Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
26. feb 2009

nooo sak kukam
ale sak ona este priiide jhehe

mauzos
26. feb 2009

a ten kamos je akoze rocker alebo tak? videla som niekde ake uzasne body rockove s lebkami a tak 😝

mauzos
26. feb 2009
babulka123
26. feb 2009

mau hej on je muzikant.. a dooost dobry.. si poklad dakujem

petkaerdal
26. feb 2009

tu som,nieco som mala
babul,maju to aj u nas,nemusim ist do shoppingu...a to by si aky chcela? taky s lebkou? tusim som aj celu sadu videla,aj s flaskou

to body rockove som videla aj ja babul,mozes to objednat na www.bess.sk

mauzos
26. feb 2009

no tak potom tam urcite nieco suprove vyberies, co sa im bude pacit. Tie cumle su fakt strasne predrazene a toto mas predsa vacsi darcek 😝

rebo
26. feb 2009

Babenky ahojte.

Nespala som od tretej ráno, pred ôsmou som už volala a viete čo, som nesmierne šťastnááááááááááá.
Obidve sa držia statočne. Narástli a z dvojky už prešli na jednotku. Takže keď sa nič neudeje, tak v sobotu mi to budú vkladať. Tak držte ešte palčeky.

petkaerdal
26. feb 2009

rebo supeeeerrr,drzim palce 😉

mauzos,ako sa maju chalani?

babulka123
26. feb 2009

rebo supeeer. takze ides v tvojkynych slapajach.. hehehe

petka no ak by si mi mohla kupit aj s tou flaskou to by bolo super. daj cenu kolko a ak by ti to nerobillo problem tak by si mi to mohla postou poslat, samozrejme ze zarataj do toho aj postovne.. ja ti poslem peniazky na ucet.
juuuj to by bolo super.

petkaerdal
26. feb 2009

najskor to pojdem omrknut,co je vsetko tam,lebo ja som to len zazrela,ale neprezerala a pak dam vediet,kedy by si to potrebovala?
ja by som ti to po ceste do Ba niekde dala,nie cez postu

babulka123
26. feb 2009

oki nieco vymyslime..
super. len to ked pojdes cez ba tak by sme sa museli dohodnut lebo ja nebyvam priamo v BA, ale viem o jednom mieste kde urcite trafime obe. heheheh FC

petkaerdal
26. feb 2009

ved to ano,ale to potom..ked pojdem do toho obchodu,dam vediet...

babulka123
26. feb 2009

oki super, dik.

mauzos
26. feb 2009

peti myslim ze dobre sa maju. A Tvoje dievcatka? Vidim, ze uz mate rozhodnute mena. Ze manzel vybral 😀 😀

rebo drzim siiiilno vsetky prsty 🙂

janula13
26. feb 2009

rebo drzim palce, tak tomu sa hovori bojovnici, ide vam to 😀

tvojka
26. feb 2009

Ahojte,
mne sa dnes nejak nechce písať...Ráno som bola na angline,potom kuknúť v robotke a potom u zubárky.(len na preventívke,som ok)

Rebo,gratulujem!Len tak dalej!

Dnes som si kúpila vianočku 😵 😵 😵 ,mnám,už som si dala.

Babulka,to chceš fakt kúpiť taký cumeľ?To by si tomu dieťaťu urobila?! 😨

Peťka,krásne mená ste vybrali!Perfektné! Už si sa objednala do toho HC?

Jani,ty tam ideš kedy?

janula13
26. feb 2009

tvojka ahoj, ani mne sa dnes nechce pisat, len si citam, a troska som upratala a poprala..ja tam idem na MDZ 😀 8.3 to je nedela o 16.00, uz sa velmi tesim,aj ked viem ako sa poznam, ze sa budem bat....
tak si si zamaskrtila na Vianocke, zeby som si dala?ja zistujem ze fakt vela nejem, asi by som sa mala uvedomit 😅

babule ked robite vajickovu pomazanku, tak ako ju robite? 😅

ozaj Peti vy ste zmenili mena, velmi pekne , ale mne sa pacilo aj to pred tym...

mauzos
26. feb 2009

janula, Ty lenoch ... 😝

petkaerdal
26. feb 2009

ahojte,
dakujeme za pochvalu,drahemu sa tieto velmi pacili
ano uz sme sa rohodli pre mena 😀 hadam sa to uz nezmeni
my sa mame dobre,ja mam este pokoj s kopancami,takze si este budem vychutnavat klud a iba bublinky 😉

tvojka neobjednala 😀
co sme vsetky fakt vianockove? este zacni ty mauzos a babul 😀

Jani,,len to jedno sme zmenili,jedno ostalo...ale uz sme sa aspon dohodli,keby boli chalani by to bolo horsie s menami 😀

mauzos
26. feb 2009

Peti mne urobili v dvojickach taku chut na parene buchty, ze nechapem. Normalne ich nemusim, ale teraz uvazujem ze este skocim do obchodu 😲

ozaj velmi pekne mena. To su akej narodnosti?

petkaerdal
26. feb 2009

mauzos,tak to tu ani nepis radsej,lebo zajtra budeme vsetky na buchtach,tu by sme o jedle asi nemali rozpravat,mne tak minule chutili makove slyze strasne 😀 😀

mauzos
26. feb 2009

ved som si vsimla, ze ste tu nejake jednotne, co sa tyka jedla 😀 ale aspon sa inspirujete, ja uz niekedy fakt neviem co mam varit ...

petkaerdal
26. feb 2009

mne ti zacali take chute az teraz nedavno,ty si to mala od zaciatku?
ja teraz jedavam vsetko krizom-krazom 😀
a inak som sa vam nepriznala ze tiez sliapem na detskych vyzivach ovko,to mam cele kartony doma,denne padnu dve 😀a jablkova a jahodova je najlepsia s piskotami 😀

ty si tiez po IVF?

petkaerdal
26. feb 2009

mam chut teraz na nieco sladke 😅 ryzovy nakyp?mnam

mauzos
26. feb 2009

ja som vobec cele tehu nemala ziadne chute, ale to bude asi tym, ze cakam chalanov. Jedine co musim mat je termizovana natierka na chlieb, to jem skoro kazdy den. Ale zeby som mala take klasicke tehotenske chute ze kysle uhorky a sladke so slanym, to nepoznam 😉
ano som po IVF. Aj Ty?

babulka123
26. feb 2009

ospravedlnujem sa ale mala som dolezitu navstevu bola ma kuknut Pahu..
stale verim ze je tehu lebo to co mi tu hovorila.. no uvidime zajtra co bude na krvicke..

janulka ja robim vajickovu tak ze polka masla , 1 bambino, 3 vajka, sol, trooooska horcice

vajka uvarit na tvrdo, rozdrvit vydlickou nechce sa mi to krajat na drobno... maslo a syr a sol a horcicu vymiesat a ked budu vajicka rozdrvene a vychladnute pridas k tomu a hotovo.. a je mnaam

janula13
26. feb 2009

tak a som tu, ja som mala zase kratsi/hodinovy/ telefonat s kamoskou,ale som sa nasmiala..babul a natierku som spravila, este pred tym ako som si precitala tvoj recept a prave sa zabavam, ze som sa presne donho trafila, 3vajka, pol masla a 1 bambino a horcica..ty telepat...
tak pahulienka bola az dnes u teba, ja som myslela ze vcera..nuz ja stale cakam na tu jej krv, ja ti mam pocit, ze este moze paradne prekvapit..
mauzos, mas pravdu, som lenivec, ale dnes som sa uvedomila 😀 idem sa skonsolidovat, ved potom ma to tempo pri tych dvoch zabije...
tvojka ty si tusim raz pisala ze si si natacala ako sa ti hybe brusko?dnes som si na to spomenula, take som mala kanadske vlny,to by bolo paradne vidiet, ale nemame kameru, MM mi akurat nadhodil, ci nekupime kvoli krpcom...
mauzos, zajtra asi kupim tie parene buchty, este stale som dost leniva na to, aby som ich robila 😀

janula13
26. feb 2009

Inak peti tie mena su fakt pekne, ja viem ze ste zmenili len to jedno, ale mne sa aj ta Jesemin ci ako to bolo pacila, ale aj tieto su pekne, sedia k sebe..my by sme mali s dievcenskymi boj a jednania, chlapcenske budu lahke..ale nechame si este pre istotu potvrdit pohlavie na tom 3D, aj ked viem ze su to chlapci...petka ved vam sa to este moze zvrtnut 😀

babulka123
26. feb 2009

janulka ja si myslim ze pahu aj tak tehu bude len dufam ze sa nemylim..
vcera nejako nevidalo tak prisla dnes.. ale ved to je jedno kedy hlavne ze bola.. zlaticko moje..

no a natierka.. no co ti budem hovorit sme na rovnakej tehu vlne.. hehehehe ale urcite bola vyborna ze???

janula13
26. feb 2009

bola bola a este je, aj zajtra si dame 😀 nejak mi na nu prisla chut, naposledy som ju mala snad na zakladke...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre