• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
jinak holky asi fakt nějaké znamení...tak za prvé:tady se to začíná vyvíjet slibně a množí těhulkama :wink: :grinning: ,za druhé:ta co mi bude prodávat pejska je těhotná,čeká v září holčičku,za třetí:dnes jsem potkala mou(tehdy)nenáviděnou paní mistrovou ze školy a též je kupodivu :slight_smile: těhotná čeká to v září, :confused:za čtvrté:moje další dvě spolužačky to čekají taky v září,jedna holku druhá nevím,a za páté:můj ted když byl doma tak prý viděl čápa. :grinning: :slight_smile:to bude asi znamení psího miminka :grinning:

nebo všechny jsou kolem mě těhotné,nebo mě už hrabe :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
msct bodaj by si mala pravdu, prajem ti to
14. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
mscat, mozno je to znamenie, aj ked na ne neverim, ale ..... aj ja ti to prajem tak ako aj ostatnym babam :wink: :slight_smile:

ahoj lucka, ako sa mate? ako bolo na dovci???
14. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dovci bolo super už sa mame fajn len ked sme as vratili tak sa malý nevedel zmestiť do kože, no teraz je to uplne super baby myslíte, že je možné mať ovu na 6 DC :astonished: mrchu som mala 4 dni takmer bezbolestú od včera nič a pred 30 min som dostala také silné menštruačné či ovu bolesti že hruza :stuck_out_tongue_closed_eyes: no som len 6 Dc a mrchu som mala po vyše 70 dnoch
14. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka:děkuji :slight_smile:
miška:taky na znamení nevěřím vůbec :slight_smile: ale jen tak jsem to vzpomenula :slight_smile: ale když jsme u toho..když jsem čekala malého,a ješte jsem vubec neměla tušení že jsem v tom :slight_smile: tak fakt beze srandy,byly jsme na dovolené a 4x nad námi přeletěl čáp,a tehdy si dělali ze mě srandu že jsem těhotná že to určitě tak musí být.to jsem říkala že jsou nenormální že těžko :slight_smile: ale já jsem fakt byla.tehdy asi tak dva týdny,chodila jsem čůrat co pět minut. :wink: takže možná na tom někdy aj něco bude že znamení jsou :grinning:
14. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, ako ja vravim nic nie je nemozne, ale z tvojho cyklu som mimo, takze neporadim :sweat_smile:
14. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi každý však ked som vtedy bola na sone tak podľa sona tvrdil že ovu bude azachvíľuaj mrcha a došla až mesiac po tom vyšetrenía bez ovu :angry: ale ak tak tak to budú skôr asipredovulačné bolesti jaj nech to aj bolí len nech už konečne ta ovu bude
14. júl 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
večer pridám foto z dovolenky pekné :dizzy_face:
14. júl 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci tesiiim sa :slight_smile:
14. júl 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka..s tou ovu ti bohužel ani já neporadím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
taky se těším na foto :dizzy_face:
14. júl 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cavenko a co ta monca sa este furt neozvala :confused: no toto
No tak ja som chora :confounded: zapchaty nos a taka celkova slabost asi ma porazi vo stvrtok chcem zacat testovat ovu a nevienm ci to nejako nemoze ovplyvnit nevie niekto?
14. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.my až tede došli domu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím hodit hned sprchu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no monča se neozvala tak nechápu :frowning2:
14. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sklamem vas foto bude až zajtra dnes je už muž unavený a ja neviem zmenšiť fotky :confounded:
14. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to s moncou ani ja nechapem dufam ze je vsetko ok
no a teda neviete ci ta moja choroba-prechladnutie moze nejak ovplyvnit ovu?
14. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ak sa tu máte?Luci aká bola dovolenka?
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , je tu este niekto???
14. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka, pisala som aj do vasej temy, ale akosi je tam mrtvo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojjjjjjjj
14. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mě šíleně bolí bradavky,asi jako nikdy,když pominu kojení tenkrát.Mám 3 dny po ovu,je možný???
14. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska, to moze byt aj PMS :zipper_mouth: , podla mna na priznaky je este prilis skoro :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ....... :slight_smile:
14. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já s prsy nikdy nemám žádný předmenstruační pocity
14. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jedna slečna tady psala že jí boleli prsa už 2 den po ovu,pak zjistila těhu
14. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidíme... :wink:
14. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už jsem byla jednou zklamaná,zvládnu to znova
14. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
venyska, ja nevravim ze je to urcite, ja ti prajem aby to nebolo PMS ale tehu :wink: , ale to sa dozvies az za 2 tyzdne :sweat_smile:
14. júl 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však já vím,a jak jsi na tom ty?Čekáš mrchu že?
14. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o tyzden by nemala dorazit, tak som velmi zvedava, ale uz to nejako inak beriem ako na zaciatku ... co ma prist to pride
14. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pravda že :frowning2: :slight_smile:
14. júl 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak přeji ať nedorazí :slight_smile:
a kde mame ostatne babenky?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok