Otehotneli ste podľa výpočtu Jonášovou teóriou?

ajkapajka1
9. dec 2013

http://astrologie.najdise.cz/doktor-jonas/jonas...

Dočítala som sa, že niektoré baby písali, že ten jeho výpočet sa plne zhoduje s výpočtom na tejto stránke. Tak chcem vedieť, či sa niektorá riadila touto stránkou a otehotnela.
Diky 🙂

luba28
9. dec 2013

ziadny Jonas,....pohoda,klud,...a cez treti tyzden po menstruacii to musi vyjst,........🙂

margarita
9. dec 2013

ja som Jonasa nikdy neriesila, ale nedavno som si to prepocitavala, kvoli kamoske, aby som jej dokazala, ze je to - podla mna - dost odveci.
Vsetky svoje tehotenstva som totiz vazne a presne planovala, takze mam stare zaznamy BT, a podla nich som vedela, kedy som otehotnela na den presne.
A tie vypocty z tejto stranky vychadzali uplne mimo, akoze podla neho som mala otehu pocas menzesu, alebo termin ovulacie hadzal o 3 tyzdne neskor...pre mna cista haluz a astrologia.

ale ked to niekomu pomoze k otehotneniu - psychika je mocna 😀

erika_
9. dec 2013

Skúšala som, vtedy ešte 500,-Sk zaplatené, výsledok žiadny. Ale ako sa hovorí topiaci sa aj slamky chytá .....

siska53
9. dec 2013

Moja sestra si to dala vypocitat,ale im to vobec nepomohlo.:((.

monika236
9. dec 2013

jonášovi som zaplatila a potratila som, takže som sa nato vyprdla a teraz mám už krásneho 6 ročného syna 😝 😝 , Jonášova metoda ide dost do penazí a o to im asi ide a ja blbá naletela 😅 😅

mimi321
9. dec 2013

Ja som pozerala tieto vypocty a teda podla BT mi nikdy ovulacia nesedela a bez ovulacie to isto nepojde 😉 taaakze ak sa trafil vypoctom k ovu a nebol iny problém tak mohlo vyjst a vela urobi aj psychika proste si clovek povie ze to vyjde a ono to vyjde ale teda u mna to nefungovalo ani pri prvom a teda ani teraz a to uz je to zasa takmer rok co sa snažíme.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre