Snažilky november 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂
hatapkagb
8. dec 2013
@jarus8 no a ja mam dilemu lebo moj mm nic nevidi,len moje oci a susedkyne oci,ale aj to musime test dobre nastavit aby bolo vidno.Kolko dni ti meska?ja som mala dostat v piatok
jarus8
8. dec 2013
@hatapkagb v piatok alebo dnes, ale po predmrchovom boleni brucha ani stopy, resp. brucho boli ale tak inak
hatapkagb
8. dec 2013
@jarus8 no tak nic,musime my len pockat par dni ci dojde ci nie...drzim palce 😉
jarus8
8. dec 2013
@hatapkagb aj tebe vela stastia, daj info ako dalej. Ja idem testovat aspon tyzden a potom si uz snad budem ista... Teda ak nedostanem mrchu. 8-(
elfi1
9. dec 2013
dnes som doplnila zasobu testov a dva hned odskusala. uz to nie je tusim duch... Robené na 30DC
jarus8
9. dec 2013
@elfi1 tak toto uz nie je duch, toto je uz babatko 🙂
leona45
9. dec 2013
@ivec16 Ahoj Ivec, ja by som sa chcela este opytat ci si bola na laparoskopii, ci ti robili prefuk? Lebo nam teraz lekar to huci do usi, ja mam doteraz dobre vysledky, manzel dostal E vitamin a profertil a kotvicnik, mame pomenej spermii. Ja zacnem brat kys.listovu, vcel.matersku kas, a pijem alchimelku. Neviem co este. Tu laparosk. na prefuk a zistenie zrastov som este odlozila, je to premna uz vela, zasah do tela. 😞
ivec16
9. dec 2013
@leona45 ja mam laparoskopiu aj laparotomiu, prefuk mi nerobili, asi preto, ze ja som bola bola na laparoskopii 2 mesiace po potrate (MA), tak to nepokladali za nutne (resp. sa automaticky ratalo s tym, ze su vajicovody priechodne) o com vsak teraz pochybujem, po tych operaciach a isto ak na nejaku laparku pojdes, tak si to daj skontrolovat aj priechodnost vojicovodov...mne bola laparoskopia robena kvoli endometrickej cyste (uz je to skoro 2 roky od laparoskopie/laparotomie a nepodarilo sa nam otehotniet)
nipastelka
9. dec 2013
Baby tak ja uz neviem, mam 31 dc a uz styri dni mam Len slab spinenie- slaby hnedy vytok, je to tmavohnede.bolesti som mall strasne silne ..inak ma am silnu menstruaciu.test som si robila naposledy pred 6dnami a Bol negative.mate stym skusenosti?
leona45
9. dec 2013
@ivec16 Dakujem pekne za odpoved, my uz 4 roky sa pokusame o babo a nic. Je mi luto toho potratu 😞
Ano moj lekar presne toto chce skontrolovat, priechodnost a zrasty, ale ja sa toho strasne bojim. Este som nebola na operacii. 😢
ivec16
9. dec 2013
@leona45 no ja by som do toho sla na tvojom mieste... uz sa dlho snazite a toto by malo byt isto skontrolovane... ak sa uz 4 roky snazite a nie je u manzela nejaky zasadny problem (to ze ma menej spermii asi nie je az take zasadne) a ked na nic ine neprisli preco sa nedari, tak asi by som si to dala skontrolovat... (ja som nemala velmi na vyber, mala som endometricku cystu, a hovorila som si, ze to tak bude lepsie, pre dalsie tehotenstvo, ktore sa bohuzial nedari), ak ti budu len kontrolovat priechodnost vajickovodou, nehrozi tam nejake velke riziko komplikacii, skontroluju ci nahodou nemas endometriozu, ci mas priechodne a podobne... myslim, ze bez toho vysetrenia by vas ani na umele oplodnenie neposlali... (resp. nie je zatial ziadna pricina u vas zistena, na zaklade ktorej by ste mali hradene umele, cez poistovnu - nemusi ist rovno o umele, mozno by stacilo len IUI...) neviem co vsetko ste teda uz podstupili,.. asi si treba urcit kolko ste este ochotny pockat, mozno kym by sa mohol prejavit vplyv vitaminov (3-4 mesiace)... neviem kolko mate rokov... no 4 roky stale hovoria, ze uz je to dost dlha doba na to aby sa zistilo, preco sa nedari... (ja by som teda osobne uz na dalsiu laparku nesla, ale to preto, ze uz ju mam za sebou) ale na tvojom mieste by som sla...
mishuu
9. dec 2013
@elfi1 veru toto sa už hlási bábätko, srdečne gratulujem 🙂
missska87
10. dec 2013
@elfi1 jéééj podľa mňa to je už krásny začiatok...blahoželám...
elfi1
10. dec 2013
@mishuu @missska87 - dakujem dievcata,18.12.som objdnana k dr.na jedno vysetrenie,tak to spojim aj s tymto.som zvedava,ze ci daco bude vidiet. Aspon gestacny vacok uz by mal byt,ak je vsetko ok.

Drzim vam vsetkym palce,aby ste sa coskoro pripojili.
missska87
10. dec 2013
@elfi1 juj teším sa s tebou...naozaj je to úžasne...Ozaj dlho ste sa snažili o bábätko?
elfi1
10. dec 2013
@missska87 podarilo sa hned, aj prve aj druhe. No nie nadarmo chodieva muz strielat.ma dobru musku 😃.
Ale to len tak zlahcujem,viem ako sa niektore pary dlho snazia a aj tak to nie vzdy vyjde. Moja sestra cakala na babatko dlhych 9 rokov. Ale dockala sa a dokonca uplne prirodzene. Tam velku ulohu hrala psychika.
Moj manzel studoval a studuje cinsku medicinu.odkedy sme spolu,tak mi daval do poriadku rozne veci,aj migreny,nepravidelny ms.... Takze aj toto mozno zavazilo,ze sme obaja v poriadku nie len s pohladu lekarov,ale aj energeticke drahy musia fungovat,tak ako treba
jarus8
10. dec 2013
tak ja neviem čo sa deje, mrcha stále neprišla, ale test negatívny. Myslíte, že je ešte skoro a ukáže sa niečo, alebo to niečo iné hapruje??? Mrchu som mala dostať v nedeľu a stále nič, to aby meškalo sa mi ešte nestalo. :-S
michaeladankova
10. dec 2013
ahojte... precitala som uz viac prispevkov s podobnym '"problemom" ako mam ja...mrcha meska uz 7 dni a test -negativny , zatial som si robila len jeden hned po 2 dnoch meskania....mrcha mi vzdy chodila presne...ako velmi su spolahlive testy ??? mam skusit este jeden?? alebo ist hned k doktorovi ?
aluska11
10. dec 2013
@jarus8 máš odsledovanu ovulku? Mne ak sa posunie ovu tak sa mi posunie aj ms...tak ako to bude tento mesiac...aspoň ju dostanem až po vianociach keď už dojde 😞
nair
10. dec 2013
@rybkaa Ahoj, no ako? Vidím, že sa ešte stále "snažíte" 🙂 Čo máš nové? Nebola si ešte na ďalšej prehliadke?
rybkaa
10. dec 2013
@nair ahoj, uz sa nesnazime, uz je to iste 🙂 len som si to este nezmenila v profile, lebo to doma oznamime az na vianoce a nechcem, aby to niekto z mojich priatelov tu vykecal 🙂 dnes som akurat 8+3 tt, vsetko je ok, krpcek mal min.tyzden 13 mm a uz mame aj srdiecko, takze sa velmi tesime 🙂 tebe sa ako dari? Dlho som tu nebola, musim si vas precitat 🙂
nair
10. dec 2013
@rybkaa Takže teraz už ozaj gratulujem a hlavne držím prsty, nech ide všetko ako má 🙂 Tak Vám pekne vyšiel vianočný darček, to je milé 🙂
My zatiaľ nič nové, vo štvrtok čakám na výsledok tohto mesiaca, ale necítim sa nejak inak, iba ma pobolieva brucho ako vždy pred ms, tak uvidíme, či príde či nie 🙂 Ja som tu medzi novembrovými tiež dlho nebola, až dnes a som si na Teba spomenula, tak Ti píšem.. 🙂
jarus8
11. dec 2013
Tak ja sa posuvam do dalsieho mesiaca... ]-(
bobbinka
12. dec 2013
aj my mame dve dost silne palicky na troch roznych testoch, ale len dva dni mi meska.. 😉 tak utorok idem dokinu, dufam tam uz bude vidno malilinkeeho drobca...sa tesim ale aj obavam zaroven, kedze dvakrat sme o babo uz prisli, ale tentokrat nam to uz musi vyjst.. 😉 verime, tesime sa a silno dufame 😉 drzte palce
23petka
12. dec 2013
@rybkaa tak gratulujem, že vám to už vyšlo, je to najkrajší darček aký by si si mohla priať 🙂
rybkaa
12. dec 2013
@bobbinka nezlakni sa, ak este neuvidite nic...aj ja som sla k dr.prvy raz po tyzdni meskajucej MS a videla len bodku, skoro nic, o 10 dni prazdny vak...bola som v takom strese, aky nikomu neprajem, az po mesiaci po vynechanej MS sme videli plodik so srdieckom...drzim palce, aby ti to vyslo 🙂
rybkaa
12. dec 2013
@nair a @23petka dakujem baby a velmi vam prajem, aby vam to vyslo co najskor 🙂
bobbinka
12. dec 2013
@rybkaa noooo viem, som s tym uzmierena, ze asi nic nebude este vidno, ale citim ze rasteme, lebo maternicu citim, ako by mi mala prist M....takk dufam ze tentokrat to vyjde...mam zapal priedusiek tak snad sa neohrozi nejak drobec...
rybkaa
12. dec 2013
@bobbinka tak to je fajn, nepochybujem o tom, ze si tehu, ja len aby si nrbola sklamana ze nic nebude mozno vidno, lebo ja som bola, ked sme nevideli dokopy nic a tiez som citila maternicu, no mala som posunutu ovulku a dlhe hniezdenie, takze som asi 7-10 pozadu oproti MS, co som nevedela a preto som cakala hned ze bude vidno a tam nic🙂
bobbinka
12. dec 2013
@rybkaa nooo ale dakujem za upozornenie, nech hned nevesam hlavu, kdyby neco 😉 a ty si teraz kolkaty tyzden?

Začni písať odpoveď...

Odošli