Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
6. nov 2008

no ahoj,uz ta tu vyckavam....suuuuupeeeeerrrrrrrrr 😉 ....naskakuj na vlak za nami 😀 😀 😀
zajtra prva vcielka

babulka123
6. nov 2008

noooo bojim bojim hehehehe ale nie som v pohode... dohodla som sa s nimi ze mi ju pichnu aj v sobotu lebo budem v BA tak to bude jednoduchsie...

petkaerdal
6. nov 2008

mici my tiez objednavame pizzu,ale to väcsinou tak cez vikend pri dobrom filme,ale inak aj robievam,ale cesto kupujem hotove,no tu su tiez bombove pizzerie 😝
ja sa citim nejak divno,nie ze mi je na tycku,ale citim akoby zatazeny zaludok 😖 😅
a kde je Janula,uz musi byt hadam doma,som zvedava na fotocku 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

koho myslis v sobotu? ved budes chodit k tej kamoske,nie?
tesim sa s tebou 😉 😉 😉 😉 uz to pojde rychlo teraz,
uz si aj volala do FC?

babulka123
6. nov 2008

hej budem len ja nie som priamo z BA a v sobotu budem v BA takze nemoze kamoska, a volala som do FC a povedali nech kludne pridem ze je tam sestricka a ze mi to pichne...

petkaerdal
6. nov 2008

aha,uz chapem,pozerala som foto 😀 😀 😀 pekna kopa liekov,
a ked budes vo FC sa opytaj sestricky na tie striekacky,vidim na fotke,ze mas tie,co som mala ja a tie su kratke,ak mas ritku troska väcsiu 😀

mici11
6. nov 2008

Babulka no supeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 takze od soboty zacinas tesime sa s tebou. Takze nas coskoro nasledujes 🙂 🙂 🙂 . Inak toto je dost plodna tema, takze do s nami dotehulkujes do konca 🙂 🙂 🙂
Petka zatazeny zaludok mam skoro stale, teda okrem rana. Ale musim sa hned naranajkovat. Mam teraz problem, neviem co by som pila. Caj mi nechuti a mineralka mi uz lezie hore krkom 😝 a z dzusu mam kyselinu.
Co mi poradite?
Janula mala dnes kontrolu? Juj aj ja som zvedava 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

ano,Janka dneska sla na prvy uzv,ona babo tusim este nevidela a hned bude mat uz aj srdiecko 😀 ,ta je len kusok predomnou..
mici tak v tomto ti vobec neporadim,lebo to este neviem,ved si tu najstarsia tehula,tak ty nam uz budes davat rady,aby sme vedeli,ako tomu predist 😉 😀 😀
ani neviem,ci mam ten zaludok zatazeny,no ale taky nijaky,proste ho citim a tiez neviem,co mam pit,lebo mi uz nic nechuti a mam pocit,ze ma stale smädi,dufam,nebudem mat tu tehu cukrovku 😖
tak co budes obedovat? uz si objednala pizzu?

petkaerdal
6. nov 2008

baulka uz bude mat zajtra prvu vcielku 😉

mici11
6. nov 2008

Idem si prave objednat tu pizzu, snad mi nezaskodi. Ved ked uz mam na nu taku chut, snad mi spravi dobre 😀
No mne robi dobre mineralka, len uz ju dlho pijem, tak som chcela nejaku zmenu. Inak mam tehotensky caj tekanne a je celkom dobry a zvykne sa mi po nom ulavit.
Jedna kocka mi poradila ladovy caj zeleny, tak skusim to.
Inak mna tiez smadi.
Poznas tuto stranku? Je celkom fajn.
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=15
Ide to tam tyzden po tyzdni

petkaerdal
6. nov 2008

a aku mas rada? mi robis chute 🙂
o tom tehu caji neviem,kupim si aj ja
tak skus nejaku ochutenu mineralku,to mam ja rada tiez
ano poznam tu stranku,citala som to,ale vobec mi to nesedi podla tyzdna,to co tam je napisane v 6 sa mi zda skoro,no neviem ,tam som si ratala v ktorom som tt,
inak citim nejak zvlastne brusko,nie,ako doteraz take natahovanie,ale ako na kramy,hm dufam,nic zle sa nestane...

mici11
6. nov 2008

Vidis skusim tu ochutenu mineralku. No pizzu mam rada Hawai, 4 druhy syra, alebo sunka, syr, kukurica. A dnes som si dala Hawai, kazdu chvilku tu bude mnam mnam.
No mne to skoro sedi teda podla sona a velkosti mrnuska. Uvidis na najblissom sone.

petkaerdal
6. nov 2008

ja ked nemam ochutenu a chcem zmenu,tak si dam do nej sirupu trosku.
mas chute ,ako ja,ale ja lubim aj tuniakovu,
uz si davas? ja som uz napapana do prasknutia 😅

mici11
6. nov 2008

Ano uz si davam mnam mnam. Aj tuniakovu mam rada 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

tak dobru chut 😉 len nejedz pazravo,aby ti neuskodila 😉
ja nieco sladke este hladam,asi banan v cokolade
aj ty mas rada po jedle nieco sladke?

mici11
6. nov 2008

petka ja sladke vobec nemusim, ani teraz ani predtym.

petkaerdal
6. nov 2008

ani ja moc,ale niekede dostanem chut,
ja sa uz neviem docakt na uzv ,od kedy by malo byt vidiet srdiecko,nevies? lebo ked pojdem na dalsi piatok na uzv ,tak to budem len 7+2tt

mici11
6. nov 2008

Petka srdiecko ma byt njneskor do 8 tt, takze ty ho uz budes vidiet. Ja som bola 7+4 a bolo ho krasne vidiet 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
6. nov 2008

aha,tak mozno uz bije aj teraz,tak potom pojdem teda ten piatok,hadam bude,musiiiii 🙂

mici11
6. nov 2008

Jasne, ze bije o tom nepochybuj. Uvidis, aky je to nadherny pocit ked to uvidis na sone 🙂 🙂 🙂 Mne aj slzicky vyhrkli

petkaerdal
6. nov 2008

no ved sa neviem dockat,uz aby bol piatok,
ako sa citis po papani?

mici11
6. nov 2008

No je mi tazko, ale nie az tak brutalne. Snad to udrzim v sebe. Este mi ostalo z pizze, ale to neviem ci dojem i ked som si len malu objednala. Ale stala zato 😀
A co je s tou Janulou?

petkaerdal
6. nov 2008

no neviem,tiez ju tu vyckavam,som zvedava na foto drobca...
ja som zase hladna 😠 uz pockam na draheho a dam este jednu porciu,ja sa z takeho lahkeho jedla na dlho nenajem
tak mas este aj na veceru 🙂

mici11
6. nov 2008

No dufam, ze sa naveceriam. Dala som si teraz trocha pepsiny a ulavilo sa mi. Dufam, ze to tak aj ostane.

petkaerdal
6. nov 2008

ja citim tak mierne,ale nejak zvlastne brucho,ako keby ma tahalo dole a take zväcsene,mam pocit,ze sa mi zväcsilo

mici11
6. nov 2008

no mne sa zvacsilo 😀 vsetko ma velmi nafukuje. Ale uz aj rano na lacno vidiet, ze mam trosku brusko. Drahemu sa to velmi paci 😉

petkaerdal
6. nov 2008

no na mne to nebude az tak vidiet,lebo ja mam brucho aj tak velke ,ale nie z tehu,ale slaninka riadna tam je...ale nejako ho dneska citim,necitila som to este tak,ako dneska,snad je to v poriadku 😔
este stale ta nafukuje? nic prijemne asi 😀

mici11
6. nov 2008

No veru nic prijemne, vraj to mozem mat cele tehu a mam samozrejme aj zapchu. Takze vesele 😝 Ale pijem acidko a zda sa mi, ze to trochu pomaha

petkaerdal
6. nov 2008

samozrejme zapchu mam aj ja,ved to bolo prve,co som mala a mam to stale,ale ked jem ovocie a jogurty,tak sa to da a ked k tomu pridam dzus,tak to ide 😀

petkaerdal
6. nov 2008

Jankaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,to neni toto mozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre