Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mauzos
29. mar 2009

ahojte, tak neuverite, ale ja som sa naranajkovala a lahla znova a vstala som teraz asi pred pol hodkou. To s nami ale porobili s tym posunom casu 😲 A pocasie tiez zufale, prsi a je hrozne nizky tlak.
Peti do pol siedmej som sama.

mauzos
29. mar 2009

Inak vcera mi odpisala Janka az vecer, mala navstevy ako som predpokladala. Nic nove, davaju jej infuzky a lieky, tvrdne jej brusko. Pozdravuje Vas 🙂

katarinka77
29. mar 2009

Ahojte!
Tak aj ja som vás chcela ešte informovať o Janke, ale vidím, že Mauzos ma predbehla 😉 . Dnes som jej volala, má sa dobre - primerane okolnostiam 🙂 . Dr. jej povedal, že keď jej bude lepšie, kľudne bude môcť ísť ešte pred pôrodom domov, miesto infúziek môže brať lieky, doma bude ležať, a keď bude všetko ok, do nemocky si príde už len odrodiť 😀 . Takže asi si ešte pred pôrodom niečo popíšete 🙂 . Všetky vás pozdravuje! Tuším práve dokŕmila deti pizzou, čo jej doniesol manžel 😀 .

tvojka
29. mar 2009

Babulky,dnes máme tuším všetky spací den...
Teším sa z Janky,že ju možno pustia domkov,nech je to už čoskoro 😵 .
My práve odchádzame od svokry,tak možno ešte večer nakuknem,zatial sa mi tu majte pekne,páá!

mauzos
29. mar 2009

ahoj kati, tak to su super spravicky. Snad to bude cim skor, ze jej bude lepsie a ze ju pustia domkov. Dakujeme za pozdravy.
Jooj pizza, ani mi ju nepripominaj, ja som z nej minulu noc blinkala 😠

mici11
29. mar 2009

Mauzos, Katarinka dakujeme za info o Janulke. Fajn spravicky. Tak verim, ze coskoro ju pustia domov.

petkaerdal
29. mar 2009

baby,tak ja som sa dneska asi uz 4x vyspala,co ja nespavam vobec,to pocasie je hrozne,nevies vobec vstat z postele,nic nerobim
ale pojdem zholit macku,nejako sa musim prebrat,rano idem na krv ,na tie testy a potom do nemocky na kontrolu 😉 dufam,ze nebude neskoro,zajtra zacinam 28tt 😅

tesim sa tiez,ze Janka sa drzi 😉

tu leje cely den 😖 😖 😖

mauzos
29. mar 2009

tak to je fakt sranda s tym spanim, ja som myslela ze len ja som dnes taky spachtos 😉
aj ja idem peti zajtra do nemocky, ideme dohodnut termin. Tak si budeme navzajom drzat palce 🙂

petkaerdal
29. mar 2009

viem,ze si spominala,ze ides zajtra,som zvedava na ten tvoj termin 😉 😉 😉
ja sa tesim na uzv,baby som dlho nevidela

ja som sa troska sprchou prebrala,ale stale som taka mrtva 😖

mauzos
29. mar 2009

no ja neviem, co to je dnes s nami. Ja som si musela dat pred chvilou kavu, lebo som skoro zaspala zase 😲

aj ja sa tesim na uzv, dufam ze mi ho bude robit, lebo minuly tyzden nerobil. No ale ja ich za par dni uz uvidim na zivo 😉

petkaerdal
29. mar 2009

no tebe je hej,ty ich uz uvidis,ja si musim este dlho pockat,ale vydrziiiiiimmm a som zvedava aj na tvojich chalanov
ja kavu nemozem,to by som uz nezaspala vobec

tina1
29. mar 2009

baby, držte palce, zajtra idem na odber vajok a dúfam, že čoskoro som tam, kde vy. Do tretice to musí vyjsť. 😎 😎 😎

petkaerdal
29. mar 2009

drzim palce tina 😉 😉 daj vediet zajtra vysledok 😉

mici11
29. mar 2009

Peti, mauzos zajtra na vas myslim, drzim palceky a tesim sa na infosky cmuky 😉 .

Tina samozrejme drzim palceky aj tebe, drz sa a ozvi. A jasne ze to vyjde!!!!

mauzos
30. mar 2009

Ahojte, tak ja som uz aj spat. Nic som nevybavila, moj Dr. ochorel, mam prist vo stvrtok. Dufam, ze dovtedy neporodim 😲
Peti cakam na lepsie spravicky od teba 🙂

tvojka
30. mar 2009

Ahojte,
Mauzi,tebe asi neni súdené porodiť 😀 .To máš zazmluvneného lekára?čo keby to na teba došlo dnes a on je chorý?Dnes začínaš 38tt?

Peťka,čakáme na správičky od teba 😵

Tina,držím palce!

Mne sa dnes otrasne spalo,každú chvílu mi tvrdlo brucho,až som sa bála,či to na mna už neprichádza...Teraz som v pohode,tak snád ešte chvílu potiahneme. 😅
Všetkým krásny den,aj ked u nás dnes rovnako zamračený ako včera.Mám chuť na niečo sladké,neviem,či si nejdem urobiť palacinky...

babulka123
30. mar 2009

mnaaam palacinky...
ja mam pocit ze co nezjem ja zje mna... strasne som zacala vela papat hrozne..

babulky viem ze vas v poslednej dobe strasne zanedbavam ale nestiham.. heheheh ani si lahnut,
dnes idem uz konecne pre sestru este aj k tomu ochorel svagor tak neviem ci tam aj neostanem nech nieje prvu noc sama doma lebo svagra sme vyhodili k mame..

babatko kope o 106, prevaluje sa , je to uplne super a ja sa konecne citim tehotno.. velmi som z toho vytesena.. bud. pondelok ideme na morfologicky ultz. tak uvidime babatko ..

babulky majte sa zatrila krasne a ja sa ozvem , petulka drzim palce na kontrole. a mau a tvojka, prekrizit nohy a dychat opacnym smerom = dovnutra.. aby ste este neporodili.. cmuuuk a drzte sa...

mauzos
30. mar 2009

tvojka tak raz to snad pride a porodim 😀 😀 nemam ho oficialne zazmluvneneho, ale chodim stale k nemu, je velmi mily a vraj aj velmi dobry odbornik, tak by som chcela aj rodit pri nom. Tak sme aj dohodnuti, tak sa mi snad vylieci skor, ako to na mna pride 😒 Ano dnes mi zacal 38 tt, vlastne to je uz podla jeho vysvetlenia 39 tt, termin mam 14.4. Tu mi to ukazuje nejak inak ten termin.
ty nesranduj, ze na teba nieco ide, este mas casuuuu. Pekne si to pretrp ten posledny mesiac ako my ostatne 😀
Babul gratulujem ku kopancekom, vsak je to krasne 🙂 Mne zase zacali kopat o 106, posledny mesiac sa im uz moc nechcelo. Ale teraz uz im tam je asi tesno, tak sa pretlacaju 😀 😀

tvojka
30. mar 2009

Babul,
palacinkami som sa už natlačila,mnáám,dobre mi padli 😵
Tak si to so sestrou užite,ale ty sa veľmi nenamáhaj,aby si ju nevystriedala v nemocke,jasné?!
Super,že už cítiš riadne kopančeky,je to paráda.

tvojka
30. mar 2009

Mauzos,ja si to rada pretrpím ten posledný mesiac,len aby boli babatká zdravučké a tučnučké 😵
Takže vo štvrtok tam ideš zas?Nemohol ťa vyšetriť nejaký iný lekár?Len aby si vedela na čom si...

mauzos
30. mar 2009

ved ja ti to prajem Tvojka, aby si este "trpela" 6 tyzdnov, inak by som ti to nenapisala. A ty kedy ides najblizsie na kontrolu?
Urcite ma mohol pozriet aj niekto iny, ale bola som tam vlastne naposledy v stredu a vsetko bolo v uplnom poriadku, tak snad do stvrtka sa to nezmeni. Ved normalne sa chodi posledny mesiac raz za tyzden na kontroly, tak je to vlastne OK. Len som sa tesila, ze uz budem vediet termin a psychicky sa na to pripravim a takto musim zase cakat do stvrtka ☹

a petku mame kde tak dlho?

mauzos
30. mar 2009

peti uz to vazne prehanas ... kde si? 😠

tvojka
30. mar 2009

Mauzi,ja idem teraz v stredu k pôrodníkovi do nemocky a mal by mi aj robiť uzv,tak som nedočkavá.
Zabudla som,že to bolo len nedávno,čo si u neho bola,tak je to určite ok.Ved aj my by sme sa už chceli psychicky pripraviť na ten tvoj pôrod 😀

Tipujem,že Peťka sa išla flákať po obchodoch rovno od lekára,lebo jej povedal,že je ok 😎

mici11
30. mar 2009

Ahojte babenky,

No ja mam furt tolko vybavovania, ze az. Ale uz som tu.
Jeeeeeeej Babul teba vidno? Takze drobca uz riadne citis, super pocit, ze?
Mauzos moja takze 1.4. zrejme rodit nebudes 😉 , takze kontrola vo stvrtok? Porod ti tijem na toho 4.4. 🙂 😉 😀
Tvojka 🙂
Petulka sa kde tula??

petkaerdal
30. mar 2009

pozdravujem vas z nemocnice 😔 😔 😔

mauzos
30. mar 2009

peti 😲 😲 to co ma byt???

petkaerdal
30. mar 2009

noo takze rano som sla na testy,mal to byt predsa ten glukozovy test,kedze to trva 2,5 hodinky,tak sme odisli,lebo sme mali temin v nemocke ...
no najskor uzv,male su v poriadku,pipik nam nedorastol,obe su dole hlavickou,su v poriadku 😉
ale co ma sklamalo je moj krcisko 😔 😔 😔 je 35mm a je pootvoreny,celkom malicko,ale pootvoreny
odtial ma poslali na CTG ani neviem,co to presne znamena,co to je baby???
to bolo tiez ok ,potom mi brali vyter z krcku a kvoli krcku ma tu nechali,tu su fakt starostilivy,mam infuziu,injekciu na dozretie plusok som dostala ,zajtra dalsiu infuziu a potom neviem,je mi velmi smutno,este ze tu mam notebook 😔

petkaerdal
30. mar 2009

kontrakcie nemam ,len ten krcok,ako sa rychlo zmenil,neviem co to,s tymto som vobec neratala 😔 😔 😔

idem si teraz vas precitat

petkaerdal
30. mar 2009

mauzos ty kedy ides rodit? 😀 😀 😀

a ozaj,baby maju 1300g 😉 😉 😉 tie rastu ozaj nejako rychlo 😉

mauzos
30. mar 2009

jooj Peti, ja tu kazdu chvilu nakukam, ze kedy sa vratis z nakupov a ty takto ☹ To by ma v zivote nenapadlo,ze ty budes mat problem s tym tvojim ukazkovym krciskom. Takze zatial nevies na ako dlho si ta tam nechaju? CTG neviem co je, idem pokukat ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre