Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

hwiezdinka
23. nov 2013

@sono2 Kyselina listova je na spravny vyvin dietatka. Ja som citala clanok isteho gynekologa, ze zeny s nedostatocnou funkciou enzymu mthfr nevedia dostatocne spotrebovat kys. listovu (preto sa robi hematologicke vysetrenie, ktore som dovtedy nemala, az teraz idem). Tak som sa toho mojho na to pytala, ci to nemohlo byt u mna pricinou potratu (mam uz za sebou zial 3x). Vtedy mi tie veci vysvetloval okolo kyseliny listovej.

denda83
23. nov 2013

@strihalka mozno ani nepride🙂 teda duuufam🙂 no ja nic ovu musela byt vcera dnes teplota ze 36,6....😀

strihalka
autor
23. nov 2013

@denda83 to ze si po ovu mas odsledovane aj dle bolesti? tato teplota je zatial taka neurcita, teplota by ted mela stoupat. Inak ja stale ni.... jedina zmena tak uz enmam tak bolestive prsa... minuly cyklus tato bolest skoncila tesne pred mrchou tusim... tak nastavaji rozhodujici dny

denda83
23. nov 2013

@strihalka ano vcera to bolo fakt zle, minuly cyklus som mala tieto bolesti na 13 den a teraz 11 den cyklu. no mna prsia zacali boliet az ppo dni ked som mala dostat mrchu dovtedy tiez nic . budem merat nadalej a uvidim aaaaaaaa buducu mrchu nam uz pride tatino, presne posledne 2 dni tak som zvedava ci to vyjde na prvy pokus🙂

moschino1986
23. nov 2013

aj my baby zacneme od januara riesit po doktoroch.Musime,lebo uz je tomu 2r a 2mes.sme z toho riadne hotoci,ze sa nam nedari.V nicom nemame problem,milujeme sa vsetko nam klape.Po com tuzime je len dieta.Niekedy rozmyslame,ci to ma byt tak,ze musime si prerobit domcek,zobrat sa a potom to pride...

strihalka
autor
23. nov 2013

@denda83 budem drzet paluchy 😀

hwiezdinka
23. nov 2013

@moschino1986 ahoj, zatial ste neboli na ziadne vysetrenia?

moschino1986
23. nov 2013

nie neboli...musime ak to nepojde.

strihalka
autor
23. nov 2013

@denda83 ted jsem se normalne az zlakla...25kovy test, vecerni testovani a duch😀 ...no ale asi to vypada na psatny vadny test...lebo kontrolna neni az taka ok, aka by mela byt 😀

denda83
24. nov 2013

@strihalka wuaaaaaa ale mozno je dobryyyyy🙂 drzim palcoky a testuuuuuj!!!! no moja dneana teplota 37,8 od vcera bez bolesti cize ovu bola urcite ako som pisala.

strihalka
autor
24. nov 2013

@denda83 dnes 1DC ... ☹

denda83
24. nov 2013

@strihalka juuuj do kelu........nevadi budeme mozno spolu o mesiac🙂

strihalka
autor
24. nov 2013

@denda83 no ved to, nechtela jsme byt svinka😀, tak cekam poslusne na ostatni 😀

denda83
24. nov 2013

@strihalka 😀 jeeej ty si aka zlata🙂

lenka07
26. nov 2013

@hwiezdinka stužková je úspešne za nami 🙂 teraz už len nakúpiť darčeky 🙂

hwiezdinka
27. nov 2013

@lenka07 super 🙂 a ako bolo, dobre? a mohla si tancovat?

nair
27. nov 2013

@lenka07 Čítam, že aj tvoj menštruačný kalendár = kalendár akcií 🙂 Ja to tak mám odjakživa.. všetky dovolenky, chaty, túry, výlety, návštevy, cestovania, pracovné jednania.. čo som zabudla..?? 🙂 Neviem čím som si to zaslúžila, veď sa snažím byť dobrým človekom 😉
Dúfam, že stužková dopadla výborne 🙂

lenka07
27. nov 2013

@nair ano bolo super aj keď zo začiatku sme s dcérou stresovali aj ona totiž dostala potvoru jednu a ja som fungovala na tabletkách ale tancovať som tancovala v tedy som na to nemyslela 🙂 veď kedy sa mi znovu naskytne si takto zatancovať aj dcérinym priateľom 😀 už to máme za sebou a mňa zajtra čaká kontrola na gyn. A dufam že aj vysledky z krvy budú ok bral mi na toxoplazmu . Zajtra dám vam info ako som pochodila 🙂 a teraz šup do postele dobrú noc 😉

lenka07
27. nov 2013

@hwiezdinka ano po tabletkách ale keď na to nemyslíš tak sa to dá no musela som stiehnuť aby sa nestala nehoda 😅 a nebola pečiatka na šatách 🙂

hwiezdinka
28. nov 2013

@lenka07 drzim palce, aby vysledky boli dobre 😉

lenka07
28. nov 2013

@hwiezdinka bola som pre vysledky a sestrička mi povedala aby som prišla v pondelok na lačno že mi zoberie krv a mám prísť aj na vyšetrenie ☹ čo to má znamenať je to zlé ☹ bojím sa ☹

hwiezdinka
28. nov 2013

@lenka07 neviem, co to moze znamenat...nespytala si sa jej? My uz mame vysledky manzelovho spg, vsetko ma v poriadku, takze uz len cakame na moje vysledky. Len aby boli este v decembri a v poriadku..

lenka07
28. nov 2013

@hwiezdinka bola drzá tak som nič viac nezistila a tvárila sa doležito 😀 len dufam že to nebude to najhoršie čo si myslím ☹

hwiezdinka
29. nov 2013

@lenka07 Nemysli na najhorsie. Budem na teba mysliet, aby ti vsetko dobre dopadlo. Drz sa!

lenka07
29. nov 2013

@hwiezdinka ďakujem ti 🙂

danielle37
29. nov 2013

🙂

lenka07
2. dec 2013

@hwiezdinka idem zajtra k lekarovi dnes som nenašla odvahu aby som išla jednoducho som strachopud ☹ ale zajtra ide somnou manžel tak to bude možno lepšie snáď zajtra budem mať viac odvahy 😉

hwiezdinka
3. dec 2013

@lenka07 To poznám, tiež mávam strach a musím naberať odvahu, lekárov moc nemusím...s manželom to bude lepšie, bude ti oporou. Tak sa drž! 😉

lenka07
3. dec 2013

@hwiezdinka moja zlatá ďakujem ti 🙂 . Tak boli sme a už to mám za sebou dnes by som to zvádla aj sama no manžel bol fajn stále ma držal za ruku akoby sa bál viac ako ja 🙂 tak všetko je dobre len mi vyskočili herpetické vírusy na 9300.00titer :( to taká mudra lebo ich opisujem z papiera a poslal ma ku kožnej aby ma preliečila a aj na usg s prsnikmi mám isť ale až v februari lebo nemajú skorši termin 🙂 . Zajtra ku kožnej objednať a budem čakať .dnes keď mi robil vag.usg tak manželovi povedal aby sme sa dnes posnažili lebo mám ovuláciu z oboch vaječníkov 😀 🙂

danielle37
3. dec 2013

ahojte.......a pekne sa rozlúčime sa s mrchou v r.2013 🙂 :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre