Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

sue250
22. mar 2014

@rybkaaa@nezaaabudka@5ka29 pruser baby este nemám ms a dnes som si urobila tehu Test a ciarka je tam silnejsia mám strach

lenka07
23. mar 2014

asi som v tom mám taký pocit moja ms bola 3.3.2014 mam cyklus 25 dňovy tak čakám a čakám 🙂 dnes som sa skoro pogrcala tak snaď ano 😉 a mám taký čudný pocit v bruchu

5ka29
24. mar 2014

@sue250 ahoj, neprislo mi upozornenie, len som nakukla.....ty si este nebola u lekara? si si ista ovulaciou? nemohla byt neskor?

sue250
24. mar 2014

@5ka29 pavdepodobne ovulka bola neskor.preto mi testy neukázali čiarku.od piatku ma Šialene bolia prsia.som unavená hodinu Som spala.k lekarke pôjdem až v apríli.

5ka29
24. mar 2014

@sue250 tak potom tisko gratulujem, nech je vsetko v poriadku 😉

nezaaabudka
25. mar 2014

@sue250 ejha, aj ja sa pripájam k tichej gratulke 😉 🙂 🙂 Ako sa dnes cítiš? Mrcha koľko mešká? Držím ti silno palce 😉 🙂

lenka07
25. mar 2014

ja som to nevdržim chcem už dve čiaročky

sue250
25. mar 2014

@5ka29 @nezaaabudka dnes test silny rovanke dve ciarky, bolia ma prsia trosku v podbrusku a som unavena, inak pohoda a zaludok mam ako na vode. mrcha meska 😉 10dni

5ka29
25. mar 2014

@sue250 vyborna sprava..... 😉 😀 tesim sa.

barborka2014
26. mar 2014

Ahojte Mamíčky.Nemate náhodou skusenost?,dnes som bola u lekara sono mi este nerobil som 5t+5d,ale vyšetroval ma zo spodu.Ukazal mi hniezdečko kde to pomali rastie,aleee vedla toho mi tam videl Vačok?,s tekutinouemoticon Dost ma to dostalo,ked som sa ho pitala že či je všeto v poriadku,odpovedal mi že mi to ešte nevie povedatemoticon((((((((. A ked budem krvacať aby som hned isla na poho. emoticon emoticon emoticon emoticon nemate žiadnu skusenost?Dakujem

sue250
26. mar 2014

@barborka2014 a nie je to cysta? lebo pri prvom tehu som mala aj ja vacok tehotensku cystu ak babo rastlo cysta sa stracala je to zlte teliesko.
@5ka29 ako sa mas, priberas uz?
@nezaaabudka a ty ako, priberas?

5ka29
26. mar 2014

@sue250 ahoj moja, kedy sa k nam pridas do novembroviek, hm?ja sa mam fajn, kazdy den inak. raz mi je lepsie, raz horsie, ale da sa to zvladnut. dnes rano som sa vazila a nepribrala som este ani deko 😉 aj ked brusko vytrca ( ale este nema z coho, takze to bude skor špek 😀 😀 ). ty kedy ides lekarovi?

barborka2014
26. mar 2014

@sue250 ahoj.nie cysta to nebola,uz mi vravel ze je to nejaky vacok s primesou tekutiny☹

sue250
26. mar 2014

@5ka29 k lekarke idem az pred velkou nocou lebo podla ms by som mala byt teraz v 6tt ale podla ovulacie nejaky 4tt cize staci mi ist prd velkou nocou ze uz daco uvidi aspon dufam ze srdiecko. a ako sa mam pridat ku supine? 😉

sue250
26. mar 2014

@5ka29 a ty si uz bola u lekarky a videla aj srdiecko?

5ka29
26. mar 2014

@sue250 ano ja som bola v piatok.bola som zaciatok siedmeho tyzdna takze 6tt+1 myslim...a bolo uz aj srdiecko.pridala som ta sem:

nezaaabudka
26. mar 2014

@sue250 ďakujem, ja sa nemám najlepšie, žalúdok ako na vode.. ale dá sa to zvládnuť. Ja som pribrala, ale neviem či z tehu - skôr nie, len som prestala kojiť od januára, tak mám +3kg 😠 😠 😠 Akurát na začiatku, tak teraz budem už aj tak len priberať.. tak sa asi s tým musím zmieriť. A ty ako? Máš nejaké nevoľnosti?

sue250
27. mar 2014

@nezaaabudka ja tiez zaludok ako na vode. a mam chut na chlebicky)

greenfrog
27. mar 2014

@nezaaabudka ďakujem, velmi by som to chcela🙂

nezaaabudka
27. mar 2014

@sue250 mňááám chlebíčky, ja teraz nemôžem maslo ani vidieť, tak každé ráno raňajkujem karičku 😅 😀

mirkovci
28. mar 2014

baby zistila som že sa mi skrátil cyklus na 26 dní, mala som do decembra 28až 30. Neni to krátka doba na uhniezdenie vajíčka?

bar12
28. mar 2014

@mirkovci to zalezi, kedy mas ovu.. Ale ak mas aspon 10 dni po ovu kym pride mrcha, malo by to stacit 🙂 ked sa skrati cyklus, vacsinou sa aj ovu posuva na skorsi termin..

mirkovci
29. mar 2014

Práveže v´daka tomu som zistila že mám skrátení cyklus, ked som bola u doktora tak mi povedal na 12 den cyklu že mám ovuláciu a to som nechápala prečo, potom som si sadla ku kalendáru a zistila som že mám od januára 26 dnoné cykly. Tak snad to nebude problem, len ma to prekvapilo

bar12
29. mar 2014

@mirkovci jasne, ale tak je tam 14 dni na uhniezdenie, to je urcite dost 🙂

mirkovci
29. mar 2014

@bar12 ďakujem, nevedela som či to je dostatočná doba 🙂

lenka07
29. mar 2014

Ja čakám a čakám či príde alebo nie no dúfam že menstruacia nepríde mala prisť včera 🙂 ale mám taký čudný pocit 🙂 stale som akási nafuknutá a pobolieva celé brucho 🙂 ... Už to nevidržím zajtra si asi pojdem kupiť test to čakanie je hrozné a zároveň krásne juj 😀 zajtra dám info ako to dopadlo 🙂

lenka07
29. mar 2014

@mirkovci ahoj aj mne sa stratili ja mám 25 dňový a tiež som bola prekvapená 🙂

mirkovci
29. mar 2014

@lenka07 nevivem čím to je ale tak stalo sa , hlavne že som to zistila.

lubkagro
31. mar 2014

Ahojte kocky, ja vas citam sem tam, aj my sa snazime no neviem ... zatial som 23 den cyklu... no strasnu mam chut na kysle uhorky a mam taky husty vytok hlienovity.... To asi bude skoro na testovanie ze ? 😝

lenka07
1. apr 2014

Došla ms tak naša snaha sa odkladá na dva -tri týždne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre