Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

babulka123
3. mar 2009

petka si poklaaaaaad je to uzasne.. dakujem velmi pekne..

janula13
3. mar 2009

mauzi nerob chute, mnam taky radler 😀 normalne si asi otvorim to nealko pivo co mame v chladnicke a niecim to reznem 😀 😀 😀
a neodpadavaj, neboli sme v Arose,ale pri Luzerne, na navsteve u Svagra, takze az taka zhoda to nieje 😀 ale svagrina ma tam nadajala uz tym mixom, ale neviem ako sa to tam u nich vola...hlava derava 😀

mauzos
3. mar 2009

ja som myslela, ze si tam bola makat ako farebna, ako ja 😀 😀 a ty si chodis po navstevach ... ja uz tiez neviem ako sa to vola, to je jedno 😉

babulka123
3. mar 2009

janulka citala si ??? MArek ma dnes prvu hodinu anglictiny.. na stare kolena.. hehehehe

petkaerdal
3. mar 2009

babul za malo,bola som v tom obchode nieco pozriet,tak som to zobrala,moj sa smial na tom,mali tam vseliake veci ,tak potom v sobotu sa stretneme,9.90 to stalo

petkaerdal
3. mar 2009

mauzos,nekupila to nechcela,ale boli uzastne 😖 cierne kacicky s lebkami

co robkate?

mauzos
3. mar 2009

peti nabuduce ked tam pojdes, tak ich odfot. To musi byt ina haluz, kacicky s lebkami 😀 😀

my kukame spravy.A vy?

petkaerdal
3. mar 2009

ja tiez kukam spravy ,tak jednym okom,draheho som vystrojila na nocnu a ja sama doma,uz dlho nemal takuto nocnu,tak neviem ani,ako zaspim...
no ked tam pojdem,tak to asi fakt odfotim

co si myslite o tych antikolikovych flaskach??? ja som dneska kupila,kamoska mi povedala,ze jej malej to pomahalo,tak uvidime,odskusame

mauzos
3. mar 2009

peti tak ja som uz zvyknuta, moj ma kazde 4 dni nocnu. Ved Michell ma strazi 😀 😀 😀
ja som na tie flase citala len same chvaly. Ale vraj baby nie su take nachylne na koliky ako chalani. Ten sterilizator si nekupila?

petkaerdal
3. mar 2009

kupila som aj ten sterilizator,ako som chcela,elektricky,mne sa to viacej pozdava ,no a tento bol zlacneny zo 40 na 20,tak sme ho aj zobrali,tam kde som kupila babulke ten dudlik
pocula som tiez,ze dievcata to mavaju menej,ale mavaju a pri dvojickach,aby som sa nezblaznila,ked ich bude boliet brusko,tak som to kupila,ale u nas ich predavaju len v DM drogerie,uvidime...
no moja Jessica by ma veru nepostrazila,ta by sa nechala aj uniest,keby ju niekto bral,ta lubi kazdeho

petkaerdal
3. mar 2009

idem pozerat ordinaciu,potom nakuknem este...

mauzos
3. mar 2009

super cena za ten sterilizator. Uz si ho aj nasudovala? Ja som minule kupila taky sekundovy teplomer do ucha a mala som problem odmerat teplotu... Musela som studovat manual 😀
tak ja sa bat nemusim, nam sa len nieco suchne na chodbe a Michell hned robi stekaci alarm 😉 nevieme ho to odnaucit, on sa v tom normalne vyziva, ze moze strazit 😀 😀

janula13
3. mar 2009

babul hej, citala, ale zabudla som zareagovat, ake stare kolena, ja som ucila aj 70tnicku a aka bola sikovna, sklerozu vynahradzala usilovnostou 😀 tak som zvedava, ako sa zlepsi, sms od neho pobavili, ale tak sa nsazil, tak ze drzim palce, potom nauci aj vasho prcka, budu sa uzcit spolu..a kam chodi, do kurzu ci individualky?

petka ja jednoznacne planujem tie antikolikove flasky kupit, uz len pre pocit ze robim co sa da, aby ich nebolelo brusko..uz som natrafila na viac druhov ale pekne rozdielne ceny, ale nejake kupim, zidu sa pri chalanoch 😀

mauzos, no jo ale ja som makala ako farebna v UK 😀

petkaerdal
3. mar 2009

no Jani,ty si ich teda kup,pri chalanoch musis 😀
tato jedna stala 5 eur,ake ceny si videla ty??? ja som vcera obehla vsetky obchody a nikde som nenasla tie s tymi dierkami na spodu,nasla som vseliake,kde bolo napisane,ze antikolikove,ale to boli obycajne,tieto maju dierky dole,zajtra ich odfotom
je to znacka MAM,ak je to aj na SK

petkaerdal
3. mar 2009

mauzos,nastudovala,ale neskusala som este,tu cenu si pamätam,ze tam bola inak pred 3 mesiacmi 40 euro.
aj Jesicca hned alarmuje svojim stekotom,ale len ked niekto stoji za dverami,akonahle otvorim je hned kamaratka s kazdym

mauzos
3. mar 2009

peti dierky na spodu? to si vobec neviem predstavit. Ja som myslela take zahnute.

janula13
3. mar 2009

mauzos, pozrela som si akurat to nanine video, to nema chybu, ja mam z nich dost, vsak sa tesis na nasich chalosov, ja teraz este viac ked som videla to duo 😀

petka, tak od 100-300sk tusim, ale neviem presne, pozriem ich, tiez som si vsimla zeby mali byt take zahnute a mali by at nejake odsrobovatelne dno, ci ako, ja uz ani neviem...

ozaj vcera som na nete nasla tu flasku s lyzickou, som rozmyslala, ze to neskor objednam, ked budu na prikrmoch, keby ich nestiham naraz krmit...

janula13
3. mar 2009

Peti tak napr tuto som si pamätala, ma velmi dobru cenu, ale ci je medzi takouto a drahsou nejaky rozdiel, to neviem este..

http://www.bertoni-sk.sk/index.php?item=5&kat=2

mauzos
3. mar 2009

no nie Jani? normalne mi skoro slzy tiekli, ked som si predstavila, ze aj ja raz budem mat takych dvoch smejov, rozkosni su. Ta radost v detskych ockach, pri nej hned zabudnes na vsetky starosti ...

tie flasky s lyzickami su super, baby si to chvalia, hlavne ked ides niekam von.

janula13
3. mar 2009

no budem si to video pustat casto, je to fakt sila, ako sa zadusaju rehotom, dufam ze aj ja budem mat takych smejov, isto im kupime lopty 😀

pozerala som tie flasky, väcsinou su tak za 4-5 eur, to sa da...nejaku potom objednam...

na tie flasku s lyzickou som natrafila vcera, a celkom dobra cena, 155KC, tak tiez sa zidu niekedy..rozmyslam ze idem objednat konecne tie sady do postielok..

janula13
3. mar 2009

Mauzos mrkni na titulnu stranu, pribudol album, ze tomaskovi kamosi z Komjatic, nie su to tej nasej predavajucej kocikov, pochybujem zeby tam mali tolko dvojiciek..

mauzos
3. mar 2009

ja som ich videla na MMB, ale uz nepamatam cenu. Tam si ich nepozerala?

janula13
3. mar 2009

nie, este som nelustrovala 😀 pockaj, co myslis, flasky ci sady?sady idem objednat z MMB za 600sk

petkaerdal
3. mar 2009

mauzos zahnute? tak ja som zase take vobec nevidela a ani nepocula o zahnutych...tieto maju dno,ktore sa da odsrobovat a v tom je akoby taka guma a pod tou gumov,normalne v tej flaske v tom plaste su dierky
Jani,tak tieto moje stali 5 eur,potom ok cena,nie? skus ich pozriet v DM,u nas ich maju len tam

petkaerdal
3. mar 2009

Jani,tak tam nieje ani jedna,co mam ja,zajtra ich odfotim

a co su flasky s lyzickou? 😕 😕 😕 pocujem prvy krat 😕

jani,ja uz budem mat zajtra tie sady do postielok,inak si ich mozes aj sama vyzdvihnut u nich 😉

mauzos
3. mar 2009

Jani myslim flasky s lyzickami.
Peti tie zahnute su aj na tom linku, co dala Janka pred chvilou. Myslela som, ze finta je len v tom zahnuti, no ale vidim ze nie. Este sa mam co ucit 😀

petkaerdal
3. mar 2009

jaj,teraz som vsimla,ty nejdes objednat sady z rajdeti? som myslela,ze odtial,ako ja

petkaerdal
3. mar 2009

mauzos,uz som kukla,ale tieto som veru tu vobec nevidela
a tie co mam ja ma v teme dvojicky zofa v albume,presne tie mame doma

petkaerdal
3. mar 2009

idem k tv,pekny vecer babule 😉 paa

janula13
3. mar 2009

mauzos, nasla som viac tych antikolikovych, ale princip je ten ako pise Petka, da sa odsrobovat dno a tam su dierky ,ale pozerala som tu tvoju peti, ta zahnuta nie je, ale väcsina z nich je prehnuta, ja kupim taku..
petka existuju flasky z ktorych namiesto cumlika je lyzicka, v nej by mal byt otvor a krmis tak ze vlastne len stlacis flasku a ono to ide na lyzicku..na kasicky dobra vec, ako davat pozor, ci maly dava rucicky do misky a bojovat s nim..a ked su dvaja tak detto..
Peti sady idem objednat z mimibazaru, su tie iste, ale je tam asi o 100sk lepsia cena, trosku usetrim a miniem na ine...ale ostatne veci asi naobjednavam z raja deti...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre