Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

blau
29. okt 2011

@nativanativa mna tak bolel strasne vajecnik 6dni pred ms, priserne, ani chodit ani nic. myslim, ze to bolo mikrotehu, lebo potom prisla ms, a bolo po bolesti... neboj, bude dobre uvidis, a nemysli na to skus sa niecim zaujat, ale viem aka je to bolest. Uz si volala Hercegovi? Ja som ale otrava co?

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
nodoprcic.. nie ms, nechod! mas dojem ze ide??

nativanativa
29. okt 2011

@blau no ved som bola , v utorok ma doki pozeral a z clostilu sa mi vytvorila a mala 4 cm , povedal ze keby mi neprechadzali bolesti , tak mam navstivit lekara prip. pohotovost
@daniwaugh tak neviem ci mam ist , ale co mi povedia na pohotovosti to neviem ....

blau
29. okt 2011

mala som v noci aj by to sedelo, lebo mam 29dnovy cyklus, ale podla toho vytoku to bude, aj ked tento mesiac ziadne chute, ziadne naliate prsia, proste akokeby nic....
ja tiez nechcem aby prisla, no ale co....clovek mieni a Pan Boh meni...ze?
Cvrklo mi z riaditelky vesmiru, to je ake coooooooooooooool

blau
29. okt 2011

@nativanativa aha, no tak teraz je na mieste volaj tomu Hercegovi, do keeeeeeeeeluuuuuuuuuuu

daniwaugh
29. okt 2011

@nativanativa
nuz tak ak ti to povedal, tak ho posluchni.. on hadam vie, ze co a jak.

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
aj Ty si mozes vymysliet funkciu 🙂 mam aj preukaz!:P
a ehm no..milovali ste sa pred/pocas/po ovu??

blau
29. okt 2011

hej? no na to sa musim vyspat a nieco vymysliet, ale mozem byt aj tvoja asistentka 😀
ehm, aj pred aj pocas aj pred ms, nesilim nic, a hovno z toho, aj ked som silila, tak hovno z toho.
No bolo mi povedane, ze dieta si matku vybera, tak v tejto varke si ma asi ziadne nevybralo 😝 nevadi, ide sa dalej. Apropo okrem riaditelky si aj krasna modelecka, radost pozerat 😉 tie zabery 😵

blau
29. okt 2011

@daniwaugh ci to bolo malo? alebo vela???? (mam na mysli milovanie) ktoho vie...??,

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
jej dakujem 🙂 kedysi som robila fotomodelku, ale tak to je minulost 🙂
no ja neviem, okolo tej ovu -4dni, ovu+4dni aby to bolo naisto (cize 9dni vkuse) a nechapem ze by to nevyslo, ked ste skusali v spravnom case, to mi je hrozne divne.. ved zdrava si celkom uplne, nie?

blau
29. okt 2011

este toto som sa docitala aj by to mohlo byt, lebo v pondelok sme sa milovali, ze by?
Jemné krvácanie počas uhniezďovania vajíčka
Niektoré ženy majú mierne vaginálne krvácanie okolo 11 - 12 dňa po oplodnení. Príčinou je pravdepodobne uhniezďovanie oplodneného vajíčka do prekrvenej steny vašej maternice. Tento proces začína zhruba 6 dní po oplodnení.

Krvácanie je len veľmi slabé (drobné červené škvrny alebo rúžovo - hnedastý výtok) a trvá deň - dva.

blau
29. okt 2011

@daniwaugh ano som zdrava, a vidis, preto aj mne je to divne :-O, alebo blokuje to to, ze to velmi chcem...co ja viem.
Fakt pekne fotky, ty si sa s manzelom ako spoznala? robila si v UK?

blau
29. okt 2011

no ale 9dni v kuse to nebolo, ale bolo to pred ovulkou a po ovulke....................ja som to prestala aj zapisovat aj si o tom citat, nech mi z toho necvaka, ale mna bavi si zas pisat s vami.... 😉

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
no to je vseobecne zname ze jedna z 3 zien jemne krvaca alebo ma ruzovy vytok 5-11(dakde sa pise12)dni po ovu.. cize je sanca???????????????????????
Práve v momente uchytenia sa oplodneného vajíčka v maternici môže dôjsť k slabému krvácaniu a tým k poškvrneniu spodného prádla.
Obvykle k nemu dochádza 14 dní od oplodnenia, teda presne v období očakávanej menštruačnej periódy.
Toto je spôsobené implantáciou vajíčka a takéto krvácanie môžeš považovať za periódu (tiež sa niekedy nazýva Mittelschmitz).
Je skoro vždy slabšie a kratšie ako normálna menštruácia. Ale to sme už v štvrtom týždni.

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
nerobila som v uk, len ma tam poslali na skolenie :D

blau
29. okt 2011

hmmmmmmmmm, no neviem predsa dnes 30dc tak neviem , sanca je ved sa milujeme bez ochrany a aj to je vseobecne zname aj v mojom prvom pripade bolo, ze zena nemusi otehotniet pocas ovulacie, tak ja neviem .
A za skolenia toto? Krasny syncek? jeeeeeeeeeho to je mile

blau
29. okt 2011

@daniwaugh hm , ze by sancaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa , nadej umiera posledna ja stale verimmmmmmm 🙂

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
hmmm hmmm no nic nie je nemozne! tak ja dneska budem vysielat tehu energiu tvojim smerom.moze to byt celkom neskoro, ale ved to nic neznamena, kludne to moze byt uhniezdovanie. duuuuuuuuuuuuuufam!! tak drzim najviac palce!!!
nuz, laska na prvy pohlad! syncek a teraz hadam dcerka :P

blau
29. okt 2011

dakujeeeeeeeeem , 🙂
NO a ja sa zas budem koncentrovat na tu dcerku , to by bolo krasne...
Ozaj a ako ti je? V 8tt mne zacalo byvat paradne zle ....

blau
29. okt 2011

@daniwaugh keby to tak bolo by sa dal aj vysvetlit ten negativny test.....

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
nuz, presne jak tebe, jak som dosla od midwife 4dni dozadu odvtedy mi je zle jak psovi a najradsej by som sa zahrabala. bojim sa ist s malym von, aby som tam dakde nesablila :D a pritom minule tehu mi nebolo vobec nic! achjooooo :D
no da sa tak vysvetlit. boze ja tak dufam za Teba! a aj Slavke drzim pasticky najviaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac!
uz sa tu stehotnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeva :D ..mas 30DC a kedy normalne dostavas ms?

blau
29. okt 2011

29, ale vacsinou presne 28.
Ano aj ja bola som na prehliadke dr sa ma pytala ako vam je? a ja: super nic mi nieje a drrrrrrrrb akokeby to male poculo a uz som isla, fuuuuuuuuuuj ale mne bolo vkuse cely den zle. Jaj nech ti to rychlo prejde.... Dakujeme za drzanie 🙂

e.l.i
29. okt 2011

ahojta tak ja som mala riadnu nocnu.....celu noc ma pobolievalo podbrusko...pacienti nespali a to este o 1h rano prijem... som mala pocit ze ma porazi...hmm skoro som sa rozplakala.. bo v takomto strese nieje mozne otehotniet... ☹ ..dnes mam 20 DC...

@daniwaugh hej riaditelka....vybav mi tam hore zdravucke babatko... 😉

blau
29. okt 2011

@daniwaugh to znamena aj, ze si spravne tehu a vseko ide tak ako ma byt, maly votrelcek sa riadne zabydluje. Co ty vies mozno prestavuje kupelku 😀

misula.g
29. okt 2011

@nativanativa Nooo, to vypadá dobře... Zítra teplota určitě poroste 🙂 Držím palce, aby to konečně klaplo 🙂

terulilinka
29. okt 2011

Ahojky holky, omlouvám se, že vím vstupuju do diskuze, ale chci se zeptat.. skoro 14dní se citím dost unaveně, bolí mě v podbřišku a i prsa, dokonce jsem včera už málem zvracela, nakonec se to po 15min uklidnilo, ale test mam negativní - dnes jsem ho zkoušela, ale ms mam dostat až v úterý, myslíte, že bych mohla být těhu jen se mi to na testu neukázalo? ☹

daniwaugh
29. okt 2011

@e.l.i
uz sa jedno nesie! ale musis presne pocuvat moje pokyny! 🙂

daniwaugh
29. okt 2011

@blau
no mne sa to celkom pacilo tak, ako to bolo, co ma co prestavovat!! :D mrska jedna mala! no hadam to prejde coskoro...
cize este stale to nevzdavame, ked uz meska. kedy robime dalsi?????? :D
@terulilinka
jasne, mozes, ked ms nepride ked ma, tak si sprav dalsi test. kludne ti to nemusi ukazat hned, oni len tvrdia ze 5dni po oplodneni ale to je blbost. jedine, co mozme my zeny robit je cakat .. ale samozrejme ze mozes byt. 🙂

terulilinka
29. okt 2011

@daniwaugh děkuju! mě se tomu testu právě nechce nějak veřit, protože se mi ještě nikdy nestalo to co sem popisovala, a teď se snažíme, tak se chytám všeho 🙂

e.l.i
29. okt 2011

@daniwaugh ok.. pani riaditelka... tak sem s tymy pokynmi....urobim vsetko co povies 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre