Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
6. jan 2012

Čaute kočky ako sa tu mávate a čo nové? 🙂

aadulik2110
6. jan 2012

@tanyja ja pozerám moju klasiku.... a čo sa toho motorkára/ky týka.... tak ocko aj budúci krstný majú choppera.... tak bábo už to má naplánované.... z pôrodnice sa povezie domov na motorke :D (dúfam, že pre nás príde autom 🙂 )

lucy130881
7. jan 2012

@pancuska ideme tam 13teho to je v piatok. som zvedava co mi tam zas povedia.

lucy130881
7. jan 2012

@tanyja my sme boli uz 2krat v centre. a som zvedava ako to dopadne teraz ci uz iui alebo mi nasdia nejake lieky.

zuziklc29
7. jan 2012

@pancuska si mila . .normalne som mala mraz a zimomriavky ked som to citala co si mi teraz napisala . . .na jednej strane je to dobre,ze ja som nemala knihu a ani srdiecko som nepocula.len je to smutne lebo sa na to tesis a dala by si mu aj to posledne .. . . .. .

zuziklc29
7. jan 2012

@pancuska to je uz posledna moznost.a pokym sa este da treba skusat normalne . . . .verit a skusat . . . . .ja som sa teraz rozhodla s muzikom ze si dame rok pokoj.tolko diet co som ja mala . . . .schudla som horko tazko a boom dal mi lekar hormonalne lieky a bola som tam kde som byt nechcela.a este par kil viac.a potom sa snaz . . . .ale ja som povedala ak otehotniem je mi jedno ze priberiem.dolezite je,ze bude zdrave a ked sa to narodi potom budem s tym bojovat . . . .

zuziklc29
7. jan 2012

@lili_mia to znamena ze sme vecne mlade 😉 mne to povedal hned ako ma videl.ako ja mam take ako jazvicky ale ked mam dostat tu mrchu tak mam cervene a bolii ako diva bara 😉

zuziklc29
7. jan 2012

@tanyja ty si nas pokladik a dufam,ze sa raz uvidime aj nazivo . . . . .ked bude lepsie pocasie tak vezmem auto a dobehnem 😉 a mna sa nezbaviiiiiis s tyyyym sa luuuuuuuuc 😠 cmuky xi xi

zuziklc29
7. jan 2012

@janemari a kde si sa nam tulala tak dlho . .clovek tu aj korene zapusti kym prides . . . . . . 😀 ty sa pochval ako si sa mala .. . . . .

tanyja
7. jan 2012

@aadulik2110 no na motorku by si mala problém pripnúť vajíčko 😀
@janemari že ťa tu aj vidno, kde si sa túlala? a malá sa ako má? už je kľudnejšia, keď je s ex ? moja bába krásna modrooká, hneď by som ti tu vybozkávala a omojkala ako hovorí môj malý zbojník 😉
@zuziklc29 však dúfam aj ja, že sa jedného dňa stretneme, zbojník si ťa za 5 minút obkukne a oťuká a potom sa to už nezbavíš 🙂 , a netráp si hlavu nad kilami, ja som po hormónoch pribrala 12kg a tie sa držia ako prikované 😠 , ale rozmýšľam nad rotopedom, na tom som schudla krásne, keď som bola v Rakúsku, každý večer som prešla cca 10km, spotila sa parádne, ale stálo to za to, nohy, zadok a brucho boli ako od modelky a dnes 😒

zuziklc29
7. jan 2012

@tanyja no ved aj ja by som si mala nejaky stroj . ..len neviem kam ho dam . . . .jednoizbovy byt je sakra malicky

lili_mia
7. jan 2012

@tanyja tých 10kilákoch si prešľapala v pohode? ja používam orbitrek, postupne pridávam km, 3,5,7, potom späť 3-5km a ked dojdem na 8km za 30min, tak pár dni nevládzem 😎 asi mám slabé stehná 😅

lili_mia
7. jan 2012

baby, náhodou na vyšívanie niečo ako akty? tú ženu už pomaly dokončujem a chcem vyšívať ďalšiu postavu

tanyja
7. jan 2012

@zuziklc29 prebúrajte sa k susedom, a bude o izbu viac 😀
musíte poriešiť väčší byt a bude aj mimčo mať svoje miestečko 😉

@lili_mia musím vygoogliť, ako ten orbitrek vyzerá, ale fakt vážne rozmýšľam nad strojom, totiž: pri malom sa veľmi nedostanem cvičiť, pretože to je len večer a potom po tme sa sam bojím chodiť domov, takto by som naskočila a v pohodlí domova pálila kalórie a po tretie, nemám žiadny pohyb a už mi to sakra vážne vadí 😠
a tých 10km som prešľalapa v pohode, kondičku som mala super, pretože som sa aj po meste pohybovala len na bicykli 😉 , a hneď mi bolo lepšie, dnes sme boli na oslave, všetky baby sa tam vážili a že 46kg, ty brďo, tak to u mňa nehrozí, mne by stačilo 68 - 72kg, čiže by som potrebovala zhodiť cca 10kg a budem šťastná ako blcha
a akty? nehrozí, nemám , iba ak odfotím svojho chlapa inkognito 😀

lili_mia
7. jan 2012

@tanyja hihi také chlapskémi netreba 😀 😀 😀 ženské akty sú oveľa krajšie a si prvá žena, ktorá nepozná orbitrek

tanyja
7. jan 2012

@lili_mia aspoň v niečom mám prvenstvo, ale už som si to vygooglila a už viem čo to je, mužova sestra to má a švagor mi ho dnes núkal za 20€ 😀 , ale ja to nechcem !! ja chcem rotoped , na orbitrek sa štveral malý a snažil sa trénovať 😀

zuziklc29
8. jan 2012

@tanyja
@lili_mia no ja si idem orbitrek kupit. . . . .uz ho mam objednany. . .lebo stacionarny bicykel mam u nasich a len zapada prachom . . . . mimco by malo miesto . . .stavana skrina ti urobi miesto na boku postele 😀 😀 ved riesime domcek tak uvidi sa ze co bude . . . .mame este trochu cas

pancuska
8. jan 2012

@tanyja no ak mam pravdu povedat aj ma trochu dr nastrasil s tou laparkou na priefuk uz mam len jeden vajcovod a a ak aj ten sklame tak ma porazi!!! 😒

pancuska
8. jan 2012

@lucy130881 jeeej to akurat moj pan manzel narodeniny 🙂 a uz robili aj nejake vysetrenie? inak ak by si potrebovala MERIONAL injekcie tak mam doma a ja ich nepouzijem.....

pancuska
8. jan 2012

@zuziklc29 ved prave ta moja kamoska sa ani tak netesila lebo im to vyslo hned po mesiaci ale co mame hovorit my co cakame vecnost a nakoniec sa to poserka......ja som bola tiez velmi nestastna ked som zistila ze mam mmt a vsetko je stratene marna snaha a tak som sa tesila.....teraz o takejto dobe by som to babinko uz mala....zostali mi len 4 jazvy 3 na bruchu a jedna na srdci,takze viem ake to je 🙂

pancuska
8. jan 2012

@zuziklc29 presne!! tiez som mala 58kg a teraz mam 70 a este mi to ani nerobi dobre na chrbat ktory som mala operovany,keby ma vidi doktor asi by ma nakopal do zadku lebo mi zakazal pribrat,ale tie hormony to priberies aj ked nechces 😉

lucy130881
8. jan 2012

@pancuska mam za sebou vysledky z krvy vsetky co sa robia folikometrie stery a laparoskopiu tam mi zistovali priehodnost a tak uvidim co povedia ale myslim si ze uz pojdem na iui a neviem co budem este potrebovat ale ja mam boma 2balenia pregnylu ale ak budem potrebovat tie druhe tak sa ti urcite ozvem pekny dnik 🙂

pancuska
8. jan 2012

@lucy130881 a pri tej laparke ti urobili take 3 rezy?a zistili ze ich mas priechodne?ale postupuju inak rychlo,isla by som tam aj ja len pre mna je MT strasne daleko 😉

lucy130881
8. jan 2012

@pancuska ano urobili mi tri rezyky a zistili ze su priechodne a mala som tam vzrasty tak aj tie mi odstranili ale to mi robil moj gynekolog lebo je primar v nasej nemocnici ale odporucili to oni. a odkial si ? lebo take centrum je este aj bratislave.

pancuska
8. jan 2012

@lucy130881 no ja byvam kusok od Piestan takze do Blavy to mam po dialnici asi 40min a tie zrasty to ti tam nevideli cez utz?inak uz som vela krat pocula ze po tomto priefuku sa tehu vacsinou podari!!! 😉

lucy130881
8. jan 2012

@pancuska videli mi tie vzrasty aj utz. zial ja nepatrim k tym stastnym co sa to podarilo lebo mi nechcu dozrievat vajicka a ja moze otehotniet len kazdy druhy mesiac ked nemam vajickovod jeden. uz som raz mala mimo maternicove tehotenstvo a od vtedy nie a nie sa podarit. a do bratislavy to nemas daleko. a koko sa snazite o babo my 2,5roka.

pancuska
8. jan 2012

@lucy130881 no pekne!!! aj ja som mala mimomternicove tehotenstvo presne po Velkej Noci mi robili laparku a tiez mi zobrali jeden vajcovod!! tiez mi nedozrievaju vajicka a tak mi teraz nasadil dr clostyllbegyt na 13dc som mala 25mm a 21mm povedal ze som az moc reagovala lebo som mala na obidvoch vajecnikoch ci kde to je 😉 dokopy sa snazime tiez 2,5 roka takze mame toho dost spolocneho 😉

tanyja
8. jan 2012

@zuziklc29 tak ja ho kúpim, ale zase dobre to slúži ako vešiak na prádlo, orbitrek veľmi nie, iba ak budeš kôpkovať naň 😀
@pancuska ja som kedysi mala 72 a teraz mám 80kg ☹ , takže tiež viem o čom sú hormóny, narobili svoje
ale čo neurobíme kvôli detičkám však 😉

lili_mia
8. jan 2012

@tanyja u nás orbitrek slúži ako vešiak na kabáty 🙂 kým sa ho ja nechopím a nepotrápim sa na ňom 🙂
@zuziklc29

lucy130881
8. jan 2012

@pancuska tak to mame dost spoocneho len ja som mala momomater. pred 6rokmi clostylbegyt som brala aj ja aj s pregnylom a mne tiez dozreli ale aj napriek tomu sa mi nepodarilo otehotniet. som zvedava co bude teraz narade .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre