Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .
lili_mia
24. jan 2012
@tanyja haha ja vraj robím infarktové fašírky .. kusneš a tam .. ovsené vločky 😃 😃 😃 ale nevidím pointu ovsených placiek, pokiaľ sa to vypráža, ja radšej dám tie mäsové fašírky do rúry a pečiem na papieri
nina55
24. jan 2012
baby, ja sa lucim uspavam moje dieta pri hudbe (sa podrzte 😃 ) od Rytmusa http://www.youtube.com/watch?v=pAnNI0W9B4I - mozno sem este odbehnem (ked zaspi 😃 )
lili_mia
24. jan 2012
toto je super náhrada praženice 🙂 a chrúmete celý deň http://blogilates.com/recipe-index/quick-high-p...
mirela40
24. jan 2012
@tanyja ale kdezeeeeee uz som to tu spominala je to sluzobne ziaden darcek je to cisto novy crep to vies setri sa aj tu je to ford Fiesta 😞
mirela40
24. jan 2012
@silvuska47 a kde to je to foto aj ja chceeeem
lili_mia
24. jan 2012
@mirela40 ford fiesta je aké šetrenie??? 😎 super fáro
mirela40
24. jan 2012
@silvuska47 hmm a ja som to nestihla cize prosim o foto
mauerka
24. jan 2012
@lili_mia
@mirela40 Tedaaaaa, so sa "urazila" 🙂 Aj ja mam novu Fiesticku a nedam na nu dopustit. Jasne, X6 to nie je, ale zase s nou zaparkujem vsade a obehnem koho treba 😎
lili_mia
24. jan 2012
@mauerka to bolo v dobrom, nejakú tú dobu som si užívala na fusione
mirela40
24. jan 2012
@lili_mia moje predchadzajuce bol VW Golf preto moja reakcia je taka aka je
mirela40
24. jan 2012
@mauerka moje to auto je fajn ked ho pouzivas na bezne veci ,ale na moju pracu je absolutne nevhodne ,mesacne jazdim okolo 3000 mil 😉
lili_mia
24. jan 2012
@mirela40 táááá .. ja som vždy inklinovala k autám vzhľadom ako nissan, suzuki splash či čo to je, prípadne tie fordy - fusion, Cmax, fiesta, prípadne fiat 500 a VW new beetle
mirela40
24. jan 2012
@lili_mia jedna vec je vzhlad auta druha je pohodlnost a celkova jazda ,mozem napisat ,ze jazdim dlhe roky a vela km a mil zivim sa tym a Golf je absolutna spicka ,pohodlne ,spolahlive ,dobre sedi na ceste ,skratka platis za kvalitu. 😃
lili_mia
24. jan 2012
@mirela40 viem ako to myslíš .. to bol už chlapov druhý fusion, aj mi vysvetľoval, ale unikala mi pointa .. my sme ťahali z KE do DK, 3dni vkuse aute sme jazdili po okolí a on vôbec nebol unavený zo šoférovania, aspoň tak mi to tvrdil .. ale motor má naftový, jeho ceny benzínu nevzrušujú
mirela40
24. jan 2012
@lili_mia vies bez urazky ist niekde na 3 dni a pouzivat auto dennodenne na vzialenosti medzi 150-300 mil denne je velky rozdiel 🙂
tanyja
24. jan 2012
@mirela40 to som trošku prepostrehla, že je to firemné, ale aj tak zmena nezaškodí a čo približne robíš, ke´d beháš toľko km ? distribútorku alebo sprostredkovateľku?
lili_mia
24. jan 2012
Matúško dnes: "ocííí a Sisinka (andulka) bude mať mládatká?"ocino "nie to by musela mať samčeka pri sebe." Matúško: "aha tak to aj mamina ked stretne nejakého uja bude mať bábetko?" 😃 😃 kde na to tie deti chodia. ale mm sa dobre spotil hihi

@mirela40 jasné, že bez urážky 😃 😃 😃 hlavne ked to mil som si nejak nevšimla, mea culpa
mirela40
24. jan 2012
@tanyja pracujem ako obchodny zastupca na Londyn a South East England 😉
mirela40
24. jan 2012
Kocky otocme stranku o autach 😉
tanyja
24. jan 2012
@nina55 tvoja malá potvorka má rada rytmusa? ja ho nemusím :-| , no ale keď to pomáha, u nás zatiaľ pomáhajú Tri prasiatka 😃
silvuska47
24. jan 2012
@mirela40 no rada sa ti ukážem..ale nie na tejto stranke 🙂
mirela40
24. jan 2012
@silvuska47 a kde si na fb to sa ti mozem ukazat aj ja 😉 😃
tanyja
24. jan 2012
@silvuska47 @mirela40 treba dohodnúť spoločnú letnú dovolenku a uvidíte sa 😉 a my máme pežota ako povie malý 😃
mirela40
24. jan 2012
@mirela40 ozaj a ako si dopadla s testom ?
mirela40
24. jan 2012
@tanyja to je oblubena znacka mojho mm a musim povedat,ze to bolo straaaasne pohodlne ,teraz si kupil Stilo a nestoji to za nic
lili_mia
24. jan 2012
ja som sa dnes opatrne pýtala kolegyne, že či s mužom uvažovali nad doplnkovým nemocenským poistením kvôli vyššej materskej a ona zlatá .. ale ja som tehotná už od novembra 😃 😃 😃 začiatkom roka som jej v maili priala šťastné // na teste a ona na to nič .. kto ma prebije so svojím trapasom?
mirela40
24. jan 2012
no nic kocky lucim sa s vami ,som unavena a nejako ma zalahol smutok ,tak sa majte a pekne snicky
lili_mia
24. jan 2012
@mirela40 dobrú noc
mauerka
24. jan 2012
@lili_mia Dobre, ze sa nespytal:"...a to ked mamka stretne nejakeho vtaka, tak bude mat babatko?" 🙂)) Detska logika je niekedy prilis "logicka" 😃 😃 😃
lili_mia
24. jan 2012
@mauerka mne sa zdá, že chlapček už chápe samček a samička a že samček havko nemôže mať samičku rybu 😃 čiže mamka môže stretnúť toľko vtákov, koľko chce a bude to bez následkov, ale pri bocianoch nie som si istá

Začni písať odpoveď...

Odošli