Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

nezaaabudka
4. feb 2014

@petulla28 jéééžin čosi, určite to nevadí, aspoň sme mali koho sledovať a prežívali sme to s tebou!!! Však počkaj, až sa mne začnú robiť duchovia, tak to vám pokoj nedám ani na sekundu 😀 😀
A ten tvoj plán super!! Oddych, zábava a aktivita! Nič lepšie si nemohla vymyslieť! 😉 😀

meggie1984
4. feb 2014

Ahojte, vcera bol den zabijak. Po troch dvan astkach konecne doma, chlap si zobral volno, krpci su u tatina a ze budeme mat leharo a klidek...a no neucpal sa nam odpad...no co vam poviem, den na h...o a to dosliva. O desiatej sme zacali a okolo piatej skoncili a barak hore nohami... Dnes davam doporiadku tu spust...

A tema deticky narodene v jeden den...keby sa nam zadarilo, tak je to tiez -+ rovnako, rozdiel v termine 4-5 dni.

@petulla28 uz som na teste videla kadeco, ale toto, akoze test sa nevie rozhodnut?

Ja som zvedava na seba ako blecha... Uz si poaly zacinam vsugerovavat pocity, mimo tych realnych, ako zmena chuti na sex, nalady, citlivost...ale tak tyzden pred mrchou sa ani necuduje

nezaaabudka
4. feb 2014

@meggie1984 tak to ste mali teda o zábavu postarané 😅 To vždy tak vychádza, že keď si môžeme oddýchnuť, tak príde niečo neočakávané a unavíme sa ešte viac 😝

didulienka11
4. feb 2014

@nezaaabudka to ze zaujimave, aj ja som dostala este o dva dni skor ako som cakala.... :/

nezaaabudka
4. feb 2014

@didulienka11 aj ty? mňa to dosť prekvapilo, mávam pravidelné 😒

didulienka11
4. feb 2014

@nezaaabudka a este aj tak zvlastne, ze dlho pocas dna iba take spinenie, tak som dufala, ze nic z toho nebude no ale v noci potom sa to rozbehlo... :( aj ked mozno iba tak polovicato. Taku brutal slabu som mala. No nic...vidim, ze januar nam viacerym tu nebol sudeny ;)

nezaaabudka
4. feb 2014

@didulienka11 ja som sa práveže zobudila s červeným pyžamom aj obličkou a toto sa mi ešte tuším ani nikdy nestalo 😕 Takže u mňa naplno od rána 😝

ellenie
4. feb 2014

Ani nam sa v januári nezadarilo, tak dufam, ze februar bude ten vitazny 🙂

petulla28
4. feb 2014

@nezaaabudka dakujem, lebo ja si niekedy pripadam, ze som blazon, ktorého nikto nechape, ale to bude tým nizkym sebavedomim pred kramami, to zvyknem mat.....vsetko prezivam trojnasobne, ako inokedy. Inokedy som celkom pohodovy flegmatik. ale ako sa blizi mrcha, tak sa vo vsetkom pitvam a rozoberam a bla bla bla 🙂 sak to asi poznate......
@didulienka11 pridam sa onedlho k vam, uz je to na spadnutie, citim to.....
@meggie1984 drzim palce nech sa o tyzden mozme tesit z dvoch ciarociek 🙂

didulienka11
4. feb 2014

@petulla28 - a myslis, ze sto pero z toho uz nic nebude? Akoze ja som sa doteraz nevenovala bazalnym teplotam, takze ak neostala zvysena, predpokladam, ze to nie je dobre..... :/ Lebo keby islo iba o spinenie, tak mam kamosky, ktore mali dokonca taku slabu "mrchu" prvy mesiac....a co sa tyka bieleho testu, tak by som to tiez nevidela tragicky. Mne osobne vysiel pozitivny az po 2 tyzdnoch meskania mrchy ;) A kamoske ani potom nie a tak isla na vyvolavacku a ked mrcha ani po vyvolavacke nikde, tak az potom gynekolog zistil, ze je vlastne tehotna :D

Dievcata ja som si povedala, ze pri druhom pokuse idem byt prirodzenejsia...ved cela ta krasa ohladom splodenia dietata, je fuc. Je to iba sledovanie, meranie, pocitanie, povinnosti :/ A dala som si zavazok, ze si nebudem nic vsugerovavat a testovat budem prvy krat, ked bude mrcha niekolko dni meskat....tak mi drzte palce pri tychto predsavzatiach :D hehe

majkuska
4. feb 2014

Baby som ja ale vadna dnes som 6 DPo a mna napadlo ist si test kupit a urobit ho z poobednajsieho mocu

nezaaabudka
4. feb 2014

@petulla28 no tak to si vystihla to poznám na 100% 😉

majkuska
4. feb 2014

Dievčatá dnes sa mi stala hrozna vec. Prišlo mi zle od srdca, mám problémy z arytmiou ale dnes to bol des. Nastal mi skrat nejaký v hrudníku zrazu len strašná slabosť do ruk, nôh, do hlavy, mala som pocit, akoby mi neprúdi krv v žilách, akoby som stratila tep. Asi po 15 sekundách sa mi rozbúšilo ale ako rýchlik. Zľakla som sa tak, že som nevedela kde je Sever a kde je Juh. Mám také stavy, ale nikdy sa mi ešte nestalo toto čo dnes. Tak došlo. Zrazu došla vlna úzkosti že nemôžem byť ja už tehotná s takým srdcom, že ma to asi zabije. Z toho všetkého ma napadlo isť si kúpiť tehu test, ale som len 6 DPO, neviem čo som si myslela, asi som chcela že sa tam nič neobjaví a že ma to upokojí a na just mi tam vyšiel duch, v skutočnosti ho zreteľne vidno, ale nabehol tak po 10 minutách. Na fotke to nieje až tak moc vidno, je pridávaná cez mobil aj fotení cez mobil.Ale to mi spôsobilo fakt vrtochy v hlave, čo ak som fakt tehotná, čo ak by mi chceli strojček dať. Sama haluz som, ale tak som sa dnes vyľakala, asi prvý deň čo som nechcela byť tehotná.

nezaaabudka
4. feb 2014

@majkuska ale je tam slabí dušík, nie? Mne dnes asi zle svieti slnko do izby, lebo dnes jedna baba v snažilkách dala test, ostatné jej gratulovali a ja som nič nevidela. 😅 😕

lucia1002
4. feb 2014

@nezaaabudka nieco na tom bude..mozno ste sa sustredili velmi na ten nespravny cas, ked si si myslela ze mas ovulku..moznoze teraz ked to nebudete riesit tak priroda to zariadi..🙂 aj kamoska moja, dlho sa snazili a nic, potom sli na dovolenku, nemysleli na to a ostala tehotna 🙂

nezaaabudka
4. feb 2014

@majkuska až teraz som prečítala tvoj príspevok hore.. uf, tak to neviem.. so srdcom nemám problémy. Mňa len bolí kĺb a tiež už uvažujem, že ako by to bolo v tehu, tak tebe sa ani nečudujem, že si sa takto preľakla. A k lekárovi nemôžeš odbehnúť? Nech pozrie či sa niečo nezhoršilo, alebo to bolo len také ako keď príde na každého občas slabosť a tebe s aritmiou to takto vypálilo. Neboj, všetko bude o.k... 😉 možno už máš "ciťáka", že si tehotná a ten strach je to, že si to začínaš pripúšťať. Každý reaguje ináč. A ty už pri treťom možno aj vieš v podvedomí čo čakať od svojho tela.
Sprav si testík normálne ráno tak o dva dni, alebo aj zajtra ak si plná očakávania a uvidíš.

majkuska
4. feb 2014

@nezaaabudka to bude taky mini duch, snaď ho ani nevidite. Ja dnes neviem sama čo chcem. 😒

nezaaabudka
4. feb 2014

@lucia1002 však to, teraz sa už bojím, že či vôbec viem kedy mám ovulku.. doteraz som vždy tvrdila, že mne chodí mrcha ako hodinky a ovulku som cítila.. ale po všetkých článkoch čo čítam na koňovi - tak som totálne mimo..

nezaaabudka
4. feb 2014

@majkuska som si to priblížila a už ho vidím 😉

majkuska
4. feb 2014

@nezaaabudka počkám asi do budúceho týždňa. K lekárovi som nešla na kardio chodím do KE 100 km, naposledy som bola pred 3 rokmi po pôrode. Neviem príde manžel domov sa s nim poradím čo robiť.

nezaaabudka
4. feb 2014

@majkuska držím ti palce, aby si bola v poriadku a nech je to všetko o.k. 😉

siska765
4. feb 2014

@petulla28 teraz som pozerala a je to len 30 mg jedna tabletka anopyrinu denne tak to je fajn

petulla28
4. feb 2014

@majkuska ahojky, to vyzera fajn na 6DPO urcite, skus tak o 3-4 dni dalsi testik.co sa tyka toho tvojho stavu, fu, tak to ak by sa zopakovalo, bez pre istotou lekarovi.....Baby spusta sa mi mrcha, nie je to este jasne cervene, ale uz sa to blizi.....

petulla28
4. feb 2014

@siska765 to asi nepatrilo mne, ci?

siska765
4. feb 2014

@petulla28 tak to mas pravdu 🙂 sa ospravedlnujem 🙂

majkuska
4. feb 2014

@petulla28 veď práve preto že je to 6 DPO tak to poľa mňa je haluz, kebyže aspoň 8 DPO, tak beriem. K tomu môjmu stavu, mne sa to už raz stalo v decembri, ale o niečo slabšie, vtedy som sa ukľudnila tym, že asi z času na čas to príde hocikomu. A dnes bum, asi sa budem musieť niekde objednáť.

majkuska
4. feb 2014

@petulla28 a to myslíš vážne s tou mrchou. Tak potom už ničomu neverím, veď ty si mala pekné testiky, to už potom ani tomu môjmu neverím.

petulla28
4. feb 2014

@majkuska ako kam objednat? na gyndu?

petulla28
4. feb 2014

@majkuska no hej, asi sa neudrzalo, ak teda nieco bolo....nevadi, ideme dalej...

majkuska
4. feb 2014

@petulla28 nie gyndu myslim svoje kardio stavy na kardiológiu. No to s tebou to ma strašne mrzí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre