Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
14. jan 2012

@mirela40 trápi ma to,ale viem,že ja na tom nič nezmením. Laura je ešte príliš malá ,aby som išla do práce a po druhé nemá mi kto s ňou byť. Je to náročné dieťa a moji rodičia by ju nezvládli. mám však dohodnuté,že ked bude mať cca 2 roky tak sa do práce vrátim,to už bude samostatnejšia a to by ju už skôr zvládli aj rodičia ak by ju nevzali do škôlky.

lili_mia
14. jan 2012

@mirela40 hihi dobrý nápad, ibaže pointa pokecu je v tom, že tam majú vyhľadávač užívateľov, plus cez google sa dá vyhľadať daný užívateľ a pritom nepotrebuješ registráciu na stránke, takže aj kebyže vymažem, viem si ho vyhľadať 😎

mirela40
14. jan 2012

@janemari aj tak to zvladas skvele,hadam sa ti zadari na sude ,aby sa vam polepsilo.Je prave taka tazka doba vsetko ide hore a ty ako matka samozivitelka ...je smutne,ze stat s tym nic nerobi ,kedysi ich zavierali ,ale teraz trpi len zena od tehotenstva ,k porodu ,k vychove pocnuc ,ale neboj ono sa to podda ,mas zdravu ,krasnu dcerku a to je dobbry zaklad

mirela40
14. jan 2012

@lili_mia no teda ty si prespekulovana hihi ,skratka vies ako sa k nemu dostat ,ale vies ako sa to hovori zide z oci zide s mysle ,ale ked ho budes vyhladavat ,tak ti nikdy neda pokoj ,skratka ti musime najst noveho chlapa...a tymto vyhlasujem patranie po schopnom chlapovi ...baby kto ma niekoho schopneho v svojom okruhu a nezadaneho ?hlaste sa prosim

tanyja
14. jan 2012

@janemari kedy má byť súd? pevne verím, že niečo vysúdiš 😉
ja som prv mala dohodnutú "pestúnku" , moju mamu, dokonca plánovaný zápis minulý rok v marci som kvôli mame zamietla, že bude s malým a ja môžem riešiť robotu.... mama má zdravotné problémy, nemám kam dať malého, teda nemôžem ísť do roboty na celý deň a tým sme prišli o ďalší príjem a hlavne teraz, keď nedostávame nič, iba môj rodičovský..... mm čaká, kedy ho zavolajú do roboty a dúfam, že to bude skoro
a plienky sú strašná pálka a aj umelé mlieka ☹

janemari
14. jan 2012

@mirela40 tak ja už v naše súdy neverím,ale aj tak to skúsim,aby mi nikto nevyčítal,že som neurobila maximum. A toto určite nebude posledný súd,nakoľko môj ex sa veľmi rád ťahá po súdoch.Ale čím ich bude viac,tým bude človek viac stresu odolný

janemari
14. jan 2012

@tanyja netuším kedy bude,ved vieš ža aj na prvý som čakala skoro 6 mesiacov,zatiaľ čakám len 2 mesiace.Takže nedávam šancu že to tak rýchlo aj bude. 😠

tanyja
14. jan 2012

@mirela40 ja tu mám jedného suseda, slobodný starý mládenec, vek okolo 40 rokov, asi nikdy ešte frajerku nemal, býva s mamou, ale je pracovitý, má rád deti, zvykne kočíkovať sestrine , ked príde raz za čas zo ZA k mame, mobil asi nemá a ani internet, takže jedine stretko dohodnem 😵

tanyja
14. jan 2012

@janemari tieto naše spomalené súdy..
idem uložiť malého, lebo dnes na obed nespal, malý bol s ockom a ten nezvládol uloženie malého do postele, zdrhol mu 😀 a potom zaspal po sediačky na gauči

mirela40
14. jan 2012

@janemari hroza ,pritom ty tie peniaze potrebujes teraz nie za 2 roky! to je neskutocne a to na SK nemas narok na nic ked si matka samozivitelka a otec ti neprispieva? 😖

mirela40
14. jan 2012

@tanyja moje nieco lepsie nemas ,ved az taka zufala nieje ... 😉

tanyja
14. jan 2012

@mirela40 alebo sused na šestke, slobodný bezdetný, rád kukne za každým ženským zadkom, zavše popije, ale ináč robí 😀 a ešte som nevidela, žeby mal frajerku, ale tohto veľmi neodporúčam.... 😵 😵

mirela40
14. jan 2012

@tanyja boze boze co to tu za kreatury ponukas? 😒 co tak niekoho normalneho ?

tanyja
14. jan 2012

@mirela40 😀 😀 😀 normálni chlapi vymreli, žiaľ tu u nás takého nezoženieš, smola a na sklade nemajú....

lili_mia
15. jan 2012

@mirela40 @nina55 trvalo to, ale docvaklo mi .. on sa ku mne na verejnosti nepriznáva a ja ho mám mať medzi priateľmi? NIE.. zmazala som .. ak chcem byť silná, musím začať ja a nie čakať, čo sa stane

.. pokazil sa nám orbitrek ☹

mirela40
15. jan 2012

@lili_mia ani nevies aka som na teba pysna!!!! laska si ta najde sama ,netreba nic silit ,lebo ked nieco chces nikdy to dobre nedopadne,on sa rozhodol,spravil najvacsiu chybu v zivote ,opustil zensku ,ktora bola ho milovala ,zboznovala a rozhodol sa pre pobluznenie ...kto nato casom doplati ON ,ale to uz bude neskoro!Uzivaj si slobody plnymi duskami a neplac nad niecim co nema vyznam, ten Mr Right si ta najde a az potom pochopis ,ze laska musi byt obojstrana brat aj davat! cize vela stastia 🙂

mirela40
15. jan 2012

@lili_mia ten pokazeny orbitek ma mrzi ,uprimne niekto tu pisal ,ze nevie co je orbitek ...ani ja som nevedela co to je ..uz viem cize som asi druha na svete co to nevedela 😀 ,neboj opravite a pojdes dalej 😉

lili_mia
15. jan 2012

@mirela40 jasné opravíme, opravár už objednaný, len mňa teraz žerú mrle, tak som si dala cviky na stehná a cítim riadne tie svaly 🙂)))
dnes mám asi deň uvedomenia si mnohých vecí .. ten exot nebol na pokeci od 11tého, on si myslí, že takto budeme udržiavať priateľstvo? fakt som sa musela naštvať, aby som začala niečo so sebou robiť

lili_mia
15. jan 2012
mirela40
15. jan 2012

@lili_mia co blaznis ...brrr

mirela40
15. jan 2012

@lili_mia to je dobre ,ze si uvedomujes kopec veci ,kasli na priatelstvo ,uprimne s ex nikdy priatelstvo nefunguje ,to si len kazdy nahovara

lili_mia
15. jan 2012

@mirela40 kašlem .. kuc kuc

lili_mia
15. jan 2012

dnes nebude žiadna žúúúúúrka?

camelco
15. jan 2012

čafte baby 😀

camelco
15. jan 2012

no vy ste tu toho popísali včera, kym som si užívala lyžovačku 😀 😀 😀 😀

lili_mia
15. jan 2012

@camelco čáááááááááááu dnes ako krásne snežilo až sa mi zachcelo lyžovať

camelco
15. jan 2012

@lili_mia aj včera a riadne snežilo, teraz som tu len na skok, zajtra sa prihlásim 😀 .......... idem hodiť spršku a spať, ach jo zasa ten pondelok 😠

lili_mia
15. jan 2012

@camelco tak teda oficiálne ukončujem dnešnú žúrku

tanyja
15. jan 2012

@lili_mia @camelco vy ste tu mali žúrku? a mňa ste nezavolali, no toto 😠
no ale keď som v piatok žúrovala, tak nemôžem každý deň 😀 a nám tu dnes vôbec nesnežilo, práveže bolo krásne slnečno a malý mal doobedu super prechádzku, boli sme sa prejsť 🙂

tanyja
15. jan 2012

@lili_mia kukla som to foto, fakt, všetko sa dá, aj toto! klobúk dolu, ale aj ja už zarezávam, na bicke 🙂 a stačí skúsiť raz a hneď sa lepšie cítim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre