Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
3. okt 2009

lubka 506 osobne?nebola...v teme?bola.ano pozname sa uz sme si pisali aj IP.
ahoj Zuzka vitam ta...vsetky sa snz a dufame ze nam to vyjde....prajem vela stastia... 😉 😉 😉
lubkabb aj ja si myslim niekedy ze som cvokino...

zuzanockamt
3. okt 2009

dakujem za privitanie 🙂 🙂 🙂

lubka0506
3. okt 2009

ahoj sivuš...vitaj... 🙂 ozaj baby ja mám odvykačku ked je manžel doma... 🙂 ale vtedy mi to nejako nevadí...venujem sa iným veciam... 😀 😀 😀

lubkabb
3. okt 2009

ja akurát očakávam mršku, mala by prísť zajtra ☹ Myslím, že určite príde, lebo asi nebola ovulka 😠

zuzanockamt
3. okt 2009

lubkabb ... a merias aj BT? ... ci podla coho sudis, ze nebola ovu?

lubka0506
3. okt 2009

ja som zabudla na zuzku... ☹ Prepáč a vitaj... 🙂 😉

zuzanockamt
3. okt 2009

lubka0506 ... prepacim a vitam 😀 😀 😀

lubkabb
3. okt 2009

ešte nemeriam, ale po mrche asi začnem ...sledujem si hlien a mám lady tester na sliny + ešte ovu testíky. Ten hlien mám už 3-tí týždeň hustý biely lepkavý a mal by byť číry a ťahavý. Ani zo slín som nič nevidela a zničila som pár ovu testov pre istotu.

lubkabb
3. okt 2009

a bojím sa, že môj cyklus nie je v poriadku, lebo v apríli som mala MA a museli ma čistiť.

zuzanockamt
3. okt 2009

ja meriam BT,lebo sa mi zahadne stratili vsetky ovu priznaky, ktore som pocitovala vzdy a podla BT som jeden cyklus asi ovu nemala, druhy bola ovu a teraz tento treti asi tiez, ale este mi ju graf nevyznacil

lubkabb
3. okt 2009

a sleduješ aj hlien?

lubkabb
3. okt 2009

baby mávate taký hlien ako by mal byť počas ovulky?

zuzanockamt
3. okt 2009

tak to ano, ak si mala MA, tak moze byt cyklus trosku rozhadzany, kym sa to da do poriadku

lubka0506
3. okt 2009

baby ja som si merala bt tri roky pravidelne...a moj bývalý lekár sa na to ani nepozrel... ☹ tak mna to ani nebaví...

lubkabb
3. okt 2009

chvíľami som aj mala mokro v nohavičkach, ale ten hlien bol stále hustý a biely

zuzanockamt
3. okt 2009

ja som mavala hlien cca 10 rokov, samozrejme okrem obdobia pocas HAK,kedze vtedy ovu nebyva, potom zrazu nic a tento mesiac sa opät aj hlien objavil

lubkabb
3. okt 2009

lubka, tak si ho mala skorej vymeniť

zuzanockamt
3. okt 2009

ten hlien by mal byt tahavy a priesvitny alebo pripadne trosku hnedy

lubkabb
3. okt 2009

zuzka ale povedali, že by sa to malo o 3 cykly upraviť. A tak sa už od augusta snažíme.

sivusa
3. okt 2009

voľakedy som aj ja merala bt, ale keďže ovu vôbec nemávam, tak som to vzdala 😅
veľa lekárov meranie bt vôbec neuznáva

mata1001
3. okt 2009

baby a pocas ovu ma byt aky hlien?ja si meriam bt ale tento mesiac si budem sledovat aj hlien...

lubkabb
3. okt 2009

a taký ja vôbec nemám ☹ , dúfam, že sa to napraví a nebudem musieť dlho čakať, kým otehu. Po tom potrate som sa tak strašne uprela na to, že musím čo najskôr otehotnieť. Len tak to všetko prebolí. Neviem sa s tým vôbec zmieriť. 😔

zuzanockamt
3. okt 2009

podla mna je BT celkom dobra vec ... uvidim, co povie moja gyn.,ked za nou pojdem, lebo chcem, aby sa nieco zacalo riesit,kedze zatial sa nam dieta nepodarilo a moznost bola 😅 😕

mata1001
3. okt 2009

lubka to mi je luto a prajem ti veeela sily a stastia....neboj budete mat krasne zdrave babtko...to chce len cas...
Zuzka aj podla mna je bt dobra vec...
ja to robim hlavne pre seba aby som vedela ci je ovu...

lubkabb
3. okt 2009

aj ten lady tester je celkom fajn vec...najlepšie pre mňa bude asi skombinovať všetko _ sliny, hlien, BT a ak niečo z toho bude naznačovať ovu, tak testnúť z moču. Je ešte niečo? 😀

mata1001
3. okt 2009

baby ako funguje ten lady tester a je podla vas spolahlivy?

lubkabb
3. okt 2009

Ďakujem, snáď sa nám to všetkým čoskoro podarí.

lubkabb
3. okt 2009

no zatiaľ mi ukazoval pravdu ... nie je to nič zložité, na sklíčko dáš ráno po prebudení poriadnu dávku slín, neháš pár hodín zaschnúť a potom kukáš a zaostruješ. Ak ti to ukáže také papradie, tak máš plodné dni a blíži sa ovu. Je to vlastne mikroskop v tvare rúžu aj s osvetlením.

mata1001
3. okt 2009

a to sa kde da kupit,no nie som v obraze 😖

zuzanockamt
3. okt 2009

ja som uz o tom testeri pocula, ale nejako sa mi to nezda 😀 ... ja zatial verim len BT a predtym som verila len priznakom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre