Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
nair
3. dec 2013
@lenka07 budú namiesto jedného mimi hneď dve? :-p
hwiezdinka
3. dec 2013
@lenka07 tak tfuj tfuj nech sa vam dnes zadarí 😉
hwiezdinka
3. dec 2013
@danielle37 gratulujem 🙂
lenka07
3. dec 2013
Ďakujem vám dievčatá aj vám prajem veeeeeľa šťastia pri drobčekovi dajte info 🙂
lenka07
3. dec 2013
@nair uvidíme či sa zadarí 🙂
terkalr
4. dec 2013
@lenka07 ak dobre citam, snazite sa o stvrte babatko? ja by som velmi chcela tiez stvrte, a co najskôr, i ked mame malu bambulku...len by som rada k nej sestricku.Aby nebol medzi nimi velky vek.rozdiel...ale mm uz nechce.I ked sa o tom neustale bavime,stale do neho zaparam 🙂 nedari sa mi ho presvedcit...bola chvilka, ze aj ano, ale potom asi nad tym moc premyslal a uz nie. Prajem ti vsetko dobre, nech sa zadarí 🙂
lenka07
4. dec 2013
🙂 @terkalr aj mne to trvalo dlhšie aby som manžela presvdčila a pripravila na to a keď sa nám to podarilo tak som v 10tt potratila 😞 potom som sa z toho nemohla dostať moja psychika ma zrádzala a znovu som otehotnela a opeť sa to zopakovalo tentoraz som potratila v 6tt pred mesiacom 😞 .Tento rok nebol kumne velmi privetivý ale ja sa nevzdávam a musí nám to vysť po treti krát 😉 veď nie nadarmo sa vravý do tretice všetko najlepšie 🙂 mame v nebíčku dvoch anjelikov oni na nás dajú pozor 🙂 ja verím že sa to podarí 🙂 a tak tiež prajem aj tebe aby sa vám podarilo štvrté bábetko 🙂 prajem ti viac šťastia ako som mala ja a ja ho ešte budem mať 🙂 všetko dobré ti prajem a smelo do TOHO !!! 🙂
terkalr
5. dec 2013
@lenka07 jaj to mi je ľúťo čo sa Vám prihodilo...tak držím palce, nech teda do tretice všetko dobre dopadne.Prajem veľa optimizmu a hlavne tešiť sa z každého dňa, nestresovať a myslieť pozitívne 🙂
A ja sa taktiež ešte nevzdávam 🙂 len nechám mm trošku z toho môjho bombardovania na neho ohľadom ďalšieho bábätka vychladnúť a snáď sa niekedy podarí, ani nebude vedieť 🙂
On sám má ešte štyroch súrodencov, ale jemu vadí skôr to, ako budú druhí ľudia na neho hľadieť...
Tak ešte raz ti prajem všetko dobrééé...veľa štastia 😉
lenka07
5. dec 2013
@terkalr ďakujem si milá a s okolím nech sa mužíček netrápi 😉 ľudia vedia byť uštipačný ale oni ti detičky nevychovajú viem o čom hovorím mi sme tiež mali ten problém /čo povedia ľudia ak...../ teraz s odstupom času sa nad tým iba zasmejeme 🙂 lebo tý čo na nás tak hľadeli a posudzovali majú tiež štyri detičky 🙂 na všetkých to raz príde 🙂 .ja sa dám do poriadku a budeme skušať šťastíčko 🙂 ešte čakám na výsledky z krvy či nahodou ešte niečo nevyskočí dnes som sa dozvedela že za mojími potratmi je vírus herpesu a je tam náznak aj borelie 😞 .
lenka07
5. dec 2013
Mate niektorá skúsenosti s Famciclovir-Teva 500 mg ja som dnes začala brať ale mám závraty a neviem či to je ok na letačiku síce píše že sa možu vyskytnúť bolesti hlavy a závraty no nepíšu či sa majú brať aj v takom prípade .zatial som vzala iba jednu a večer ďalšiu mam 14 tabletiek
terkalr
6. dec 2013
@lenka07 prajem ti co najlepsie vysledky...nech je uz vsetko OK
denda83
8. dec 2013
@strihalka no ako snazilkujete???? ja 1DC. ...mrchu mam plnych 7 dni , 15 mi pride polovicka cizeeee som zvedava ci to dame na prvu supu😃
strihalkaautor
8. dec 2013
@denda83 no ja cekam cekam na ovu 😃 .. mela by dojit cca za 3dny 🙂
lenka07
10. dec 2013
Ja musím počkať kým budú výsledky ok a teraz aj tak nemožme pre lieky a nechcem ohroziť malinké 😞 a kožná s gynekológom tiež sú za jedno možme tak asi za dve tri mesiace skúšať ja sa dam do poriadku a aj malinke bude mať večšiu šancu aby to bolo už konečne ok 🙂
nely459
10. dec 2013
ahojte 🙂 hematologia v pohode dopadla, cievny tiez 🙂 mozme zacat pracovat na babatku 🙂 hematologicka povedala, ze staci ked si zacnem pichat ak sa dozviem, ze som tehotna, ze skorej netreba 🙂 takze jej verim,lebo je top odbornicka v BA 🙂
petulla28
10. dec 2013
@nely459 moc drzim palce,aby sa podarilo hned:)
nely459
13. dec 2013
@petulla28 😘
moschino1986
16. dec 2013
no my zaciname riesit od januara naplno s riesenim babatka!!vsetkym babam prajem // a nech sa to vsetkym podari a nech tu vidim same pozitivne spravy.
jaja9891
17. dec 2013
ahojte,aj my zaciname koncom januara/zaciatkom februara s pokusom o maly velky zazrak 🙂 bohuzial v nasom pripade,naozaj musi ist o zazrak,lebo podla lekarov sa nam to moze len zazrakom podarit 😞 ale my verime v zazrak.... snad sa budeme vsetky tesit z //
nely459
17. dec 2013
@strihalka ahoj 🙂 ako pokracuje snazenie sa? prebehla ovulacia? 🙂
strihalkaautor
17. dec 2013
@nely459 Ahoj ahoj, ano probehla, momentalne sjem cca nejakych - 6-7 dpo....uvidime co prinesou blizke dny🙂
citamze si budes muset pcihat?ani me to asi nemine, pichala sjem v prvem tehu o 20tt, do porodu...v druhem budem asi od zacatku:-p
hwiezdinka
18. dec 2013
@jaja9891 silno drzim palce, verim, ze aj zazraky sa deju 😉 Nam na vysetreniach nic nezistili (este idem zaciatkom januara k mojmu gyndosovi), tak tiez v januari / februari ideme znovu skusit stastie, verim, ze nam to tentokrat vyjde a hlavne, ze to bude v poriadku! 🙂
jaja9891
18. dec 2013
@hwiezdinka musime to dobojovat do stastneho konca 🙂
lenka07
18. dec 2013
Dievčence bola som na kontrole pri kožnej a chvála Bohu sú výsledky dobre až na virus herpesu ktorý je niekde ukrytý a musíme ho vyhubiť aby nám nerobil zle pri snažení o malinké 🙂 ešte vydržať asi dve mesiace a jupí do toho 🙂 verím že sa to konečne podarí 🙂 .
lenka07
18. dec 2013
@jaja9891aj ja sa pripájam a bojujeme do úspešného konca a budeme kolísať naše najdrahšie zlatíčko v náručí 🙂
hwiezdinka
19. dec 2013
@lenka07
@jaja9891 tak dievcence tfuj-tfuj, nech sa nam zadari 🙂
eri28
19. dec 2013
Caute baby dufam, ze sa k vam pridavam, dokina chce aby som bola este na antike ale ja uz nie, idu mi zmenit lieky, tak este zistim, ci sa da uz bez antiky, v decembri sme zacali, ale prisla mrcha, cize ja to prekladam na rok 2014, prvy sa mi anrodil v roku 2012, tak druhe by mohlo byt 2014 pekne datumy pre mna 😃
hwiezdinka
23. dec 2013
Baby, vsetkym vam prajem stastne a vesele Vianoce a nech sa nam v januari podari to, po com vsetky tuzime 😉 Ja sa uz januara neviem dockat :-p
lenka07
23. dec 2013
Všetkým vám prajem Milostiplné a požehnané Vianočné sviatky a Šťastný Nový rok 2014 nech sa vám splní to čo si všetky najviac prajete 🙂 zo srdca vám prajem 🙂
eri28
28. dec 2013
kde ste vsetci to uz tak moc snazilkujete??? 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli