Na ktorý pokus ste otehotneli pri druhom dieťati?

daniela242
14. mar 2011

Myslím prirodzené počatie, ako dlho ste snažilkovali...

beba1902
14. mar 2011

asi ta sklamem , ale uz je sest rokov a nic☹ a teraz cakame na adopciu🙂

abbey1
14. mar 2011

Prvé-snažilkovanie 2 roky,Druhé-na jeden šup a nečakane,Tretie-vyše 5 rokov snaženia. Už som ani nedúfala v prirodzené počatie. A náš zázrak nás už 7 mesiacov teší.

estanis
14. mar 2011

no my sme snažilkovali 4 mesiace, ale potom fazuľka odišla 😒 a teraz sa pokúšame už desiaty mesiac. dúfam, že už bude konečne úspešný

juliakocka
14. mar 2011

....no my sme sa nepokušali, len sme raz si užili naplno a už to bolo.....nato, že som sa liečila na neplodnosť brala som lieky, a doktor sa obaval ci budem mat deti, druhe hned po roku a pol je riadny uspech 🙂 😉

titkovamiriam
14. mar 2011

3 roky 😉

anjelicek26
14. mar 2011

Pri druhom? Takmer rok... a dcerka sa nam zadarila ani dodnes nevieme ako... tak sme boli prekvapeny, ze to pri syncekovi tak dlho trvalo...

stankapk
14. mar 2011

2 mesiace

babacik
14. mar 2011

ja hned po 6 tyzdnoch,po prvom porode 🙂 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadhera
14. mar 2011

U nas nebola ziadna snaha a deti mame so 14 mesacnym rozdielom. 😉

syslica
14. mar 2011

Prvé tehotenstvo skončilo v 11.tt. spontánnym potratom, druhýkrát som otehotnela okamžite po skončení potratového krvácania 😉 a tretíkrát hovorím manželovi: Vieš, mohli by sme sa začať snažiť, párom nad 30 to zvykne trvať dlhšie, kým sa podarí ... a podarilo sa na prvý šup! Čo zas manžel okomentoval nasledovne: Vieš koľko by sme už mohli mať sysľov??? 😀 No a ako sa mi podarilo otehotnieť poslednýkrát - na to sa ma spýtajte o cca. 2 roky 😉 .

nubab1
14. mar 2011

danielka...aj my sme na tom podobne... 6 rokov a nic!!!! 😒 a prečo neskúsiš CPR ????

janka196
14. mar 2011

u nas to bolo tak isto ako u juliakocky. ziadna snaha len jedno uzitie si to naplno a uz cakame chlapcek a🙂

traktor
14. mar 2011

pri prvom nebol problem otehotniet, ale donosit..no podarilo sa..mame simonku...miska a patko sa nam podarili hned, ako sme si povedali, ze ano dalsie dieta chceme...a matko nas prekvapil 😀 😉ale sme veeeeeelmi stastny, ze ho mame 😉 😵 ...ale verim, ze uz dalsie prekvapka nebudu... 😅 🙂

jabadaba
14. mar 2011

na druhy. Pri prvom na prvy sup, len co sme si povedali, ze chceme dieta. Do dvoch tyzdnov bez ochrany som bola tehotna. Druhy raz nam prvy mesiac snazenia nevysiel, ale druhy som uz teho bola. Kto vie ci by to tak bolo pri tretom, ze na treti raz.... 😀

andulla
14. mar 2011

Ahojte kočky ja som otehotnela po 10 rokoch a to asi tak, že už som to vzdala a neriešila to. No a stačila jedna dovolenka jeden krát sa naplno pomilovať a už som si priniesla živý suvenír z dovolenky 🙂

stvura
14. mar 2011

Asi do dvoch mesiacov po snazeni sa... 😉 (rozdiel medzi detmi dva roky a mesiac)...

rabiva
14. mar 2011

dcerka sa podarila na 2.mesiac
dalsie tehu hned prvy mesiac - zial MA v 8tt
po MA ubehlo 10tt a otehotnela som znovu - takze tiez 2M vlastne 😎

danula.ch
14. mar 2011

nam sa prvy podaril po 2 mesiacoch snazenia a teraz skusame od vianoc a zatial nic. ale ako tak citam vyssie prispevky, mozno si este pockame.......

raichel
14. mar 2011

......ako prve otehotnenie tak aj druhe sa nam podarilo na prvy sup....... 😀 nemuseli sme ani naplno,len druhe nas troska prekvapilo......drzim vsetkym zenam vsetky prsteky,ktorym sa nedari hned otehotniet,aby sa uz tesili z rastuceho bruska....... 🙂

katka159
14. mar 2011

prvé po 2 rokoch liečby a druhé sa snažíme už rok a stále nič liečba za mnou ☹ , ďalšia predo mnou. ☹ .. no nič moc ale snáď sa dočkáme toho malinkého pokladu.... 🙂

kikuliak
15. mar 2011

Pri prvom po 6 mesiacoch a pri druhom sa to podarilo na prvý ,,šup" 🙂 cez plodné dni čo mi vyšli v tehotenskej kalkulačke. Držím palce 😉

alex2201
15. mar 2011

dcerka sa nám podarila po 3 mesiacoch, teraz čakáme 2 bábätko a to sa nám podarilo hneď, ale predtým abort v 6 tt

tinara23
15. mar 2011

pri prvom sa nám podarilo asi po troch mesiacoch (ale to som bola mladučká ) a teraz sa snažíme vyše roka a zatiaľ nič ☹

ivett1
15. mar 2011

ahoj...na naše prekvapenie-hneď na prvý pokus 😀 ...(pri prvom sme sa snažili pomaly dva roky 😅 )

henulienka
15. mar 2011

všetky tri deti na prvý pokus - podľa mňa v dnešnej dobe, keď má toľko žien problémy, to bol úplný zázrak!

evinkal
15. mar 2011

Ahoj,tak ja si musím dávať ozaj pozor... 😉 mne sa to pri prvom a aj pri druhom dieťati podarilo hneď na prvý krát...

dara76
15. mar 2011

Obe deti na prvy pokus. Takze viem, ze si musim davat dobry pozor 🙂

sisinka5
15. mar 2011

Ja tiez tak ako dara76

petraw
15. mar 2011

no tak druhé dieťa bolo na prvý šup 😀 ako moja babka povedala, to je už ako pohnojené 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre