aj my mame len jednu skrinu 😀 ty mas aspon kde prestahovat,ale ja nemam kde,byt novy nestihneme asi do porodu,takze sa musime potlacit tu na cas...takze riesime,co vyhodit a ako to spravit...
ja som uz veciciky z krabice vylozila 😀

a ozaj,som vam zabudla povedat,vcera sme sa pytali dr. na pohlavie,nepovedali sme mu,ze uz vieme,to lave babo bolo schovate za pravym,ale na to prave povedal,ze to vyzera na chlapca 😀 😀 😀 ze mu tam nieco vysi,ale ja to voooooobec neberiem,neverim mu,myslim,ze to povedal len tak,aby nieco povedal...on nema taky dobry uzv...ale erdalovi ocka zaziarili 😀 ja sa drzim toho vysledku z nemocky 😀

petkaerdal
3. feb 2009

stolicku som videla pekna..
ozaj a co s tym kocikom od tej baby? kupis to? ci si si to rozmyslela

baby uz viete,kolko ks coho budete pre babo kupovat,potrebovat??? ja by som rada uz vedela kolko budem potrebovat coho,uz som si napisla taky zoznam 😀

babulka123
3. feb 2009

peti takze predsa ze by len ... to by bolo fajn... kazdy by ste mali to co chcete.. hehehe

petkaerdal
3. feb 2009

babul,vobec to neberiem ani trosku vazne..ani nad tym nerozmyslam...

az teraz som zbadala,ze mas meno pre chlapca Lukas..kamoska ma ale Lucas.. 😀 pekne meno je to

babulka123
3. feb 2009

nooo neviem to bola len posledna dohoda...
ale uz sa mi snivalo ze sme mali dcerenku Adelku boli sme na poradni, bola uplne kraaasna ale cela ciernovlasa.. heheheh nevieme po kom, tak sme sa dohodli ze sa pani embriologicka si kychla a pomiesala to .. heheheh

mmonna
3. feb 2009

Ahojte..Peti ako zijete s malymi?Co mas nove?teraz som tu nakukla.Uz malicke kopu? 🙂

janula13
3. feb 2009

Peti neboj, nacas vydrzite a pomestite sa, a potom sup do noveho bytiku..
jeeej a to by bolo super keby sa vyklul chlapec, ja by som tomu na tvojom mieste aj verila a boli by ste obaja spokojni, aj erdal by mal chlapca a ty dievcatko, necakala by ta dalsia vyroba 😀 tak ja som teda zvedava ako sa to zvrtne, citala som ze babule boli aj na troch utz, vsade im povedali nieco ine a vyliezlo nieco ine, takze mozno to bude parik, ved to je parada 😉 ja keby vcera nevidim jasne tie gulky, tak si tiez este robim nadeje na parik 😉 😉 😉 😉
inak peti ja som si zhruba z netu spisala co treba a kolko, aj ked je to vsade ine, ale pytam sa aj kamosiek co naozaj vyuzijem, tak mi davaju rady,aj ked ich zabudam 😀 tak si popri upratovani urobim inventuru co mam a kolko a aku velkost a este nakupim co chyba..mohla mi svagrina opslat, ale kedze ma baby a my chalanov, tak zase nic 😅

janula13
3. feb 2009

a Petka, aj ja som vecra chcela fotit, ale nejak sme zabudli, tak hadam dnes, ale nemam pocit oproti poslednej foto, ze je nejaky rozdiel, ved uvidime..idem koooonecne upratovat tu skrinu..

tvojka
3. feb 2009

čaute baby,
tak ja som sa už dobre vyspala,krpane vystrájajú ako besné,asi majú disko 😀
Peťka,tak možno sa predsa dočkáte páriku?To by bola sranda.
Babul,no vidieť,že rastiete.Aj ja by som sa už mala odfotiť,nejak to zanedbávam v poslednej dobe...

babulka123
3. feb 2009

tvojka skus stlmit hudbu hehehehehe alebo zhasnut???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre