Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
17. júl 2011

@tanyja mám aj nemám 😀 ale keby som chcela mám čo šoférovať 😉 Raz budem nútená 😅

tanyja
18. júl 2011

@janemari teraz šoféruješ kočík, aj ja ešte niekedy, kedže malý chodí na pešo, ale rád sa vozí ešte aj v šporťáku
a mňa mm donútil šoférovať, možno by som dodnes nešoférovala nebyť môjho mm 😵 , som mu za to vďačná

janemari
18. júl 2011

@tanyja ja som dlho nechcela a ked som aj mala záujem tak mm mi auto nedal,lebo bolo jeho. Ale zato neterke ktorá mala vodičák len krátko dal šoférovať dobre dlhú štreku, ale na to môžem povedať len no comment.

tanyja
18. júl 2011

@janemari no asi tak nejak, pomyslíme si o tom svoje... neter mu bola prednejšia ako ty, znie to hnusne ale asi tak nejako to bude
nechaj to plávať preč 😎

lubka0506
29. júl 2011

ahojte🙂 Dávno som tu nebola čo je nové??? 😅

tanyja
5. aug 2011

@lubka0506 no vidím, že to tu dlho stálo na bode mrazu 😠 😠
aspoň že ja sem zavítam, ja som tu týždeň nebola, bola som na pracovnej dovolenke v Rakúsku a bolo dobre, malý bol u mojej mamy a som rada, že to zvládli 😉 😉

annamary27
5. aug 2011

@tanyja ahoj,tak to je super,že bolo dobre,mne konečne po 2týždnoch príde kolegyna z dovolenky,doma máme rozkopané čo sa dá,zavádzame vodu,kanalizáciu,furt sa niečo dotentuje,nie a nie to dokončiť.

tanyja
5. aug 2011

@annamary27 a furt to tam máte nové a nové, všetko zlé je na niečo dobré, tak si to hovor, možno z toho naozaj niečo dobré vyťažíte 😉
v práci ti asi aj smutno bolo, ked bola kolegynka tak dlho preč 😉 😉
ja asi v stredu alebo vo štvrtok pôjdem ešte na týzdeň do CZ a v sept by sme mali ísť na post-svadobnú párty, uvidíme, či pôjdeme, mali by sme to ako dovolenku

lubka0506
5. aug 2011

@annamary27 ahojte🙂 Ale budeš mat všetko novučičké! My sa chystáme tiež prerábat ale akosi to odsúvame,ked si na to spomeniem tak mi je tažko. ☹ ☹
@tanyja bolo to tu na bode mrazu už tu nikto nechodí... len stále tie isté. Ale ved my sa stretneme sem tam na FB že?!🙂 Užite si víkend možno už posledný pekný slniečkovský.... 😉 😎

tanyja
6. aug 2011

@lubka0506 dnes bol pekný slniečkový, len poobede dohrmel mrak a zlialo sa a moje dieťa sa vyžívalo - behal do vody v sandáloch 😒 , malý mal radosť a mama starosť 😀
jasné, občas na FB sa zastihneme, ja som síce momentálne mierne rozlietaná, ale dá sa, a asi v nedeľu budúci týždeň odchádzame do CZ, toto leto si ani manžela nevidím 😀 😀 😀 , posledne pred 2 týždňami som ho videla 😀 😀

lubka0506
7. aug 2011

@tanyja tak štastnú cestu a uži si to!🙂

tanyja
8. aug 2011

@lubka0506 ak sa nič nezmení do týždňa, tak o týždeň takýto čas už budem v českej zemi, moja babička malého ešte nevidela, iba mňa, ked som bola tehotná, minulý rok sme nikde neboli, zato tento rok je riadny akčný
som véééééééľmi zvedavá, či pôjdeme do Mníchova na oslavu, kamoška nás pozvala 😉 , nevideli sme sa asi 9 rokov

tanyja
10. aug 2011

@annamary27 krásne posolstvo, nech je Palinko zdravý, nech papá a rastie, aj si poplače, nech sú všetci šťastní 🙂 🙂
@janemari ako u vás, malinká v pohode? rastie ako z vody, ani sa nenazdáš a bude pobehovať po byte , môj malý sa už pekne hrá s autíčkami a pravidelne sledujeme kombajny von oknom 😉

janemari
10. aug 2011

@tanyja ahojky áno malá v pohode,len je strašne veľký jedák a nestíham krmiť 😀 Malej sa rozvezuje jazyk takže už druhý den počúvam gggggggggggg a podobné záležitosti od kedy otvorí oči, prestávky ma len pri jedení a občasnom dennom spaní, inak stááááále dookola g a grrrrrrrrrrrrr 😝 ,keby mohla tak len sedí a najradšej by sa rozbehla a utekala.

tanyja
10. aug 2011

@janemari a to ste ešte len pri gggggggggggggg, ale moj malý zbojník už vie povedať ako sa volám, vymenuje celú rodinu okrem seba 😀 😀
a na sedenie má ešte čas, ešte je maličká, nech si len ešte ležká !!

janemari
15. aug 2011

@tanyja tak krpatá skúša nové zvuky, minule zistila, že vie výskať tak som mala zase čo počúvať.A tak nádherne sa smeje, ten detský smiech je naozaj skvelý 😀 Dnes sme prekročili 4 mesiac a začíname 5, ale to letíííí 🙂

tanyja
20. aug 2011

@janemari letí ako voda v rieke, my sme dnes prišli z dovolenky, dobre bolo a tak akurát, počasie nebolo ideálne, ale malý využil gumáky a bundu do dažďa 😀 a posledné 2 dni sme sa opaľovali s mamčou, na bruchu mám koleso opálené ako som bola vyvalená na stoličke 😀 😀
malá nie je krpatá, ešte je maličká a je šikulka, aj malý mal obdobie, kedy pískal, teraz už má odsledované slová takže už ich pekne používa 😉 pri debate 😉 😉

janemari
20. aug 2011

@tanyja jéé tak super aspoň si si oddychla a odreagovala sa . JA už idem na plný plyn 3 den a už idem padnúť na ... , aj teraz som len dobehla kuk čo nové, ale malá sa mi neustále budí atak behám k nej a mne je tak zle nejako na vracanie, že to tu asi zabalím 😅 Ale inak sa máme fajn,malá rastie, boli sme na kontrolu nožičiek dopadlo to ok tak už nemusím baliť na široko.

tanyja
21. aug 2011

@janemari asi veľmi nepospíš pri malej, či to len niekedy takto vymýšľa? aj malý vymýšľa so spaním, vidno že týždeň nespal vo svojej postieľke a nezaspával svojím klasickým spôsobom.. ☹ , no dúfam, že sa to vráti do normálu, v noci o 2.15 tiež buntošil, že von, 20 minút som ho ukecávala, že je noc a že búva aj slniečko a nakoniec spal do 8hod 😀 , možno aj tým sa mu ešte nechce spať, len už šúcha dlhšie oči zbojník môj malý 😠 😠
malý mal od začiatku nožičky v poriadku, ale balila som preventívne naširoko

janemari
21. aug 2011

@tanyja neboj malý sa vráti do normálu, len čo nabehnete na každodennu rutinu. Malá má dnes celý den teplotu a tak len hádam,či bude chorá, alebo to budú zúbky, ale tie nejako nevidím, žeby mali ísť von 😅

tanyja
21. aug 2011

@janemari dnes sa mu spať síce nechcelo, bol šialený ako po divých hubách, ale nevykrikoval a zaspal okamžite , takže už vcelku ok 😵
možno to budú zúbky, ak má bledé dasienka, tak je to jasné, zúbky sa dlhšie prerezávajú, síce malému vyšli, teda prerezali sa asi za 3 dni od momentu, ked sme zbadali bodku na ďasienku 😉

janemari
21. aug 2011

@tanyja presne ako píšeš bledé jasienka a nemali by byť červené a spuchnuté? 😅

tanyja
21. aug 2011

@janemari malý mal bledé, to vlastne presvitajú zúbky a jasné spuchnuté

janemari
21. aug 2011

@tanyja no nič malá je nepokojná idem k nej, želám dobrú nôcku 😔

tanyja
21. aug 2011

@janemari dobrú aj tebe 😔

tanyja
30. aug 2011

tu je riadne ticho, baby kde ste všetky?
@janemari
@lubka0506
@annamary27 kde ste všetky babenky? čo nového ako sa darí?

janemari
30. aug 2011

@tanyja ahoj ja väčšinou dobehnem na rýchlo a ked sem nikto nechodí tak ani sem nepíšem. Ako sa máš?

tanyja
31. aug 2011

@janemari my dobre, našťastie 🙂 , malý sa pýta cikať kakať, plienku má už len v noci na spanie, takže pokroky robí, len ešte von ešte cikať, takže buď cikne do nohavíc alebo bežíme domov 😒 , no dúfam, že ho to prejde a bude polievať aj stromčeky a kvietky 😵
drahý chodí na týždňovky, takže väčšinou sme doma sami a malý sa stále pýta, kde je ocko 😉 , ale debatí už riadne, spája slová do viet, normálne sa už dokážeme spolu porozprávať, no šikovný 😵
a u vás čo nové? už sa prerezávajú zúbky? malému prvý zúbok vyliezol ako 7-mesačnému

lubka0506
31. aug 2011

ahojte🙂

@tanyja ja som tu ale ked vidím že sem nikto nechodí...a poviem pravdu ani akosinestíham. Doma sme nasadili kopu kvetov tak je stále čo robit,aj tráva rastie...a teraz zemiaky...Poviem pravdu že koníka zapnem málokedy ale snažím sa aspon každý druhý den. Nové nemám nič volala som o výsledky do MT že vraj sú v poriadku. Cakám na schválenie žiadosti...tak uvidíme. Na druhý týžden ideme do Tatier....predlžený víkend od stredy. Inak nové nič. Ja sa nemám čím chválit....
Vy máte čo nové?
@janemari malá sa má ako poslúcha???
papa.

tanyja
31. aug 2011

@lubka0506 a odkedy máš podanú žiadosť? mne ju schválili za mesiac
ináč ja ked som bola 1x v Iscare, tak tá ich úúúúúúúžasná sekretárka zabudla našu žiadosť podať do poisťovne a ja blbá som tam vyvolávala, že v akom je to štádiu a ona stále, musíte čakať a keď som už naštvaná po 3. mesiacoch volala že to nie je normálne, tak zisitila, že ona vlastne našu žiadosť nepodala 😠 😠 😠 , takže to urobila a do mesiaca to bolo schválené, len potom prišla nejaká tlačenka a miesto mája, keď sme mali prísť na rad, nás posunuli na október, už z toho som mala nervy 😠 😠 , ale celkovo už keď sa ľad pohol, išlo to rýchlo
prajem vám krásne počasie v Tatrách, veľa známych boli na predĺžený víkend v Tatrách, ja sa zatiaľ nikam do Tatier nedostanem, nemám doma muža, je stále v práci

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre