Snažilky jeseň 2015

renimac
30. sep 2015

Ahojte dievčatá, viem, že je tu veľa podobných diskusíí, ale sú to tisíce stránok, z ktorých je mnoho pasívnych. Rada by som tu s Vami zdieľala naše pocity a skúsenosti pri snažilkovaní a verím, že aj šťastné príbehy, na konci ktorých je výtúžené bábätko 🙂 . Pozývam sem všetky, ktoré sa dlho/ale aj krátko, no zatiaľ bezúspešne, snažia o bábätko a potrebujú tieto chvíle stráviť s niekým, kto im rozumie. Prosím však tie, ktoré nás chcú poučovať a navážať sa do nás, aby si našli inú diskusnú skupinu. Teším sa na Vaše príspevky 🙂 .

dragulka
1. okt 2015

@vierocka888 no ja som pri tebe ako dievca z dediny....tie vyrazy ked pises co ste skusili pripadam si ako sedlac na medicinskej konferenci 😀 moj naivny pohlad na to bol ze staci vysadit tabletky a vycistit tym par mesicov telo a je to... 😒 az teray som vytriezvela a zacinam zvazovat gynekologa na konzultacie, vysetrenia atd. chcela by som byt ako macka....dostanem "kramy" dvakrat zamnaucim a som tehotna 😠 😎 😀 tie to maju jasne a ziadne ovu testy a sex pocas ovulky bez uspechu nepoznaju 😎 😀 inak ja teraz beriem femibion....su z neho dva druhy, jeden je ze na planovanie tehotenstva az do 12.tyzdna a druhy je tusim od 15. tyzdna..... + beriem k tomu aj samotnu kyselinu listovu tak uvidime ci to zaberie...zatial to beriem tusim cez dva tyzdne.....
@renimac som za s tym poharikom....dame "challenge" ta ktora bude prva tehotna spravi "dejchanek" a bude na nas kychat tehu bacily a budeme jej hladkat brucho ako svadobnu kyticu 😀

nellyza27
1. okt 2015

ahojte, tiez sa k Vam pridavam. Uz mame doma 3,5 rocneho chlapceka a teraz by sme chceli surodenca. Snazime sa od jula, tak uvidime. Bola som na preventivke na gynekologii, lekar povedal, ze vyzera byt vsetko v poriadku, odporucil mi femibion, tak uz ho uzivam. Uzivala som ho aj pri prvom. Tak si drzme palce vsetky, 🙂

malcica
1. okt 2015

Ahojte. Rok a pol snazilkujeme a zatial nic. Vsade okolo babyboom, tak mi je dost smutno. Obcas myslienky, ze co ak prave ja budem z tych, ktorym sa to nepodari. Nechcem na to mysliet...

espritka29
1. okt 2015

Ahojte, pridám sa k vám. Snažíme sa ca 8 mes. Dnes je "náš" deň, tak veríme, že prinesie aj ovocie 🙂

vierocka888
1. okt 2015

@lienka175 ja mam femibion s kys.listovou pred pocatim co sa uziva a alchemilka sa ma pit od 1 dna cykku po ovulaciu, potom uz nie lebo sposobuje stahy maternice. A v tehotenstve logicky tiez nie bo mozes potratit tymi stahmi. U netehuliek upravuje cyklus a pomaha vyvolat ovulku 🙂 vraj 😀

karolinagabika
1. okt 2015

@vierocka888 Ja som na tom rovnako, uzivam Femibion 1 a pijem Alchemilku, ale uz iba od menstruacie po ovulaciu, pretoze na obale pise, ze je nevhodna v tehotenstve.

vierocka888
1. okt 2015

@dragulka ale coby, len ja som uz taka scitana tu z koňa ze viem viac ako predtym. Som tiez myslela ze ako lahko to pojde... ako tym mackam 😀 s tym si ma fakt pobavila.... ja uz som femibion uzivala, ten na planovanie tehu. Aj zvlast kyselinu listovu, aj ked femibion ju tiez obsahuje ale sak nech aj urve 😀 uz ma chyta ale strach ci je vsetk ok so mnou.... manzel ma spermiogram v poriadku, ten mu robili ked som mala zapal obliciek ze ci tam nieco nebude a on je uplne ok.... zavidim tym "nahodnym" tehulkam .... ☹

vierocka888
1. okt 2015

@karolinagabika presneeeee tak to mam v plane aj ja 😎 a femibion beries normalne cely mesiac ze?

vierocka888
1. okt 2015

@espritka29 nooo tak makajte s drahym riadne 😉 len ta ciarka ma byt este tmavsia ako ta vzorova... aj ked toho som sa ja nikdy nedockala 😀

karolinagabika
1. okt 2015

@vierocka888 Ano,cely mesiac ;) Beriem ho uz polroka aj ked raz uz // boli, no neuspesne ☹ Vcera som bola na preventivku prehliadku, tak vraj je vsetko na jednicku, tak cakam kedy pride manzel o 2 tyzdne z prace 🙂 Neboj, ono to pride vtedy kedy ma, hlavne, ze ste s manzelom zdravý 😉

renimac
autor
1. okt 2015

@vierocka888: ja som uzivala aj aj, ale alchemilka sa pije len do ovulacie, potom pauza. Femibion je podla mna dobry na pripravu aj pocas tehotenstva.

renimac
autor
1. okt 2015

@dragulka: prijimam Tvoju challenge, nech sa tak stane 🙂 . Tesim sa teda na "dejchanek".

renimac
autor
1. okt 2015

@malcica: ja mavam rovnake pocity. Ze co ak? Ale nemozeme tak mysliet. Moj muz povedal, ze "laska, uvidis, teraz sa natrapime, ale potom budes rodit ako ceresna. Kazdy rok jedno." 🙂 Tak verme, ze to bude nas pripad 😉 . Potom si budeme zelat, aby to uz prestalo 😝 .

malcica
1. okt 2015

@renimac tak verme v slova tvojho muza... nech sme jak tie ceresne 🙂) ..mozno treba len zmenit myslenie, uvolnit sa a ono to pride - musiiiii... sa vravi, ze ake myslienky do vesmiru vysielas, take sa ti vratia..tak skusme 🙂 ...snad ak budeme mysliet pozitivne, posle nam vesmir babatko 😉

jaannah
1. okt 2015

Ahojte baby, aj my zaciname so snazenim tento mesiac. Uvidime, ako to dopadne. Pijem uz mesiac inofolic a beriem kyselinu listovu. Verim, ze sa vsetky budeme spolu tesit. U nas je problem si najst cas a priestor na milovanie. Mala chodi kadejako spat a cele dni je v robote a potrebuje sa vyspat. Hadam v case ovulky to vyjde. 😀

zuzina24
1. okt 2015

Konečne sa aj nam zadarilo 🙂 vsetkym snazilkam posielam tehu bacilov 🙂

malcica
1. okt 2015

@zuzina24 kolko ste sa snazili? gratulujeeeeem! 😉

katinka110
1. okt 2015

@zuzina24 blahozelam 😉

zuzina24
1. okt 2015

@malcica Ďakujem cca pol roka no my sme sa vlastne ani neslazili uzivali sme si sexik aj 2x do dna 🙂 nechavali sme tomu volny priebeh 🙂

zuzina24
1. okt 2015

@katinka110 ďakujem

dragulka
1. okt 2015

@zuzina24 no ze aky provokater sem dosiel 😠
@renimac ideme na "dejchanek" tot k
@zuzina24 😀 prva party je uz tu 😎 prida sa este niekto ? pozveme sa aj same 😝

zuzina24
1. okt 2015

@dragulka 🙂

jaannah
1. okt 2015

@zuzina24 aj ja gratulujem, nech je vsetko ok

zuzina24
1. okt 2015

@jaannah ďakujem 🙂

renimac
autor
1. okt 2015

@zuzina24: tak kedy a kam mame prist na dejchanek? 🙂 s @dragulkou sme uz dve. Napecieme aj kolac 😀 .

vierocka888
1. okt 2015

Inak baby, robi sa aj vam v okoli ust a na brade takzvane "hormonalne akne" podla fazy cyklu? Od ovulacie do menzesu sa mi robia take bolave hrce a akonahle to dostanem, ksichtik jak babika az do dalsej ovulky 😖 straaasne ma to vytaca 🙄

roxy80
1. okt 2015

Ahojte baby, tak idem medzi Vas 🙂 my sa s manzelom snazime no teraz v septembri to su uz 2 roky... Po roku snazenia sme isli riesit CAR nakolko manzel v tom case 34 aj ja... V novembri som absolvovala 1 IVF nakolko manzel mal zly spg v januari prvy vklad neuspesny, v aprili druhy vklad uspesny ale odisli zaciatkom 6 tyzdna...tak sme si dali teraz pokoj od maja a ideme na dalsi pokus pri najblizsej MS...ale aj tak skusame aj prirodzene 🙂 na zlepsenie spg skusame macu a rozne vitaminy a verim ze na dalsi ket nebudem musiet ist nakolko verim ze najblizsia ms uz nedojde 🙂

renimac
autor
1. okt 2015

@roxy80: u nas boli tiez 2 roky v septembri. My mame ale vsetko v poriadku, aj SPG, lekari nevedia v com je problem. Mrzi ma, co sa ti stalo. Ale my sme tu taka pozitivna skupinka 🙂 , som si ista, ze sa tu o chvilu vsetky pochvalime pozitivnym testikom 🙂 . Zacne jedna a to sa potom zacne lepit aj na ostatne 😀 .

malcica
1. okt 2015

@vierocka888 presne to iste ))))

roxy80
1. okt 2015

@renimac presne preto som sa pridala lebo ste pozitivne a ja tiez takze drzim vsetkym palceky a do vianoc mame pozitivne testy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre