Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

nezaaabudka
3. mar 2014

@mily7 ahoj, tak sme na tom skoro rovnako, aj ja som hnedo špinila. Ale mne už ducha test ukázal... no zasa viem, že to tiež nemusí byť definitívne. Ja mám mrchu dostať dnes, tak som tiež na nervy.. presne viem, ako sa cítiš. A rovnako som znechutená tými správami zo sveta.. však byť cez tretiu svetovu tehotná a s malým dieťaťom... tak to fakt hrôza pomysieť.. ☹ ☹

nezaaabudka
3. mar 2014

baby pridávam fotku môjho celého cyklu a testovania.

nezaaabudka
3. mar 2014

@sue250 ďakujem za radu s citrónom, dnes už popíjam od rána a zatiaľ žiadne špinenie 😉

sue250
3. mar 2014

@ nezaaabudka ja som mala presne taky test ako ty 9DPO), no mozno sme tehu rovnako))) 🙂 nestras tretou svetovou( dufame ze konflikt sa rychlo vyriesi v ramci diplomacie, uz tu bola Syria, Lybia dufam ze politici su na tolko rozumni ze to rychlo vyriesia.

sue250
3. mar 2014

@nezaaabudka ty si ktorym smerom Kosice - okolie? smerom na juh, ci na vychod?

siska765
3. mar 2014

@nezaaabudka riadna pedantka 🙂 a testy si akej znacky pouzila?

mily7
3. mar 2014

@nezaaabudka ty mi prides rovnaka ako ja. teraz myslim to tvoje vytesovanie sa z tehu, ako si vyzradila manzelovi. ja pri prvom mali sme pred valentinom, rano som vstala a vrhla sa na muza s placom, ze mu to musim povedat, lebo nevydrzim a vykecala som mu. 🙂) zial aj toho zleho sa tak bojim ako ty. p.s. tiez som z vychodu🙂) ved okrem urcitych "politickych mudrcov" to najlepsie byva z vychodu🙂)) ale nie, krasne mudre baby ale aj ludia sa najdu vsade, rovnako ako blbci. ale aspon troska usmevu.

nezaaabudka
3. mar 2014

@sue250 včera som mala doma brata so švagrinou, oni to sledujú čo sa deje a tak ma prestrašili, že som už normálne verila, že zajtra tanky uvidím 😅 😝 😀
Košice - východ

sue250
3. mar 2014

@nezaaabudka paci sa mi tvoja tabulka!!! pedantna)

nezaaabudka
3. mar 2014

@siska765 testy mám od lauritky, neviem aká je to značka.. 😕

sue250
3. mar 2014

@nezaaabudka vychod smerom snv? lebo by ma piclo keby si bola suseda))) ja som 42km od kosic smerovm na snv)

nezaaabudka
3. mar 2014

@mily7 ja som pri prvom tehu ráno zistila, že mám // a vydržala som do večera! Ale to len kvôli práci.. neboli sme ani spolu. A poobede mal takú dobrú náladu, že som si myslela, že videl test v koši alebo čo 😅 A tak som mu povedala, že keď už má takú dobrú náladičku, tak mu ukážem na fotke jeden obrázok .. a tam bol pozit test. A teraz som mu vykecala hneď. 😅 A to som si celý čas vravela, že pri druhom bude všetko ináč, že ho prekvapím nejako ináč mu to oznámim 😝 😀 A ešte by som to chcela čo najviac utajiť pred všetkými. Najbližšia rodina sa dozvie medzi prvými, ale to je iné.. ale tentokrát to nechcem vykecať každej kamoške a ani nechcem pridávať nikde foto ultrazvuku a podobne... pri prvom som skoro vyletela do nebies od radosti, tak som sa chcela s každou prkotinou podeliť.. ale teraz si chcem nechať tajomstvo, ale neviem či vydržím 😝 😀 Ja nie som poverčivá, že sa to nemá hovoriť do 3 mesiacov, beriem to tak, že ak sa má niečo stať, tak sa stane aj bez toho, že kto to bude vedieť.. ale zasa by som nechcela, aby to všetci preberali, že čo ako sa u nás deje.. Asi to všetko poznáš 😉

nezaaabudka
3. mar 2014

@sue250 jooj nie, bolo by fajn keby sme mohli vybehnúť na kávičku, ale ja momentálne žijem v Trebišove. Ani jeden odtiaľto s manželom nepochádzame, ale takto to vyšlo 😉

nezaaabudka
3. mar 2014

@sue250 mám to tak šalamúnsky napísané, že košice-okolie, ale to len preto, lebo som si založila tento druhý účet, aby moje susedky, kamošky a rodina nevedeli čo plánujeme 😕 😅

mily7
3. mar 2014

baby az teraz citam aj u inych neviete poradit, robila som clear blue digital s indik. pocatia vysledok minus biele, dookola tmave ale ten plusovy znak obrys mal. to podla mna normalne nie? Ci?

