Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
13. feb 2009

Jeeeeej babul nove foto, pekne 😉 🙂

petkaerdal
13. feb 2009

aj ja si myslim,ze sedacka tak do 2000 je akurat
no vidis mici,mala si mi poslat a neuskodila by ti,keby si nebola pazrava 😀 😀
tak na to foto sa tesim teda mici 😉

petkaerdal
13. feb 2009

tvojka,chodite tusim kazdy vikend k svorkuse 😉 dobre vychadzate?

mici11
13. feb 2009

Peti na buduce sa s tebou o vsetko podelim, vracat sa mi uz nechce 😀 😀 😀
No ja sa uz neviem dockat, milujem pekne saty, budem mat aj vlasky spravene a tak...Ako keby som sa sla ja vydavat 😀 😀 😀 Ale ved brachovi nespravim snad hanbu 😀 😀

petkaerdal
13. feb 2009

tak budes krasna,ako nevesticka co? a akej farby mas satky,prezradis?
som zvedava,ci v pohode vydrzis svadbu,lebo ja som teda mala dost uz v tom mojom tt 😔

mici11
13. feb 2009

Take tmavo fialove s kamienkami, tazko ich opisat ale vyzeraju very good. Ved uvidis 😉 No ja som zvedava tiez ako a hlavne do kedy vydrzim, ale som sofer, takze ked budem unavena pojdem domkov. Silit to nebudem. Ked sme boli v novembri na svadbe tak som vydrzala do 4 rana, no ale to som bola len v 3.mesiaci, tak uvidime

petkaerdal
13. feb 2009

no v 3 mesiaci by som aj ja este vydrzala,ale teraz ked mi klipkaju oci kazdu hodinku,neviem neviem 😉
ved uvidis,ked budes unavena,pojdes domov,ako vravis

baby,co kupujete na valentina??? ja nemam nic pomooccc

mici11
13. feb 2009

Boze Peti zajtra je valentina????????????? Ja asi nic obleciem si svadobne podvazky a bude 😀 😀 😀 ale nie. Kupim drahemu jeho oblubenu cokoladu a on ma iste pozve na moju oblubenu pizzu 🙂 Cize dame veceru a hotovo. Nerobime okolo toho az take halo, ako vravi drahy my sa lubime cely rok 😀 😉

janula13
13. feb 2009

Mici tak som aj ja velmi zvedava na foto, aka budes krasavica 😀 fialova teraz leti..
Peti ja som akurat pobalila valentinske, len neviem ci mozem napisat co, ci si to tu neprecita manzel..minule nasiel ako som tu kdesi pisala ze chcem pre jeho mamu kupit plynovu komoru...no trapik 😝 😀

petkaerdal
13. feb 2009

ani my nerobime take halo,ale nejaku drobnost..ja nemam nic este,my si asi spravime doma romantikus vecer tiez s pizzou pri tv a bude 😀

no Jani radsej teda nepis,aj moj cita konika 😉 hlevne,co ja pisem a potom sa ma pyta,ze ja som drahy? a od kedy 😀

mici11
13. feb 2009

Janula 😀 😀 😀 to je fakt trapik 😝 😀 jasne radsej nepis
Peti ano aj my len take pozornosti 🙂. Moj necitka, teda aspon o tom neviem 😀

petkaerdal
13. feb 2009

moj cita,ked tu sedi vela krat pri mne a niekedy ho zevraj boli hlava,ked len spomeniem konika😀

pointka
13. feb 2009

janula, ty mas krasne krive brusko skoro ako ja 🙂
moje dite bude isto lavacka, lebo mam sisate brucho do lava vytlacene 🙂

janula13
13. feb 2009

Pointka dakujem za kompliment 😀 😀 😀 ja ho mam zase do prava, ale uvedomila som si to az na tej foto, inak nie, no co uz, viem ze tam mam placentu, tak asi je to aj tym a ten chlapisko vpredu je napravo..

Prave som mala divadlo na tom krivom bruchu 😀 sakra to boli presuny, sekundove, nestihala som ich nahanat.. 😀

nuz moj niezeby cital, len sem tam ponad plece, ked ma chce nastvat, strasne sa na mne smeje..ale dal si v praci len tak do googlu moj nick a akurat taka debata mu tam nabehla 😉 Inak ani mi nerobime halo, ale tiez asi skocime na pizzu, tak davno sme neboli si niekde sami sadnut, alebo zase budeme lenivi a objdename domov, vidim ze vsetky budeme asi chrumat pizzu zajtra 😉 ale kupila som mu taky nejaky energeticky napoj na sport, zacal bicyklovat ako drak,tak nech ma energiu a sladkosti co ma rad, nech ma co na tom bicykli zhadzovat a ma tam este 2tricka, ale tie si vybral sam, na sport..to je tak len ale o tom vie...

Inak Mici ten napad s podvezkami nie je zly 😀 my sme vzdy tak pekne zakoncili valentina, tak dobrych zvykov sa treba drzat, ale kedze zajtra planujem obiehat tu Ikeu, kiku a avion, tak si viem predstavit aka budem vecer 😀

janula13
13. feb 2009

Pointka akurat som pozerala tvoj album, ty mas termin blizko mna, ja mam 25.6 😀 ale moji isto vylezu skor, kedze su dvaja...krasne mena si mala pripravene, take som zvazovala j ja pre babulu, keby bola 😀 tak sa drzte a potiahnite pekne do terminu..to muselo byt uzasne prekvapko po tej dovolenke 😀

mici11
13. feb 2009

Jani, ze podvazky robia divy 😀 😀 😀? Ale po to tvojom shopingu neviem co z toho bude 😀

janula13
13. feb 2009

asi sa mu len snivat bude a aj mne 😀 😀 😀

mici11
13. feb 2009

inak ja som mala dnes divoko-eroticke sny 😀 zeby mi nieco chybalo? 😀

babulka123
13. feb 2009

baby kuknite do albumu.. marek dosiel domov a doniesol mi naaaadhernu kyticu k 10 vyrociu... chuuuda este aj pokutu za parkovanie pri tom dostal... taaaaak ma prekvapil

mici11
13. feb 2009

babulka kraaaaaaaasna kytica 🙂 😉

janula13
13. feb 2009

Mici ty nenasytnica, ved pokial si pamätam, ty si tu z nas uzivas najcastejsie 😀 😀 😀 Inak moj praveze podvezky nemusi, on ma rad take prirodzenejsie veci, najlepsie je nemat na sebe nic 😀 😀 😀 ja som do pradielka nikdy nemusela investovat, povedal ze jeho to nejak nerozhadze, ze viac rovno bez neho 😀 😀 😀
babula krasne, vy ste uz spolu 10rokov?nas caka este len druhe vyrocie a tak mi to ubehlo..inak mm mi vravel, med sme boli na tom morfologickom utz, ze jedno babo malo termin na obrazovke akurat na nase vyrocie, ja som si to nevsimla, az potom mi doslo preco sa tam pytal doki, ze ci sa da rata s takym terminom, ze to by bola parada, potvora..tak mu vysvetlila, ze to je len od aktualnej velkosti, ze termin je od menzesu 😀 ale je to spekulant 😀

petkaerdal
13. feb 2009

Jani,ja mam este blizsi termin,28.6 hihi 😉 😉

babul,krasna kyticka a gratulujem k vyrociu 😉

janula13
13. feb 2009

peti nechapem, myslela som ze mam blizko k pointke, ta ma 21.6, potom ja a potom ty, ci myslis k vyrociu?mne sa teraz na poslednom utz posunul na neskor, kedze ma babatka uz nepredbiehaju o 5 dni ako predtym...uz nemaju naskok 😀

mici11
13. feb 2009

Jani 😀 no mozno najcastejsie, ale take light. Ale to neva, vydrzime. No podvazky mam len svadobne, a drahemu sa to v den svadby veeeeeeeeeeelmi pacilo 😀 😀 😀
My budeme spolu 6 rokov 😉 zobrati sme pol roka 😉

janula13
13. feb 2009

hm, my sme rano po svadbe boli radi ze sme radi a tie moje velkolepe plany na svadobnu noc, ale ved posledni hostia isli domov okolo 6 aj to sme ich uz slusne vyhodili 😀 My budeme spolu 5rokov a dva budeme zobrati, 7.7 😀

petkaerdal
13. feb 2009

Jani,ved som ti uz raz pisala,ze nas delia len 3 dni,mne termin posunuli hned na zaciatku na 28.6 a odvtedy ho mam takto,tak som zvedava,kotru z nas to skor chyti 😉 😉 😉
a teraz mas na kedy ten termin Jani,ked sa ti posunul,ja mam stale toho 28 uz 4 mesiace mi tak pisu 😉

mici,vy ste zobrati pol roka??? 😕 😕 😕 to si mala svadbu len 3 mesiace predomnou??? to ani neviem teeeda

my sme slpolu presne 4 roky,mali sme vyrocie nedavno 😀 a zobraty sme 3 mesiace,ani nie 😀

petkaerdal
13. feb 2009

baby,ja som sa asi rozhodla ,ze tie sady do postielky kupim predsa rovnake,nech hladam,ako hladam neviem najst aspon nejake podobne odtiene a ked budem mat postielky vedla seba,nech to nejak nekrici
Jani a tvojka vy ake kupite????

mici11
13. feb 2009

Jani ale ved my nie po svadbe rano, ale tesne pred sobasom 😀 😀 😀 Tiez odchadzali hostia pred siestou. Potom sme zaspali, ako zarezani 😀
No Peti svadbu sme mali v auguste.

petkaerdal
13. feb 2009

hm,tak to ste tiez cerstvy manzelia,ako my 😀 😀 😀

pozrite album,mne sa velmiiiii paci toto hniezdo do postielky 😀

janula13
13. feb 2009

Petka mne stale plati ten termin 25.6., ale babatkam sa meni podla velosti, ale do uvahy sa berie ten od posledneho menzesu, cize 25.6 u mna..no to som aj ja zvedava ako to dopadne, bude sranda ak by sme skoncili v porodnici rovnako, myslim ze aj MIci by sa pridala, budeme si volat z porodnic 😀
jooj Mici, my sme spali oddelene pred svadbou 😅
peti neviem este ake kupim, pacia sa mi dva vziory a neviem sa rozhodnut ktory, alebo ci z kazdeho jeden, neviem este...jeden je te

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre