Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
21. júl 2009

jo kukala ses?děkuji 🙂

monika0001
21. júl 2009

idem na sono prsíkov na 10 hodinu ráno.. a keďže môžem robiť maximálne do 18-tej (aj to tak ledva ledva zvládam) tak sa mi neoplatí ísť v ten deň do práce keďže musím robiť 8-hodinovky...
A mám novinu! Nie, nie, tehu ešte nie som.... ideme tento mesiac na insemináciu... 😉

mscat
21. júl 2009

a co říkáš na malého? 🙂 je tam ostříhaný mou rukou 😅 ale dnes už byli chlapi u kadeřnice 😀 malý už je tak velký 🙂 já když se na něj dívám jak běhá jak všechno poví,všechno ví,když spí jak je dlouhý jak si vykračuje po venku,.jek mě diriguje furt..to je síla 🙂 nedávno byl miminko...fakt to hrozně letí 😝 ☹šíleně.ted mi furt říká:mamčo děuej.a mojemu zase pro změnu tatino nebo Lukyne 🙂 ..to ted furt .ale vyloženě má moje slova..všechno co dělám a říkám on se ode mě učí.chodí třeba po pokoji a říká všude boldel že je a říká ježiši nebo bože..což vždycky já z bordelu šíllím. 🙂 a když neco po něm chci tak mi řekne potom mamko,taky ode mě,nebo moment.hmm..takže paráda 🙂 😝 a když nechce jest tak zvedne ruku a řekne tačí tonec:stačí konec 😝 😀 pěknej rozumbrada už teda... 🙂 😝

mscat
21. júl 2009

moni:aha..a to jsi se objednala sama na to sono?
asi jsem hloupá ale nevím co to je ta inseminácia 😅 😕 ješte jsem to nestudovala nikde 🙂

monika0001
21. júl 2009

no krásny je.. som pozerala foto...
i já chci taky takového ... 😉
No le má to jendu výhodu.. aspoň sa Ti vo svete nestratí 😝 😀

monika0001
21. júl 2009

inseminácia - rano pride starky dat spermijky...natiahnu ich do takej dlhej umelohmotnej pipety a tu ti zavedu cez krcok co najhlbsie a vystrieknu..chvilku polezis a hotovo..
samozrejme predtym chodis na sledovanie folikov ako rastu a bla bla, dostanes pregnyl na ovulku a tak ides na inseminaciu...
😉

toto so dostala ako odpoved co to obnasa... 😉

mscat
21. júl 2009

moni:budeš mít 😉 😉 no to neztratí..já jsem zase za to ráda,že on se vubec nese.e! 😀zase cizím ale moc neodpovídá to se na ně ani nepodívá pomalu je hrozně důležitý 😀 😝 ale jinak se nedrží moc maminčiny sukně,jako když je bobinko,nebo tatka neco zakáže to jo,to je maminko a tuli tuli 😀 ale jinak je živější pozorný.znám děti co se stydí couvají za maminku,schovávaj se..to neznám 😀 ten se nestydí a máš vidět jak je nadšený z ženských hruuuza 😝 když s nama jedou mladé holky v autobuse jak se na ně pořád culí a pak je celý rozvířený,no já jsem z něj nemohla. 🙂

monika0001
21. júl 2009

a čo sa tej robotky týka, ja nic z toho nejem. mne to nechutí.. a máš pravdu.. nabehám sa tam až dosť... sa len divým, že som tak pribrala keď nič z toho nejem a stále behám... a koľko stresov si tam zažije človek? 😕 😕
veeeeeeeeeeeeeeeeľaaa 😲

mscat
21. júl 2009

aha..takže něco jako umělé oplodnění..?

mscat
21. júl 2009

no já si myslím,s tou prácí.že se naběháš a nastresuješ.musíš být dost unavená.to já jsem zase na hambrugry a takové 😝 mlsoun 🙂

mscat
21. júl 2009

já jdu do spršky..klidně piš ješte kuknu 🙂

monika0001
21. júl 2009

no nejako skoro začína 😉 😝 😀

Hej je to niečo podobné, len za to neplatíš tak veľa (neviem či vôbec sa niečo platí), robí sa to ambulantne a trvá to cca do pol hodinky... 😉

mscat
21. júl 2009

aha...hmm...takže počkej..v den tvé ovulace do tebe stříknou ty spermijky?a pak se bude čekat jestli se to uchytilo?tak nějak? 🙂 takže nevíš kolik se platí?a to jdeš do nejakého spec.centra?

monika0001
21. júl 2009

aj ja som si myslela keď som tam šla, že mňam dám si.. ale nechutí mi to.. také kuracie zjem všetko ale inak... ne, ne... ani to moc nechcem jesť.. nie je to dvakrát najzdravšie... 😉 ako čo sa čistoty týka - super....
A už tam pracujem cez 5 rokov... a to už stačí..... už to tam nenávidím... doslova...
Ja už len čakám na tehu a idem ZBOHOM odtiaľ.... 😵

monika0001
21. júl 2009

hej tak nejako vraj..
nie nejdem do cetra.. to je tá výhoda, že ti to urobí doki sám v ambulancii a nemusis nikam chodit..
strekne ti to tam, chvílu polezis a ides domov..
ja sa ale nechám vypisat na PN... lebo predtým ta sleduju - teda fulokulometriu a ked máš už zrele vajko pichnu ti pregnyl na prasknutie a potom ti tam zavedu tie spermijky...
tak som to pochopila...
No a keďže mám takú prácu akú mám, nedovolili by mi behať každy deň na pozorovanie vajok tak to budem riešiť PN-kou...
a po ďalšie po dvoch potratoch aj tak budem riziková pacientka a budem od zaciatku tehu na PN, tak tam rovno ostanem pokiaľ sa nezisti ci sa to podarilo ci nie. a ak hej tak 9 mesiacov sladkého nič nerobenia ma čaká... 😉

monika0001
21. júl 2009

http://www.zdravie.sk/sz/content/461-23142/Nepl...

aha toto som teraz našla... ak sa ti chce kuk na to... 😉

monika0001
21. júl 2009

takže z toho vyplýva že: budú mi sledovať folikuly a keď sa objaví nejaký dobrý veľký, pichnú mi injekciu na prasknutie a po 48 hodinách sa mi tam dajú tie spermijky... 😉
Či sa to podarilo alebo nie sa zisťuje po 14 dňoch...

monika0001
21. júl 2009

no práve som našla cenník.... 😲

mscat
21. júl 2009

tak doufám,že vám to vyjde!! 😉 😉 a pak by sis užívala těch krásných 9 měsíců nic nedělání 😀 😵 já to znám...celých devět měsíců jsem nic nedělala 😎 až už mě to ale nebavilo 🙂

mscat
21. júl 2009

no?a kolik to stojí?? 😕

monika0001
21. júl 2009

no mňa to bude baviť, lebo to bude ťažko vytrpené dieťatko a viem, že to bude len a len kvôli jemu a ja to zvládnem...

No našla som to len v centrách ale tak od 1000 - do 4500 SK.
to nie je veľa..
a to sú ceny v centrách.. možno u gyn.to bude lacnejšie.. i keď o cenu mi nejde, ale tak som zvedavá koľko nás bude stáť pokus o to mať bábo...
Je to strašne nespravodlivé, že niekto si za to musí platiť.... 😠

monika0001
21. júl 2009

juj Miri ale už sa mi ústa otvárajú ako koze vráta keď ide na pašu... 😲
Pôjdem ja asi hajinky... len čakám kedy sa môj zobudí a sprdne ma zas že ešte nespím... 😉 😝
Prajem Ti krásnu nôcku a ešte zajtra popíšeme....
Mala by som byť už okolo 17 doma... možno...
veď my sa tu stretneme.. 😉
Cmuk na líčko a brú nôcku...

mscat
21. júl 2009

tak to je jasné..budeš si to užívat 🙂

ale tak není to moc.stojí to za to.
je to velmi nepsravedlivé..některé hyjeny si to vubec nezaslouží... 😠
moničko tak já jdu chrupkat..moc hezky se vyspinkej..papa

michalag
22. júl 2009

Dobre ranko 🙂

afrika
22. júl 2009

monika 001-IUI-inseminácia stojí na slovensku v priemere 3000Sk, ale viem, že písali niektoré kočky, že im to schvaľovala poisťovňa a neplatili nič. ale to asi vtedy, keď im to nerobia v centre asistovanej reprodukcie. ja chodím do Heliosu, teraz som bola 2xna IUI a už len čakáme na výsledok. zákrok je nebolestivý, ale ovulku ti umelo spúšťajú a po injekcii máme väčšina bolesti v bruchu. ja som dokonca mala minulý mesiac bolesti celých 14 dní do tehu testov. držím palčeky 😉

mscat
22. júl 2009

ahojky...miška tak co?pořád nic?kdy nemáš dostat tu mrchu? 😉

m.o.n.i.k.a
22. júl 2009

Ahoj holky, jdu Vás pozdravit a vyřídit, že na Vás moc myslím. Jen tu bývám už málo-je mi hrozně zle 😖 Ráno jsem už 2x zvracela.
Jinak se budu stěhovat do Prahy, tak jestli to máte někdo kousek, tak můžeme dát kafíčko 🙂
A jak se jinak máte? Holky nečtu Vás omlouvám se, mám sama ze sebou co dělat 😠
Držím všem pěstičky. 😵

mscat
22. júl 2009

moni:ahoj.to už je ti tak špatně..no chudato ☹ do Prahy?oj...a vidíš,já bych tam ani kvuli mojemu asi ani nešla.tak držím pěstičky at je vše v pořádku a brzy ti přestane být tak zle!
u mě jinak nic nového.. 😝 🙂

m.o.n.i.k.a
22. júl 2009

Mscat, no já bych tam taky nejela, kdybychom nečekali druhé. Jen nechce abych tu byla a já vlastně taky né, chceme být spolu 😉 A bude to tak lepší, budem pohromadě, malému taky chybí táta 🙂
No je no, tak snad mě to přejde, dneska jdu na vyšetření k dr. tak pro mě dojede kamarádka, sama řídit nemůžu, to bych nedojela nikam ☹ Snad mi bude lépe.
A co stou Tvou ms, už si se ptala na to dr.?

m.o.n.i.k.a
22. júl 2009

Holky tak já zase mizím. Páá páá, jak budu moc zase sem na Vás kouknu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre