Ovulačné testy pre skúsené i neskúsené

manamani1
15. dec 2011

Zakladám tému tak ako má "Bazálna teplota", nech majú aj "ovu testy"...Ja testujem druhý mesiac, ale stále v nich nemám jasno.Ako vy?

lauritka
21. apr 2014

@besnota hore si klikni na sharing.. potom na home page set up.. tam si najdi creat ur own chart..
potvrd a hore v uzkom ramceku ti vygeneruje tvoj link.

besnota
21. apr 2014

@lauritka dakujem tak skusim, co to povie 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/4bca6d

lauritka
21. apr 2014

@besnota aha vidim.. ale skor by som sa priklanal k tomu ze si 1 dpo... a este ked mas bolesti. to moze byt prave po ovulacii..

besnota
21. apr 2014

@lauritka hej myslis? no tak je to v keli, lebo dnes sme sa prezrali, a mysleli sme ze uz som po tak sme nic neriesili, sice aj tak mam krce, co inac ja taketo krce nemavam, ☹

besnota
21. apr 2014

@lauritka tak dam tam - na toho 17teho a budem este cca dva dni merat, a tutu mutu uz nema zmysel zajtra ci?

lauritka
21. apr 2014

@besnota ale ved dnes uz mas vystup.. ovu bola vcera.. vcera ste mali sexik nie ? aj predvcerom..
tie bolesti mozu byt este dozvuky po ovulacii

besnota
21. apr 2014

@lauritka mali sme len v piatok ☹

lauritka
21. apr 2014

@besnota aha... no tak mozno nieco prezilo ;) dokazu si pockat aj 2-3 dni

besnota
21. apr 2014

@lauritka no nic nabuduce nebudem strasit so 4 testami, ale budem radsej poctivo robit kazdy den 😉
myslis, ked idem teraz na 3t prec, zeby som si mala cez ten cas nasadit sarapis? lebo furt mam to spinenie a dost mi to vadi, potom si objednam od teba dalsie testiky 😉 🙂

lauritka
21. apr 2014

@besnota tak tak , treba kazdy den aby si vystihla vrchol 🙂 jj. mozes skusit nasadit ci to pomoze.

besnota
21. apr 2014

@lauritka pijem ten alchemilkovy caj, ale ziadna zmena alebo co je lepsie ten gynex? sarapis ten co je pre zeny v prechode? alebo nevies prosim ta poradit dakujem

lauritka
21. apr 2014

@besnota no neviem tazko radit, treba vyskusat, na kazdu zenu moze zabrat nieco ine..

besnota
21. apr 2014

@lauritka ok dakujem, skusim nieco pokukat, pekny vecer
a ty ako, mrcha dosla cez sviatky, alebo este nie?

lauritka
21. apr 2014

@besnota dnesss 😠 :(

besnota
22. apr 2014

@lauritka joj svinucha, zas sa niekde nezabudla 😠

lauritka
22. apr 2014

@besnota mne sa nezabudne nikdy ta svina 😀

besnota
22. apr 2014

@lauritka no ja tiez neviem co s tou teplotou, lebo nechce sa mi merat, chcem to nechat tak, len to FF aj ked pridavam akoze dalsie teploty vobec nevyznacuje OVU, a kedze neviem kedy bola, tak neviem cim sa riadit, anovulacny asi nebol ked tak skocila teplota?

majuska7979
23. apr 2014

baby takze som tu znova po 3rokoch a robim ovu testy..dnes som 11dc a na ovu teste velmi slabunka // takze radam ze 15dc bude ovu....ale tak uvidim...potom hodim foto ze kedy asi ovu prebehla...

besnota
23. apr 2014

@majuska7979 tak drzim place nech sa objaví 🙂

@lauritka no asi sa pridam k tebe s tou mrchou, dnes som sice 23DC, ale tak ma boli brucho ako keby sa mala kazdu chvilu rozbehnut, som si aj dala radsej vlozku 😕, treti den špiním, dnes teplota kusok klesla, asi este zajtra odmeram aj ked sa mi nechce 😝, ale aspon budem vediet na com som, ci mrcha alebo nie 😠
no a ta OVU vobec teda netusim kedy akoze mala byt 🙄

lauritka
23. apr 2014

@besnota jj, ked si neni ista, skus zmerat.. men uz konci mrcha, ale strasne ma boli aprsia :( mam podozrenie na cystu.. aj vo vajecniku ma pichalo. sakra 🙄

corazon76
23. apr 2014

@lauritka ahoj-tak skusam poslat tu moju fotku 🙂 Poradis, ze co a ako? Testujem prvykrat, sa v tom moc nevyznam, ze kedy je ten spravny cas 🙂

adamnela
24. apr 2014

Ahojte kočky.
Takze som tu prvy krat s mojim prvym testom, tak teraz babo rad 🙂 Viem, ze je negativny, ale co poviete, kedy asi tak priblizne moze prist ovulka podla tohto testu?

adamnela
24. apr 2014

@lauritka tak co ako to u mna vidis ? 🙂 Asi zatial nijako, co? Ale cisto biely nie je, takze cosi sa pomalicky crta, hm?

lauritka
24. apr 2014

@adamnela noo este treba pockat 🙂 tazko povedat, ono to moze stupnut aj zo dna na den.

majuska7979
24. apr 2014

@adamnela ovu prebehne ked testova je silnejsia controlna...ale myslim ze keksik by si uz mala mat teraz 😵 😵 😵 😵 😵 tak 2 dni pred ovu 😀 😀 😀 😀

adamnela
24. apr 2014

@lauritka to viem, ze treba pockat, len kedze je to len prva skuska tento test, tak som chcela vediet ako ti vidis Ty. No skusim zajtra zasa o rovnakom case a uvidim, ci sa nieco zmeni 🙂
@majuska7979 posnazime sa, tak asi kazdy druhy den, nech je to optimalne 🙂

majuska7979
24. apr 2014

@adamnela no ja tiez sa chystam dnes vecer a tak co 2 dni... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 este ovu testy slabe a ovu prebehne tak asi v nedelu....takze treba zacat pracovat 😵 😵 😵 😵 robim ovu testy okolo 11:30 rano a vecer 22:30..takze uvidime ako my to vyjde tento mesiac 😵 😵 😵 poviem ze toto uz je zavislost robit ovu testy 😵 😵 😵 😵 ale tesi ze ked neni tehu test s // to aspon ovu je s krasnymi // 😵 😵 😵 😵 😵

adamnela
24. apr 2014

@majuska7979 no u mna je to dnes uplne uplne prvy test, tak som naozaj zvedava ako to u mna bude vyzerat. Ja mavam dlhe cykly tak 38 dnove, ale zasa som zacala uzivat fytosoju, tak mi to asi posunie vpred. Bez fytosoje som mavala ovulku od 23 DC az po nejaky 28 DC a s fytosojou, to bolo z 28 DC druhy mesiac na 18 DC. Cize ked som minuly mesiac mala 23 DC bez soje, tak teraz to bude zasa skor, tak som radsej skusila test uz dnes, aby som to nepresvihla 🙂
No ved ked uz nie su na tehu teste 2 ciarky, tak aspon na ovu su 😉

majuska7979
24. apr 2014

akurat som urobila ovu test...takze ovu bude coskoro...dnes vecer treba snazilkovat 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adamnela
24. apr 2014

@majuska7979 no tak ty si 3 dni odo mna popredu 🙂 Uvidim, ako to bude postupovat u mna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre