Snažilky november 2013

otomanko12
14. okt 2013

Ahoj, kočky, všimla som si, že sú tu vytvorené skupinky snažiliek. My sa ideme snažiť od novembra. Mohli by sme sa trošku inak povzbudiť ako to robia ľudia okolo. ( Jéj a Vám to ešte nevyšlo, no škoda) - takéto komentáre milujem. Ja som v auguste bola na laparoskopke - zas mimo- už druhý krát, to boli neplánované tehu, ale teraz sme si povedali, že by sme sa mohli posnažiť, aby synátor mal spoločnosť. Vopred držím všetkým snažilkám palčeky 🙂

rybkaa
13. dec 2013

@bobbinka teraz som 8+6 tt, teda končím deviaty týždeň 🙂

aluska11
14. dec 2013

Ahojky...vyzerá to tak že v novembrových snazilkach budem snažiť aj v januári 🙂 inofolic mi posunul ovu a naše snaženie pravdepodobne išlo pomimo...takže budú pokojné Vianoce bez nervov

bobbinka
17. dec 2013

@rybkaa nooo gratulujem teeda.. ;) ja som bola u dokiho dnes a mame 5tt a krpca uz bolo vidno...aj ten vacok ci co +)))) nasadil mi duphaston, ked sme 2x po MA a kedze som dost chora...tentokrat ho aj budem uzivat...nech je vsetko ako ma ;) o tri tyzdne ideme zasek, dufam bude aj srdieecko uz ;)

bibi263
20. dec 2013

Ahojte snazilky.neda sa mi nepochvalit.po dlhom cakani to predsa prislo.snazili sme sa uz vyse rok a pol. Presla som kadejakou liecbou a nic.mala som problem ze som nemala ovulaciu.moja gyn. Mi uz vravela aby dom isla do centra.ja som sa rozhodla ze sa vykaslem na lieky ktore mi predpisovala nakolko mi nepomahali a zasla som za liecitelom.skusila som prirodnu formu a ono to fakt zabralo.po mesiaci som mala vcera nutkanie si spravit test.necakala som zeby mohol byt pozitivny.a zrazu 2 //.nechapala som.o 5 rano som neverila vlastnym ociam. Hned som o 8 volala gyn. A isla s knej.oznamila mi ze som v 4 tyzdni. Preto vam chcem len povedat ze netreba vesat hlavu a skusit to inou formou.formou prirodnou.sama som tomu neverila a stalo sa to. Drzte sa a nevzdavajte sa.a skusajte rozne metody a toto prirodne liecitelstvo odporucam. Vela stastia vam prajem

rybkaa
20. dec 2013

@bobbinka no super, blahoželám 🙂)))) jasné, o 3 týždne už bude aj srdiečko 🙂

missska87
20. dec 2013

@elfi1 ahoj no ako si dopadla u dokiho? Tuším si písala, že 18.12. ideš k lekárovi. Tak ako v ktorom ste týždni? Všetko je v poriadku?

asimama
20. dec 2013

dnes som si robila test.. ☹ nevyslo..no nic..buduci mesiac pokracujeme..

asimama
20. dec 2013

holkyyyy ja som sa pozrela na ten test a vidim tam ducha...ale to je pol hodka od testnutia..nikdy mi to predtym tak nespravilo.. 😒 co teraz?? 😅

ifkael
20. dec 2013

@asimama uvidis o par dni

asimama
20. dec 2013

@ifkael no 24-25 by som mala dostat..no testnem o 2 dni.. 😀

isabella22
20. dec 2013

@asimama pravdive vysledky teda relative su do 10 min skus zajtra tesnut a docitat do 10 min 🙂 potom mozu vyjst aj falosne poitivne alebo negativne

elfi1
20. dec 2013

@missska87 ano,bola som vstredu.to som bola5tt+3,podla ms,ale podla nasho snazenia a mojich vypoctov som 5+1.bol vidiet gest.vacok a kontrola az13.1.,lebo bude mat dva tyzdne dovolenku.bude to dlhe cakanie.mala by byt uz potom aj akcia srdiecka a spravia aj odbery.

elfi1
20. dec 2013

@asimama ja som takto ducha mala ked som po viac ako hodine z kosa vylovila,ale bol vidiet jasne aj na foto.ked tak skus sfotit a dat sem.
Vacsinou,co tu tak sledujem,tak ak nie je hned vidiet na tych foto,tak tam ozaj nie je nic.

asimama
20. dec 2013
elfi1
20. dec 2013

@asimama no veru neviem.zatial tam nevidim dusika.nazivo tam moze byt nejaky naznak.ale ked mas dostat ms na vianoce,tak este je to aj skoro. Mne test ukazal na 28DC slabulinku ciarku.
A veruze som testovala hadam od 5-6dna po moznom otehotneni,co bolo 16 DC a ani naznak ducha nebol.takze moc neverim tomu,ze uz na 5ty den po oplodneni moze daco ukazat.muselo by hned dojst k uhniezdeniu a rychlo stupat hcg.
Testni v nedelu a hod foto.

asimama
20. dec 2013

@elfi1 predpokladana ovulka mi vychadzala 10.12 cyklus mam 26 dni..testovala som 10 dni po ovulke..pockam 2 dni a testnem este raz 🙂

asimama
20. dec 2013

@elfi1 inak ked som bola tehotna s malym..tak uz pred MS mi ukazalo krasne dve ciarky..no uvidime 🙂

asimama
21. dec 2013
asimama
21. dec 2013

@elfi1 moj dusik dnes 😀 uz ho je vidieeeeeet 😀 len sa stale bojim tesit..

elfi1
21. dec 2013

@asimama neboj,ked skusis,o dva dni,tak to bude jasne.hlavne ked to bude silniet,tak je znamka,ze sa to dobre vyvyja. Drzim palceky🙂

asimama
21. dec 2013

@elfi1 dakujem 🙂

elfi1
22. dec 2013

@asimama no co,zajtra skusis? Daj vediet,uz by malo byt vidiet,ci ano ci nie

asimama
24. dec 2013

@elfi1 robila som dnes.. ☹ negativny..este mi sice nedosli.. no uvidime..ale ked test ukazal,ze ee ee..tak asi najskor dojdu..pokracujeme v novom roku.. 😒

elfi1
24. dec 2013

@asimama uz by tam urcite daco bolo.no je mi to luto,ale nic nie je stratene buduci rok bude stastejsi.
Zelam aj tak krasne sviatky plne pohody.

asimama
25. dec 2013

@elfi1 tisko este dufam...dnes zatial taktiez nedosli..ak nedojdu do zajtra...mozem sa zacat tesit 🙂 ale radsej len potisku zatial 🙂

elfi1
25. dec 2013

@asimama mavas pravidelny? Drzim palce

asimama
25. dec 2013

@elfi1 ano pomaly na den 🙂

asimama
26. dec 2013

@elfi1 stale nic 😀 na 90 % to vyslo..len nechapem tym sprostym testom 😠 behnem kupit test a spravim zajtra rano.. 🙂

asimama
26. dec 2013

@elfi1 ale inbu znacku testu 😠

elfi1
26. dec 2013

@asimama aky si mala predtym.mne sa pacia rapad clear aj tie women secreet.mama test mi vysiel velmi slabo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre