Kedy ste otehotneli po sekcii?

gir
13. mar 2016

Mám 4 mesačné bábätko. Mala som sekciu. Tehotenstvo som mala bez komplikácií, po sekcii som sa veľmi skoro zotavila, na tretí deň som fungovala ako píla 🙂 ale vzhľadom k tomu, že mám 36 rokov a nechcela by som jedináčika. Aké máte skúsenosti. Rodila som tak "neskoro" preto že nám 5 rokov nedarilo, potom 7 x umelé oplodnenie - neúspešne a nakoniec spontánne otehotnenie. Ďakujem. 🙂 🙂 🙂

stepanka274
14. mar 2016

Ja po 6 mesiacoch, porod bol prirodzeny, ale urcite skonzultij s gynekologom, ja som nemala vtedy ani paru ze sa to tak skoro neodporuca, ale mala aom minibabatka tak lekari boli kludni

mimla
14. mar 2016

Ani nám sa nedarilo. Preto máme rozdiel 4 roky. Sekcie som mala pri oboch. Opakovali sa indikácie. Jazva nebola problém. Ja som mala megabábätká. Nevieme, prečo to trvalo tak dlho, nemáme žiaden vážny medicínsky problém. Niekomu sa zadarí skôr, niekomu neskôr. To asi nie je to, čo my staršie maminy chceme počuť. Ale držím palce.

malabiba
14. mar 2016

@gir po polroku

rica1
14. mar 2016

@gir ahoj, ja po teraz 9tich mesiacoch, prvé sme dva roky nemohli a teraz sme skúsili a hneď na prvý krát dúfam že to dobre dopadne

szdan
14. mar 2016

My sme zacali "kuchtit" az ked mal maly 2 roky. Tak mi to doporucil lekar, pretoze som chcela mat co najvacsiu pravdepodobnost prirodzeneho porodu a aj mi to vyslo. Ale aj ked si zmierena s dalsou sekciou, ja by som asi este aspon pol roka pockala, aby sa maternica este zhojila.

barnica
14. mar 2016

Haha no teraz na zasmiatie. Poviem Ti svoj príbeh. Čakáme tretie bábätko,hneď po šestonedelí s prvým synčekom som si nechala predpísať Azaliu a po dvoch mesiacoch kojenia prišiel deň kedy sa mi zo dňa na deň mlieko prestalo tvoriť a nechápal nikto prečo. Bola som objednaná na teliesko Mirenu,tak som šla ambulantne zaviedli a keď robili kontrolné sono niečo sa nezdalo dokimu. Povedal že teliesko je osadené správne ale o týždeň mám prísť na kontrolu. Dostala som ale krámy tak som šla až do dvoch týždňoch a to mi oznámil že čakáme tretie bäbatko :P Skoro ma kleplo na lehátku :D Manžel len pozeral na ten monitor ako blázen. Takže my sme otehotneli cca dva mesiace po sekcii 🙂 Ale už sa tešíme, prekonali sme prvotný šok a ideme Ďalej

stratenanajdena
14. mar 2016

My sme sa prvy rok po SC chranili, nakolko som uz ziadnu dalsiu v zivote nechcela zazit. Takze po roku od SC sme si zacali uzivat bez ochrany a dva mesiace nato som ostala tehotna. Porodila som spontanne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre