Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je možné, že sme nekompatibilní pár pre splodenie?

efka82
21. nov 2014

Mam dve deti s mojim byvalim muzom a moj terajsi manzel ma tiez dieta. Spolu sa o babo snazime od zaciatku jari a nedari sa nam. Je mozne ze niektore pary proste spolu nemozu pocat kedze evidentne neplodni nie sme ani jeden z nas dvoch?

hviezdicka111
21. nov 2014

asi ano, ja poznam babu, ktora sa snazila s priatelom par rokov, nakoniec sa rozisli a teraz ma aj jeden aj druhy bez problemov zdrave deticky....

sovica
21. nov 2014

Asi sa len príliš na to sústredíte 🙂. My sme sa o syna snažili vyše roka a o dcéru pol roka. Paradoxne, keď sme sa snažiť prestali a nesútredili sa na to, že chceme spodiť dieťa, tak práve vtedy sa to podarilo 🙂. Nevešajte hlavu a už vôbec po necelom polroku si nemyslite, že ste nekomatibilný pár. Držím palce, nech sa zadarí 🙂.

belllinka
21. nov 2014

Radsej sa dajte vysetrit, aj ked uz mate deti, neplodnost moze vzniknut predsa aj neskor, vplyvom zapalov a pod.

pribinak
21. nov 2014

Vek vas oboch? Lebo aj ten ma vplyv na plodnost

ivetoy
21. nov 2014

mozne to je

katka1981
21. nov 2014

Este je kratko robit predcasne zavery. Poznam parik, kt. lekari povedali, ze su nekompatibilni, no po 13 rokoch snazenia sa im narodilo dievcatko a kratko na to chlapcek. Kludne by sa ti nemuselo darit otehotniet aj s byvalym hned (v tomto obdobi), mozno to chce len cas.

jaron
21. nov 2014

Vôbec to nemusí byť problémom "kompatibilnosti" vášho páru, ale napr. aj otázka času - deti ste predtým mali, ale teraz vplyvom rôznych okolností a času jednoducho už môže byť plodnosť niekoho z vás obmedzená, aj keby čisto teoreticky ste to skúsili každý zvlášť s iným partnerom a napriek tomu, že nemusíte byť relatívne starí.
Samozrejme nevravím, že to takto je, ale, že tých príčin môže byť viac.

kliara
21. nov 2014

Od jari ešte prešlo príliš málo času na to, aby sa dalo dospieť k nejakým záverom. Trošku trpezlivosti by to chcelo.

mikema
21. nov 2014

Od jari? Ved to nie je este ani rok! Nestresuj!

evittam
22. nov 2014

Kamaratka prve dieta "spravili" za 2 mesiace snazenia a o druhr sa snazili 2apol roka.

adeala
22. nov 2014

švagrovcom sa prvé dieťa podarilo na prvý šup a o druhé sa snažili 5 rokov. To, že už deti máte neznamená, že u vás nemohli nastať zdravotné problémy. Inak k lekárovi sa chodí až keď sa vám dieťa nedarí viac, než rok (záleží aj na veku, samozrejme)

Tu začni písať odpoveď...

Odošli