rorinka
3. mar 2014

@nezaaabudka hej presne tehu hlienik mam akoby som mala cas ovulacie. az ma to prekvapilo. som nevedela ze take byva. dnes dom volala doktorke tak ma objednala o 3 tyzdne. este sa sestricka cudovala, ze tak skoro uz mam test pozitivny 🙂 ale je mi uz lepsie ako mi bolo minuly tyzden. uz aj to podbrusko menej omina a aj tie krize. zatial nic ine nepocitujem, okrem toho ze je sest hodin a ja mam pocit akoby bolo jedenast a mala som ist spat 🙂
ja mam do ocakavenej mrchy este stale par dni, teda tiez som 28 DC, ale mavam dlhsi cyklus, cize az tak koncm tyzdna by som ju cakala. ale teda dufam ze to uz nepride. este si niekedy cez tyzden spravim test, nech mam taku poriadku tmavu ciarku. potom poslem foto 😉

nezaaabudka
4. mar 2014

@mily7 ja ti neviem poradiť, tento test som nikdy nepoužila

nezaaabudka
4. mar 2014

@rorinka teším sa z teba 😉 Ja som tiež furt mokrá, včera som behala na wc, že či to mrcha náhodou neprišla. Som dosť nepokojná, lebo si nepamätám, že by ma takto bolelo podburško ako teraz. Občas ak prudko vyskočím zo sedačky, tak ma pichne, až sa zhrbím.. už si namýšľam kadejaké cysty.. ☹ vraj aj pri cyste môže byť pozit test.. Najradšej by som šla hneď k dr.. ale ešte zbytočne, ani nie som doma a ešte by asi nič nevidel.
Ja som dnes 29 DC, čiže oficiálne 1 deň meškania mrchy 😝 😀 😀

nezaaabudka
4. mar 2014

dnes ráno 😉

dada87
4. mar 2014

prosim vas babenky kedy sa pocita 1.DC nejak v tom nemam jasno od kedy skonci mrcha alebo od kedy sa zacne dakujem

dada87
4. mar 2014

aha uz rozumiem kukla som na tabulku vysie precizna

5ka29
4. mar 2014

ahojte baby, pamatate si Petullu 28? stresmenku s minulomesacnym duchom, potom kramy, sklamanie a nakoniec zrusenie konta na konikovi? tak to som ja :D , pod novým nickom.....dnes som 12DPO, cely mesiac ziadne sledovacky, ziadny konik a rano slabunky duch na teste, ten tu ani nebudem prikladat, lebo je fakt slaby. Zbehla som do lekarne kupit digi test, nech viem na com som. a cakala som minusko, alebo plusko 1-2 a a aha....tak som sa musela prist trosicku pochvalit babulky, aj ked este nemam ani termin kramikov, verim, ze bude vsetko ok. uz 6-ty den mam silne nevolnosti a nenormalnu nespavost.....celu noc nespim...asi moc premyslam, alebo co....... jedineho, coho sa obavam, je ze to budu dvojicky 😀

bar12
4. mar 2014

@5ka29 jasne, ze si pamatame!!! Tak opat vitaj! A veeelmi GRATULUJEM!!! Ono to sledovanie nam fakt nepomaha.. Je to tak ☹ super, pekne sa nam to tu hromadi tehulkami! Uz zalozte niekto novembrovkyyy!!! Drzim velmi palce, krasne a hlavne bezproblemove tehulkovanie!!! 🙂

5ka29
4. mar 2014

@bar12 ahojky, dakujem moc. myslim, ze naozaj aspon do tej ovulky by sa clovek namal tak sledovat a citat hovadiny.....ja som uz po ovulke obcas nakukla, ale uz bolo zrejme rozhodnute....necitala som vás pravidelne, ty si ako na tom? novembrovky uz su zalozene🙂 ja som sa tam uz votrela, aj ked je este taaaak skoro, ale verim, ze vsetko bude ok.....

bar12
4. mar 2014

@5ka29 heej, lebo este pred par dnami neboli 🙂 super, noo nam to dva krat nevyslo a teraz mam pred ovulkou, takze by som tu nemala oxidovat 😀 v nedelu alebo v pondelok budem mat... Akurat sa vraciame z kupelneho pobytu, tak dufam, ze to splnilo svoj ucel 😀

5ka29
4. mar 2014

@bar12 drzim palceky, aby ste mali krasny vianocny darcek 😉

bar12
4. mar 2014

@5ka29 dakujem!!! 🙂

rybkaa
4. mar 2014

@5ka29 blahoželám 🙂 tak predsa odpútanie mysle pomohlo, super ! 😀

rybkaa
4. mar 2014

@nezaaabudka krásne čiaročky, srdečne blahoželám 🙂 sa to tu nejako rozmohlo s tehuľkami, len tak ďalej 😀

5ka29
4. mar 2014

@rybkaa dakujem velmo pekne. veru pomohlo mi to, naozaj. Ty si ako na tom? ovulka uz bola tento mesiac?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre