Pomohol BlueFertil zlepšiť vašim mužom spermiogram?

zloba666
20. sep 2017

Ahojte žienky .. mate niektora skusenosť s femibion? ... otehotnela niektorá žienka .. pomocou femibionu ?? 😊
A čo hovorite na BlueFertil ?? 🙏 ďakujem za každu odpoveď ❤

nini1010
20. sep 2017

Femibion ti nepomoze otehotniet ale skor podporuje zdrave tehotenstvo.ak nemate problem otehotniet otehotniete aj bez femibionu,ak mate problem ani Femibion nepomoze.je to IBA vyzivovy doplnok.K druhemu lieku sa neviem vyjadrit.

zloba666
autor
20. sep 2017

Hmm ďakujem .. za odpoveď .. a ja som pevne verila že pomože .. jedine čo mi pomohol upraviť cyklus.. mam pravidelny a 28dnovy ...
Ale tak vyberiem cele balenie 🙏 a možno sa poštasti ..

lilyianka
20. sep 2017

@zloba666 ak mas otehotniet tak aj bez roznych pripravkov...my sme toho vyskusali habadej a nic z toho

zloba666
autor
20. sep 2017

@lilyianka
A už maš dietatko ?? Ale asi ano maš pravdu .. niekedy už som z toho mimo keď sa nedari .. a skusam vsetko mozne

ada309
20. sep 2017

Ja som pred tehu aj pocas prveho trimestra brala femibion... oteho som tak povediac na prvu supu,no ci to bolo femibionom abo nie neviem posudit,kedze som 3x otehu rychlo..

lilyianka
20. sep 2017

@zloba666 este stale nemame,ale za tie roky sme skusili vsetko..a ver,ze niekedy aj riadne kraviny...vsetko vo som sa docitala

zloba666
autor
20. sep 2017

@ada309
dakujem .. mne pride priatel o par mesiacov tak to chcem dobrat a uvidime ..ci sa nam zadari ,, dam urcite vediet .. zienky v rakusku na tom ficia a kazda otehotnela .. preto som to chcela vyskusat 🙂😉

zloba666
autor
20. sep 2017

@lilyianka
Viem si predstavit ... tie kraviny .. :D
teraz skusate nieco ?? alebo uz chodite po vysetreniach ??😕

lilyianka
20. sep 2017

@zloba666 my mame za sebou vsetko, ysetrenia,liecbu aj 1x et a 1x ket....ja teraz uzivam medrol,ale zatial nez uspechu...
O 2m ho uz budem musiet vysadit...potom sa chcem dat "dokopy: a budem dufat ze raz sa podari 👍 vrd uz nam nic ine neostava

zloba666
autor
20. sep 2017

@lilyianka
Drzim palce ..aby sa vam zadarilo cim skor ..

nufiatko
20. sep 2017

Mne povedala doktorka ze to mam uzivat , tu jednotku . Ale pred tym ako som otehotnela som tiez brala nieco podobne z DR.MAX , bolo to pre zeny planujuce tehotenstvo a do konca prveho trimestra .

zloba666
autor
20. sep 2017

@nufiatko
Ďakujem .. ja dam info či sa nam zadarilo .. uvidime teda.. podla mna ma to nieco do seba ale zase zazraky od toho nečakam 😅

nitusiak
20. sep 2017

Ahojte. Užívala som kyselinu listovu predtým ako sme otehotneli 🙂 potom v 6tt mi endokrinol. nakázala femibion, takže som ho začala užívať neskoro. Teraz mi už neostane do femibionu 2 veľa tabletiek. Myslíte si, že normálne kúpiť 1ku, hoci to bude asi škoda, nie? Ostanú mi tabletky. Či ako to vyriešiť? Ďakujem

nufiatko
20. sep 2017

@zloba666 no skus , za to nedas nic 🙂

janickacrazy
21. sep 2017

@zloba666 No my ked sme chceli tretie bábo, tak sa nedarilo, 8 mesiacov nič, začala som brať Femibion a do 2 mes. som bola tehu, neviem, či to bola náhoda alebo mi chýbal nejaký vitamín, ale uškodiť to nemože, tak skús.

zloba666
autor
21. sep 2017

@janickacrazy
Ďakujem .. ja tiež verim že to trošku nakopne 😊 ... uvidime teda .. 😉

alexi2211
28. sep 2017

Taktiež sme mali problém, dostala som od gyn tip na Femibion, najskôr som nechcela do neho ísť, že zbytočne si dávať nejaké vitamíny, len som sa jej na to pýtala a povedala mi, že uškodiť mi nemôže, len, že mi môže pomôcť a som dnes rada, že som nebola tvrdohlavá a že som ho začala užívať myslím, že má podiel na tom, že máme Jakubka 🙂

ertlovik18
16. okt 2017

@janickacrazy osobne moc na nahody neverim a taktiez si myslim, ze vitaminy maju nieco do seba. Mozu pomoct, pretoze myslim, ze v dnesnej dobe nam velmi vela vitaminov chyba a casto to je pricinou, aj u mna to bolo problemom a myslim, ze vitaminy prispeli k tomu, ze mam dvoch krasnych a hlavne zdravuckych synacikov 😍

zloba666
autor
17. okt 2017

@ertlovik18
Milujem čítať pozitivne spravy 😊😍 .. dúfam že už aj ja čoskoro napišem .. a samozrejme gratulujem k drobcom 🤗

ertlovik18
20. okt 2017

@zloba666 dakujem, su to najviac pre mna! ❤
Verim, ze aj tebe sa splni sen o dietatku. Je dobre dat telu vsetko, co bude to dieta potrebovat, ak zacne v brusku rast 🙂
Vela stasticka!

alexi2211
25. okt 2017

@ertlovik18 Majú. Ja som si myslela zo začiatku, že nie, že vôbec bude zbytočne ich užívať, že to budú vyhodené peniaze. Ale dnes už viem, že som urobila dobre, že som ich začala užívať pretože som aspoň malému dala všetko čo potreboval, hneď ako začal rásť 🙂

ertlovik18
28. nov 2017

@alexi2211 nie je to zbytocne, telu zeny a dietatku, ktore ma v brusku sa usalasit, tak tomu to tiez prospeje, vitaminy nemaju ako uskodit, mozu len pomoct, ale treba tiez brat ohlad na to, ze netreba brat zbytocne vysoke davky, ale len odporucanu dennu davku vitaminov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre