Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
12. nov 2009

hnedé a mám v nich biely a medený...aj ja som mala blondavé ale práskla som si farbu a začali mi vyrastat hnedé... 😵 všimla som si že sme tu len my dve... ☹

mata1001
12. nov 2009

zajtra piatok jupiiiiiii 😀 😀 😀

lubka0506
12. nov 2009

hmmm 🙂 a potom je sobota.... 🙂

lubka0506
12. nov 2009

dnes som si volala o výsledky z cytosterov... 🙂 ....chvalabohu sú v poriadku 😵

mata1001
12. nov 2009

co su cytostery?mne take este nerobili....

hej a po sobote nedela a potom uz ides do robotky 😉

lubka0506
12. nov 2009

to že vraj sú stery z krčka maternice...robia sa ked chodíš na ročnú prehliadku 🙂 akurát telefonujem s kolegynou je to tam paráda...už sa teším ☹ ☹ ☹

lubkabb
12. nov 2009

Ahojte, čo nové?

lubka0506
12. nov 2009

ahoj ty sa pochvál čo máš nové? 🙂

lubkabb
12. nov 2009

Tak aj vy sa skrášľujete? Ja mám práve na hlave farbu - žiarivú zlatohnedú. Melír nemám 😀 .

Ináč aj mne budú robiť cytologické vyšetrenia. Ale až 25.11.

m.a.y.a.
12. nov 2009

ahoojte baby, tak co je tu noveho ze by nejaka nadejna tehulka?? dajte nieco pozitivne!!!!
ja mam nejaku debku 😠

lubkabb
12. nov 2009

čakám, kým pôsobí. Keď budem mať hotové vlasy tak ma ešte čaká to škrobenie košiel 😉

lubkabb
12. nov 2009

ahoj m.a.y.a. - u mna žial nič nové. Pôjdem na hormonálny profil na 4DC, ale tá mrcha teraz zasa mešká. Zas budem mať 35 dňový cyklus!

lubka0506
12. nov 2009

ahoj m.a.y.a no konečne niekto...ako sa máš? zažen depku preč a pod si pokecat.... 😵

lubkabb
12. nov 2009

tu je môj čudný graf pre zaujímavosť:

http://www.fertilityfriend.com/home/2a8764

lubkabb
12. nov 2009

FF mi síce vyznačil ovuláciu, ale podľa výsledkou krvi bol vraj anovulačný ☹

m.a.y.a.
12. nov 2009

ahooj mata aj obe lubky vidim ze vy ste tu tiez skor vecerom ako pocas dna, ja si vas vzdy cez den citam a vecer malokedy mozem popisat to mam domace povinnosti okrem ineho )))
lubkabb: noo to ma mrzi ze zae mrcha meska ja to nepoznam mne chodi vzdy presne max.den dna hore dole a este mam jednu otazku uz si vymenila toho doktora stareho???

mata1001
12. nov 2009

ahojte baby my sme si s lubkou 506 mysleli ze sem uz nechodite...

mayanadejna tehulka?jaaaaaaaa chceeeemmmm byyyttttt 😀 😀 😀
lubka ty budes ale krasna... 😀

lubka0506
12. nov 2009

lubi a čo takto testík? 😨 no my budeme krásne ... maya už máš po plodných dnoch? 😒 baby ja som si pozrela včera to o tej jonášovke a mám také zmiešané pocity...

lubkabb
12. nov 2009

m.a.y.a. ešte som nevymenila, ale budúci týždeň mi kamoška zistí číslo na nového. Teraz však aj tak chodím do nemocnice k Dr. Trškovi na ambulanciu pre sterilitu, či ako sa to volá. Takže ma bude sledovať on. Je celkom milý, mladý a sympaťák. Uvidíme, či niečo zistí.

lubka0506
12. nov 2009

maya ja som tu nacapená preto lebo mám ešte PN do zajtra,tak si stíham porobit cez den ale na druhý týžden mi to začne... ☹ ano lubi ty si nádejná tehulka, ved ked pánboh dá aj motyka strelí...... 😵 nemože by anovulák aj ovulák???

lubkabb
12. nov 2009

lubi, test je úplne zbytočný...aj minulý mesiac mi prišla na 35DC, takže asi o 2 dni dostanem mrchu. Nechcem sa stresovať testami a byť zbytočne sklamaná. Budem testovať až na nejaký 37-38Dc, ak nepríde. Ale vraj ovulka nebola, ani sme sa veľmi nesnažili, bo som bola chorá. Tak načo?

lubka0506
12. nov 2009

baby dnes som sa dozvedela že gyndoši také baby moc nechcú brat,lebo že majú limity...možno aj preto títo naši s nami nič nerobia...že je to velmi nákladná liečba... vymyslite nejakú anketu!!! 😵

mata1001
12. nov 2009

baby ja mam dneska ovu....tak ma boli podbrusko ze az!!!!

lubka0506
12. nov 2009

inak máš pravdu,radšej na to nemysli... vymysli dačo nejakú anketu... 😵

lubkabb
12. nov 2009

lubi, to by musela byť poriadna náhoda!!! To je pravdepodobnosť 1:1 000 000.

lubka0506
12. nov 2009

mata,tak čo robíš pri počítači??? utekaj za manželom...my ta cez tie písmenká neoplodníme... 😀 😀 😀

lubkabb
12. nov 2009

mata tak dnes šup šup na manželíka 😉

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubka0506: plodne dni mi pridu buduci tyzden ale aj tak sa nemozeme snazit ako nie ze by sme sa nesnazili ale s nimi plytvame musime pockat do januara ale po januarovej mrche ideme na ostro !!! a necakam ani chvilku este by som dokinu chcela navstivit ci je vsetko OK.

lubkabb: dr. trska je fakt fesak doktor mna sonoval ked som lezala v nemocnici na kyrete vlastne tam sa premleli snad vsetci doktori aj porodnici takze do buducnosti si mame z coho vyberat . drzim palce

mata: ovulka tak sup na mm hm?? ci nie je doma ?

lubka0506
12. nov 2009

ja som dnes 9 DC takže by to malo vyjst tak že ovulku mm stihne... a kde sa nám stratila mayka?

mata1001
12. nov 2009

baby ale on ma nocnu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
ale lubili sme sa aj vcera aj predvcerom aj predpredvcerom a budeme sa aj zajtra.tak to potom nevadi,ze?tie spermijky mi tam ostali zo vcera,ze?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre