Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

majkuska
11. feb 2014

@bar12 a ratala som to od dalsieho dna. V stredu pravdepodobne bola ovulka. A od štvrtka som to ratala.

majkuska
11. feb 2014

@bar12 no zajtra otestujem s dr. Maxom. Mam ešte mamatest ale ten si necham až na koniec tyždna alebo na buduci . Neviem zajtra možno ešte jeden pepino kupim sa mi pačil jak pekne ukazal čiarku hned do limitu to len tak tužim po kolajniciach asi

bar12
11. feb 2014

@majkuska jj tak som si aj myslela, tak som 11dpo.. Vedela som, ze je skoro, ale dnes som sa neprekonala ☹ hnusne jesenne pocasie na depku ☹

bar12
11. feb 2014

@majkuska pepino su tie z dmky? Kde ich tam mavaju? Nikdy som ich nenasla..

majkuska
11. feb 2014

@bar12 No to hej to počasie. Včera bolo tak krasne a dnes som taka nervaže som sa s mm pohadala 😒

bar12
11. feb 2014

@majkuska este ze ten moj nie je doma, tiez by to schytal 😀

majkuska
11. feb 2014

@bar12 ano to su tie z dmky zvyknu byť v tom regale kde prezervativy. Taky predposledny cca rad tušim aj obvazy tam maju niekde okolo. A niekedy maju aj 1+1 ( nie vždy) za cenu jedneho. A niekedy ked som nebola tehu mi občas narobil take duchy( ale teraz v pondelok som sa tomu smiala lebo som videla rozdiel v tom že čo je u neho duch a čo ozajstna

bar12
11. feb 2014

@majkuska lebo vacsinou na ne nadavaju, ze su nespolahlive ☹ ak sa do dm dostanrm tento tyzden tak skusim, ak ich najdem..ja vzdy len mamatesty kupujem..

nezaaabudka
11. feb 2014

@bar12 nevadi, mne pri prvom tehu ukazalo slabeho ducha az ked mi to par dni meskalo! Tak nezufaj, tebe este ostava par dni!! Ja tiez asi budem skoro testovat, aj ked viem, ze tam bude bielo a ten hnusny pocit sklamania ma neminie, ale to stale este nic neznamena 😉

majkuska
11. feb 2014

@bar12 Ak si tehu tak pepino ukaže najkrajšiu čiarku. Aj dr. Max ukazal peknu ale v mamateste som sa teraz sklamala. Ako ukazal mi ciarku ale o kolko slabsiu ako na ostatnych. To čo mi ukazal v sobotu ,nabehlo po hodine. Lebo v limite bol len taky smiešny duch že som si myslela že to je pretlačana ta čiara. Noa a v pondelok do limitu už bol dušik na mamateste viac vidieť ako v limite v sobotu, ale s tymi ostatnymi sa to nedalo porovnať v intenzite. Myslim, že keby som urobila len mamatest v pondelok, ešte by som nevedela že som tehu. MOJA SKUSENOST

bar12
11. feb 2014

@nezaaabudka no ved spolieham na to joj.. Lebo tiez mi je trochu tak inak zvlastne tento cyklus... Hadam si nic nenahovaram.. Do piatku este stale nadej je 🙂 len nechapem preco do kelu nemozme vydrzat ked je aj tak velka sanca na bielu ciarku!! Zbytocne sklamania potom ☹

bar12
11. feb 2014

@majkuska jasne, no uvidime 🙂 dakujem babule 🙂

nezaaabudka
11. feb 2014

@bar12 lebo sme zeny, zvedave od prirody!!!

bar12
11. feb 2014

@nezaaabudka a co su potom chlapi?? 😀

majkuska
11. feb 2014

@bar12 to sa radšej po dnešku ani nevyjadrujem

lenka07
11. feb 2014

@nigguska dnes som bola na ortopedii a mám zvačšené a zapalene kolenné chrupavky a klby 😒 čím viac sa chcem dostať do formy tým skor sa namňa niečo nalepí ☹ dostala som injekciu a tabletky na zapal a opuch 😠 zas musím brať lieky a zas musíme odložiť našu snahu .... Ja už chcem moje krásne babetko ☹

lenka07
11. feb 2014

@nezaaabudka zas nové lieky ja sa zbláznim z toho ☹ mam nejaky zapal v kolenách a dostala som injekciu a tabletky tak nemožme tento mesiac skúšať ☹ a tak som sa tešila ☹

jarus8
11. feb 2014

@majkuska dufam, ze to bude ok a potom sa stretneme v porodnici, kedze sme z jedneho mesta 😉

nigguska
11. feb 2014

@lenka07 tak to ma mrzi......ale neboj sa...dostanes sa z toho a ani nebudes vediet ako a budes tehu 🙂

nezaaabudka
11. feb 2014

@lenka07 nevadi, hlavne, nech si co najskor v poriadku!

nezaaabudka
11. feb 2014

@bar12 chlapi su chlapi, ani oni nevedia co su, jeden je superhrdina, druhy bojovnik, dalsi lovec zien atd 😀 😀 😀

majkuska
11. feb 2014

@jarus8 ejhaaaa vazne?A ku komu chodis na gyndu?

sue250
11. feb 2014

bar12 majkuska dufam ze uz budete mat dve ciarky, ja som dnes dostala ms cize okolo 22.2 budu plodnaky uz sa tesim)

sue250
11. feb 2014

a 4. marca mam narodeniny to by bol pekny darcek joj ako by ma potesil))

nezaaabudka
11. feb 2014

baby mam taky pocit, ze tento mesiac sa nam to podari a kedze sa na to plne sustredujem uz teraz, tak myslim, že sa budem sledovat ako este nikdy a vas tu otravovat s mojimi myslienkami. Uz teraz sa ospravedlnujem, ale nejako ma to chytilo 😕
Najhorsie je, ze 19dc pridem z vyletu, v to najhorsie obdobie!!!!

bubulacka
11. feb 2014

Baby áno viem, vsetko je možné, viem ze zázraky sa deju... ALE - my sa snažíme uz 2 roky (predtým sme sa nesnažili, ale ani nebránili cca 1 rok) a nechcem sa snažiť ďalšie 2, alebo nedajbože este dlhšie. Neviem. Gynekológ chce vidieť další spermiogram, dovtedy so mnou nechce nic robit. Vy by ste do seba pchali hormóny, a skúšali to "prirodzenou cestou", keby ste vedeli o zlých výsledkoch muža? Predsa len, ak by som mozno nasadila clostyl, u mna by bola ovulka istá, vedeli by sme kedy na to presne skočiť 🙂 a mozno by sa aspoň jednej malej potvorke zadarilo 😅

rea92
11. feb 2014

Koceny...predvcerom bol sexik...vcera ovulka...a ja som podozrivo pokojna.
Pred mesiacom ked som mala po ovulke som bola absolutne nekludna, podrazdena, stale som sa sledovala a vsugerovavala som si, za som tehotna.
Teraz som absolutne pokojna...stastna...neviem to inak popisat. 😀
Zeby to vyslo? 🙂 Hmm...no ale na testik mam este 2 tyzdne cas. :-P

nezaaabudka
11. feb 2014

@rea92 držím palce a nech ti ten pokoj vydrzi az po meškajucu mrchu!!! 😉

nezaaabudka
11. feb 2014

@bubulacka tazko radit, ak nerozumiem tvojej diagnoze, ale ak to tak je, ze zbytocne by si brala hormony, tak skuste urcity cas bez nich. A manzel nech ide na to vyšetrenie 😉

tinus999
11. feb 2014

baby, dnes mala prísť MS ale zatiaľ nič, je 28DC, ale od soboty slabo krvácam, robila som si test aj včera ale žiadne // čiarky, neviem čo si mám o tom myslieť, či mi prišla slabá MS už v sobotu alebo mám očakávať ešte klasickú...aké máte s týmto skúsenosti...??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre