Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
6. mar 2009

ani ty necitas peti, odpisala ti ze uci english 😀 😀

janula13
6. mar 2009

petka, tak zle citas zlatko, pisala som uz ze english 😉

janula13
6. mar 2009

mauzi ty lichotnicka 😉 dame toho radlera aspon virtualne niekedy 😉
vlasy boli vlastne, teraz mam kratsie, ale zase uz podrastli..hej som ten typ co laduje a laduje a nepriberie..az teraz tak som trosku v soku ako rychlo to rastie, ale nvadi, hlavne nech chlapci rastu...inak dnes tusim ani nespia, uz kopucely vecer a aj cez den mali len male prestavky, tak dufam ze v noci nebudu buntosit..
nuz ja ked na seba pozeram, mam pocit ze vyzeram starsie a tie foto su spred 2 rokov, teraz budeme mat 2 vyrocie...a v reali vyzeram realnejsie..make up a uces spravili svoje, ani by si ma nespoznala 😀

janula13
6. mar 2009

babulky idem do hajan, rano si chcem privstat, nech sa nas mamina docka aspon na obed 😅 dobru noc vam zelam a chodte aj vy hajat, nech babatka rastu 😀 a petka stastnu cestu na SK, davajte si pozor 😉

mauzos
6. mar 2009

jani musim ti aspon ja polichotit, ked sa tak podcenujes 🙂
dala som do albumu par fotiek nas dvoch, tak potom mrknite
Jani dobru nocku a na nedelu drzim vsetky prsty, aby bolo vsetko OK 😉
peti ides uz aj ty do hajan?

janula13
6. mar 2009

jeej a este, mrknite si fedrin album, pridala babatka, su krasni, hned je vidno ze maju okolo 3kg, matusko a Dorotka, krasne babatka 😀
al fakt uz idem, papa

mauzos
6. mar 2009

oooj, zaltucki su. Matusko aky vlasac 🙂

petkaerdal
6. mar 2009

tak to som si dala teda...nestiham,som na pokeci,na skype a svade mozne pisem,tak citam jednym okom,pardoooon teda... 😀 😀 😀
a co ucis tvojku???

dakujem 😉

petkaerdal
6. mar 2009

ja som tu este mau

mauzos
6. mar 2009

nieze si pomylis pokec s konikom 😀 😀
janula uz isla do hajan, takze mozes cakat na odpoved zase tri dni, kedze cez vikend je prec. Vy sa tiez vraciate az v nedelu?

petkaerdal
6. mar 2009

ano,az v nedelu,drahy ma v nedelu volno,tak ostaneme do vecera...

no to si zase pockam na odpoved teda 😖

nepomylim si pokec z konikom 😀 😀 pisem len s kamoskami 😀

petkaerdal
6. mar 2009

co porabas? nechce sa ti spat?

mauzos
6. mar 2009

ani nie, pospali sme si poobede, tak som cerstva. A tebe? ty zvyknes skor odpadnut 😉
a kde na Sk vlastne idete?

petkaerdal
6. mar 2009

ako myslis kde? odkial som?

ja neodpadnem skor,ja som zvdy pri tv,len nie na konikovi takto neskor

petkaerdal
6. mar 2009

asi si tu uz neni,tak idem spat,dobru noc,,,pa pa

mauzos
6. mar 2009

no tak ja tu teda som, ale ty sa flakas po pokece a kade tade 😒
hej tak som to myslela, ze odkial si.
tak dobru noc, ked uz to na teba prislo 😉

mauzos
6. mar 2009

tak idem uz aj ja hajusat, ked ste vsetky vytvrdli 🙂
peti stastnu cestu a potom sa ozvi. pa pa

dundula
7. mar 2009

Prosim pomozte mi. Potrebujem do pondelka pozicat tri ampulky FOSTIMON . Vratim, som zo Skalice. pridem si pre ne aj dalej. nik mi nezdviha v gynfive telefon. PROSIM

petkaerdal
7. mar 2009

ahojte,
ty si tu bola? 😀
ja som hned zalahla,bola som asi z tolkeho pracovania unavena
som z okresu To,vies,kde to je?

petkaerdal
7. mar 2009

spachtoskyyyyy 😀 😀 😀
to len ja mam nespavu nemoc 😖

mauzos
7. mar 2009

ahojte babule, ale tu bolo dnes zivo 😝
ja som sa tu az teraz dostala, myslela som ze budem do rana citat a nemam co 😀 😀

mauzos
8. mar 2009

a dnes to tu zase zije 😀 😀 ked su petka s jankou mimo, tak tu nikto ani nepachne?
inak krasny den zien vam vsetkym zelam, nech nas aspon dnes tie nase polovicky posluchaju 😀 😀

babulka123
8. mar 2009

ahoooj zlatik..

ja dnes varim a pecime, mam taku pohodovku nedelu az na to ze ma straasne boli brusko.. bola som aj na wc 2x ale aj tak mam take krce ako hoviadko.. zajtra pojdem lekarovi nebudem cakat do stvrtku..

mauzos
8. mar 2009

ahoj babul, tak predsa sa tu niekto ukazal 😉
dufam, ze to bude v poriadku. Ako ta boli? netvrdne ti? dufam, ze ste nezacali uz malovat a nieco si nepozdvihala 😲

tvojka
8. mar 2009

ahojte,
my prerábame,tak tiež nejak nemám čas...Dnes sme boli na tej výstave v Inchebe,v Ikei sme boli kúpiť postielky,už ich manžel sklada.

Babul,ako ta bolí bruško???

mauzos
8. mar 2009

ahoj tvojka, ako bolo na vystave? pokupili ste aj tam nieco? dufam, ze potom pridas foto postielok. Ktore ste kupili? Manzel sa snazi so skladanim, ved este mas casuuuu 😉 My ich este nemame ani uplne domalovane 😀 kupovali sme od ruky.

babulka123
8. mar 2009

veeela ma boli brusko .. fnuuuk ale pozerala som a je to asi len zo zacpy alebo tak ..neviem...

babulka123
8. mar 2009

nieee praveze cely den lezim a aj tak boli ako dass.. uvidime co bude do rana

mauzos
8. mar 2009

babul davaj si na seba pozor a chod radsej zajtra k tomu lekarovi. Dala si si magnezko?

tvojka
8. mar 2009

Na výstave sme nekúpili nič,bola to len taká mini výstava.zobrali sme si kontakt na jednu spoločnosť ako u nás Eurocord,ohladom pupočníkovej krvi.je to v Madarsku,kurier dojde pre krv...všetko ako u nás,len cca o polovicu lacnejšie...ešte to musím preštudovať na nete.

No manžel už nevedel vydržať s tými postielkami,už ich musel rýchlo zmontovať 😀

Fotečky pridám,ked mi dojdú aj hniezda,zatial je to také suché...Postielky sme kúpili tie v Ikei za 33€.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre