Chystáme sa na 3. IVF alebo vytrvalé snažilky

marione74
22. sep 2008

Ahojte vytrvale snazilky!
Tato temicka je pre tie, ktore sa chystame na 3 ivf, je jedno ci si z GF alebo FC, alebo ineho centra. Nie sme uz zaciatocnicky, preskakali sme si uz vsetky toho dost, ale ideme dalej.

Rozmyslala som ako nazvat temicku, napadlo ma ze ' Chystame sa na 3 ivf, ktore bude uspesne'. Ale hned som to zavrhla, neviem ako vy, ja uz som realistka a nechcem sa drzat v iluzii, ze sa to na 100% podari. Neberte to v zlom, ja tiez silne verim v uspech, teda snazim sa... ale beriem zivot tak ako je, to znamena, ze ak sa nepodari 3 ivf (pre mnohe z nas posledne hradene cez poistovnu), ja to nevzdam ani potom ... Takze dovod tejto temicky je, aby sme sa povzbudili, vymenili co najviac infosiek, aby sme sa moc nelutovali, ak by sa to nevydarilo .... robime pre to aby sa to vydarilo maximum co sa urobit da (vacsina mame za sebou kopec vysetreni).... takze dievcata, do tretice to vyzera OPTIMISTICKY ;o)

petkaerdal
18. nov 2008

tak super,tak sa nam hlas castejsie 😝
ja sa citim fajn,nic mi nieje,sem -tam tazko...
babulky posluchaju,dufam teda 🙂
ty sa ako citis? necitis este brusko?

mici11
18. nov 2008

Janula 😀 diky. A ty nam neukazes, aka si bola nevesticka? 😉

janula13
18. nov 2008

jaaaj, rada by som, ale nemam cd s fotkami, manzel ho ma niekde a v pc nemam nic ulozene...aaale mala by som mat niekde link s fotkami, kde boli v galerii, ale ani ten netusim kde je, to necham na manzela ked pride, ak mi to dovoli, tiez sa tu nechce velmi prezentovat...

petkaerdal
18. nov 2008

mici ,tak ty si ina kocka 😀 😀 😀 jasne ,netreba sa zverejnovat,nevies,kto vsetko sem prudi
ja pridam potom az v piatok...
Janka este ty sa nam ukaz 🙂

mici11
18. nov 2008

Janulka ok 🙂 🙂 🙂

petkaerdal
18. nov 2008

baby,tak ja pridam foto mna s drahym,ale zatiam nem svadobne,len aby ste videli,ako vyzerame..ok?
idem na to

mici11
18. nov 2008

Petka diky, ale ty si tiez kocka a Janula urcite tiez 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mici11
18. nov 2008

Petka OK tesim

janula13
18. nov 2008

ja som uuuplna naaadhera 😀 😀 😀 😀 peti tak cakam aj ja 😀

petkaerdal
18. nov 2008

tak sa kuknite na nas 😉
len na chvilku

janula13
18. nov 2008

a hlavne teraz prekvitam, vam sa nezhorsila plet?ja ju mam ako teenager a este k tomu mam zapaleny kutik a vedla hned herpes co som davno nemala, esteze ma nevidite...vase stastie 😀

janula13
18. nov 2008

pocuj Peti ty si tiez ina symposka, aj tvoj drahy, skoda ze si nemozeme dat stretko aj s Mici, ja si dam masku 😀

mici11
18. nov 2008

Petka ved vravim, ze si kocka, ste velmi pekny parik. Hodite sa k sebe 🙂 🙂 🙂 🙂
Janula plet mam zhorsenu aj ja a herpes sa mi zatial neukazal a dufam, ze sa mi ani neukaze. Lebo ja ich zvyknem mavat z casu n a cas 😝 . Ale to zmizne a budeme opat najkrajsie tehulky. teda my aj sme naj krajsie tehulky 😀

petkaerdal
18. nov 2008

no fotka vela aj zkresluje a ty si dala svadobnu,to si bola pekne nalicena urcite 😀 😀 😀
Jani,aj ja som teenager momentalne

petkaerdal
18. nov 2008

Jani no hod foto,urcite nie si ohava 😀
ved stretko mozme dat kludne,dojdite ku mne do viedne a pojdeme na nakup spolu,ako tehule,ale pockame este na babulku

mici11
18. nov 2008

Jasne, ze svadobne su krajsie, ako momentky. A bola som pekne nalicena, hoci som sa licila sama 😀 , mna to hrozne bavi. Zvyknem licit aj kamosky. Takze tu trosku teraz smrdi samochvala 😀 😀 😀
No stretko by sa aj mne pozdavalo 😉 , len neviem ako ☹

petkaerdal
18. nov 2008

citim to az sem mici 😉 😀 ,
tak dojdi aj mna nalicit na piatok 😀
co ako? ved pridete na stanicu do viedne a hotovo,ja vas tam vyzdvihnem a vy sa stretnete niekde v Ba

mici11
18. nov 2008

Petka to az taaaaaaaaaaaaak to nesmrdi 😀 😀 😀
No ved nieco snad vymyslime a pockajme teda na Babulku. V inej teme som sa docitala, ze ma 5 vajok a ma sa dobre.

mici11
18. nov 2008

No idem nieco robit, lebo som skysla za PC, ale potom som spat slubujem 😉

janula13
18. nov 2008

akurat som volala s manzelom, foto mi da on, ja to aj tak neviem a neviem kde to je v PC, ja som totalny babrak s Pc...no stretko by som brala, ale ta moja PN je obmedzujuca mam vychadzky len od 14-16, aj ked vcera mi kamoska tvrdila, ze tehule co su na rizikovom nemaju obmedzene vychadzky, neviete ako je to???

petkaerdal
18. nov 2008

ano,ma 5 vajok,len nech sa oplodnia vsetky...
ale nie,nesmrdi nic 😉
aj ja by som mala nieco robit,idem varit...ale sa neviem odtrhnut

janula13
18. nov 2008

peti aj ja idem nieco robit, takto to nejde, potom sem mrknem, nech je po mne nieco vidno...keby mi poslete mail, poslem vam link kde mame svadobne, ja ho vynuram niekde...ozaj babulky dokedy beriete utros?

mici11
18. nov 2008

No ja som tiez PN, a vychadzky mam od 10:00 do 12:00 a potom od 15:00 do 17:00. Ale ked skoncim 1. trimester budem mat neobmedzene. Takze to uz bude super. Myslim, ze aj ty to budes mat potom tak. Opytaj sa na to. A uz ozaj idem 😀 . Zatial pa

babulka123
18. nov 2008

kuki... kuuuk

mici11
18. nov 2008

Babulka tu si no super. Gratulujem k urodicke 🙂 🙂 🙂 . Mas sa dobre?

janula13
18. nov 2008

Mici, mna sa spytal, ci chcem doobeda co poobede, nedal mi aj aj, nejak to vydrzim a potom uvidim co povie, alebo poviem gyndoske nech mi to da do toho odporucania, ak mi ho vooobec da...idem aj ja, mate s Petkou IP, ale je to len pre VAS! 😀 dufam ze vas to trvalo nepoznaci, mame ich este kooopu, aj lepsich, ale ten link nejde, neviem preco...

babul spi!!! 😀 😀 😀 ale blahozelam este raz, uz sa neviem dockat zajtrajska, co napises 😀

babulka123
18. nov 2008

ja uz nemozem spat.. len tak polezkavam v postielke.. no folikov som mala dooost vela cca 15 a vidite len 5 vajok.. len dufam ze budu aspon nejake zrele a oplodnia sa.. baby tak teraz sa bojim.. do vcera sombola vysmiata.. a teraz.. chyta ma strach a poriadny...

janula13
18. nov 2008

babul marne ti asi budem hovorit neboj sa, je to prirodzene ze sa bojis, kto by sa nebal, ale ver im, aj jedno staci, ved vies a preco by malo byt len jedno, ja verim, ze minimalne 4 budu na vklad dobre, tak kliiidek, nic nenarobis...

mici11
18. nov 2008

Babulka neboj, 5 bude urcite aj zrelych. Budete mat 5 emryjok, 2 vlozite a 3 si date zamrazit na neskorsie 😉 😉 😉 Ale je ti jasne, ze si velmi nadejna adaptka na dvojicky 🙂 🙂 🙂 🙂 Tak si oddychni a drz sa nam

babulka123
18. nov 2008

sak to ze nic s tym nenarobim.. to je to .. z toho som asi najviac nervna.. vies som zvyknuta si robit sama svoje veci.. hehehehe ale toto asi nepojde..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre