Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
13. mar 2011

@tanyja v merkurymarkete 4stolicky calunene+stol 116€,dnes sme boli este kupit ostatne dvere do celeho bytu a samozrejme bonus skrinka do kupelne so svetlom a svietidlo do spalne.A zase su peniaze fuc ☹ Ale zase zostava posledna polozka na gumu na podlahu a byt je nakomplet hotovy. Som zvedava ako zajtra dopadnem na poradni,dufam,ze si ma tam uz aj nenechaju 😅

tanyja
13. mar 2011

@janemari ale hádam nie, taška je zbalená ? dúfam, že máš bezpečnostné dvere !!! my máme merkury najbližšie v BB, kupovali sme tam radiátor do kúpelky , v jysku je stôl a stoličky, ale nečalúnené za 85€

janemari
13. mar 2011

@tanyja aj ja mam najblizsie v BB a tam sme aj boli.A taska?ALe kde prodim ta,kedy by bol na to cas 😅

tanyja
13. mar 2011

@janemari tak si takšu pekne pobaľ, mala by si to mať nachystané !! a kde bývaš? rodiť kde budeš?

janemari
13. mar 2011

@tanyja ja viem,zeby som mala mat.Ale pravdupovediac je to naprd,lebo tasku co som mala v nemocnici mam u nasich,veci pre babo v byte a nemam este kupenu kopu veci.Byt este nieje na poriadku a brodit sa a hladat este veci to je o nicom 😒 Ale budem dufam,ze to stihnem,lebo poznas to chlapy maju na vsetko cas darmo hovorim ocovi,treba dat nabytok na poriadok aby som mohla vybalit a potriedit veci.Nie to ma cas,este treba to a to a to... 😠

tanyja
13. mar 2011

@janemari však to a to a to počká, ale nábytok nie
tak si zbaľ aspoň tvoje veci a malej stačia len plienkz, vlhčené utierky a iné nič 😉

janemari
13. mar 2011

@tanyja tak to mam nachystane,este chcem vyvarit plienky a nachystat.Jednorazove a vlhcene obrusky mam nachystane.A zajtra na poradni m isnad uz povedia coby som si mala pobalit do nemocne 😅

janemari
14. mar 2011

🙂 Kocky poradna dopadla na jednotku,sme v poriadku,srdce nam bije,zobrali krv na protilatky a dalsia kontrola o tyzden a ak sa nic neudeje rodime o 3 tyzdne

lubka0506
14. mar 2011

ahojte🙂
@tanyja nemám nové nič,manžel prišiel v piatok domov na víkend a tak sme strihalôi stromy v záhrade a hrabali suchu trávu. Potom lietal na novej motorke...a tak... 😠 Upratovala som a varila a piekla.V sobotu som dobrala Duphaston a čakám mrchu. Mala by príst do 7 dní a potom mám začat zo stimulkou. Nepísala som vám lebo v robote máme fofry,tak som kaput. Chodím na zumbu a tak... 😝 Zatial to má len také učinky že som mala svalovicu a potom tancovaní špinenie,neviem či to s tým súvisí...? 😒 Okná som neumývala...tie sú neni až také strašné,ale záclony pri tom kúrení sú hrozné. 😠 😖
@annamary27 tak aj ty si stihala stromky?...bol krásny víkend hlavne sobota. 😉
@janemari ešte sa kotúlaš? 😉 o chvílu to bude tu🙂
papa 😉

tanyja
14. mar 2011

@lubka0506 ahoj, ja rozmýšľam nad hula obručou, len kde ju zohnať, musím kuknúť na nete , tým by som ani hlučná nebola, tak skúsim pohľadať ,
manželík sa teda nenudil 😉 a ty tiež nie 😉 😉 a ani my sme sa nestihli nudiť... 😉 😉 😉
ja som stromy nestrihala 😀 😀 nemám aké

@janemari tak to je super správa, doktorka ti robí ozvy? tá naša má už aj vlastný ultrazvuk, ale len ten klasický - zvrchu, teda plný mechúr brr 😒 , ale aj tak lepšie ako nič
a to ti nedali zoznam? ja som mala asi od polovice tehu zoznam, čo mi treba, a polovicu som ani nevyužila a nepoužila, napr teplomer

janemari
14. mar 2011

@tanyja robi aj moja dokina ozvy,ale teraz mi nerobila.Idem tam buduci tyzden v stredu tak bude asi robit kompletku od merania ,sona,ozvy a tak.Ja som rada,ze som sa rychlo vybavila.Pustila mi srdiecko ako bije,pozrela stich ako drzi a kedze bolo vsetko v poriadku dohodli sme sa na dalsej poradni. 😉 Nejaky zoznam do porodnice mam,len neviem kde 😅

tanyja
15. mar 2011

@janemari no tak to je iné ako keby nedala žiadny, tak si si mala vypýtať druhý 😀 😀
mne robili posledný mesiac 2x v týždni ozvy - moja doktorka a doktor, u ktorého som potom rodila, chcel ma mať pod palcom.. pozná sa s mojimi rodičmi veľmi dobre a k jeho žene chodím s malým, ona je detská dr a kardiologička, takže to ostalo v rodine 😵 😵

lubka0506
15. mar 2011

@tanyja ani tá obruč by nebola zlá...🙂
babule už tu dávno nebola @megynka ktovie čo je snou a ako sa má????... 😒 neviete? 😒

tanyja
15. mar 2011

@lubka0506 však, aj ja si myslím, len musím nájsť v rozumnej cene a potom to skúsim, či to pôjde 😀 , kedže ja som drevo ..
a čo s megynkou ani ja netuším, @megynka kde si, čo je s tebou?

janemari
15. mar 2011

Ani ja netusim co je s nou 😕 Ja uz chcem mat konecne oddych,ludia ja uz nevladzem normalne. Ja asi porodim za pochodu ani si to nevsimnem 😅

lubka0506
16. mar 2011

@janemari neblázni ešte musíš vydržat!!!!

janemari
16. mar 2011

@lubka0506 ved snazim neblaznit,ale nejako uz nevladzem.Ale ak vsetko pojde tak ako ma tak v stredu sa ukoncia na komplet vsetky roboty. Potom uz len dat na poriadok nabytok,upratat a zabyvat sa.Dnes som oprala aj tie plienky aj ked na dvakrat lebo mi zmokli 😒 A nejako mi blbne pracka,neviem co mm s nou dorobil 😠

tanyja
16. mar 2011

@janemari no hádam na pôrod si nájdeš nejakých pár minút 😀 😀
veľa plienok si prala ? ja som zblbla a oprala asi 60 plienok a využila som možno 5ks 😵 😵 , tak som ich pekne zase vrátila švagrinej
a ten zvyšok nech ti porobia rodičia, ty si sadni a len diriguj, ja som tak dirigovala, keď môj drahý maľoval a mama upratovala a dávali nábytok na miesto ........

janemari
16. mar 2011

@tanyja ja som az tak nezblbla,lebo mam plienky plus plienkove osusky a tych je dokopy 20ks,takze primnezene 😀 No mozno porodim medzi natieranim zarubni a zehlenim plienok 😀 Ale nie,snad to uz do konca buduceho tyzdna bude na kompletku a potom uz len pomalicky budem oddychovat,chystat veci do nemocnice a zabyvat sa 🙂

tanyja
17. mar 2011

@janemari no len aby, a ty si po tom všetkom sadneš a potom porodíš, tie týždne ti nejako rýchlo naskákali 😀
nám sa ani von nedá ísť, lebo prší, ale aj dáždik treba, čo už s ním, aspoň že mama býva vo vedľajšom vchode a dá sa prebehnúť cez pivnice...

janemari
17. mar 2011

@tanyja veru prsi az leje 🙄 a kde sa tie tyzdne vzali ja netusim,ved teraz som bola v 36tt a lezala v nemocnici 😝

tanyja
17. mar 2011

@janemari a ten čas bude ešte viac letieť, keď bude malá na svete... ja si to uvedomujem len pri malom ako to letí, veď už som ho mohla prihlásiť do škôlky !!! od októbra by mohol chodiť , ale moja mama nechce, že ešte je maličký..môj chrústik , dnes sme boli trocha vymoknúť, teda ja, malý nie, ale aj ja mám nepremokavú bundu, takže to bolo ok 😉

janemari
17. mar 2011

@tanyja veru leti to a kazdy povie,ako ten cas leti vidis najlepsie na detoch 🙂 Ja uz mam polievocku uvarenu,kolacik upeceny a este ma cakaju palacinky z litra mlieka 😝 Ale co uz troska som si dala pauzu a sup sa na to 😀

tanyja
17. mar 2011

@janemari 😝 palacinky môžem aj ja, nezvýši sa niečo ? ja dnes nevarím, máme ešte od včera a zajra asi zvrtnem zapekané cestoviny..
ale my ženy nestarneme, my sme každý rok krajšie 😵 😵

janemari
17. mar 2011

@tanyja no neviem ci nieco zvysi 😀 Ako ja zjem par a mam dost,ale mama je zaziadana a zajtra ma prist ujo idu dorabat este nieco v bytiku a ten by sladke mohol na kvanta.Minule som urobila z 3/4 litra a ja s ocom sme zjedli po jednej a mama asi nejake 3-4 a ujo zvysok.Dobre ze sa nebili 😀 A dnes som urobila za velky hrniec fazulovej polievky s udenym tak bude aj na zajtra/dufam 😅/ a zatra budem moct ist od rana zase do bytiku nieco porobit.

tanyja
17. mar 2011

@janemari tak teraz si kuchárka na plný úväzok 😀 , no takú fazuľovú máme všetci radi a ešte aj s údeným mäskom... 😝
a ten ujo sa aj naje z toho sladkého,alebo to má len takú mňamku? ja som dávno nerobila palacinky, teda asi niekedy pred mesiacom..ale mohla by som urobiť, ke´d drahý donesie domáce mlieko 😎
a zajtra ideš natierať zárubne a žehliť? 😀

janemari
17. mar 2011

@tanyja tak keby som neodobrala polievku na zajtra do pohara,aby mali co v bytiku s papat tak je po nej a to som varila vo velkom hrnci neviem ci to nema 5 litrov ak nie viac 😀 A to si oco nabral na obed za dve plne mysky,ja som jedla tiez 2 krat a mama len raz.A to zostalo akurat tak na zajtra na obed 😎 Este ze v sobotu pojdeme k starkej a tu budeme vyjedat,takze nemusim zase vari.A ujo sa z toho aj naje,som urobila cca 20 ks a jemu som odlozila nejkaych 7 tak sa hadam naje 😉 Ak nie dotlaci pernikom ktory som upiekla.A zajtra pojdem este natriet zarubne aby ked pridu robit mohli pozakladat krasnucke novucke dvere 🙂 Namontuju skrinku do kupelne takze mozem poukladat kozmetiku 😀 A dnes mi prisla sms ze postielku a matrac mam na predajni,takze v sobotu ideme po nu. A ked daju gumu do chodby a kuchyne mozem kocik odparkovat zo spalne do chodby a poskladat postielku.Pomedzi to skusim aj pozehlit 😝

tanyja
17. mar 2011

@janemari a potom skončíš s vypľutým jazykom , ty si riadne naštartovaná 😀 😀 , ale ja by som bola tiež, takže ťa plne chápem 😉
no idem ja spať .. 😎 🙄

janemari
17. mar 2011

@tanyja ja ani nie tak nastartovana ako mam malo casu uz 😝

tanyja
18. mar 2011

@janemari tak potom ti bude malá pomáhať 😀 😀
malý už spí, lebo samozrejme už musel ráno od šiestej vykrikovať z postieľky 😠 a mamička musela vstávať , hoci sa jej nechcelo ........ 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre