Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
15. júl 2009

ja dnes ako keby som po flame bola...juj.... a občas sa mi stane ze pijem v noci..ale malokedy...

mscat
15. júl 2009

monika:ani to není náročné na psychiku 🙂 já se těším akorát co ráno něměřím,jen sem zvědavá jestli se mi to už dává do kupy 🙂jinak v pohodě..jde o to,že já bych si přála miminko,ale netlačím tak na to,proto to tak vážně neberu.když zatím npřijde tak ok,a když přijde budem rádi 😉ted bude ten pejsek,a malý dá dost zabrat tak víš jak...ješte nás aj bude čekat stěhování a upravy až neco teda seženem..a mě řidičák...takže snad mimi přijde vpravou chvíli 😉 😉a jinak já měřím v rozmezí 7hod až 9hod max.většinou se snažím kolem té 8 ale vždy to nejde když se vzbudím v 7 a chce se mi mooooc čůrat tak musím změřit dřív 🙂

michalag
15. júl 2009

mscat, ani do voza ani na voz s tymi malymi sidlami 😅 , jeden odokrity druhy zase zakrity az po usi 😅 😀 ... to je teda pohlavie 😝 😀

mscat
15. júl 2009

miška:no snad 😉 si říkám že by mohla být okolo 15-16DC. 🙂 ale tak snad aj bude,teplota je ted nižší pořád což v minulých jakože cyklech 🙂 nebyla..tak uvidíme fakt jsem zvědavá jak to dopadne a ješte když muj bude doma od 14DC...tak budem makat 😀 😀

michalag
15. júl 2009

mscat, to treba poriadne makat vzdy ked maly dovoli 😉

mscat
15. júl 2009

miška:jojo...si jich dokážu představit vedle sebe 🙂 tvuj nevinný blondáček až po krk zakrytý a muj tmavší blondáček rozvalený a odkrytý 😀 to by bylo rozkošné 😀 ..no jo...jsou to chlapi ti se nezapřou...pořád mají nějaký výmysl 😀

michalag
15. júl 2009

babenky, idem ja uz pomaly do hajan, lebo este neviem aka noc ma caka a rano musim vstavat o 5:00, lebo inak mam z bytu kolnicku 😝 😅 😀 ... ak sa zajtra bude rano dat, tak sa pred odchodom este ozvem a aspon vas pozdravim .... a ak nie tak vam prajem krasny vikend .... potom sa ozvem pravdepodobne az v sobotu vecer 😉 🙂 ... a drzte palce aby mrcha neprisla skor

bruuuuu nocku 🙂 😉 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

monika0001
15. júl 2009

no predstava je to kráísna s tými chlapčekmi.. 😉

mscat
15. júl 2009

jaj miška:to je jen v noci 🙂 tak půl hodinky a už se chce spát aj nám 😀 a já navíc přes den nejsem vubec na to naladěná.. 🙂 když je malý vzhuru.když moje známá..no ona je takový zvláštní tvor..vykládá jak to dělaj ráno odpoledne večer v noci furt,malému pustí pohádku,rozdávaj si to na židli malý se na ně kukne zasměje se a nic,to ji vždycky říkám že si může nechat pro sebe,protože tohle já tak nějak nepochopím...jo kdyby malý třeba spal po obědě ale vedle něj to dělat...hmm myslím že normální slušná matka toto nedělá..asi..

mscat
15. júl 2009

moni:počkej a ty co teda?ms nedorazila??
miška tak dobrou nocinku at se malý moc nebudí 😉a hezky si to užijte 😵

monika0001
15. júl 2009

ja neviem čo to bolo... 8 som mala dostať mrchu... to bola streda (?) tuším.. vo štrvok som bola u dokiho a on niečo videl.. v piatok som robila prvý test a //, v sobotu dalsie dva //... no v sobotu večer začalo špinenie.... aj v nedelu bolo... v pondelok doki nic nevidel a pre istotu zobral krv na hcg.. a nic...
a včera špinenie prestalo... ale prsia ma stale bolia... ale nie tak ako v tehotenstve... tak inak...

mscat
15. júl 2009

takže ms nedorazila..jen špinění..hmm a to sis nezkusila už testík hmmm 😉 😉 vždyt to je celkem zajímavé..fakt tě nenapadlo testnout 🙂

monika0001
15. júl 2009

napadlo, al enechcem byt sklamaná zas...
nechápem tomu že v krvi nic nebolo.. vieš?
ale je to divné.. no...

mscat
15. júl 2009

chápu že nechceš být zklamaná..ale hlavu vzhuru 😉 určitě se zadaří ted je tolik možností kdyby to nešlo přirozeně 🙂 a miminko se potom u vás bude mít skvěle,když jsem se dívala kolik už máte parádních věciček..to bude úplný král nebo královna 😉 😵 tak se mu přece musí chtít k vám ne? 🙂 to je jasné.já vím že nechceš být zklamaná ale záleží na tobe,ale mohla by jsi zkusit testík.ta krev jak už jsem psala může být negativní...taky jsem to netušila ale jedna mamina to tu tak měla

monika0001
15. júl 2009

jj viem.. stále na to mylsím, na to čo si písala o tej krvi.. a nad niším nerozmyšlam.. ale chcem ešte počkať... a ked tak aspon budem prešťastá... 😉

mscat
15. júl 2009

jasné 😉

mscat
15. júl 2009

moni:můžu vědět kolik máš roku?lebo ani vlastně nemám tucha 😀

mscat
15. júl 2009

jéé vy budete mít za chvíli rok výročí svatby že? 😉 to byl krásný dárek

mscat
15. júl 2009

můj má 11.8narozky 🙂

mscat
15. júl 2009

to by byl krásný dárek jsem chtěla napsat

monika0001
15. júl 2009

mám 26... v 18 som plakala ked som neostala tehu.. teraz som za to vdsacna bo by som nemala mojho muza...
potom som sa zoznamila s nim.. 😉
hej budeme mat vyrocie.. a aj rok po tom co nasmu prvemu anjelikovi prestalo byt srdiečko.. preto som presvedcená že to vyjde tento mesiac...
11.8. to je 3 dni po nasom vyroci... 😀

monika0001
15. júl 2009

pochopila som to... 😉

mscat
15. júl 2009

aha..ale to je mi moc líto...vím že už je to za váma.ale tímhle si mě dorazila jak jsi to napsala..je to moc smutné ☹ 😠 a ty jsi v 18ti byla těhu nebo jak? 🙂 jojo bude mít 24 🙂 ucho moje 😀

monika0001
15. júl 2009

nebola som.. chcela som byt... 😀 😉

mscat
15. júl 2009

aha 😉

mscat
15. júl 2009

tak jo..dobrou nocinku a zase zítra 🙂 papapap

monika0001
15. júl 2009

😉
dnes sa mi akosi ani spať nechce ísť... hm...

mscat
15. júl 2009

🙂 mě se taky vubec nechce já ten spánek mám hrozný ale říkám si že bych už měla jít 🙂

monika0001
15. júl 2009

ja ked som tehu som uz o 20.tej spala a rano ani za toho boha spat...uz o 6 , niekedy o 5 som bola hore a kukala do blba čo budem robiť... 😀

monika0001
15. júl 2009

jeej.. že prajem krásne dobré ránko 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre