Mám 33 rokov a chcem druhé dieťa

13. júl 2022

Ahojte budem mať onedlho 33 rokov a chcela by som veľmi druhé dieťa.mam už doma 6 ročný slečnu a veľmi by som chcela aby mala súrodenca ale manžel si myslí že sme už starí na ďalšie dieťa..,😭 on bude mať 34 onedlho .je to podľa vás už veľa .hlavne keď vidím že celebrity majú dnes aj po 40 tke.esre len prvé

nerya
13. júl 2022

Nie je to neskoro v dnešnej dobe, záleží ako sa cítiš ty hlavne. Ja mam jedno, 31 a mam dosť 🤣🤣🤣

ms_green
13. júl 2022

Moja mamina mala 42 keď som sa narodila ja a môj brat. Dvojičky. Naši predtým deti nemali. Nie je to len u celebrít.

tara42
13. júl 2022

34 a stary ? Určite nie ved vela chlapov v tom veku nemajú ani prvé. Ale mozno sa uz necíti na druhé.

nevenka
13. júl 2022

Ja som mala prve v 30, druhe v 32, tretie v 37 a cakame stvrte, mam 39 rokov. Muz je o 2 roky mladsi odo mna. Necitim sa stara...Svagor mal prve v 37, manzelku ma ale mladsiu trosku, nedarilo sa im dlho.
No je to Vasa vec, ale mate akurat vek podla mna.

didi2102
13. júl 2022

Môj manžel mal 36 a 38 😄😄 v mojom okolí rodia všetky ženy po 30,dokonca väčšina je po 35, ale každý ako sa cíti ,skôr si zvykol že máte väčšie dieťa,menej starosti,je samostatnejsie

nikaeli
13. júl 2022

💙 v 27 dcéra 💙 v 38 syn 💙
na našom názore a skúsenostiach ale nezáleží, ide o vás a o vaše dieťa.. rozhodnúť sa musíte sami 😉

janinah
13. júl 2022

Je to výhovorka,môj manžel splodil syna v 50tke,som mladšia samozrejme .

siska53
13. júl 2022

Ja som prve rodila ako 35, druhe ako 37 rocna a segra i kamoska obe v 42..
Cize vo vasom veku je to uuuplne ok..

powercrystals12
13. júl 2022

Ja mám dcérku 12 rokov a teraz 34 r.čakam syna 😊 muž 38😉 takže vôbec si nerob starosti,že je to veľa😊

dori2
13. júl 2022

ja mam 34 (o mesiac 35), muz 42 a som v 33tt 🙂 bejby sme si naplanovali a stari ai rozhodne neprideme

vilma7
13. júl 2022

Ja nie som žiadna celebrita a tiež mám dve po 40.tke. moje prvé a druhé. Takže smelo do toho.

kiwi3
13. júl 2022

problem tvojho manzela bude asi v niecom inom, neverim, ze 34-rocny clovek sa v dnesnej dobe citi stary...

lucia7933
13. júl 2022

poznam vela ludí co v 35 este o dietati ani nerozmyslaju...lebo chcu cestovat, atd atd..😂😂

ale v 34 a stary??? co poviete ked budete mat po 50tke?😂

tykat
13. júl 2022

Ja som bola presne ako ty, v 27 dcera a v 33 syn, muz je o par mesiacov starsi. Chod do toho cim skor, aj vekovy rozdiel bude este fajn. Moji maju 22 a 16 a super si vzdy rozumeli.

anabel2341
13. júl 2022

To je v pohode moje mamina porodila 35 druhého súrodenca

christinka1
13. júl 2022

Určite to nieje veľa... Ja som mala v 24 prvú dcéru a potom na chytila mánia na druhé... Som si povedala že keď do 35 sa mi nepodarí tak už nechcem potom... A syn sa mi narodil 4 mesiace pred 37....

mikadooo
13. júl 2022

🤭 v 33 som mala druhé dieťa a v 36 ešte aj tretie 😄. Nemyslím si že si stará 🙂. Ženy odjakživa rodili do cca 40, ešte keď nebola antikoncepcia a mali 10 detí, nikto vtedy neriešil, že sú už na bejby staré, ale že ich Boh ešte požehnal, tak asi je to vec pohľadu 🤭.

emily_666
13. júl 2022

Druhe dieta som mala presne v tvojom veku. Nie ste najmladsi, no uz nikdy mladsi ani nebudete 🤣 Mozno je to z jeho strany len pohoda, starsia uz je samostatna. Treba zvazit, ci ma na to realny dovod, ale sa len vyhovara. Ak je to pre teba podstatne, nenechaj si ujst vlak.

sovica
13. júl 2022

@autorka Manžel si myslí, že ste už starí na ďalšie dieťa? Aj Ty si to myslíš? Skôr sa bojí toho, že to bude zase kolotoč okolo malého bábätka, jeden plat, Ty na materskej, viac sa budeš venovať deťom, ako manželovi, nočné vstávanie, plač malého dieťaťa, teraz má v podstate "leháro" - s malým dieťaťom zase pribudnú povinnosti, žiaden oddych atď., Neodrádza ho skôr to a vyhovára sa na vek? Finančne ste na tom dobre? Neznížil by sa vám veľmi štandard, keby si ostala na materskej a žili by ste len z jedného platu? Ste zabezpečení alebo máte hypotéku? Tvoj muž sa môže báť aj finančnej situácie...
Ale k Tvojej otázke. Nie, nie ste starí na dieťa. Ja som mala prvé v 33 a druhé v 37. Mám veľa kamošiek, ktoré mali deti v podobnom veku ako ja alebo ešte aj neskôr.

andrejka1974
13. júl 2022

Ja som mala prvé v 19,manžel 25 a posledné piate ja 38 a muž 44

mariska1989
13. júl 2022

To lepšiu výhovorku nemá 😂 moja mama mala 35 keď otehotnela s bratom .suseda 41, u gynekológa som stretla 45 ročnú ktorá doma mala 21 ročnú dcéru . Takže manžel nech sa poriadny argument alebo si poriadne buchnuť treba . Prvom rade tehotná budeš ty , rodiť budeš ty , kohút budeš ty .veľa času a nočných budeš ty zväčša starostlivosti ty . Ak ste na tom finančné ok tak si myslím že ten kľud by mu chýbal skôr ako to že ste starí

nicole003
14. júl 2022

U nas to bolo opacne, dlho sa nam nedarilo a povedala som ze ked do 35 nic tak neskor uz nechcem vobec, manzel by nedbal. Dcera ma 10 rokov. Kym porodim budem mat 34 a manzel 35.takze ozaj na poslednu chvilu sa zadarilo. Ine zeny nech si rodia aj v 50ke,ja by som uz neskor nechcela. Hlavne vy sa musite dohodnut a najst kompromis.

martinka13
14. júl 2022

Ja som to mala presne takto. Syn mal 6, keď sa dcéra narodila a ja 4 mesiace pred 34

kvetinka75
14. júl 2022

povedala by som že najvyšší čas. Po 35ke už by som dieťa nechcela mať.

angi07
14. júl 2022

Ja mam 9 rocneho , 2.5 rocnu a teraz cakame tretie , ja mam 36 muz 40 ... ale naozaj uz citim ze starnem😅som vecne unavena lebo cely den lietam okolo detoch , na zahrade atd. Muz je tiez vystaveny z roboty a z prace okolo domu. Moja mama porodila moju sestru ked mala 37 , je medzi nami rozdiel 14 rokov...je to na tebe ako sa citis, ale mat surodenca je na nezaplatenie. Ked vidim mojich ako sa blaznia ako sa lubia😊

baxira
14. júl 2022

Ja mám 34, môj muž 33. Máme 8-mesačného syna a bola by som rada, keby mal ešte aj súrodenca ☺️.

ropucha6
14. júl 2022

Ja mam 36 a cakam prve 🙂 nie som celebrita, stara si nepridem. Ale kazdy to moze mat inak, mozno sa mu proste uz len nechce absolvovat znovu ten kolobeh okolo novorodenca.

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gertys
15. júl 2022

Stara nie si. Ak sa na to citis preco nie. Otazka znie ci chce aj partner, lebo ak nie a urobis si dieta nasilu moze sa ti to vypomstit. Musite sa vy dvaja na tom zhodnut ze chcete.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre