• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
moni:děkuju já doufám tak jsem se těšila na snaženíčko když je zázrak že muj je doma :cry: :cry: :cry: tak mě to moc mrzí to se jen tak nepoštestí víš :unamused: k dr.zatím nepujdu holky,mám ty prášky na upravu ms a tak až do září tak v uterý si dávám první a uvidime co to udělá..jestli i tak budu často krvácet tak určitě zajdu...a bude se to muset řešit...
18. júl 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni fakt? Tak ted bude více snaženíčko úspěšnější, držím Vám holky palečky, chodím koukat s napětím kdo ted napíše radostnou zprávičku a věřím, že všechny brzy !!! :dizzy_face:
Mscat zatím nové nic, budu zase vědět víc ve středu kdy jdu na vyšetření. Hematon není moc veliký, tak snad ho s mimčem porazíme :slight_smile: A ticho už :grinning: Začnu na to zase myslet, tak začlu bečet. Ten můj drahý už musí být na nervy každý horor mu do telefonu bulím. :sweat_smile: :wink:
Ááá tady se testuje, tak držím palečky aby se obj. dvě //
18. júl 2009 o 21:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovor teda :grinning:
18. júl 2009 o 21:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri pozerala som tvoj album...tie torty sú nádherné... no ale tak malý je krajsí... :wink:
18. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mscat, já Tě plně chápu, my přes ten rok jsme si taky užili své a ještě zaživáme teror. Není to jednoduché za žádných okolností, dnes má každá druhá těhotná problémy, je to děs. Babička mi říkala, že oni kdysi to některé nechtěli a že potraty nebyli, tak skákali do stropu, nosili dost těžké věci a ani za boha nic, donosili je a ty se ted kontroluješ, bereš vitamíny, děláš maximum aby jsi měla dítě, nebo ho donosila, tak je pořád nějaký problém a nervy :confused: :confounded:
18. júl 2009 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni já zase koukala do Tvého jako vždy i na půa :grinning:
A ta marlenka, ten dost nebo jak tomu říkáte vy, vypadá dost dobře a udělala si mi ted dobré chutě :angry: :grinning:
Šikulka :slight_smile:
18. júl 2009 o 21:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to svinstvo... a dajte inu temu bo budem plakat...
pijem vino.. pozor na mna.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moni dej si i za mna :wink:
Ale né aby ses opila :grinning:
18. júl 2009 o 21:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Moni už je neskoro.. mne stačí trochu.. no.. uz ani pisat neviem.. sa mi hlava toci.. a toto je so svadby a je sdpts silne.. ou...
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dort teda. Píšu jak tatar :wink:
18. júl 2009 o 21:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo to Ti věřím, mě stačí taky málo a už se mi plete jazyk :grinning:
18. júl 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni - to nie je marlenka to je struhany tvarohovy kolac a dnes v noci nam vykradli chatu a ukradli mi aj kolac :angry:
18. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
m.o.n.i.k.a.:nemůžeš tak pořád brečet :angry: :angry: snaž se být v kldiu ano? :wink:
a máš pravdu mamka taky říkala že takové problémy neznala vubec! :frowning2:
a ve svých 48 letech měla lepší a bezproblémovější těhotenství jak já v 19ti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

monika0001:děkuji :wink: :dizzy_face: to auto dělala má mamka :slight_smile:
18. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kedy vam vysiel prvy poz. testik (viditelny tienik)?
18. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky já zase na dorty nejsem :slight_smile: já tak ořechové čokoládky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
micka ja som mala tri testy pozitývne e tehu nikde...
18. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška mě až hodně pozdě 50dc..ale tak teoreticky když jsem byla dva týdny těhu a hooodně slabá čárka téměř neviditelná.. :slight_smile: neříkej že sis zkusila testíček :wink: :wink:
18. júl 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miri - môžem sa spýtať koľko máš rokov ty, vyzeráš strašne mladučko... a to tvoje meno mi je strasne známe.. skade si?
18. júl 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to zajtra asi necham tak ........
18. júl 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked som bola tehu prvý krát tak ked som robila test som bola asi tak v 2 - 3 týždni a videla som //.
druhy krát už na 5 den po oplodneni mi ukazal //
18. júl 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni aha, ale je podobný marlence, vypadá moc dobře, někdy zkusím :slight_smile:
mscat neboj snažím se, jen je mi smutno, a uvažuju, že pojedem za ním, ale zase zhánět dr.nové a ták. je to na prd, no nevím. :confounded:
micha, já jsem si dělala 2dny po vynechání ms a vyšli //
18. júl 2009 o 21:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už 8dní je mi 22 :grinning: :wink: takže na tech fotkách 21 :slight_smile: díky a mladě fakt?, :confused: :slight_smile: většinou mi je řečeno že staře :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já si myslím že ok :slight_smile:
18. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidno ze si mladsia odo ma.. myslale som si ze mas tak okolo 21-22 maxinálne...
tatínek má koľko... tiež tak dajako, že?
Baby ja vám veľmi závidím detičky... viem, že sa to nesmie, ale priznám sa aspoň teda no.,.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miši - kuk som aj tvoj album.. idem postupne :sweat_smile: ... a chcem, že ked budeme mat dvoch chlapcov druhý bude tiež Samko a ešte sa aj v marci narodil ako ja :grinning:
a ešte sa chcem spýtať kde si robila ten kalendár. ja mám jednu stránku kde na to chodím, ale je to v angličtine a ja by som to v slovenčine chcela.. ten kalendár.. :sweat_smile:
Ďakujem... :wink: :slight_smile:
18. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo žienky kde ste???
sa na mňa hneváte?
18. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monika, ja som to robila v programe gimp a da sa kopec elementov stiahnut free, takze sa za to neplati (ale su aj take) ... a preco by sme sa mali hnevat? .... mne sa strasne paci meno Alex (uz odjakziva), ale moj drahy o tom nechce ani pocut :frowning2:
18. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..dakujem... ja chodim na imikimi ale vraj sa to uz zadara neda.. no mne to ide stale zadara.. :wink:
18. júl 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni:nehněvám proč? :slight_smile: já uspávala dětátko :slight_smile: taky budeš mít brzy mimiko uvidíš :wink: tady ti to všechny moc přejem takže se určo zadaří :wink: :dizzy_face: no můj ted bude mít 24 :slight_smile: ale on je s nama rok a 4měsíce :wink: ale my se známe už 6let :slight_smile: a nikdy by nás vůůůbec nenapadlo že se dáme dohromady,a že bude otcem pro mého syna a tak dále :grinning: :wink: ted se zrovna o tom bavíme :slight_smile:
18. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tobě je vlastně kolik?26 tuším že?
18. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok