Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
16. dec 2011

@lili_mia napíš ich do IP 😀 nemusia všetci vidieť a uvidíme čo z toho bude

camelco
16. dec 2011

@camelco je to určite lepší človek a hlavne niekedy sa ani nemusíme rozprávať a vie čo mi je, hlavne som šťastná, že ho mám 😵

camelco
16. dec 2011

napísala som sama sebe 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lili_mia
16. dec 2011

@camelco uff práve takého chlapa som mala, fungovali sme aj bez slov, aj som si zvykla, že ked vidí, že sa trápim, tak čuší a čaká kedy sa ozvem .. ja som silne zvedavá, čo lepšie príde 😀 pošlem ip

camelco
16. dec 2011

@lili_mia určite príde, ja som skvelý príklad a to som si myslela, že fakt ostanem na "ocot"

lili_mia
16. dec 2011

@camelco mne je už v podstate iba ľúto

camelco
16. dec 2011

@lili_mia prechádzaš tým istým čím som prechádzala ja, presne tak, najprv zlosť a hnev, a k tomu ešte aj nenávisť a potom iba ľútosť, ale prešlo to 😉 ......... a to bol ešte taký chrapúň, že mi to nepovedal do očí, iba mi zavolal .......... nemohla som to ani rozdýchať

lili_mia
16. dec 2011

@camelco jáj, ja som práveže radšej volila, aby mi to povedal do telefónu .. nejak to začalo v čase, ked mal toho veľa v robote, tak som netlačila, trochu písali na chate a ja robila plány, čo bude, ked mu to obdobie prejde, vtedy on začal, že nie je vhodné, aby sme sa stretávali, no riadna facka, pýtam sa, ale on že mi to potom povie osobne, ešte týzdeň predtým, ked som ho zháňala, že kde sa toľko fláka, tak odvrkol že mal rande a ja že rob si srandu, čiže až po dvoch týždňoch osobné stretnutie a ja som sa pýtala, prečo nie je vhodné aby sme sa stretávali a ticho povedal, ze niekoho ma, na moju otazku preco to nepovedal hned, tak ze nie je chrapun aby to riesil po telefone .. a nie je chrapun ze to tahal este dva tyzdne? co na tom, ze s kludom so mnou spaval a zaroven sa s nou stretaval cca dva mesiace ... v podstate ma vsetko preslo az nedavno, ked som akoze mu napisala list, v ktorom je popisane vsetko co ma na nom sralo s konkretnymi prikladmi ktore sme zazili, je sice toho malo, ale tym ze som to rozpisovala, tak to je dlhy mail .. a ulavilo sa mi

camelco
16. dec 2011

@lili_mia tak to fakt musel byť riadne dlhý mail ......... ty kokso

zelovocka
16. dec 2011

@lili_mia aaale to prejde, neboj 😉 aj ja som sa už kvôli chlapom naplakala, že by z toho menšie jazero mohlo byť aj s rekreačnou oblasťou okolo 😀 a teraz vidím, že to bolo zbytočné, nikam ma to neposunulo. práve tí, kvôli ktorým najviac nariekame, za to vôbec nestoja, chlapiská hnusné 😝 😀
@camelco zrejme si dobre vychádzate so svokrou, však? 🙂 mňam, kokosové guľkyyyy, jaaaaj, a ešte s rumovou višňou vo vnútri, pomooooc, už priberám z toho ako si to predstavujem 😀

camelco
16. dec 2011

@zelovocka do guliek dávam buď lieskový oriešok alebo mandle 😀 ale aj s tou rumovou višňou by boli dobré, mňam

lili_mia
16. dec 2011

@camelco som si povedala, ze kebyze sa ozve ze ma chce spät, tak radsej poriesim kazdu kravinu, nech vylozime vsetky karty, komplet vsetko a nech je to ciste, jasne a taaak .. takze kazdu doslova volovinu som tak rozoberala .. písala som rýchlo a skoro zodrala klávesnicu, ale malo rovnaký efekt akoby som na neho ziapala, okrem vysileného hrdla

@zelovocka viem že všetko prejde a čo ma nezabije, sa o to pokúsi minimálne ešte raz 😀 už aj ja priberám z tých guliek 😀 😀 😀 doma nemám žiadne sladké okrem cukru a v robote just došla výprava a doniesla sladké, tak som každú polhodinu odbiehala do kuchynky zaobaliť sa cukrom 😵 a to jazero aj s rekreačnou oblasťou, sakra prečo nepodnikáš? 😝 😀

zelovocka
16. dec 2011

@camelco lieskovce ja ľúbim tiež, len moja babička vždy dávala dnu tie rumové višne (ktoré sama do rumu nakladala) a akosi mi to ostalo ako tradícia. ale tak snažilky by nemali ani višne s rumom, že 😀

camelco
16. dec 2011

@lili_mia mohli by sme dať stretko pri jazere @zelovocka 😀
baby ja už som stihla zbaštiť aj 1/2 mliečnej čokolády 😀

camelco
16. dec 2011

@zelovocka tak ako napísala @lili_mia čo ťa nezabije, to ťa posilni 😀 takú jednu rumovú višňu, hmmm

lili_mia
16. dec 2011

@camelco
@zelovocka hihi Jazero u Zelovocky 😀 😀 😀 och ako sa rehocem, ja chcem samozrejme minimálne dvojtýždňový pobyt grátis so všetkými aktivitami, prispejem akurát nejakými slzami do toho jazera 😝

zelovocka
16. dec 2011

@lili_mia vieš čo, ale vážne. koľkokrát som bola taká urevaná, že hrôza bola na mňa pozerať 😀 až som sa sama musela zo seba smiať, aká som otrasná 😀 😀 najlepšie bolo, keď som sa kedysi dávno rozplakala pri stole v reštaurácii, keď sa so mnou bývalý rozišiel a išli sme sa o tom akože v pokoji porozprávať na večeru. no úplná scéna, hahaha, všetci na nás pozerali, hanba ako rampa, že čo plačem 😀 😀 a teraz v pohodeee, som hrozne rada, že je s inou, vôbec jej ho nezávidím 😝 takéto štádium čaká aj teba 😉

zelovocka
16. dec 2011

@camelco @lili_mia hehe baby nesmejte sa miiiii, životný výber partnera obnáša samozrejme aj zakopnutia a obdobia plné slllz za tých našich supermanov, aby sme si vybrali toho správneho 😀

camelco
16. dec 2011

@lili_mia ......... vidíš moja, ja som ti to hovorila, žiaden chlap za tie naše slzy nestojí ......
@zelovocka ............ to muselo byť ako v americkom filme 😀

lili_mia
16. dec 2011

@zelovocka ktoré štádium? že sa rozrevem na verejnosti, alebo konečne sa mi nebude o ňom snívať?

zelovocka
16. dec 2011

@camelco áno, žiaľ, bolo to ako vo filme, len tú trápnu scénu som vyrobila ja a bola som hlavnou hrdinkou 😀 akože fuuuuu, vtedy hlavne Jemu nebolo všetko jedno, chudák-neborák, nevedel, čo so mnou, ale ja sa dnes na tom iba smejem 😉
@lili_mia @camelco babule idem ja do perín, dobre som sa s vami zasmiala 🙂 prajem vám sladký (minimálne polčokoládový) odpočinok 😉

tanyja
16. dec 2011

@nina55 ja som ešte nič nenapiekla, takže neboj, ja som asi posledná, ktorá nemá nič 😀 , no a čo že priberieš, však o tom sú tie naše sviatky 😉
@camelco to sa niekto má - spoliehať sa na svokru, ja sa veru nemôžem....
a v nedeľu sa chcem vrhnúť na pečenie 😠

camelco
16. dec 2011

@zelovocka dobrú nocku 😀

zelovocka
16. dec 2011

@lili_mia také štádium, že uznáš, že on ti za to nestojí a škodoradostne ho dopraješ kľudne aj inej, lebo vieš, že to, čo spravil tebe, bude schopný spraviť aj jej (vykašle sa na ňu a odíde s inou, s treťou, štvrtou...) len to trvá aj celé mesiace, prísť na to 😉

zelovocka
16. dec 2011

@camelco @tanyja dobrú noc, idem ešte pozrieť seriál a odkvacnem 😉

camelco
16. dec 2011

@tanyja ........ ale ja tiež budem ešte vypekať, len ešte neviem kedy, zajtra ideme známemu na 40-tku a v nedeľu chceme ísť lyžovať ......... takže normálne nestíham 😀 .......... aspoň že darčeky mám nakúpené, síce ešte mi chýba jeden veľmi dôležitý, ale predpokladám, že ho konečne zajtra kúpim

lili_mia
16. dec 2011

@zelovocka dobrú noc, aj ja sa poberiem ... v podstate aj ticho čakám, či sa už začal prejavovať jeho alibizmus 🙂 a možno sa už prejavila moja námaha a dostal rozum a už vie ako sa má správať a ona líže smotanu môjho úsilia ... ja si myslím, že toľko nariekame preto, aby sme zo seba dostali ten emočný tlak v hrudi

tanyja
16. dec 2011

@camelco @lili_mia to @zelovocka to muselo vyzerať ako vo filme: pravá blondínka 😀
dnes je tu zase poriadne veselo a ževraj sme po 30-ke, ja mám skôr pocit, že máme 18 😀 😀

camelco
16. dec 2011

@lili_mia ............ fuuuuuuuuuu, tak to sú aké náročné slová v túto hodinu, ale tak nejako to proste je

camelco
16. dec 2011

téma dnešného večera je .................... ftipnejší vyhráva 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre