Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
18. júl 2009

moni:děkuju já doufám tak jsem se těšila na snaženíčko když je zázrak že muj je doma 😢 😢 😢 tak mě to moc mrzí to se jen tak nepoštestí víš 😒 k dr.zatím nepujdu holky,mám ty prášky na upravu ms a tak až do září tak v uterý si dávám první a uvidime co to udělá..jestli i tak budu často krvácet tak určitě zajdu...a bude se to muset řešit...

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

Moni fakt? Tak ted bude více snaženíčko úspěšnější, držím Vám holky palečky, chodím koukat s napětím kdo ted napíše radostnou zprávičku a věřím, že všechny brzy !!! 😵
Mscat zatím nové nic, budu zase vědět víc ve středu kdy jdu na vyšetření. Hematon není moc veliký, tak snad ho s mimčem porazíme 🙂 A ticho už 😀 Začnu na to zase myslet, tak začlu bečet. Ten můj drahý už musí být na nervy každý horor mu do telefonu bulím. 😅 😉
Ááá tady se testuje, tak držím palečky aby se obj. dvě //

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

hovor teda 😀

monika0001
18. júl 2009

Miri pozerala som tvoj album...tie torty sú nádherné... no ale tak malý je krajsí... 😉

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

Mscat, já Tě plně chápu, my přes ten rok jsme si taky užili své a ještě zaživáme teror. Není to jednoduché za žádných okolností, dnes má každá druhá těhotná problémy, je to děs. Babička mi říkala, že oni kdysi to některé nechtěli a že potraty nebyli, tak skákali do stropu, nosili dost těžké věci a ani za boha nic, donosili je a ty se ted kontroluješ, bereš vitamíny, děláš maximum aby jsi měla dítě, nebo ho donosila, tak je pořád nějaký problém a nervy 😕 😖

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

moni já zase koukala do Tvého jako vždy i na půa 😀
A ta marlenka, ten dost nebo jak tomu říkáte vy, vypadá dost dobře a udělala si mi ted dobré chutě 😠 😀
Šikulka 🙂

monika0001
18. júl 2009

je to svinstvo... a dajte inu temu bo budem plakat...
pijem vino.. pozor na mna.. 😀 😝

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

Moni dej si i za mna 😉
Ale né aby ses opila 😀

monika0001
18. júl 2009

No Moni už je neskoro.. mne stačí trochu.. no.. uz ani pisat neviem.. sa mi hlava toci.. a toto je so svadby a je sdpts silne.. ou...
😀 😀 😀 😀

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

dort teda. Píšu jak tatar 😉

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

Jo to Ti věřím, mě stačí taky málo a už se mi plete jazyk 😀

monika0001
18. júl 2009

moni - to nie je marlenka to je struhany tvarohovy kolac a dnes v noci nam vykradli chatu a ukradli mi aj kolac 😠

mscat
18. júl 2009

m.o.n.i.k.a.:nemůžeš tak pořád brečet 😠 😠 snaž se být v kldiu ano? 😉
a máš pravdu mamka taky říkala že takové problémy neznala vubec! ☹
a ve svých 48 letech měla lepší a bezproblémovější těhotenství jak já v 19ti 😝

monika0001:děkuji 😉 😵 to auto dělala má mamka 🙂

michalag
18. júl 2009

baby, kedy vam vysiel prvy poz. testik (viditelny tienik)?

mscat
18. júl 2009

holky já zase na dorty nejsem 🙂 já tak ořechové čokoládky 😀 😝

monika0001
18. júl 2009

micka ja som mala tri testy pozitývne e tehu nikde...

mscat
18. júl 2009

miška mě až hodně pozdě 50dc..ale tak teoreticky když jsem byla dva týdny těhu a hooodně slabá čárka téměř neviditelná.. 🙂 neříkej že sis zkusila testíček 😉 😉

monika0001
18. júl 2009

Miri - môžem sa spýtať koľko máš rokov ty, vyzeráš strašne mladučko... a to tvoje meno mi je strasne známe.. skade si?

michalag
18. júl 2009

no tak to zajtra asi necham tak ........

monika0001
18. júl 2009

ked som bola tehu prvý krát tak ked som robila test som bola asi tak v 2 - 3 týždni a videla som //.
druhy krát už na 5 den po oplodneni mi ukazal //

m.o.n.i.k.a
18. júl 2009

moni aha, ale je podobný marlence, vypadá moc dobře, někdy zkusím 🙂
mscat neboj snažím se, jen je mi smutno, a uvažuju, že pojedem za ním, ale zase zhánět dr.nové a ták. je to na prd, no nevím. 😖
micha, já jsem si dělala 2dny po vynechání ms a vyšli //

mscat
18. júl 2009

moni: 🙂 🙂 🙂 už 8dní je mi 22 😀 😉 takže na tech fotkách 21 🙂 díky a mladě fakt?, 😕 🙂 většinou mi je řečeno že staře 🙂 😝 já si myslím že ok 🙂

monika0001
18. júl 2009

no vidno ze si mladsia odo ma.. myslale som si ze mas tak okolo 21-22 maxinálne...
tatínek má koľko... tiež tak dajako, že?
Baby ja vám veľmi závidím detičky... viem, že sa to nesmie, ale priznám sa aspoň teda no.,.. 😝 😀 😀 😀 😀

monika0001
18. júl 2009

miši - kuk som aj tvoj album.. idem postupne 😅 ... a chcem, že ked budeme mat dvoch chlapcov druhý bude tiež Samko a ešte sa aj v marci narodil ako ja 😀
a ešte sa chcem spýtať kde si robila ten kalendár. ja mám jednu stránku kde na to chodím, ale je to v angličtine a ja by som to v slovenčine chcela.. ten kalendár.. 😅
Ďakujem... 😉 🙂

monika0001
18. júl 2009

haloo žienky kde ste???
sa na mňa hneváte?

michalag
18. júl 2009

monika, ja som to robila v programe gimp a da sa kopec elementov stiahnut free, takze sa za to neplati (ale su aj take) ... a preco by sme sa mali hnevat? .... mne sa strasne paci meno Alex (uz odjakziva), ale moj drahy o tom nechce ani pocut ☹

monika0001
18. júl 2009

aha..dakujem... ja chodim na imikimi ale vraj sa to uz zadara neda.. no mne to ide stale zadara.. 😉

mscat
18. júl 2009

moni:nehněvám proč? 🙂 já uspávala dětátko 🙂 taky budeš mít brzy mimiko uvidíš 😉 tady ti to všechny moc přejem takže se určo zadaří 😉 😵 no můj ted bude mít 24 🙂 ale on je s nama rok a 4měsíce 😉 ale my se známe už 6let 🙂 a nikdy by nás vůůůbec nenapadlo že se dáme dohromady,a že bude otcem pro mého syna a tak dále 😀 😉 ted se zrovna o tom bavíme 🙂

mscat
18. júl 2009

tobě je vlastně kolik?26 tuším že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre