• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
Jsou fuč,a ta Monča mi dělá starosti :frowning2:
14. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som nad nou rozmyslala, ale dufam ze je vsetko v poriadku
14. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To já taky :frowning2:
14. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim ist, drahy ma este nejaku robotu na PC tak nakuknem az zajtra :wink: :slight_smile:

bruuu nocku :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
14. júl 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
14. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my jsme dosli dom po pul9 pak jsme dělali hygienu,jedli a ted uspávám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta monča mi taky dělá pěkné starosti a štve mě :frowning2: tak testy pozitivní měla tak snad je ok.ale je to divné že nepíše moc divné :frowning2: :unamused:
14. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tak jak se mate\,,ja koukam na filmik a cekam na manzu az dorazi domu
14. júl 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :grinning:
14. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem zvedava jak ji to dopadlo fakt me to zajima je divne ze se vubec neozvala :confused:
14. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá monika sa stále neozala?
bože.... snáď je všetko v poriadku.. :astonished:
14. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jak jinak je devcatka?
14. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolí ma oko.. asi som privan niedke schytala... a dost to zacina boliet... alebo mi to vino miesto hlavy udrelo do oka... :grinning:
babušky kde ste vsetky?
14. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebo ti nekdo spadl do oka :grinning: taky moznost a jak ti je co ms doraily?
14. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: je to moc divné..jak sem říkala,jednou už ji to nedopadlo ok,a pak se tu hodně dlouho neukázala že ju to moc zdrblo.ale tak ted to snad tak nebude,testy měla parádní :frowning2:
martinka:já akortá uspávám ale už aj spí myslím,jinak nedělám nic asi pujdu dnes dřív spát nebo nevím,nic se mi nechce,samotnou mě nebaví kukat na film :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika..já jsem tu :slight_smile:
14. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka:a co ty?ms nedorazila :wink: a zítra bude krev v kolik?
14. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práveže ja mám obe oči už dávno obsadené.. nie je tam pre nikoho iného už miesto.. :wink:
asi som privan chytila v aue...
No ms nedorazila.. stáe to bolo len špinenie a to dnes akokeby kočilo.. nechápem tomu.. nikdy som to nemala.. normálne rozlýšľam či to predsa len nemúže byť tam.. hm.. ale krv by to ukázala.. neviem..
Mscat - cmuk.. čo si dneska robkala? ja som sa troška spálila na sliešku.. hm..sme gilovali troška a miesto kuriatka som sa ja ja ugrlovala... :grinning:
14. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ja rada koukam sama muzu koukat na co chci ja :grinning: ja se prejedla a je mi spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja myslim ze to bude v poradku ale je to divny ze nenapsala
14. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no po pravde v poradne dr kauckeho on sam pise ze oni meli to ze jeho manzelka byla tehu a v krvi nic nemela stava se to vyjmecne ale stava nechci ti davat nadeje ale pockej a kdyz se to nerozjede zkus jeste testnout a pak proste zajit k dr at te poradne vysetri mscat ne ne ms nemam ja vubec nevim v kolik budou ani v kolik tam mam volat asi az kolem dvanacte zavolam netusim jestli to uz bude
14. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika: :wink: :dizzy_face: ...tak dnes jsme byli dopoledne ve městě,koupila jsem malému zase autíčka :slight_smile: a sobě sukni..aby mi nebylo až také vedro ve třičtvrtákách už se to nedalo vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes k.o fuj vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
a až se malý vyspal jeli jsme k babičce-necelé dva kiláky chodíme i pěšky ale dnes bych se upekla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a pak jsem byla do osmy u známé a dom jsme teda už šli pěšky :grinning: pak konečně studená sprcha-paráda umytí hlavy.supr supr jsem jak znovuzrozený člověk :grinning:
takže ses ugrilovala jo? :slight_smile: tak to tě manžel asi spapká ne? :wink: :dizzy_face: já se sluníčku vyhýbám když můžu.

martinka:co jsi si dala dobrého že ses tak přecpala :grinning: já ted mlsám nugetku :slight_smile: no mě právě je vzácné kukat se s mojím :wink: sama se vubec nedívám možná kdyby tu byl a třeba seděl u pc tak bych se kukala ale takhle nevím,nic me nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
14. júl 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taky jsem tu u jedné maminy četla v albumu že je přes 4tt a krev negativní ale těhotná je.testy měla pozitivní a čárka sílila
14. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj... to by bolo aké... a ja som víno pila... hm... neviem ženy moje,vôbec neiem čo si mám o tom myslieť....
No ako poslednú dobu dosť často používam: uvidíme... uvidíme...
14. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mela kvetakove placicky jedla jsem je jeste horke mscat tak jsi mela taky dnes co delat ja taky prisla s malou neco malo po devate a nugetku na tu chut nemam ja radeji kysele zitra to vidim na burty s cibulkou nebo nalozenou zeleninku :sweat_smile: a kdy ti prijede drahy??moni vse je mozne jeste pockej a uvidis je to ale divne stava se to a to vinko opravdu nevadi pokud jsi nepila tvrdy alkohol tak se nic nestalo kdyby nahodou je to na hlavu vid?nedivim se ti
14. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no manzel ma uz skoro spapkal, ale som mu to este zatrhla... :sweat_smile:
a tá sprcha to je najlepsie co moze vbyt v takychto teplach.. ale zajtra pokracjem v grilovani seba samej.. nech je vidiet ze mam dovolenku nie?
14. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka: :slight_smile: jojo ale bývaj i náročnější dny :slight_smile: dnes jsem všechno v klidu dělala,nikam nespěchala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to mám taky moc ráda..čalamádu,zavařené okurky papriku,kyselé zelí..taky bych si dala :slight_smile: já se někdy cpu jak těhotná,ale nejsem jen čudné chutě :slight_smile: drahý přijede v sobotu :wink: už aby to bylo..at se už taky můžem snažilkovat konečně..všechny už tu maj po ovu nebo jsou aj těhotné...hmm a já nemám být z čeho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak už chci na tom pracovat :wink:
14. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat - ja budem mat pre ovu.. takze budee dve snazilkovat.. :wink:
14. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika: :wink: jen nech si počká :slight_smile: jojo já už byla dnes 3x ve sprše :slight_smile: ráno,odpoledne večer...jinak to fakt nejde..ješte když se honím za malým pořád tahám kabele z obchodu plus kočár..no síla teda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
tak to u mě nemá cenu se opalovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
14. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ted sem mojemu poslala toto: :wink: :Když v noci usínám, v postýlce Tě nemívám. Ve svých snech mám neustále Tebe, osud mi Tě přinesl z modrého nebe. Jsi totiž nádherný andílek, který nade mnou v noci poletuje, jsi hřející plamínek, který mé tělo rozpaluje. Chci s Tebou neustále být, s Tebou svůj život příjemně žít. Kdyby mi Tě, lásko, osud vzal, mé srdce by trhal těžký žal! Miluju Tě z celého srdce...
14. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika-jé tak to je supr..tak se budem snažit obě :wink:
14. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok