Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ivka3901
18. máj 2012

@sanchez81 ahá tak daleko sme odseba 🙂

ivka3901
18. máj 2012

@pancuska já som na PN takže na výlety do blavy sa teším v celku no každý druhý deň počas stimulácie to sa dá to je v pohode aspom vypadneme z domu 😉

ivka3901
18. máj 2012

@sanchez81
@pancuska asi ťažko,ked zhruba 3 mesiace máme ochranu takže asi tehotná určite niesom,ale já to beriem tak,že mám tak všelijak ten menzes a leze mi to už na nervy ☹

sanchez81
18. máj 2012

@ivka3901 a prečo máte ochranu? 😨

pancuska
18. máj 2012

@ivka3901 aj ja som teraz na PN sice este len od pondelka ale uz sa nudim ako vol doma....inak asi fakt zalezi od centra lenze to je tazko ked jedno jednej pomoze a druhej nie....ale co som tu citala chvalili nejake centrum v Martine doc Tomasa a ze pomohol kazdej no potom som tam zasa vycitala ze odisiel do UK.....a co pojdeme za nim? no a ako by to bolo s tym platenim v Brne,nevies? a preco ochranu? 😎

ivka3901
18. máj 2012

@sanchez81 no vlastne preto,lebo síce nám dochtorka nepovedala nič,ale pred 3 pokusom nám kazala zhruba mesiac sexovať s ochranou kvoli tým protilátkam a dočítala som sa,že baby ktoré berú prednison tak tiež nejakú dobu seyujú s kondomom a potom ked majú ovulku tak skúšajú tak možno ak sa IVF nepodarí ho chcem brať ešte nejakú dobu a potom aj my skúsime,ked budem mať ovuláciu naostro príroda je nevyspytateľná 😉

ivka3901
18. máj 2012

@pancuska no jedna moja kamoška z dediny chodia do Heliosu v martine a sú veľmi spokojný odporúča mi ho len tá diaľka no možno sa tam raz ocitneme aj my.s platením v Brne neviem ako to je,lebo k tomu sme sa nedostali tak ti neviem poradiť prečo sa pýtaš?a ochranu som vysvetlila sanchez81

sanchez81
20. máj 2012

@ivka3901
@pancuska kočky a čítali ste tému o pani bylinkárke Anne Kopáčovej z Vrbového? Mrknite si-zaujímavá diskusia, možno by to stálo za pokus 😉

pancuska
20. máj 2012

@sanchez81 chodim k nej a teraz sa chystam znova a velmi odporucam!!! ja to mam nastastie len kusok aj pesi by som ku nej mohla ist tak mozete sa pridat!!! 😉
@ivka3901

ivka3901
20. máj 2012

@sanchez81 vieš čo mojho muža já už k takýmto podľa neho šarlatánom nedostanem boli sme u dr. jonáša a muž mi povedal,že už nech nechcem od neho takéto veci 😒 inak díky za radu

ivka3901
20. máj 2012

@pancuska ale mne kludne možte popísať čo vlastne robí?kedže je to bylinkárka tak asi sa zaoberá bylinkami? 🙂

sanchez81
21. máj 2012

@ivka3901 ano, čítala som diskusiu a sú na ňu pozitívne ohlasy. Robí bylinkové zmesi na čaje a rôzne obklady. Inak partnera so sebou mať nemusíš 😀 Bližšie by ti mohla napísať @pancuska 😉

pancuska
21. máj 2012

@ivka3901
@sanchez81 ja sa k nej chystam zajtra....robi len v utorok a stvrtok ale to si este musim preverit lebo sem tam sa jej to meni!!je tam lepsie prist radsej skor ako neskor,ma to v rodinnom dome,taku miestost,len postel a kopec byliniek,je velmi prijemna no ale uprednostnuje tehulky,takze kto ako pride ci autom alebo pesi to sa rata,musis cakat na ulici pred jej domom a sledovat!!! no a staci ti len vediet co ti je,cim vsetkym si presla,co ti zistili dr a vsetko jej to pekne krasne povedat......ak sa da zachranit situacia da recept,zabal,caj pripadne vitaminy.....ale dnu moze ist len ten kto ma problem a po jednom!!!muz musel vzdy cakat v aute 😉

aadulik2110
21. máj 2012

ahojte, dlho som sa síce neozvala.... ale mám sa fajn, bábätko má podľa sona 3900g, len sa mu nechce na svet... dnes mám termín a poslali ma z ambulancie domov.... uvidím, čo povedia vo štvrtok....

ivka3901
21. máj 2012

@pancuska
@sanchez81 baby díky za rady,ale už mám také bylinkové čaje doma objednávam si z jednej stránky odkiaľ jw objednávam aj fertilcare-kyselinu listovú aj taký čaj je tam pred IVF,ale aj tak díky za podporu

pancuska
21. máj 2012

@ivka3901 ved ako chces je to na tebe.....ja zasa tym internetovym ponukam moc neverim!! inak moja segra tiez nemohla dlho otehotniet a potom sa dozvedela o jednej babke z Krajneho to je za Novym Mestom nad Vahom a tak tam isla a dala jej nejaky babsky recept a to si davala na brucho a za 3 mesiace bola tehu.....pani KOpacova nie je len o cajoch ale aj poradi a ma uz vela skusenosti!!! nestalo by ta to nic pretoze ona si nic nepyta a ked sa jej aj opytas povie ked das das a ked nedas nedas!!! 😉
@sanchez81

sanchez81
22. máj 2012

@aadulik2110 tak veľa šťastia 😉 ty už si čakateľka a každú chvíľu mamina-držím palce, nech ti dieťatko robí radosť a hlavne nech je zdravé 🙂

sanchez81
22. máj 2012

@pancuska
@ivka3901 ahojte kočky, tak dnes nás čaká krásny slnečný deň. S takým počasím mám hneď lepšiu náladičku 🙂

pancuska
22. máj 2012

@aadulik2110 drzim palce nech je drobcek co najskor a bez problemov na svete.....!!! 😉

pancuska
22. máj 2012

@sanchez81 jooooj Piestany su pod mrakom ale je tak dusno......no mohlo by poprsat 😉

aadulik2110
22. máj 2012

@sanchez81 ďakujem

@pancuska ďakujem

budem vás informovať

ivka3901
22. máj 2012

@sanchez81 no u nás pri nitre je poriadne dusno a sparno a ked sme sa s drahým zobudili tak aj trošku poprškané bolo a tiež sa mračí,ale aj já mám dobrú náladu,ked svieti slniečko,inak baby dočítala som sa,že IVF v lete sú v štatistike uvedené,že sa podaria ako tie v zime
@pancuska

sanchez81
24. máj 2012

@ivka3901 tak ako? dočkala si sa očakávanej mrchy? 🙂

ivka3901
24. máj 2012

@sanchez81 no nejaký náznak bol včera,ale mi zas prestala tak čakám kedy sa mi poriadne rozbehne mrcha jedna 😠

sanchez81
24. máj 2012

@ivka3901 ach jaj, treba jej nejako dohovoriť 🙂

melisska
31. máj 2012

Potrebujem surne 8 ks fostimon a 2ks Orgalutran, prosim nemate nahodou? dakujemmmmm

sanchez81
2. jún 2012

@melisska bohužiaľ, ja nie 😢

aadulik2110
6. jún 2012

ahojte, tak už sme z pôrodnice doma... maličký je anjelik, papá a spinká.... len po obede si nejako nevieme spraviť režim, nakoľko bývame u svokry a každý nás otravuje a chodí, keď mi malý zaspáva a potom mi nezaspí... včera som ho uspávala 2 hodiny.... z toho asi 6x spal mi pol hodinku a potom až do ôsmej plakal ako divý. Som z toho zúfalá a aby toho nebolo nebolo málo, tak svokra začína psychologický teror, že ona malého ani nepopestuje, že jej to nedovolím a pod, keď chcem, aby sme si s malinkým vytvorili nejaký vzťah, zvykli na domáce prostredie.... nechcem, aby sa nosil na rukách... len v krajnom prípade - keď veľmi plače, to isté cumlík....včera prišiel manžel z práce domov... ani sme sa nestihli porozprávať - už nám bola v izbe... vôbec nerešpektuje, že sme rodina. Vzhľadom k tomu, že v dome máme pre nás vyhradenú len jednu miestnosť, tak všetci nám behajú do spálne ako do obchodu - ani neklopú, keď poviem, že mi to vadí, tak sa urazia.... že popôrodná depresia.... pre mňa skôr stres a nervy.... potom som podráždená, uplakaná, nervózna.... manžel chce na oboch frontoch dobre... dnes som tretí deň z pôrodnice doma a neviem ako tento deň prežijem

zuziklc29
12. jún 2012

@aadulik2110 tvoja svokra je diabol . . . . .dost mas teraz maleho este riesit aj zakomplexovanu svokru.Zamkni sa v izbe a hotovo.napis na dvere ze spite a nech vas nerusia.Vraj porodna depresia,to je svokrina depresia.ja som tiez nieco podobne ale svokre poviem svoje a mam pokoj. Slusne ale drzo zaroven. muz by sa mal zacat snazit nieco zohnat.my sa tiez sazime o babo ale . . . . . .bohuzial toho mojho nutim a otvaram mu oci .. . .vies vzdy to bude jeho matka a ona si zjavne mysli ze ked byvate tam patrite jej.no nejake zasady by tam mali byt.inak tam bude dusna atmosfera

tanyja
13. jún 2012

@aadulik2110 svokra by mohla pochopiť, že teraz potrebuješ ty a malý hlavne kľud, aby ste si zvykli na novú situáciu a našli systém, veď predsa ona sama porodila deti, tak by to mala vedieť, zamkýnaj sa v izbe, darmo, že bývate v dome svokrovcov, mali by rešpektovať vaše súkromie a pritlač na manžela, nech jej to vysvetlí
a ináč gratulujem k maličkému, domček ešte nemáte hotový? žeby ste sa už presťahovali a mali svoj pokoj

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre