Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

mici11
2. apr 2009

Ahojte babenky,

Waw super spravicky, Marione HCG bude len a len stupat. Tesim sa s tebou a iste sa ozvi po dalsej krvicke 😉
Mauzos no ty porodis nakoniec 40tt 😉 chalosom sa u teba veelmi paci. Ale myslim, ze pondelok si ta tam uz nechaju 😉
Tvojka 😉 . Inak u nas stoji vyber porodnika 166,-€ cize 5000,- a tiez neviem co komu ide.
Ja som dnes vstala o 7:00, spravila drahemu ranajky a spala az do 11:00 😀 Ale krce ustupili a brusko mam tvrde len sem tam a len trosku 😉

tvojka
2. apr 2009

Super Mici,že sa bruško umúdrilo,tak pekne oddychuj,nech si to nerozmyslí 😉
No vidíš,všade je to 5tis,len v BA 7tis 😠 .Ale ked my sme tu všetci takí strašní pracháči,tak si to môžeme dovoliť 😉
Ozaj,čo autíčko,kúpili ste už?

mauzos
2. apr 2009

ahoj mici, dobre rano 😀 😀 takze pokracujes v spankovom rezime?

Dr. sa tak vyjadril, ze v pondelok to uz aj urobi, mam prist nalacno, tak snad ano 😉 Ma normalny pracovny den, nema sluzbu. Inak trochu ma sklamalo, ze partner nemoze byt pri sekcii, aj ked Vlado sa nevedel rozhodnut ci chce byt 🙂 Takto ma po probleme. Ale mne by to urcite pomohlo, ak by ma mohol drzat za ruku.
Tu vraj ide 3000 lekarovi a 2000 nemocnici. Mne to navrhol sam hned pri prvej nasteve a mne to je vlastne jedno, komu dam, tak nech si zarobi, ked tak malo zaraba nase zdravotnictvo 😀 😀

petkaerdal
2. apr 2009

ahojte,len na skok som,potom si vas precitam
baby kolko ste mali po vypiti tej vody cukor??? ja mam 13,8 mam zakazane vsetko sladke 😔 😔 😔
preto ma asi tak stale smädilo 😅

mne dali vypit normalny ovocny teply caj s vela sukrom

petkaerdal
2. apr 2009

Marionka gratulujem super 😉 😉 😉

bola som na tu glukozu,ale jedno labor . bolo zavrete,tak sme leteli do ineho,tam sme boli 3 hodiny,potom este u mojho gyn.pre recepty a teraz drahy upratuje,tak ho sledujem...

mauzos
2. apr 2009

ahoj peti, no konecne. Len draheho velmi nebuzeruj, aby ho to upratovanie hned aj nepreslo 😀 😀

ja si nepamatam kolko som mala vysledky a akurat ten jeden papier som si nedala odfotit, vsetky ostatne mam. Ale teraz co mi brali krv na predoperacne, tak tam mam glukozu 3,77 a norma je 4,0-6,2. Ale neviem naisto, ci to je to iste.

mici11
2. apr 2009

Tvojka aj oddychyjem, o ked trosku pracujem ale na PC, takze to sa da. Ked budem velmi unavena zoberiem si notebook do postele 😉 Auticko sme este nekupili, cakame na druhe kolo srotovneho, malo by zacat v pondelok. A nase dame zosrotovat i ked mi je ho luto ma 13 rokov a je uplne v poriadku, no ale co uz.
Mauzos takze 6.4. to isti? Pekny datum 😉 Nezabudni podat info Tvojke 😉

Peti ja som mala glukozu pred vypitim 3,55 po vypiti 4,01 a glykémiu 2,9. Mam to pozapisovane v tehu knizke. Ty si mala teda dost vysoku glukozu 😒

petkaerdal
2. apr 2009

ja som mala 7,5 tusim cukor a potom 13,5..mam to moc ze? vy to mate nejake nizke,mne to moc vyskocilo a hned sa mi potom tocila hlava,zle mi bolo...uz som s kolacikmi skoncila,uvidim,co na to poviem dr.
mne to merali normalne na tom aparate,co je pre diabetikov

pojdem si zdriemnut asi

mauzos
2. apr 2009

peti to bude tym, ze my s Mici cakame chalanov a sladke moc nemusime. Ty si sa pri dievkach asi rozpapala sladkeho. Ale ved neva, obmedzis sladke a upravi sa to. Vysoky cukor je v tehu bezny. My Mici sme vynimka 😀 A som sa aj divila, ze mas hned vysledky, ja som mala az o dva dni.

idem si aj ja lahnut, bola som s Michellom vonku a nejak som sa unavila 😲

tvojka
2. apr 2009

Peťka,tak to ti nezávidím...si dovypekala,čo?Ale ked sa nič horšie nedeje,tak toto vydržíš.Ja som mala po vypití po tých 2 hodinách tuším 5,2.

Mauzi,tak ked máš dojsť nalačno,tak potom asi aj on ráta s tým,že to urobí v pondelok.Júj,aký je to pocit,ked vieš,že v pondelok už uvidíš svoje detičky?
Mna tiež sklamalo,že pri sekcii mi nebude môcť sedieť pri hlave a držať ma za ruku a hlavne že neuvidíme naše ratolesti prvý krát spolu.Chcela by som ho vidieť,ako sa bude tváriť,ked ich uvidí a určite mi bude brutálne smutno aj ked nás bude deliť len nejaké sklo alebo dvere... 😒

tvojka
2. apr 2009

Mauzi,tak ty si ideš lahnúť,ja som práve vstala 😀
Ozaj,chcela som sa ešte spýtať na sterilizovanie fliaš,dudlov...vy máte všetky tie mikrovlnkové sterilizátory?Lebo ja nie a neviem ako to mám vysterilizovať...vyvariť?kolko minút?

petkaerdal
2. apr 2009

tak ja som si dobre schrupla,co nebyva zvykom,to asi stale ta nemocka 😅 😅 😅 drahy zaspal aj do prace 😀
mau,ja nemam vysledky este,to mi tam len ukazali,ako to odmeralo ,ale krv a moc mi pride v pondelok domov a potom s tym idem ku gynekologovi,som zvedava,ako sa vyjadri

tvojka,ja som to nejako tusila,mala som tucha,ze to bude vysoke 😅 nejako vydrzime,uvidime,ci budem mat nejaku dietu
vy ste to mali dobre nizke teda vsetky
inak nikdy som cukor nemala,vzdy mi babka merala

tvojka ja nemam ten mikrovlnny ,ale elektricky,ale to ti nepomozem

petkaerdal
2. apr 2009

mau,tak ty uz v piatok uvidis chalanov??? jejjjj,tesim sa,ale budes mi tu tych par dni chybat 😅

petkaerdal
2. apr 2009

a kocky ozaj,kolko vela ste vypili tej vody,lebo mne dali 0,75l vypit,pili ste tiez tak vela?

prave si o tej tehu cukrovke citam,no super,co ma caka,dietaaa

mauzos
2. apr 2009

no baby, tak ja som skoro doteraz spala 😲
peti az v pondelok idem rodit. Akych par dni myslis, ze ti budem chybat? Myslis, ze otom budem mat cas na konika? Postupne tu odrodime a tema zanikne, nebude casu 😠
mne dali vypit asi tak 3 dcl, mozno 4? Hlavne sa nelakaj kvoli tym vysokym hodnotam. Kamoska mala take zle vysledky a hrozne sa vystresovala. Nakoniec bolo vsetko v poriadku, ma krasneho zdraveho syna. Tak trosku podrzis dietku, no booze 😉

Tvojka, podla mna minutka, dve vyvarania by malo stacit. Ale kup si radsej ten sterilizator, to uz je jedno aky, aby si nedopadla ako Cherry. Odbehla z kuchyne, niekde sa zamotala, voda sa jej vyvarila a flasky s cumlami roztavili. Vyhodila vsetko aj s hrncom 😀 😀
Takze ani pri tebe nebude moct byt manzel pri sekcii? Pytala si sa na to? Lebo nie vsade je to tak.

mici11
2. apr 2009

Peti ja som pila 0,5l tej gebuziny 😝

petkaerdal
2. apr 2009

mau,chcela som napisat v pondelok,ale zase som nejak mimo,ze mam hlavu inde 😅
ale najdes si hadam nejaky cas aj na nas,nie? 😉
ja som toho vypila vela,mozno preto,ale uz pred tym som mala 7,5 😔 😔 😔

uvidim,co na to moj gyn...

co porabas? ja som tiez drichmala ,som zvedava,co budem robit v noci

inak uz som kukala na ten noger,co ma mam v mrazaku 😖 😖

petkaerdal
2. apr 2009

mici,inak taka gebuzina to ani tu nebola,mne dali teply caj,ale sladkyyy velmi
mozno preto,ze ja som vypila 0,75l som mala viacej,ale aj na lacno som mala dost,no uvidime ,nic neporiesim teraz,hlavne mozem zabudnut na moje jablckove kolace 😖

mauzos
2. apr 2009

no veru peti, na jablkove kolaciky teraz zabudni. Budes mudrejsia, ked budes mat tie vysledky, co ti maju poslat. Mozno je tam aj iny rozsah normalnych hodnot, nemusi to byt ako u nas. Hlavne nestresuj a pockaj, kym pojdes k Dr. No a zatial ziadny Noger, posli mne 😀 😀

petkaerdal
2. apr 2009

ty by si si dala noger? ved ty nepapas skoro nic 😉
neviem,ci ale odolam kolaciku,to neviem veru,ale sladke nebudem papat

mauzos
2. apr 2009

ale papam 😉 A dnes som nejaka nenazrana, uz som papala 5 krat 😲 asi preto ze som vstavala o siestej. Ale uz citim, ze som to prehnala, je mi fuj.
a kolacik nie je sladky? 😀 😀
ty uz si asi na ordinacii, ze?

tvojka
2. apr 2009

Už som tu aj ja,behli sme do Kiki a Avionu trošku na nákup,som mrtva.
Aj ja som si dnes dala zmrzlinku,na balkone na slniečku,juj,ale bolo dnes krásne!Peti,skús odolať sladkému,viem,že je to ťažké,ale aspon do pondelku,kým budeš vedieť na čom si.Mauzi pošli nogera a mne ten jablčkový koláč 😀 .Pekne sa podel s kamarátkami.

Mauzi,ty máš tiež ten mikrovlnkový sterilizátor?Za kolko ste ho kúpili a na akej stránke?

mauzos
2. apr 2009

aj ste nieco pokupili? pochval sa 😉
ja mam mikrovlnkovy, tento http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro... aj sme ho tam kupovali, maju u nas predajnu. Potom som ho ale videla v lekarni a bol este lacnejsi, takze pokukaj po lekarnach. A hlavne si odmeraj mikrovlnku, lebo tie sterilizatory su dost velke, aby ti tam vosiel. Inak aj na MMB maju dobre ceny.

petkaerdal
2. apr 2009

no mauzos,ordinujem,ale ma to nebavi,stale tak premyslam,co mozem a co nie papat,volala som so segrou,tak davala rady,tiez mala tehu cukrovku,ale len 9
jablckovy kolacik je sladky,ale mne momentalne strasne chuti,kazdy den ho mam 😅

tvojka,co ste nakupili??

babulka123
2. apr 2009

ahojte babulky , prave som sa vratila od sestry .. bola som sa zas vytesovat z maleho ..
a prisla som domov .. ja som taka opuchnuta .. az hruza.. ruky, nohy a mam pocit ze aj tvar.. no som zvedava co z tohto vznikne... sakra.. som dufala ze sa tomuto vyhnem

mauzos
2. apr 2009

peti hlavne nic sladke a biele pecivo by si tiez mala vylucit. Takze ani ziadne kaiserky 😉 Posli Mici 😀 😀
co ti poradila segra?

mauzos
2. apr 2009

ahoj Babul, uz som na teba myslela, ze kde sa cely den flakas. Nemas nahodou kludovy rezim? 😠

babulka123
2. apr 2009

mam.. ja idem rano k sestre, tam si sadnem , je tam aj maminka takze neboooj som pod dozorom.. a max tak mam maleho na rukach alebo tak.. menej sa tam hybem ako doma.. hehehe sa staraju este aj o mna.. takze mne je tam dobre.. aj zajtra idem, ale priznam sa ze zajtra to mam aj s vychadzkou .. velmi dobra kamaratka sa vydava tak idem gratulovat, to by som si nenechala ujst..

mauzos
2. apr 2009

oki babul, tak potom mozes 🙂 ked sa tam o teba este aj postaraju 😀 😀 Aspon sa zacvicis na svoje male 😉

babulka123
2. apr 2009

tak tak .. ja som spokojna az na to ze som opuchla.. neviem co to je.. snad to je ok, a nieje to moc skoro...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre