Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
13. júl 2009

Ahoj holky,sakra kde je ta Monča?????????

venyska
13. júl 2009

Martinka:mě ale bolel hrozně pravý vaječník

mscat
13. júl 2009

martinka:tak vydrž,zítra udělej testík a uvidíš 😉
jo dnes měla jít k dr.jestli už něco uvidí.a neozvala se vubec..vím,že jednou už se tak stalo že měla pozitivní testy a nic z toho nebylo a že tehdy ju to moc zdrblo a dlouho se tu neobjevila.doufám,že ted to bude v pořádku.jsem nervozní a teda štve mě! 😠 😠 🙂 ☹

mscat
13. júl 2009

tak testy jsou nádherně pozitivní tak si myslím že to bude ok a třeba jela za přítelem aby se den dva poradovali spolu 🙂

martinka2000
13. júl 2009

ja myslim ze neni co resit testiky ma fakt nadherny pochybuji ze by s toho nic nebylo

mscat
13. júl 2009

no jo,ale že se neozvala...
a co holky marti? 🙂

martinka2000
13. júl 2009

mam klidek terka je u babicky a mallou si bere segra na vikendy na chatu ale jinak je mala hodna takze si uzivam klidecku a co Adrianek zlobinkuje nebo to je lepsi???

mscat
13. júl 2009

tak to máš supr 😉 jojo je to lepší 🙂 😅 sem tam nějaký nervový záchvat,začal se kousat do ruky a mlátit do hlavy..tak pohoda jelitko 🙂 😝 😅 😕
ale dá se to..kupodivu moc nezlobí,sám ted chodí na nočník tak sem ráda,že už konečně naschvál se nepočůrává 🙂 jen když teda dojede tatka..to se malý obrátí o 180stupnů a já jsem z něj naštastná.to bys měla vidět jak vyvádí..nevím,jestli to cítí tak,.že s ním je tatka málo a jak dojede tak honem furt tatka a když nejde tak řve jak siréna neposlouchá vubec,nevím ..ted mě to málem i rozbrečelo,lukáš mě nemohl ani obejmout jak malý dostal nerv že za ním nejde ☹ 😠 a jakmile lukáš odjede tak o malém vubec ani nevím za celý den tak nechápu proč?

martinka2000
13. júl 2009

me to mala dela taky pepa ke me prijde obejme me a chce mi dat pusu a mala me od nej trha a uz je na nem nebo na me nesmi na me dat ani ruku hned mu ji dava pryc a dava mi svoji ruku je to des maji to ted takove ale jinak to je moc dobre ze se uklidnil jen je to k smichu jak pises ze se kouse a mlati do hlavy 😀 neuveritelny 🙂 a co ty snazite se?

mscat
13. júl 2009

hmm zajímavé s těma dětima 😝 🙂 ale on začne řvát i když se jde lukáš najest,napít,na záchod.nic nesmí..malý hned tatko pod sem a ječí no na zabití.tak pro sebe máme chvilku až večer no pokud neusnem 🙂 😝
jojo to začal dělat ted nedávno..já dojdu,plesknu mu po zadku že se to nedělá že to nesmí,a tak...a on zatne zuby začne raplit a ted neví honem s čím by šlahnul o zem tak si propleskne hlavu 🙂 😝 a já mu dycky řeknu jen si dej pořádně i na zadek..a on si fakt dává i na zadek za mě 😀 😅 ale do hlavy to mu říkám at se nemlátí že bude blbej 😀 nééé...jen že když ho to baví..ale fakt to bys ho měla vidět je to pěkný éro a je sním i ted sranda jak se rozmluvil spojuje už ty slova tak o je něco..od babičky si dovezl slovo idiot 🙂 😝 😝 pak má zajímavou slovní zásobu,říká mazec,bordel 😀 dneska vysipal dvdčka a prohlásil mamko boldel 🙂 potom mi říká dělej mamčo-děuej,nechce mi ted akorát vubec jest vytahuje se a je čím dál hubenější hruza.má 12kg.kolik má malá?vždycky mi řekne po dvou lžičkách konec stačí. 😠 🙂 nemá cenu vařit vubec.

mscat
13. júl 2009

tak já takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
teplota mi konečně klesla..předtím se pohupovala kolem 36,8..36,9 a víc níž ani nešla.ted po ms konečně překvapivě pro mě je do 36,8 a víš nejde..tak snad už...nee nesnažíme.ted od soboty začnem po dobu 20ti dní poctivě 🙂

mscat
13. júl 2009

můj dojede přesně na 14dc tak snad bych už tu ovulku mohla konečně mít.. ☹ když bude tak dlouho doma po sto letech 🙂

mona12071
13. júl 2009

ahojte holky mozem sa k vam pridat mi sa snazime o miminko pul roku a stale nic 😢

mscat
13. júl 2009

určitě ahojky 😉 ...určitě se brzy zadaří..proto jsme tu,aby jsme tě podpořili 😉

mona12071
13. júl 2009

mscat-jeee dakujem teras cakam som 9dpo tak uvidime ale zacinaju mna troska pobolievat prsia tak ms asi pride za niekolko dni 😠
keby som brala prasky tak som kludnejsia ale nikdy som nebrala a nedari sa ale raz sa zadari 😀 😀

martinka2000
13. júl 2009

no me mala taky nechce jist jen jogurty dlabe jinak ne to je tim pocasim neresim to kdyz ma hlad tak si rekne mala ma 13kilo ale ted mi taky prestala jist uplne rikam ji budes papat a ona ze ne ale mnamky to joo

martinka2000
13. júl 2009

mona zadari se urcite neboj nekomu driv nekomu bohuzel dyl ale jednou preci 😉

martinka2000
13. júl 2009

ja jsem si rikala ze uz me to taky nebavi se porad stresovat ze na chvilku nasadim antikoncepci ale tak aby to manza nevedel 😀 ale podle testu to uz asi nepůjde 😀

mscat
13. júl 2009

😉 aha..tak budem čekat spolu jestli se z toho vašeho snaženíčka něco vyklube 😉 😀 zajímavé,že každá tu většinou píše jako příznak ms i popřípadě těhu bolavé prsa..hmm..ale to já vubec neznám 🙂 a tolik žen to ale tak má přitom.asi jsem čudná 😝 😅
takže ty jsi nikdy nebrala ha?

mscat
13. júl 2009

martinka:malý taky řekne nee ale kokinko to ano 😝 🙂 a kolik měří malá? 🙂 já popravdě taky nemám moc chut na jídlo,,tak jsem zvědavá na ten tvuj zítřejší testík 😉 😉

mona12071
13. júl 2009

mscat-ne nikdy sem nebrala .ted sme se stehovali a neviem kde som dala teplomer tak som nemerala niako dni dnes som si kupila novy 😀 aj tak tomuto nerozumim ja si myslim ze som ovu mala inokedy ako mam na grafe
http://www.fertilityfriend.com/home/2793bc

martinka2000
13. júl 2009

ja taky nejak jidlo nemusim takze ji to nenutim vis ze vubec nevi ted ji musim objednat na triletku tak snad se to brzy dozvim 😀 ale nema cenu je nutit kdyz je horko hlavne ze pijou a hlady neumrou ale mnami to joo des bes s nima ale to maji v tom veku snad vsechny deti jo to ja jsem zvedava taky co tam najdu 😀 ale je krasne videt i z odpoledni moci tak snad zitra by mohl byt lepsi nez dnes hlavne v pondeli musim na gyndu kdyz to neprijde koukala jsem na net a nesmeji se ty leky prvni tri mesice uzivat tak to budu muset vybehat kdyz ms do pondelka nedorazi

mscat
13. júl 2009

mona:aha...já se teda taky moc v tom grafu nevyznám..sama to mám ješte čudné.. 😝 🙂 však uvidíme třeba se už zadařilo 😉
martinka:jo malý taky dost pije tak si říkám že to hold asi stačí.a taky že hlady neumře 🙂 malý má teda 92cm.dnes jsem ho měřila.se vytahuje teda ted dost za dva měsíce 2cm.jinak za 14měsíců 13cm.
tak se budu těšit na etstík i když možná kuknu až odpoledne ☹ pojedem kupovat vodítko a obojek asi podle toho teda kdy se mlaý vzbudí. 🙂 tak to určitě budeš muset oběhat buh ví,jak se to vyřeší bez těch léků.tak holky já se loučím začla mě děsně bolet hlava 😠 😝 tak dobrou nocinku papap

michalag
14. júl 2009

Dobre ranko 🙂

mscat, krasny hafanko 😉 🙂 ... mne sa viac pacia taketo velke ako take male kefky 😝 🤐

martinka2000, krasne testiky 🙂

m.o.n.i.k.a tak ako si dopadla u Dr.??? Dufam ze je vsetko v poriadku

monika, to ma mrzi, ze vam to nevyslo ☹

u mna to vyzera zatial takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mscat
14. júl 2009

ahoj miška
díky 😉 😵 já mám taky ráda větší,jsou krásní.už se nemůžu dočkat dnes jí jedem koupit vodítko a obojek 🙂 bude to Bella po mamince 🙂
m.o.n.i.:no fakt kde jsi prosímtě?ty nás mučíš... ☹ 😝 🙂 fakt jsem z tebe nervozní,to mi děláš naschvál ty jedna! 😠 🙂

u mě takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc

mscat
14. júl 2009

miška takže ted jen čekáš na nemrchu? 😉

michalag
14. júl 2009

mscat, jeeje tak mas radosti z nakupovania 🙂
ano teraz cakam na nemrchu 😉 , dozviem sa to o tyzden ci pride zase na navstevu, alebo ....

mscat
14. júl 2009

miška,jojo už má nějaké hračky,misky..ale to víš,mám radost z nakupování,ale pak zas mě můj vynadaná kam sem ty peníze dala 😝 😅
tak snad ti ta mrcha nedorazí 😉

martinka2000
14. júl 2009

dobre poledne devcatka tak jsem nevydrzela a jela jsem rano na krev do laborky jako samoplatce ale vysledky budou az zitra tak jsem jeste jela na gyndu aby me objednali ale oni me rovnou vzali na utz nic nebylo videt ale napsal mi kyselinu listovou a zelezo pry mam prijit za 14 dnů na utz pry nemam pocitat s tim ze bych tehotna nebyla a projistotu mi vzal krev 😀 takze jsem vyhodila 220kc oknem 😀 no pry testy jsou velmi spolehlive rikal ze krev je pro urceni jestli je hladina takova jak ma byt aby vyloucil mimodelozni tehu a aby zjistil jestli se to vyvyji tak jak ma ms jeste zatim nic mam si dojet co nejdrive na orl aby mi dali jine leky tak jsem rada ze to mam za sebou hned mi rekl ze u nej lepsi pece v tehu stoji 3000 😕 mscat tak nejaky poradny a krasny obojek aby byla fesanda az ji budes mit doma tak musis udelat fotecky a co ty misko jak jinak je??snazili jste se poctive tento mesic??? 😉 tak holky dala jsem tam jeste dalsi testiky ktere jsou tri dny po sobe ale je to spatne videt tim mobilem se foti spatne ja mam posit ze ten posledni je uz videt lip tak snad to bude v poradku

mscat
14. júl 2009

tak holky konečně relax chvíli na ten bordel okolo radši ani nehledím 😝 😝 🙂
martinka:testy jsou pěkné 😉 myslím,že dnes je trošku silnější ta čárka..zkus ted až za dva dny ju? 😉
ale vlastně dyt ty budeš mít zítra tu krev.že?ale víš co...tady nekde u jedné maminy jsem četla,že je 4tt plus něco a zatím krev negativní fakt to psala ale těh testy krásně pozitivní.měla to nekde v albumu.tak jsem čučela že krev vážně negativní ale jinak těhotná je.
tak budu s napětím očekávat na zprávičky 😉

jojo určitě pořádný obojek 🙂 zatím jsem teda nic nekoupila,jsem si uvědomila že vlastně pro ni pujdem až druhý týden v srpnu..a to bude zas po výplatě 😀 tak at neutrácím zbytečně ted aby jsme vyšli 🙂 😅 ale i tak..koupila jsem si suknu a malému zase autíčka 🙂 a z té sukně nakonec stejně nemám radost jsem hnusná vyžraná 😝 😝 😝 😠 tak ju asi prodám lupnu do bazaru někde na netu a bude ☹
jasně že ju pak nafotím ze všech úhlů 😉to bude zas fotek plno já fotím furt něco a nemám čas to ani dávat do albumu nebo rozesílat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre