Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

bugynka
1. dec 2011

Babule polovica - mm sa dozvedel ze idem na vikend segre , žije tam aj moj ex a su velmi dobry známy , viem ze si teraz mysli ze sa tam s ním urcite stretnem a verim ze ho to fest serie a preto rozmyslam ci sa s nim mám porozpravat dńes alebo ho dusit až kým sa nevrátim zo sluzobky ? Apropo myslim si to preto lebo k segre absolutne nechodim , stretavame sa stale u rodicov.

janemari
1. dec 2011

@bugynka konečne som sa dopátrala k tvojmu príspevku čo sa ti stalo.Čo k tomu povedať?Je to bez komentára.Ja som síce posero kým niečo urobím,ale týmto by u mna skončil a už v živote by som mu nedôverovala. A to,že to urobil v tvojej prítomnosti tak ťa ponížil ako najviac mohol.Ked chlap podvádza ženu,alebo flirtuje z ínými sa to snaží urobiť tak aby sa to jeho žena nedozvedala,ale to čo urobil tebe 😠

bugynka
1. dec 2011

@janemari a co dalej ...

zuzana0612
1. dec 2011

@bugynka ano, ja som už z práce písala. prídem o pol siedmej do práce. z domu idem o 5:25

tanyja
1. dec 2011

@bugynka myslíš s mm? daj mu najavo, že sa nedáš napr od neho kúpiť, ak by sa teda snažil nejakým spoôsobom, neviem presne, to by som musela byť na mieste činu 😉
si fakt ranné vtáča, my sme vstávali o 7.15 a k pc sa dostanem len na obed, ked už malý spí, fakt si predbehla našu @zuzana0612 zvykne prvá písať, a nie druhá 😀
@nina55 tak si len oddýchnite a potom pozdejšie skúšajte znova, nesiľ to

tanyja
1. dec 2011

@bugynka ty sa s mm teraz už nerozprávaj, v žiadnom prípade !!! dus ho ako zeleninku v kastróliku a nech si myslí, že ideš k ex, a čo, keď ťa dokázal na verejnosti ponížiť, on si iné nezaslúži !! a hlavne neprejavuj mu žiadne city, lebo by mu to hralo do kariet 😠

bugynka
1. dec 2011

@tanyja takže nerozpravat , som myslela ze ked dnes prídem z práce ze sa s nim porozpravam , ale na druhu stranu zase by to bolo tak ze som zacala ja ... takze vydrzat ked tak do utorka ?

tanyja
1. dec 2011

@bugynka určite áno, bude si myslieť, že sa podlizuješ a ty na to dôvod predsa nemáš, vieš, keby ho to aspoň trochu mrzelo, tak už by sa s tebou porozprával, môj názor a že ti povie prepáč je troška málo
vydrž ked aj dlhšie, nielen do utorka, nechaj ho tak , tvár sa, že ti je ukradnutý 😠

bugynka
1. dec 2011

@tanyja dakujem , len to boli ten nezaujem , mam pocit ze som mu ukradnuta ...

tanyja
1. dec 2011

@bugynka ja viem, ale nejako to prekonaj, musíš byť silná 😎

aadulik2110
1. dec 2011

nooo.... včera ok - dnes moc veľmi nie - do rána ma začalo bolieť hrdlo, zachrípla som a uši ma začali bolieť - ja s mojou imunitou si nemôžem dovoliť neísť k doktorovi, tak som dostala lokálne liečky, nemáte nejaké babské rady??? Okrem kloktania slanou vodou, večer si plánujem ešte spraviť olejovo-alpový obklad.... Niečo odskúšané a úspešné? Ďakujem

nina55
1. dec 2011

@aadulik2110 clovece aj ja som ochorela. Normalne mi sopel tece jak láva......fakt neviem kde som to nachytala - vraj je nieco vo vzduchu. Môj mi od vcera naordinoval cajik s vinkom (ale opatrne) - tak teraz fakt neviem co ma za lubom 😀 🤐

aadulik2110
1. dec 2011

@nina55 to mi teraz pripomenulo jednu vetu z filmu Bobule: jedna pro ní, aby byla povolná a jedna pro tebe na kuráž :D

janemari
1. dec 2011

@bugynka ved to bábo rad,túžba po dietku,roky na krku a teraz toto. Myslím,že v podvedomí vieš čo máš urobiť,ale nie si si istá.Ako hovorí moja známa na niektoré veci musí človek vyzrieť. Ja som bola v podobnej situácii cca pred rokom čo sa rozhodovania týka.Síce som už bola tehotná a túžba sa mi splnila,ale zároveň táto túžba mi skomplikovala mnoho vecí.Urobila som v živote radikálny rez aj ked je o neraz o držku. Ale môžem ti jedno povedať,život s človekom ktorému neveríš a nemôžeš veriť je peklo. O to horšie ak toho človeka miluješ. Záleží na tebe či mu dáš šancu a dáš si čas ,aby si mu začala veriť, budeš mať dieťa aj s rizikom,že bude mať pokovky, ale sa vzdáš túžby po dieťati,alebo máš poslednú možnosť poslať ho kade ľahšie a veriť ,že nájdeš toho pravého a budete mať spolu detičky.

janemari
1. dec 2011

@bugynka určite teraz nepovoľuj lebo vyhrá on a bude na koni.Potom si už bude istý, že čokoľvek urobí,dokáže si ťa omotať okolo prsta.Pokiaľ neprejaví o teba vážny záujem a nielen hraný,budeš mu aj naďaľej ahostajná nemáš už čo viac riešiť.

nina55
1. dec 2011

@aadulik2110 si ma rozosmiala - skoda, ze som to nepozerala 😵

bugynka
2. dec 2011

@janemari uvidime , nechapem to ... az take hadky medzi nami neboli , ale jedno co viem ze si v zivote dam pozor na známych ktorý nemaju zabrany sa pred druhymi otvorene bavit o svojich sexualnych hradkach a na zenske ktore ked si vypiju tak nemaju problem sa osahavat pred druhymi ... mozno aj to bola chyba , ze som sa vtedy len zasmiala , pokrutila hlavou a povedala nech sa skludní .. mozno to bol spustac... chlapi su hlupe zvieratka a staci im malinko aby im fantazia zacala pracovat na plne obrátky .. takze babule ak sa v zivote stretnete s niecim takým , tak narovinu povedzete nech sa o svojich sexualnych hradkach bavia za svojimi stenami spalne ...

janemari
2. dec 2011

@bugynka to nieje o hádkach a aj ked mala svoju vinu kamoška,celé je to o tvojom mm. Je predsa svojprávny a keby nechcel olapkávať,alebo "pretiahnuť" inú ženu ako svoju ,tak by mu mohla tancovať aj nahá ženská pred nosom a poslal by ju kade ľahšie.Ale pokiaľ to chce urobiť tak to urobí a vyhovorí sa na alkohol,stres, problem ktorý medzi vami bol a skrátka prečo to urobil na to sa výhovorka vždy nájde.

tanyja
2. dec 2011

@janemari som presne tvojho názoru !! čo sa týka @bugynka prečo by si mala ty trpieť, keď vinníkom nie si, to je ako so zlodejom, trest dostane on a je olúpený....
teraz budeš sama, budeš mať čas nad tým všetkým porozmýšľať a prípadne ho postav potom pred hotovú vec, prípadne mu daj na výber, preťože ak by ťa naozaj miloval, tak by to naozaj neurobil
mňa môj mm podpichoval, že si nájde milenku, ale to bolo len podpichnutie a viem, že by to neurobil a on vie, že ani ja by som to neurobila 😉 , čiže dôvera byť musí a z jeho strany sa mu veriť nedá 😠

bugynka
2. dec 2011

@janemari
@tanyja
ano mate pravdu , toho nazoru som aj ja , ja len vravím že druhykrát niečo take nestrpím - takých známych , či budem s mmm alebo bez neho 😠

zuzana0612
2. dec 2011

@bugynka ahoj, ja tiež také reči nemám rada. jedna vec je, keď si človek s najbližšími ľuďmi niečo zo žartu povie. a druhá vec je, rozoberať svoje sexuálne praktiky verejne do detajlov. toto "dokáže" iba určitá skupina ľudí a sú to ľudia bez zábran. tak potom čo od nich môžeš čakať. fakt netreba mať takých známych.

bugynka
2. dec 2011

@zuzana0612 vieš človek sa najprv nad tym zasmeje .. ale potom ked sa niečo stane , tak si skladaš milion veci a prichadzas na to čo si mohla spravit inač 🙂

tanyja
2. dec 2011

@bugynka deti nie sme, takže srandičky toho typu by u mňa neboli srandičkami ☹ , asi som príliš tvrdá, ale prečo ja by som mala byť tá zlá, že by mňa mm použil ako výhovorku na niečo, čokoľvek 😒 , však sme dospelí nie?
a môžeš byť momentálne aj rada, že sa vám zatiaľ mimi nepodarilo, 😉 , mimi bude, ale možno aj iný chlap 😀

lili_mia
2. dec 2011

@bugynka Ahoj, začítala som sa a ... akoby som čítala o sebe, ale s inou situáciou. My sme mali problém, že sa ma nezastal pred kamarátmi atd. a pre mňa to bolo veľmi dôležité. Časom to už bolo také, že on na kamarátov nedá, pretože oni majú iný vkus ako oni .. no nepochopil .. ako som chcela, aby tam verejne povedal, že som jeho a ich názor má u prdele. Síce to nie je tak vážne ako u vás, ale ako som čítala, to ako si prišla z práce, zbalila si si veci a zavolala taxík, tak ako by som videla toho svojho, našťastie už ex. Myslel si, že pusa a prepáč všetko vyriešia, urovnajú, ale ja už tak nevládzem. Báť sa, kedy spraví ďalšiu hlúposť, ja som potom niekoľko dní ticho, pretože citovo nezvládam tie jeho prešľapy a aj ked sa ozvem s tým, že to treba vyriešiť, porozprávať sa o tom, pre neho je porozprávanie sa slovko prepáč a následne pusa. Síce mi chýba, ale inakšie sa mi bez neho ľahšie dýcha.

zelovocka
2. dec 2011

@tanyja
@lili_mia baby, prečo ja mám pocit, že medzi chlapmi je toľko slabochov? ☹ nevedia sa ku vzťahu postaviť zodpovedne, stále si chcú akési zadné vrátka držať pootvorené, nevedia byť silní... 😒 potom aby to ženy zachraňovali 😠

pancuska
2. dec 2011

@tanyja presne aj ja mojej polovicke stale hovorim ze on je ako moj synacik,niekedy je fakt ako dieta ale nie rozumom len cinom 😉 a ty uz by si chcela ist do roboty? ci to si hladas uz teraz aby si mohla hned supnut z materskej? no nam vcera oznamili ze nemame robotu a tak musim byt dneska doma ci chcem alebo nechcem a to som v sobotu bola v robote ze je toho vela a treba to rychlo urobit....to robim v jednej nemeckej firme ktoru kupil american a odvtedy to ide dolu vodou.....

pancuska
2. dec 2011

@zuzana0612 jeeeej tak to je pekny Mikulas aj by sme mohli spolu oslavovat!!! 😉 inak ja mam narodeniny velmi rada lebo mna moj mm vzdy nejak prekvapi ale aj tak ma najviac potesi orchidea len uz ich nemam kam davat 😉

bugynka
2. dec 2011

@lili_mia klobuk dole že si našla silu a opustila ho .. ja tu silu zatial nemám , uvidime co bude v mojom prípade , ale držím sa aj slov moj mamičky : ,, spíš si dobre a zle veci toho druhého - ak prevláda viac toho dobrého zostaň s ním ak viac toho zlého tak odíd... takže si to všetko spíšem a uvidím .. O n zlý nieje , je pozorný , starostlivý , pomáha v domacnosti , daval do kopy stavbu , nechodí po krčmám , výplatu mi dava , vedel ma podrzat ked bolo niečo zle , ale je aj hasterivý , drzý , a este neviem čo .. ale v skratke s tým si to maximalne posr..

zuzana0612
2. dec 2011

@pancuska kludne môžeme spolu oslavovať. nie sme tak ďaleko od seba.... 😉 . tak by sa to aj dalo zrealizovať.

zuzana0612
2. dec 2011

@zelovocka neviem, prečo sú chlapi takí. ale mne sa už zdá, že každý okolo mňa má problémy a to som si kedysi myslela, že ich mám iba ja....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre