Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

venyska
22. júl 2009

děkuji.Tak uvidíš,třeba nám to oboum vyjde,já mám ten pocit třeba jen chvíly,pak zas nic.Jen mám nalitá prsa,hrozně mě pnou

michalag
22. júl 2009

ja som dnes skusila test a bol negativny, takze u mna je to uz len na mrchu, pochybujem ze som akurat ja ta ktorej neukaze test hned ale az neskor .... takze pohoda 😉

venyska
22. júl 2009

☹ ☹ ☹ ☹

monika0001
22. júl 2009

ahojte 😀

michalag
22. júl 2009

Ahoj monika 🙂 ,
ale neodisli 😝 😀 😀

venyska
22. júl 2009

Mončo ahooooooj,shlídla jsi můj test?

monika0001
22. júl 2009

venyska - ja ta nechcem sklamat ale ja som mala testy silnejsie a nebola som tehu.. prepac! 😔

venyska
22. júl 2009

Nejsi sama,já měla 4 pozitivní,a též silnější než ty

venyska
22. júl 2009

nevadí

monika0001
22. júl 2009

hlavne na to toľko nemysli...
viem ze to boli.. poznam to.. ale takto sa budeš len trápiť... rozprávaj sa s bruskom... a uvidis ako sa o bude vyvyjat.. ja som takto cakala 4 dni aby som zistila ze ci som tehu alebo nie som.. tri pozitivne testy, verila som tomu a bum.. v krvi nic. a hned na to mrcha! strašne moc ti to prajem, ale nemysli an to tolko... aby ta to nebolelo..

venyska
22. júl 2009

Holky tady mé testy viděli,byli pěkné,a nic z toho nebylo!Já si také nic nenamlouvám,nevěřím tomu že jsem těhu,jen chci vědět názor jestli to nevidím sama.Pa dobrou

venyska
22. júl 2009

Už to bolelo min.měsíc,podruhé už vím co mě čeká,bude bolet míň...možná ☹

monika0001
22. júl 2009

ja som ta nechcela nahnevat.. len nechcem aby si sa trapila... a toho ducha som tam videla... ale nechcem aby si sa trapila... lebo to doverne poznam a boli to.... ☹

venyska
22. júl 2009

Já to ale taky zažila Mončo,nejsi v tom sama.Já se nezlobím,ani mě to nijak neurazilo,plně to chápu 🙂

spanihelka
22. júl 2009

ahojte kočky, môžem sa k vám pridať?
chcem sa vás opýtať či si robíte testy, alebo čakáte či sa objaví menzes?

monika0001
22. júl 2009

som rada, lebo nemam rada ked sa musime takto trapit... 😉
Ja verim ze dobrym ludom sa to raz podari a zeny ktore su tu musia byt dobre.. inak by tu neboli a nedelili sa s trapenim.. Ja tomu veľmi verím.. a vieš.. idem tomu pomoct.. ked to nejde samo pomozem tomu.. ideme na IUI a je mi jedno kto si o tom co mysli...
no nie? ak to nejde samo pomozeme tomu...

michalag
22. júl 2009

spanihelka, ako kedy 😅

michalag
22. júl 2009

a jasne ze sa mozes pridat 😉

monika0001
22. júl 2009

span - test robim len ked si myslim ze by som mohla byt tehu.. a to je kazdy mesiac kedze mi mrcha meskava stalae 😀 😉

monika0001
22. júl 2009

MIši - avoj!

tesaa
22. júl 2009

Ahojte baby.
Som tu nova...
Dufam ze sa mozem pridat 😵 . Mne hovoril moj dok. ze niekedy sa vajecko oplod. , vtedy je test poz. t a o 2 dni s tohonic nie je, vraj nie je take silne aby prezilo...vajicko
Takz topom pride sklamanie . Ja si vzdy poviem ze si nebudem robit test...ale potom nenydrzim , snazime sa 2 roky takze viem velmi dobre ake to je .

monika0001
22. júl 2009

tesi - ahoj.... 😉
S tým testom to pozná asi každá tuna.. to sa jednoducho nedá neurobiť... 😀

michalag
22. júl 2009

monika, ze si si ma aj vsimla 😅 😀

michalag
22. júl 2009

tesi ahoj 🙂

monika0001
22. júl 2009

pjepác som sa snzaila docitat tu j inu temu a ešte aj na skype som s kamoskou 😅
a za to ti posielam velikánsky CMUK!!!!

michalag
22. júl 2009

monika ved v pohode, ja som bola pre zmenu pri malom, lebo zacal plakat ako o dusu, ale uz sa napil a spinka 🙂 .... tieto teploty nema velmi rad

tesaa
22. júl 2009

Ahojky

Dik ze ste mi odpisali.....vcera som tu zavitala prvy krat, len som citala a dnes som nabrala odvahu napisat.
Je vela bab ktore maju podobne problemy....a dost som sa tu aj dozvedela

monika0001
22. júl 2009

tesi - no a ešte ako veľa sa dozvieš? ja so tu zmudrela.. hm.. veľmi 😉 😝 😀

monika0001
22. júl 2009

Miši - sa mu ani nedivim chudáčikovi...

tesaa
22. júl 2009

monika0001 ,len aby som potom nebola moc mudra 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre