Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

flyangel
22. júl 2009

Ahojte...no monika takze vy sa chystate na inseminaciu? 😉 mscat ako sa mas? monika tak to je s tym vracanim neprijemne...keby som bola tehu aj ja by som zvracala urcite...mna take nevolnosti nikdy neobchadzaju...

mscat
22. júl 2009

moni:tak to jo,to chápu taky bych byla nejspokojenější kdyby jsme byly spolu každičký den..ale nejde to,mě by tam fakt nikdo nedostal já se prahy bojím.tak radši budem spolu málo 🙂 tak dávej na sebe pozor a pak napísinkuj hned jak dojdeš od dr ju?at víme jak jdi dopadla 🙂 😉 myslím na tebe papa

jo a s dr mým sem nemluvila zatím to kašlu 🙂 pa 😵

mscat
22. júl 2009

fly ahojky...jde to,ale spala bych 😝 🙂 chodíme spát každý den dost pozdě kolem jedné až pul2 tak su přetáplá 😝 🙂 malý šel spát taky včera ve 23hod a vstal v osum ráno.jsem myslela že ho zapleštím..ospalý 😒 protivný.
a co ty?jak se daří? 😉

flyangel
22. júl 2009

No tak dost robotky mam...ale stiham odpisovat 😉

mscat
22. júl 2009

co děláš za práci?tuším sestřička?

flyangel
22. júl 2009

presne tak 🙂 a ty aku mas skolu?

mscat
22. júl 2009

fly:a kde jako myslím na jakém oddělení nebo chápeš? 😀 áále já nic moc..byla jsem rok na ekonomce,na to jsem se vyprdla 😝 😅 a mám prodavačka aranžérka květin 😝 😝

mscat
22. júl 2009

ale řeknu ti že nevím co se mnou po mateřské bude..protože vůbec nic neumím fakt... ☹ 😝 ani jeden jazyk už prostě nic,kvítka nepoznám,uplně mimo...ale tak já stejně nechci pracovat v tom oboru 🙂

flyangel
22. júl 2009

heh mscat tak to nebude lahke...co tak nejaky kurz?napr.nechtovy dizajn kozmeticka,opatrovatelka?ja som na gynde

mscat
22. júl 2009

🙂 nebude asi no...ale nevadí.co už.nechty by se mi tu vubec nevyplatili,dělá to tu každý druhý...kosmetička to jo.,.to je můj sen být kosmetička 🙂 opatrovatelka asi nee..na to bych neměla.tak však uvidím doufám že ješte ze pár roku doma pobudu 🙂 a pak bych se naplno vrhla do rozvíjení svých schopností a vědomostí 😀 😉

flyangel
22. júl 2009

jasne no vidis kosmeticka je fajn 😉 a jasne dufajme ze sa podari druhe mimi a este doma dlho pobudnes 😀

mscat
22. júl 2009

😀 😉 a to máš fajn že si přímo na gyndě 😉

flyangel
22. júl 2009

no nie je to zle 😉

m.o.n.i.k.a
22. júl 2009

Ahoj holky
Tak před chvíli jsem došla a vše ok, i jsem slyšela srdíčko 🙂
Jinak něco tam je, ale hematon to asi nebude, jelikož to je ve tvaru O a říkala, že vůbec neví co to je, že se stím setkává poprvé, že mimčo je normálně v děloze a ták, a nad tím tmavé očko, tak jsem z toho byla taky mimo 😀
Tak mám přijít zase za 14dní. No tak hlavně, že mi řekla jen pozitiva dneska 😉

mscat
22. júl 2009

moni:tak to jsem ráda..a že by dvojčátka 🙂 😀

korenka
autor
22. júl 2009

jéééééj,monika,tak už to máš na 100% ?Tak moc gratulujem,opatruj sa.
No,mne prišla mrcha dnes ráno a úplne ma odstavila!!! 😖 mala som kŕče hrozné,bolesti a silné nenormálne!!!
Ale nečudujem sa vôbec,však pôvodne mali prísť 3.7.
kto je ešte tehu z naších báb,hm?
kessy,no dovča bola super,moc sme si oddýchli,zrelaxovali,hotel bol exkluzívny,služby unikátne,no proste zatiaľ najlepšia dovča!!!teraz sme ešte doma,chceli sme sa kúpať dnes,ale ...........nedalo sa...

flyangel
22. júl 2009

Ahojky...monika super tesime sa...zeby tam bola nejaka cysta,polyp,myom,... 😖 nic ine ma nenapada ak to hematom nebol...Korenka ahoooj 😀 juuuj supeeer tesim sa ze sa vam tam pacilo 😀

korenka
autor
22. júl 2009

ahoj,fly,ano páčilo a odporúčam moc,nám tam nič veru nechýbalo a to sme už boli na veľa dovolenkách,ale táto bola naj,naj 😎
už mi je lepšie,tak dúfam,že už nebudú kŕče 😕
fly,ako si ty na tom?
a čo ostatné baby?

flyangel
22. júl 2009

noo supeeer...to si viem predstavit 😉 aj my sme uz boli na dovolenkach ojojoj...ale to hlavne este s rodicmi..a tiez v Turecku aj v Egypte maju hotely vysoku kvalitu 😀 ja sa mam ok. len by som uz aj ja sla dakde na dovču 😵 😵

monika0001
22. júl 2009

😀

monika0001
22. júl 2009

moni - to je super teda...

Caute všetky...

Fly - ahoj.. cmuk! Zajtra sa ideme informovať kedy podstúpime to IUI... o dva týždne by sme chceli.. som zvedavá čo povie dokino zajtra.. juj teším sa... 😉 😀

monika0001
22. júl 2009

afrika - dakujem.. ved uvidime.. aj ja som citala ze jedna za to neplatila druha zasa hej.. zajtra sa dozvieme... 😉

flyangel
22. júl 2009

Monika no ahoj 😀 super len pekne chodte za svojim cielom..urcite to uz vyjde.. 😉

monika0001
22. júl 2009

Fly - ja tomu verím.. Lebo osobne si myslím, že keď sa nám 2 x krát podarilo tak rýchlo otehu, myslí, že to vyjde na prvý krát... Verím tomu.. a to je veľmi dôležité... (to som sa naučila tu na Koníkovi 😉 )
A v piatok idem prvý raz po dovolenke do práce a hneď poviem vedúcemu, že idem na umelé (šak on nebude vedieť či hej, či nie) a dám sa vypísať.... Aby som mohla v kľude chodiť na folikulometriu nech sa nemusím nikomu spovedať a každý deň sa pýtať či môžem z roboty ísť. aj tak by mi to nedovolili, lebo pokiaľ som vedúca zmeny nemozem odisť. tak som to takto vymyslela... 😉
A bude svätý pokoj... no nie?

flyangel
22. júl 2009

jasnacka mas pravdu 😉 ja idem do obchodu nieco nakupit..tak zatial papa

monika0001
22. júl 2009

papa a dobre nakúp....

cmuk!

venyska
22. júl 2009

Ahoj holky,koukněte na můj test v albumu,vidíte taky ducha?

michalag
22. júl 2009

Ahojte, je tu este niekto???
venyska, ja tam nieco vidim 😉

venyska
22. júl 2009

Díky,pár holek mě napsalo že ji taky vidííííííí

michalag
22. júl 2009

skus za nejake 2-3 dni a budes vediet na com si ... siiilno drzim palce aby to boli naozaj // a nie len duch 😵
... moje 2 kamosky dnes zistili ze cakaju babo, tak som si trosku poplakala ze preco este stale nic, ale uz je to fajn ... len nech ma uz mrcha viac nenatahuje .... zajtra by mala dorazit, tak som zvedava ... ale mam pocit ze uz je pred dverami

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre